Globalinės taisyklės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Daan
    Administratorius

    • 1998 10 30
    • 184

    Globalinės taisyklės

    Nuo šiol įsigalioja Globalinės taisyklės

    Turbūt daugelis iš jūsų pastebėjot esant jūsų post'ų ištrynimui.
    Jūsų didžiajam nustebimui, mums (adminam, moderatoriam) tai nėra kažkokia pramoga, visiškai neįdomu ir net erzina kasdien ateiti į forumą ir pratrinti minimum 10 komentarų. To nebūtų, jei bent truputėli pasistengtumėt laikytis tvarkos.

    1) Forumas nėra chat'as. Dialogai ar pasitarimai kaip ten kas kur eis, darys ar susitiks visiškai nepriimtini. Padėkas už gražius piešinėlius ar nuorodas galma išreikšti privačiom žinutem, IRC, MSN, ICQ ar patylėti.

    2) Taip pat jūsų komentarai bus trinami už tekstą, kuris niekaip neįsiterpia į NUOMONĖS rėmus. "Kenishas rulz!" tai tikrai ne nuomonė.

    3) Keli iš eilės pasisakymai netoleruojami. Galima juk viską sudėti į vieną žinutę.

    4) Diskutuojama tik į temą. Nukrypimai bus trinami arba nukeliami į naują giją.

    5) Kartais prisiimsim atsakomybę trindami ir nebrandžius su logika nieko bendro neturinčius komentarus.

    6) Už keiksmus kolkas dar netrindavom, tik pataisydavom tekstą, bet jei žinutė susidarys praktiškai iš keiksmų ir nebus nieko nepasakyta - bus trinama be jokių skrupulų.

    Brandūs argumentuoti komentarai visada laukiami, mes tikrai nenorime dar vieno vaikiško LNK lygio ar panašiai forumo, kurių ir taip pilna.


    -- taisyklės bus papildomos, keičiamos ir panašiai --
    Daan & zio & KazE & Doom4s ir kt
    2006.04.26
    Paskutinis pakeitimas nuo Daan; 2008-02-20, 21:42.
  • Doom4s
    Narys
    • 2005 01 23
    • 31

    #2
    Keiksmai _ir_ varymai bus netoleruojami
    Bet koks flame'inimas parodo nemokėjimą logiškai įvertinti ar suprasti vienokios ar kitokios nuomonės. Nuomonės, žinoma, taip pat turi būti ne "Kenishas rulz!", o argumentuotas paaiškinimas (kad ir argumentų kratinys). Suprantama, kad vaikai (kai kurie vartotojai juk neabejotinai) nemoka santūriai reikšti savo įspūdžių pamatę vieną ar kitą anime. Suprasite, kad yra nesuskaičiuojama daugybė geresnių, ir venkite rašyti komentarus, jog vienas ar kitas "is the bestest". Kiekvienas turi savo skonį ir savo pažiūras puls ginti, tačiau tai reikia daryti civilizuotai.
    Ačiū už dėmesį.

    Best wishes,
    Suinteresuotas Moderatorius, kuriam atsibodo trinti post'us
    Paskutinis pakeitimas nuo Daan; 2008-02-20, 21:51.

    Comment

    • mindzze
      Forumo vilkas

      • 2007 05 18
      • 375

      #3
      Aš šioi vietoi tureciau patylei, bet taisyklės gana švelnios ta prasme negu kitose forumose . Nu gerai butu kad tokios ir butu . Ir dar klausimas vat GALERIJOJE galima komentuoti pica prie jo kaip atsakyma, nes jai yra ir ten atskira skiltis komentarams ,bet ten nesamone.Ačiū!
      Paskutinis pakeitimas nuo Daan; 2008-02-20, 21:52.

      Comment

      • zio
        Administratorius


        • 2000 02 22
        • 264

        #4
        Galerijose komentarai būna ištrinami po kurio laiko.

