DĖMESIO - anime projektui ieškomi žmonės

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • miku-experiment
    Naujokas
    • 2010 02 20
    • 1

    DĖMESIO - anime projektui ieškomi žmonės

    Sveiki gyvi dėl anime pamišę žmonės. Aš daugumai iš jūsų norėčiau pateikti savo pasiūlymą pradėti vieną projektą: ieškau žmonių, kurie prisidėtų prie projekto, kurio pavadinimas "Miku: Anime Experiment." Norėčiau, kad prie šio mano rengiamo projekto prisidėtų: 1) Vocaloid fanai. Būtent jie pirmieji ir pamilo šias mergaites, apdovanotas talentu; 2) Žmonės, dirbe su Vocaloid 2 programa: kas jau kas, o jie turėjo išmokti suvaldyti šių mergaičių balsus; 3)pradedantys kurti anime. Vienas lauke - ne karys, o kai turi neblogą užnugarį, tai irgi būtų puiku; 4)Kūrybingi žmonės. Tie, kurie yra įvalde anime piešimo stilių, turi gerą muzikinę klausą arba tiesiog sugeba kurti geras istorijas; 5)"Lietuvos patriotai": tai gali būti pirmas oficialus Lietuvos anime ir pirmas Vocaloid anime pasaulyje. Būti pirmam visą laiką buvo smagu; 6) Rėmėjai. Norint, kad šis anime būtų gyvas, reikia ir kažkiek paaukoti litų. Kadangi anime bus savanoriškas, būtų neblogai, jei galėtumėte kažkiek paaukoti; 7) žmonės, kurie nori nkažko išmo. Jei tu nieko, tai nieko baisaus. Šio projekto vienas iš tikslų - išmokyti kitus tai, ką tu moki, bet jie nemoka; 8) žmonės, kurie ieško komandos. Kai šis projektas pasibaigs, mes nenuleisime rank; ir vykdysime kitus projektus. Ir niekas mūsų nepalauš. Net krizė.
    Taigi. Pabaigai tariu dar kartą: ieškau žmonių, kurie prisidėtų prie šio projekto. Jeigu tu manai, kad tu ir esi ta ieškoma grandis, tai greitai bėk prie savo pašto , parašyk, kuo tu prisidedi prie šio projekto, pasakyk, kuo gali užsiimti ir atsiųsk savo kūrybos. Man visa tai yra būtina, nes pagal tai žinosiu, kokia vietą jūs užimsite ir ko dar man reikia. Šiuo momentu man reikia: piešėjų, animatorių, žmonių, sugebančių sinchronizuoti piešinių judesius su garsais, įgarsinti, montuoti, fotošopinti, priderinti muziką, kurti ją, mokančių japonų kalbą, anglų kalbą. Be to, prie projekto gali prisidėti tiek žmonių, kiek nori.
    Jei sudomino, kreiptis adresu : miku_experiment@ymail.com.

    Pagarbiai Feniksas Nepas,
    Prodiuseris
  • Airiz
    מיד





    • 2004 01 09
    • 1656

    #2
    Na kad pradžioje turėtu būti projekto esmė, o ne pabaigoje.
    Ketinimas geras, bet tokių įtariu yra daug, trūksta tik esminių dalykų kaip laikas, o viską nepaisantys plikas entuziazmas labai retas dalykas.
    Anyway, gal kažką ir nuveiksit.
    O Prodiuserio "vardas" tai irgi įdomus. Bent jau vardų prisistatytai.

    Comment

    • fasian
      Tas kur daug kalba.


      • 2009 01 28
      • 586

      #3
      Kokių butent "fotošoperių" tau reiktų? Ką jie turėtų mokėti
      Ech tie seni laikai ..

      Comment

      • witkus
        Take it easy


        • 2009 11 21
        • 261

        #4
        hmm jeigu ne studijos, tureciau daug laisvo laiko, tai tikrai noreciau prisidet, juolab, kad dievinu miku ir visus kitus vocaloidus, bet nelemtos studijos neleidzia

        Comment

        • Futari
          AZ rėmėjas



          • 2007 01 07
          • 1094

          #5
          Vocaloid anime projekčiukų jau yra buvę ne vienas, bet jie visi po kurio laiko užgeso. VOCALOID ar kita pop-kultūra ne ta niša, kur lietuviai anime kūrėjai galėtų suklestėt. Reikia kažko savito, nes "išjudinti" Vocaloid'ą arba TOUHOU merginą dabar gali visi, todėl taip ir daro. Nesakau, kad aš prieš Vocaloid, aš juos labai mėgstu ir dargi juos ir cosplayinu, bet niekaip, jokiose vizijose nematau anime apie juos. Yra jau manga - ta FAIL. Anime irgi nesigautų. Bet čia tik mano nuomonė.

          O be to, abejoju ar daug lietuvių sugeba valdyt VOCALOID įrangą taip kad gautųsi bent kažkas ko įmanoma klausyt.

          Comment

          Working...