Geriausias mecha anime 2007

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • tamsa
    Kiriya

    • 2007 08 13
    • 192

    #16
    man kazkaip heroic age, gal del to kad katik pries pora minuciu perziurejau ir paliko dideli ispudi.
    sigpic

    Comment

    • slicKrox
      Catching some Zzzzs...




      • 2012 08 01
      • 2161

      #17
      Autorius tamsa
      man kazkaip heroic age, gal del to kad katik pries pora minuciu perziurejau ir paliko dideli ispudi.
      jomajo... tai eik i Skilti: Geriausia istorija ir ten palik savo balsa, nes cia sitam anime vietos nera.
      http://www.animezona.net/forum/showthread.php?t=2255
      Autorius tamsa
      va cia as nesuprantu ko pykti kiekvienas isreiskia savo nuomone ir viskas. Tuo paciu tantuoj skilty jo nera, bei yra balsuojama kad butu isrinkti geriausi. Nejau manai kad visi cia yra mate butent visus isvardytus anime ir atiduos uz ta kuris patiko? Ne jei zmogus yra mates tik koki viena ir tas anime jam patiko jis turi teise atiduoti balsa uz ji. ("tingiu toliau rasyt aiskinima"-pagalvojo tamsa)
      oii... atsiprasau, nes man jau visur vaidentis pradejo "Code Geass"
      Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-03-19, 21:03.

      Comment

      • tamsa
        Kiriya

        • 2007 08 13
        • 192

        #18
        va cia as nesuprantu ko pykti kiekvienas isreiskia savo nuomone ir viskas. Tuo paciu tantuoj skilty jo nera, bei yra balsuojama kad butu isrinkti geriausi. Nejau manai kad visi cia yra mate butent visus isvardytus anime ir atiduos uz ta kuris patiko? Ne jei zmogus yra mates tik koki viena ir tas anime jam patiko jis turi teise atiduoti balsa uz ji. ("tingiu toliau rasyt aiskinima"-pagalvojo tamsa)
        sigpic

        Comment

        • ZuZiZ
          omfgstfu
          • 2008 03 13
          • 10

          #19
          Gundam 00.

          Comment

          Working...