        Comment

        • mindzze
          Forumo vilkas

          • 2007 05 18
          • 375

          #5
          Autorius zio
          Galerijose komentarai būna ištrinami po kurio laiko.
          Turiu klausima . zio tu pats puikiai supranti apie ka aš šneku, koks pointas palikti ta ištaisyta žinute ir kuri po kurio laiko išsitrins?.Mano manymu jau geriau trinti ir nesisrkupolioti jai taip nepatinka žinutė kaip, sake Daan.Bet šituosie taisyklėse Daan nieko nebuvo užsiminus apie žinutes ant laiko ištrinimo.Beto mano žinutė nesusidarė iš vien keiksmažodžiu,o net iš strumpiniu, aš jug savo nuomone pareiškiau?
          Paskutinis pakeitimas nuo mindzze; 2008-02-27, 15:23.

          Comment

          • Airiz
            מיד





            • 2004 01 09
            • 1656

            #6
            Jei komentarai nėra kažkoks tai pezėjimas į lankas jo tikrai niekas netrins, dar nei vieno nesu ištrines.

            Comment

            • pienĖ
              Mėlynoji bedugnė
              • 2009 06 04
              • 15

              #7
              kas skaitos nuomone tada?

              Comment

              • Aramis

                #8
                Autorius pienĖ
                kas skaitos nuomone tada?
                Nuomonė tai ne pasakymas "šitas geresnis už tą", o "mano nuomone šis anime/manga/žaidimas/nuotrauka yra geresnis už tą ir tą, nes...", arba "šis man patinka nes..." Vengti reikšti savo nuomonę tokiais žodžiais kaip "šitas šlamštas, šūdas" ir t.t., nes visų nuomonė niekada nesutapo ir tokie žodžiai ne diskusija/nuomonės reiškimas, o vėlimasis į kivirčus
                Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2009-09-07, 19:45.

                Comment

                • holms
                  AZ rėmėjas

                  • 2009 03 03
                  • 157

                  #9
                  seip tai ponai jeigu trinat komentara prasom ispet. parasiau 10 eiliu komentara, kuriame nebuvo neivieno keimazodzio ar izeidimo, ji paeme ir istrine..
                  suzinociau kas tai padare, gyvai rasciau "istrinciau" b***. jau jokios sazines. bent jau palikit kopija kad paredaguot galima butu ar whatever..

                  turekit sveiko proto truputi. ar cia pns diktatura kaip ir linkomanijoj? nepatinka tavo nuomone - trinu?
                  Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-12-01, 18:19.

                  Comment

                  • Aivaras
                    ką tu?

                    • 2008 09 10
                    • 358

                    #10
                    Autorius holms
                    turekit sveiko proto truputi. ar cia pns diktatura kaip ir linkomanijoj? nepatinka tavo nuomone - trinu?
                    šiaip jo, gali ginčytis su kitais nariais, bet tik ne su moderatorium, jis visad teisus

                    Comment

                    • slicKrox
                      Catching some Zzzzs...




                      • 2012 08 01
                      • 2161

                      #11
                      Autorius holms
                      seip tai ponai jeigu trinat komentara prasom ispet. parasiau 10 eiliu komentara, kuriame nebuvo neivieno keimazodzio ar izeidimo, ji paeme ir istrine..
                      suzinociau kas tai padare, gyvai rasciau "istrinciau" bliat. jau jokios sazines. bent jau palikit kopija kad paredaguot galima butu ar whatever..

                      turekit sveiko proto truputi. ar cia pns diktatura kaip ir linkomanijoj? nepatinka tavo nuomone - trinu?
                      Na, aš žinau kas ištrynė tavo postą, bet kol kas nesu galintis atsakyt kokiu būtent pagrindu, o ir pažiūrėt tą postą daugiau nesu galintis. Tad daugiau kuo padėti negaliu. Rekomenduoju dar kartą peržiūrėti tavim pateiktą pranešimą ir jei jame tikrai nieko nebuvo, pakartotinai pakomentuot. Visi daro klaidų.
                      Autorius Aivaras
                      šiaip jo, gali ginčytis su kitais nariais, bet tik ne su moderatorium, jis visad teisus
                      Jau kam kaip, bet tavo fludas visada buvo naikinamas su pagrindu.
                      Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-12-01, 14:13.

