A Tale of Two Sisters - Pasaka apie dvi seseris - AD

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • diaxminde
  AD technician


  • 2008 09 21
  • 303

  A Tale of Two Sisters - Pasaka apie dvi seseris - AD

  A Tale of Two Sisters - Pasaka apie dvi seseris  Pavadinimas originalo kalba: 장화, 홍련

  Žanras: psichologinis siaubo trileris
  Režisierius: Kim Ji Woon
  Prodiuseriai:Oh Ki Min, Oh Jung Wan
  Pasirodymo data: 2003.06.13
  Šalis: Pietų Korėja

  Eiga: Po ilgo gydymosi ligoninėje, seserys Su Mi ir Su Yeon pagaliau grįžta namo. Nuo to laiko, kai mirė jų mama, daug kas pasikeitė. Mergaites pasitinka jų pamotė Eun Ju. Deja, ši nėra iš gerųjų. Pasitaikius menkiausiai progai ji skriaudžia ir gąsdina mažąją Su Yeon. Vienintelė, kuri nebijo Eun Ju, yra Su Mi. Ji neleidžia skriausti savo sesutės ir bando įrodyti tėčiui, jog naujoji jo žmona griauna šeimos gyvenimą. Su Mi pažada Su Yeon, kad niekuomet neleis pamotei jos skriausti.
  Tačiau namų ramybę drumsčia ne tik Eun Ju. Seserys naktimis girdi keistus garsus, vis dažniau sapnuoja košmarus ir joms atrodo, kad visą laiką yra stebimos.
  Kas tai? Eun Ju išdaigos ar keista antgamtinė jėga? O gal tai mergaičių mamos šmėkla?  Im Su Jeong - Bae Su Mi


  Moon Geun Young - Bae Su Yeon


  Yum Jung Ah - Eun Ju


  Kim Kap Su - Bae Mu Hyeon


  ~~~~~
  Autorės nuomonė: Liūdnas filmas. Kaip ir visi siaubo filmai, turi slogią atmosferą. Tačiau nebaisus. Pati istorija labai paini. Iš pradžių nelabai ką ir supratau, bet po truputį viskas susidėliojo į savo vietas. Žinoma, buvo kelios žiauresnės vietos, bet tokių nedaug. O pabaiga labai liūdna. Nedaug trūko, kad apsiverkčiau. Na, kalbant apie aktorius, Im Su Jeong man padarė didelį įspūdį. Mačiau ją ir komedijoje, ir romantinėje dramoje, o dabar ir siaubo filme. Ir nei vienam nenusivyliau jos vaidyba. Labai tuo džiaugiuosi. Moon Geun Young, kaip visuomet, kad ir ką vaidintų, buvo labai miela. Šauni aktorė. Gerai atliko savo vaidmenį.

  ~~~~~

  Atsiųsti:


  Online:


  ~~~~~
  Asian Media Wiki

  ^^^=<==<==My animeList'as==>==>=^^^
Working...