Originaliausias anime 2009

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Bardakas
    Žmogus Ne





    • 2005 09 22
    • 1462

    Originaliausias anime 2009

    [PICBORDER="left"]http://img10.imageshack.us/img10/9466/azar09originaliausias.png[/PICBORDER]<hr>
    Originaliausias anime
    <hr>
    » Anime yra vertinami pagal savo unikalumą, naujausias įdomias siužeto arba techninio anime atlikimo idėjas, jų įgyvendinimo meistriškumą.

    <table><td>Nominantai:<ul><li> Usavich
    <li> Astro Fighter Sunred
    <li> Tokyo Magnitude 8.0
    <li>Cencoroll
    <li>Kuuchuu Buranko
    <li> Bakemonogatari


    </ul></td></table><hr>
    172
    Usavich
    0%
    11
    Astro Fighter Sunred
    0%
    12
    Tokyo Magnitude 8.0
    0%
    14
    Cencoroll
    0%
    23
    Kuuchuu Buranko
    0%
    11
    Bakemonogatari
    0%
    101
    Maybe on Earth, Maybe in the Future
    sigpic
    Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius
  • demoniacman666
    Forumo vilkas

    • 2008 04 16
    • 370

    #2
    Rinkausi tarp Astro Fighter Sunred ir Bakemonogatari. Pirmas originalus savo humoru o antras beveik visais aspektais, tuo labiau apie vampyrus, tai jis ir nugalejo...

    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

    Comment

    • fasian
      Tas kur daug kalba.


      • 2009 01 28
      • 586

      #3
      Bakemonogatari nes jis netik originaliausias bet turbut ir geriausias is cia paminetu
      Ech tie seni laikai ..

      Comment

      • FantasyBeast
        Huzzuh!!

        • 2007 06 18
        • 101

        #4
        Na kadangi balsavimas už orginalumą,o ne koks geriausias iš čia paminėtu..balsą atidaviau Astro Fighter Sunred
        Everyone knows this is a lie but a lie wont start without truth...

        Comment

        • amidau
          ☣☠☣







          • 2007 04 25
          • 1384

          #5
          Usavich - nuotaikingas ir neįpareigojantis anime, originalumo buvo nemažai, visa ta SSRS atmosfera, kompiuterinė grafika, bei patys labai neeiliniai veikėjai.
          Astro Fighter Sunred - va šis tai tikrai tiesiog trykšta, vien ką reiškia ta absurdiška super herojų ir blogiečių atmosfera, be to piešimas tarsi su kokiu markeriu būtu pieštas
          Tokyo Magnitude 8.0 - originalumą jame matau tik toje katastrofų temoj kurios iki šiol tarp anime nelabai buvo
          Cencoroll - tikrai nustebinusi tų formą keičiančių padarų idėja, bei įdomus piešimas, deja per trumpas, nespėjau pasidžiaugt pakankamai
          Kuuchuu Buranko - taip ir nepažiūrėjua šito, o iš to keik mačiau tai visas originalumas piešime, nors man jis šiek tiek priminė Mind Game
          Bakemonogatari - šios vasaros perlas, tiesiog trykšta originalumu, neįprastas piešimas, neįprasti rodymo kampai, nenuspėjama istorija.
          Labiausiai išsikyrė Astro Fighter Sunred bei Bakemonogatari, visgi balsas tenka vasaros perlui, kadangi jame tikrai daugiau darbo įdėta, o ir šiaip jis man širdžiai mielesnis.

          Comment

          • RealD
            Naujokas
            • 2010 02 02
            • 4

            #6
            Tik per balsavimus suprantu, kiek nedaug anime tesu matęs


            Comment

            • Silvestras
              Rimtas forumo narys



              • 2008 04 18
              • 162

              #7
              Viena iš mėgstamiausių kategorijų, sau nebent galiu išskirti Usavich, Bakemonogatari ir Kuchuu Buranko, apie tokį Astro Figter išvis pirmą kart girdžiu, bet žiū net ne vienoje kategorijoje jis tarp nominantų, be to visi labai giria, tad manau teks pracheck'int.
              Visų pirma Usavich su Kuchuu Buranko kur kas labiau išsiskiria savo tiesioginiu originalumu, nei Bakemonogatari, kuris vistiek daugiau ar mažiau yra mainstream'o atžala, bet tai nereiškia, kad dėl to jis ištikro negali būt geriausiu.
              Tie patys Usavich su Kuchuu Buranko yra eiliniai mindf_ck'ai (daugiau ar mažiau), kurie net nebūtinai privalo patikt, bet aš vistiek juos žiūriu. Tuo tarpu Bakemonogatari - tai jau anime su istorija ir savo morale. Visi papildomi jo elementai susiderinantys su originalia tematika ir iškelia jį į aukštesnį lygį.

              Comment

              • Driezius
                Kas toks?

                • 2009 10 21
                • 143

                #8
                Bakemonogatari, talk driven show

                Comment

                • Lota :D
                  Love and Peace~!

                  • 2010 02 17
                  • 239

                  #9
                  Aišku, Bakemonogatari pats originaliausias ir tikriausiai labiausiai išsiskiriantis iš čia paminėtų

                  Comment

                  • Bardakas
                    Žmogus Ne





                    • 2005 09 22
                    • 1462

                    #10
                    Tiesą sakant liūdna matyt rezultatus. Maniau Bakemonogatari nėra jau taip stipriai over-ratintas anime, bet paaiškėjo, kad yra. Man rodos dauguma čia balsavusių kitų ar bent daugumos kitų anime nė nematė arba užsiliūliavo main-streaminį protą... Sad.
                    Maybe on Earth, Maybe in the Future
                    sigpic
                    Kurokawa idėjinis lyderis
                    Lėtai keičiu slaptažodžius

                    Comment

                    • Kuroi Tsubasa
                      Department of Inquisition

                      • 2009 09 09
                      • 391

                      #11
                      Vienintėkis mano postas AZAR rinkimuose
                      Usavich tikrai yra vienas originalesnių mano matytų anime, išsiskiriantis neįprasta grafika, veiksmo vietos pasirinkimu, atmosfera, deja, jo humoras asmeniškai man buvo ne visai mano skonio, bet įvairumo dėlei tikrai buvo smagu pažiūrėt, nes tikrai buvo atitrūkta nuo standartų. Už tai didelis pliusas
                      Cencoroll paliko neužbaigtumo įspūdį, originalumo man irgi pritrūko, labai jau traukia į mokslinę fantastiką.

                      O dabar būsiu nepopuliari. Bakemonogatari visgi labiau linksta ties tradicinių anime - mystery, vampyrai, antgamtinės būtybės, gražus piešimas. Intarpai, kurie suteikė originalumo, visgi griovė vientisumą ir kažkokios gilesnės minties neperteikė. No offence, people, ne mano skonio.

                      Balsą atiduodu už Kuuchu Buranko, nes šis anime nustebino tiek spalvingu pateikimu, tiek reference į psichoterapiją, psichologiją, tiek įdomiu minčių perteikimo būdu. Na o nuotaikinga atmosfera galutinai pavergė
                      Ką gi, belieka užmest akį Fighter Sunred, apie kurį iki šiol negirdėjau
                      No one can restrain me with logic



                      Comment

                      Working...