Kas gražiau fantazija ar tikrovė?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Nikas
    Narys
    • 2009 05 15
    • 34

    Kas gražiau fantazija ar tikrovė?

    Sveiki, neseniai su vienu žmogumi diskutavau apie tai kurios merginos gražesnės pieštinės (anime veikėjos) ar realios. Ir būtu įdomu sužinoti kokia jusų nuomonė šiu klausimu.
    52
    Pieštiniai
    0%
    12
    Realus
    0%
    14
    Ir tie ir tie gražus
    0%
    26
  • ciombiukas
    Forumo maniakas




    • 2009 09 18
    • 470

    #2
    Ziurint koks tu zmogus esi, man tai asmeniskai buna ir tie ir tie grazus, o buna ir atvirksciai

    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

    Comment

    • Esquisse

      #3
      Na, kai nuotaikos nėra tai nieks nepatinka O šeip tai gan keistas klausimas, juk su realiu žmogumi ir pašnekėsi, pabendrausi o ką su pieštiniu? Nieko, paspoksosi ir viskas...
      O jei ne apie žmones, tai man visad fantazija labiau patikdavo už tikrovę... Kas ten gero tikrovėje, eilinės paprastos dienos be jokių nuotykių ir pnš.

      Comment

      • witkus
        Take it easy


        • 2009 11 21
        • 261

        #4
        na man visada fantazija buvo labiau patraukli. aisku tai nereiskia, kad as atsokes nuo tikroves, tiesiog realybe mus visada ir visur supa, o fantazija kazkur toli ir sunkiai pasiekiama, o kas sunkiau pasiekiama tas visada atrodo patraukliau...

        P.S. nesakau, kad tikrove negrazi, ji netgi labai grazi, tiesiog reikia pasizvalgyt, paieskot...

        Comment

        • Wizard
          Naujokas
          • 2010 03 13
          • 5

          #5
          Kas gražiau ar fantazija ar tikrovė? Tai manau labai priklauso nuo žmogaus fantazijos, jei žmogaus vaizduotė laki tai jam labiau ir patiks fantazija...
          O dėl konkretaus klausimo kurios merginos gražesnės, tai aš manau kad čia laimėtų realios

          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

          Comment

          • Futari
            AZ rėmėjas



            • 2007 01 07
            • 1094

            #6
            Aš už realius žmones - tikrai, su jais galima nuveikti gerokai daugiau negu su pieštiniais... Realūs žmonės yra gražūs savo netobulumu, o anime merginos ir vaikinai dažniausiai visi tokie šabloniški dailučiai, net neįdomu retsykiais. Na, bet kaip kuriuose anime pažiūrėti į fantastiškai gerų matmenų gražuoles gražu, kodėl gi ne...

            Comment

            • Nikas
              Narys
              • 2009 05 15
              • 34

              #7
              Nors ir sukuriau šia gije, bet dar pats neparašiau savo nuomonės. Man asmeniškai anime veikėjos gražesnės nei tikros. Manau prie to prisideda ir jų tobulumas (kalbu apie charakteri), nes nei vienas iš musų dažnai neesame pakantus kitiems ar labai draugiški (sakykit ką norite bet tokia tiesa, pasaulis žiaurus, bet ir aš ne angelų siustas ). O megrinos šiais laikais labiausiai rupinasi savo išvaizda ir socialine padetimi.
              Kalbant apie išvaizda, žinoma jos atrodo geriau, bet autoriaus tikslas jas ir padaryti gražes, kad jos mums patiktu. Kam būtu įdomu žiurėti ecchi anime kur laksto stora strazdanota mergina? Manau reikia atsiminti ir tai, kad anime veikėje baisiai atroditu, jei jį būtu gyva. Isivaizduokite mergina žaliais plaukais, kumsčio didžio akiminis, maža nosimi ir vos matoma burna
              Bet manau reikia nepamiršti, kad gyvename ralybėje, pasižiurime anime ir atgal, reikia turėti ir tikrą gyvenima juk viso gyvenimo nepraleisi su anime personažės foto
              Bet kaip ir minėjau man gražesnės pieštinės merginos.
              Pripažinkite tai gerai atrodo:
              http://i254.photobucket.com/albums/h...oVampire_3.jpg
              http://www.1999.co.jp/itbig06/10066519a.jpg

