Atsinaujinom iš VB 4.0.6 į 4.0.8

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Daan
    Administratorius

    • 1998 10 30
    • 184

    Atsinaujinom iš VB 4.0.6 į 4.0.8

    Sveiki

    Taip taip taip, AZ nemiega 21 val, tai ta proga atsinaujinom iš VB 4.0.6 į 4.0.8

    4.0.6 > 4.0.7 virš 50 bug'fixų
    4.0.7 > 4.0.8 virš 390 bug'fixų

    prisidėjo naujas 'vartotojo profilio' psl prisitaikymas sau:
    video ir kas kaip čia: http://www.vbulletin.com/forum/entry...-user-profiles

    Kaip visada, artimiausiom dienom, gaudysim vietinius bugus kurie kyla po atsinaujinimo.
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    #2
    Manau būtu gerai sumažinti startinio puslapio skiltyje "Naujausi įrašai forume" rodomus avatarus, kaip kad anksčiau buvo, nes dabar visi skirtingo dydžio ir durnai atrodo, o taip pat užima daugiau vietos...

    Comment

    • Miyata
      Find your own sins, kid.



      • 2008 01 09
      • 452

      #3
      Nuo kokios versijos cia atsirado phone versija? Dabar patogu per iPod narsyt Kai ne name esu xD cool. Tiktais startinis puslapys ir aprasymai biski ne vietoi, kai grysiu namo idesiu paveiksliuka.

      Comment

      • Airiz
        מיד





        • 2004 01 09
        • 1656

        #4
        Nepasakyčiau kad patogu (asm. man), sunkiai eina atrinkti kas kokioje gijoje rašė, startinis puslapis bile kiek užima, kai pereinant į Naujas žinutes sveria 4X mažiau. Man patogus kompaktiškas pilnas puslapio vaizdas. Bet visumoje vistiek, neprimoderuosi tokioje aplynkoje.

        Comment

        • Daan
          Administratorius

          • 1998 10 30
          • 184

          #5
          Autorius amidau
          Manau būtu gerai sumažinti startinio puslapio skiltyje "Naujausi įrašai forume" rodomus avatarus, kaip kad anksčiau buvo, nes dabar visi skirtingo dydžio ir durnai atrodo, o taip pat užima daugiau vietos...
          sutvarkyti avatarai jau, vietos užima tiek pat vistiek

          Comment

          Working...