                      Comment

                      • Red_Elf
                        pandų karai :D


                        • 2009 05 07
                        • 1115

                        #12
                        Autorius Aivaras
                        šiaip jo, gali ginčytis su kitais nariais, bet tik ne su moderatorium, jis visad teisus
                        šiaip jo, bet prisiminkim, kad moderatorius turi palaikyt tvarką, mes lyg didžiulis vaikų darželis, o jie auklės, juk neveltui yra paskirti atsakingais. Gal kartais mūsų nuomonė su jų nesutampa, bet daugeliu atvejų jie būna teisūs. Na žinoma, žmogaus kantrybė nėra geležinė, pasitaiko klaidų ir lazdos perlenkimų, bet iki to davesti juk reikia, o mes tą sugebam... darbas juk nelengvas...

                        Comment

                        • Aramis

                          #13
                          Autorius slicKrox
                          Na, aš žinau kas ištrynė tavo postą, bet kol kas nesu galintis atsakyt kokiu būtent pagrindu, o ir pažiūrėt tą postą daugiau nesu galintis. Tad daugiau kuo padėti negaliu. Rekomenduoju dar kartą peržiūrėti tavim pateiktą pranešimą ir jei jame tikrai nieko nebuvo, pakartotinai pakomentuot.
                          Jei jau apie tai prakalbome, moderatoriai kartais per daug demokratiški ten, kur nereikia. Nežinau Holms atvejo, kas ten per žinutė buvo, man ir ne ypač įdomu, tačiau kam forume laikyti tokius postus - grandines kaip kad "Na, man patinka tas ir tas" "Jo, va aš tau pritariu", "Jo, aš abiems jums pritariu" ir t.t., dar postus ne į temą...
                          Griežtesnės priemonės nepamaišytų, o tai dabar minusą dedi, dar n-žinučių privačių sulauki, o ir pažeidžiančių taisykles žinučių moderatoriams neištrynus atrodo jog esi kaip išsišokėlis, kur šiaip minusus kabina.

                          Comment

                          • Red_Elf
                            pandų karai :D


                            • 2009 05 07
                            • 1115

                            #14
                            Autorius pilkasis_kardinolas
                            kam forume laikyti tokius postus - grandines kaip kad "Na, man patinka tas ir tas" "Jo, va aš tau pritariu", "Jo, aš abiems jums pritariu" ir t.t., dar postus ne į temą...
                            apžvelgus anime aprašų puslapius tikrai randi daygybė betikslių postų: "reiks pažiūrėt" (taip ir nepažiūri), "va tas liux buvo" (ar tikrai žiūrėjo), kurie atrodo rašomi specialiai tik tam, kad didinti savo žinučių skaičių, o jau minėtos pilkojo_kardinolo grandinės iki beprotybės užknisa, kai bandai sudrausmint pasipila tikrai ne meilės prisipažinimai, o drausmint čia yra iki kaklo ką

                            Comment

                            • Airiz
                              מיד





                              • 2004 01 09
                              • 1656

                              #15
                              Autorius holms
                              seip tai ponai jeigu trinat komentara prasom ispet. parasiau 10 eiliu komentara, kuriame nebuvo neivieno keimazodzio ar izeidimo, ji paeme ir istrine..
                              suzinociau kas tai padare, gyvai rasciau "istrinciau" b***. jau jokios sazines. bent jau palikit kopija kad paredaguot galima butu ar whatever..

                              turekit sveiko proto truputi. ar cia pns diktatura kaip ir linkomanijoj? nepatinka tavo nuomone - trinu?
                              Wow..tu čia ne apie Otaku dienas?
                              Čia tas " turiu bilietus xaliavnai į visus seansus, pavydėkit man?" ,Metropolio rekomendavimas be argumentų? Ir šiaip nieko esminio? Kaip pastebėjai o gal ir ne kad trinta buvo ne tik tavo žinute. Niekas perspėjimų nesius, mes ne bankas ir nemažas vaikas gal esi.
                              Aš ištryniau. Gyvai norėsi sutikt? Pirmyn, per Otaka turėsi tokią progą.
                              Trenksi man Guitar Hero?
                              ir nesikeik čia....nebaisu
                              Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-12-01, 18:49.

                              Comment

                              Working...