              Comment

              • Gvauz
                Naras
                • 2006 11 18
                • 271

                #8
                Autorius Nikas
                Nors ir sukuriau šia gije, bet dar pats neparašiau savo nuomonės. Man asmeniškai anime veikėjos gražesnės nei tikros. Manau prie to prisideda ir jų tobulumas (kalbu apie charakteri), nes nei vienas iš musų dažnai neesame pakantus kitiems ar labai draugiški (sakykit ką norite bet tokia tiesa, pasaulis žiaurus, bet ir aš ne angelų siustas ). O megrinos šiais laikais labiausiai rupinasi savo išvaizda ir socialine padetimi.
                Kalbant apie išvaizda, žinoma jos atrodo geriau, bet autoriaus tikslas jas ir padaryti gražes, kad jos mums patiktu. Kam būtu įdomu žiurėti ecchi anime kur laksto stora strazdanota mergina? Manau reikia atsiminti ir tai, kad anime veikėje baisiai atroditu, jei jį būtu gyva. Isivaizduokite mergina žaliais plaukais, kumsčio didžio akiminis, maža nosimi ir vos matoma burna
                Bet manau reikia nepamiršti, kad gyvename ralybėje, pasižiurime anime ir atgal, reikia turėti ir tikrą gyvenima juk viso gyvenimo nepraleisi su anime personažės foto
                Bet kaip ir minėjau man gražesnės pieštinės merginos.
                Pripažinkite tai gerai atrodo:
                http://i254.photobucket.com/albums/h...oVampire_3.jpg
                http://www.1999.co.jp/itbig06/10066519a.jpg
                nori prisidėti prie tų, kurie video žaidimų veikėjas ir pagalves veda? arba tu nematęs gražių panų

                Comment

                • Nikas
                  Narys
                  • 2009 05 15
                  • 34

                  #9
                  Autorius Gvauz
                  nori prisidėti prie tų, kurie video žaidimų veikėjas ir pagalves veda? arba tu nematęs gražių panų
                  Ne. Ir įdomu kodėl tau kilo toks klausimas? Galėtum bent į žinute įsiskaityti prieš komentuodamas
                  Cituoju: "Bet manau reikia nepamiršti, kad gyvename ralybėje, pasižiurime anime ir atgal, reikia turėti ir tikrą gyvenima juk viso gyvenimo nepraleisi su anime personažės foto "

                  Comment

                  • Lota :D
                    Love and Peace~!

                    • 2010 02 17
                    • 239

                    #10
                    Fantazija visada geriau už tikrovę... Aš turiu gana lakią vaizduotę, tad mano pačios sukurti ar kitur pamatyti netikri vaizdai būna malonesni. Aš nežinau, galbūt mane tiesiog nuvilia realybė, bet fantazijų pasaulyje man daug geriau; daug maloniau sapnuoti nei pabusti, žiūrėti į pieštinius veikėjus nei į surūgusius aplinkinių veidus. Gal aš apgailėtina romantikė, bet realybėje man būtent jos ir trūksta; romantikos realybėje galima rasti gamtoje, bet žmonėse - nė su žiburiu nerasi. Gerai, prisišnekėjau jau

