Anime kultūra apklausa

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Elipa
    Naujokas
    • 2016 10 24
    • 1

    Anime kultūra apklausa

    Sveiki, esu VDU socialinės antropologijos magistro studentė ir atlieku tyrimą apie anime, cosplay ir bendriau Japonijos kultūros apraiškas Lietuvoje. Šiuo metu man reikalinga jūsų pagalba. Pateikiu nuorodą į apklausą, šios apklausos tikslas išsiaiškinti dažniausiai kylančias asociacijas su žodžiais Anime, Cosplay, Japonų kultūra. Šių žodžių prasmę ir reikšmę tuo besidomintiems žmonėms. Apklausa yra anoniminė. Tikiuosi jūsų dėmesio ir ačiū jei skirsite tam laiko http://bit.ly/AnimeLietuvoje_20161018
  • stella
    Shooting Star


    • 2008 09 15
    • 146

    #2
    Sorry, bet po kelių klausimų nebeištvėriau... Labai sunku kiekvienam žodžiui galvoti asociatyvinius žodžius, paskui juos dar ir aprašinėti, o kai dar atsiranda įspėjimas, kad turi būti bent 5 tokie žodžiai, tai išvis pasijunti lyg bandytum kažką išgimdyti per egzaminą, kuriam nelabai mokeisi :/
    Mielai būčiau padėjusi, jeigu apklausa būtų suformuluota kiek kitaip ir atsakymas neužimtų tiek laiko, o šiandien teko ją mesti, nes skubėjau išeiti... Gal kurią dieną dar grįšiu prie jos.
    _____


    In the future 15 people will be famous

    Comment

    • Miesto_Druidas
      the journeyman



      • 2010 08 17
      • 1691

      #3
      Man jau plaukai stojasi, pamačius pirmus du klausimus, o jei visi tokie, tai tikrai daug prašai iš pildančio asmens, plius ir tau, manau, bus nelengva apibendrinti gautus rezultatus.

      O šituo atveju norėčiau jog patikslintum, ką ten konkrečiai rašyti ties (bent jau) pirmais dviem klausimais? Kokius žodžius? Emocijas, kurias aš sieju su anime ar kažkokius bendrus žodžius, kaip "Japonija", "Azija" ar kokius specifinius terminus bei anime specifinius bruožus, kaip "išraiškingos akys", "spalvotos šukuosenos"? Ar ta prasme tinka viskas, kas man šauna į galvą pamačius žodį "anime"?

      Comment

      • Chloras
        Metalbending prodigy

        • 2011 05 01
        • 108

        #4
        Nu blyn, aš irgi tikrai norėjau padėt, bet taip pat neištvėriau. Turbūt kaltas kiek choleriškas mano charakteris. Galbūt savaitgalį pabandysiu dar kartą, jeigu turėsiu daugiau laiko.
        Heavy Metal Maniac.

        Comment

        • Red_Elf
          pandų karai :D


          • 2009 05 07
          • 1115

          #5
          aš net pildyti negaliu, nes pirmąjame klausime nepraleidžiaNEXT net su 10 žodžių, nors reikalauja tik 5

          Comment

          • numeris14
            Narys
            • 2016 09 25
            • 50

            #6
            "puiki apklausa" prisiskaiciau juokingu komentaru apie apklausa.
            myanimelist.net profile
            myanimelist.net anime list
            myanimelist.net manga list

            Comment

            • Miesto_Druidas
              the journeyman



              • 2010 08 17
              • 1691

              #7
              Autorius Red_Elf
              aš net pildyti negaliu, nes pirmąjame klausime nepraleidžiaNEXT net su 10 žodžių, nors reikalauja tik 5
              Kiekvieną žodį prašo rašyti iš naujos eilutės, gal to nedarai? Bent man ties tuo problemų nekyla.

              Tiesą pasakius gal viskas yra paprasčiau nei atrodo. Pirmame klausime tiesiog tereikia surašyti žodžius kuriuos tau kelia minimas terminas. O antrame plačiau aprašyti tą terminą pagal savo nuomonę, 2-3 sakiniai manau yra per akis. Terminų tėra tik trys: anime, cosplay ir japoniškumas/japonų kultūra (pats kątik pabaigiau pildyti), tad laiko daug neužima, jei nepraded-i rašyti viso referato, ko manau čia ir nereikia. Aprašinėti kiekvieno žodžio, kurį parašėme pirmame klausime manau irgi nereikia, čia man atrodo klaidingas sakinio suformulavimas, kur iš tikro mūsų prašo plačiau aprašyti būtent ne kiekvieną mūsų išvardintą individualų žodį o tik tą autorės minimą terminą.
              Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2016-10-26, 19:39.

              Comment

              • Red_Elf
                pandų karai :D


                • 2009 05 07
                • 1115

                #8
                Autorius Miesto_Druidas
                Kiekvieną žodį prašo rašyti iš naujos eilutės, gal to nedarai? Bent man ties tuo problemų nekyla.

                Tiesą pasakius gal viskas yra paprasčiau nei atrodo. Pirmame klausime tiesiog tereikia surašyti žodžius kuriuos tau kelia minimas terminas. O antrame plačiau aprašyti tą terminą pagal savo nuomonę, 2-3 sakiniai manau yra per akis. Terminų tėra tik trys: anime, cosplay ir japoniškumas/japonų kultūra (pats kątik pabaigiau pildyti), tad laiko daug neužima, jei nepraded-i rašyti viso referato, ko manau čia ir nereikia. Aprašinėti kiekvieno žodžio, kurį parašėme pirmame klausime manau irgi nereikia, čia man atrodo klaidingas sakinio suformulavimas, kur iš tikro mūsų prašo plačiau aprašyti būtent ne kiekvieną mūsų išvardintą individualų žodį o tik tą autorės minimą terminą.
                dariau, bet neveikė (:

                Comment

                Working...