                    Comment

                    • witkus
                      Take it easy


                      • 2009 11 21
                      • 261

                      #11
                      Autorius Lota :D
                      Fantazija visada geriau už tikrovę... Aš turiu gana lakią vaizduotę, tad mano pačios sukurti ar kitur pamatyti netikri vaizdai būna malonesni. Aš nežinau, galbūt mane tiesiog nuvilia realybė, bet fantazijų pasaulyje man daug geriau; daug maloniau sapnuoti nei pabusti, žiūrėti į pieštinius veikėjus nei į surūgusius aplinkinių veidus. Gal aš apgailėtina romantikė, bet realybėje man būtent jos ir trūksta; romantikos realybėje galima rasti gamtoje, bet žmonėse - nė su žiburiu nerasi. Gerai, prisišnekėjau jau
                      radau bendraminte as visada mintyse kuriu visokius fantastisku pasauliu vaizdus ir svajoju kaip butu malonu gyventi kurnors ten o ne cia, as retai kada randu tai ko ieskau tikroveje, nors zinau, kad kazkur tai turi but, reikia ieskot ,bet manau visa tai paslepta po storu kasdienybes kiautu kas dazniausiai suzlugdo betkoki nora to ieskot... vienintelis dalykas kuris mane zavi tikroveje tai dangus - vienas nuostabiausiu dalyku nuspalvinanciu mano pilka gyvenyma.... ehem ok gal geriau patylesiu

                      Comment

                      • winterq
                        Naujokas
                        • 2009 03 08
                        • 5

                        #12
                        zinoma fantazija yra geriau uz realybe, realybeje viskas yra/atrodo per daug sudetinga, ta pati ar panasi rutina kiekviena diena kurios nelabai kas ir paivairina. tie patys zmones, nera su savo bendraamziais apie ka kalbet kai didzioji dalis tesugeba megautis alkoholiu ir rukalais, tai yra tesiog slykstu. nors turbut cia tik man taip nesiseka su zmonem. nors fantazija yra geriau uz realybe, bet realybe yra 'stipresne' uz fantazija. fantazijomis amzinai negyvensi, o su laiku nelabai joms ir vietos galvoje bepalieka nedaug. galu gale teks atsisveikinti su fantazija ir pradeti megautis realybe, tik laisvalaikiu begalima pasvajot apie ka nors, kai galvos nekvarsina darbas, nesumoketi mokesciai ar dar koks nors briedas..todel reikia gyventi fantazijomis kol dar galima, nes veliau gali but per velu bet nereikia atsiriboti per daug nuo realybes, taip atsitikus laukia liudnos pasekmes

                        Comment

                        • Aivaras
                          ką tu?

                          • 2008 09 10
                          • 358

                          #13
                          Žinoma realūs, tobuli kūriniai tie žmonės ;D Aišku, galima ir pasvajot ir pan. bet jau tikrai neišplaukt į debesis, nes vistiek, realybė būna žiauri, tada tokie "svajokliai" patiria visokias depresijas ir verkia koks baisus pasaulis ;P

                          Comment

                          • Gvauz
                            Naras
                            • 2006 11 18
                            • 271

                            #14
                            Autorius Nikas
                            Ne. Ir įdomu kodėl tau kilo toks klausimas? Galėtum bent į žinute įsiskaityti prieš komentuodamas
                            Cituoju: "Bet manau reikia nepamiršti, kad gyvename ralybėje, pasižiurime anime ir atgal, reikia turėti ir tikrą gyvenima juk viso gyvenimo nepraleisi su anime personažės foto "
                            tingiu tiek skaityt XD nu žodžiu suklydau... whoops XD

                            Comment

                            • axborn
                              I can see muzic~

                              • 2007 01 02
                              • 121

                              #15
                              Nebepernesu fantazijos, kazkoks bjaurus ir banalus tas anime pasaulis, o pats sizofrenijos neturiu (paranoja nebent).
                              Jei kalbant apie anime veikejus, tai banalumo virsunes, idomiu asmenybiu praktiskai nera - vienetai, bet tai buna rimtesni anime, kur ne veikejuose visa esme, o veiksme.
                              Jei kalbant apie vaizduote, tai koks idomumas susikurti veikeja, kuris taves nenustebins.
                              Matyt isaugau is viso to, susiradau gyvenima ir siaip be artimo zmogaus silumos nebutu man gyvenimo...
                              {sorry, jei pasirode, kad uzstumiau, nebuvo tai mano intencija ^^'}
                              http://axborn.myanimelist.net

                              Comment

                              Working...