Solanin. Lt, eng subs - AD

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • diaxminde
  AD technician


  • 2008 09 21
  • 303

  Solanin. Lt, eng subs - AD

  Solanin - Solaninas  Žanras: Muzika, romantinis, draugystė
  Režisierius: Miki Takahiro
  Scenarijaus autorius: Takahashi Izumi
  Išleidimo data: 2010.04.03d.
  Trūkmė: 126min ~ 2h 06min
  Šalis: Japonija
  Pagrindinė daina: ASIAN KUNG-FU GENERATION - Soranin
  Pagal Inio Asano mangą Solanin.


  Eiga: Jauna pora Meiko ir Naruo kartu gyvena nuošaliame Tokijo kvartale. Kol mergina įtemptai ieško darbo, norėdama išlaikyti gyvenamąjį būstą, vaikinas vis dar negali apsispręsti kokiu keliu pasukti – surimtėti ir susirasti darbą ar grįžti atgal, į paauglystę, kai Naruo vienintelis pomėgis buvo jo suburta grupė rotti. Nors ir Meiko erzina tai, jog ji turi viena uždirbti pinigus, ji skatina Naruo įgyvendinti savo svajonę – pradėti rimtą grupės veiklą bei tokiu būdu užsidirbti pinigus.
  Atnaujinus grupės veiklą, vaikinas sukuria dainą Solanin, kurioje jis atskleidžia savo mintis apie Meiko ir visą jį supantį pasaulį.  Aktoriai – veikėjai

  Miyazaki Aoi – Inoue Meiko


  Kora Kengo – Taneda Naruo


  Kiritani Kenta – Yamada Jiro (Billy)


  Kondo Yoichi – Kato Kenichi


  Ito Ayumi – Kotani Ai


  ARATA – Saeki Rikutaro


  Nagayama Kento – Ohashi


  Iwata Sayuri – Aikawa Ritsuko


  Miho Jun – Meiko mama


  Zaitsu Kazuo – Naruo tėvas


  Kitos nuotraukos:

  Spoileris:  ~~~~~
  Vertėjos nuomonė: Tiesiog puikus filmas, paliko didelį įspūdį. Galiu drąsiai teigti, jog vienas mėgstamiausių. Kadangi šiame filme vaidina Miyazaki – tiesiog negalėjau praleisti. O kur dar ir nuostabus visą filmą lydintis ASIAN KUNG-FU GENERATION soundtrack‘as su savo naujausiom dainom ir kitais secret track‘ais! Ką jau kalbėti apie jaunąjį aktorių Korą Kengo, kuris vaidina kaip tikras profesionalas, bei moka pritraukti dėmesį. Labai patiko visos grupės rotti sudėtis - tiek Kiritani, tiek ir Sambomaster bosistas Kondo. Kiti vaidinę aktoriai taipogi buvo neblogi. Kalbant apie istoriją – tai ji tikrai puiki. Nors tai ir pirmas režisieriaus Miki Takahiro filmas – jis vertas ovacijų. Manau, ateityje sulauksime dar daug šio režisieriaus filmų. Nežinau kiek filmas panašus į mangą, tad norint palyginti – reikia ją perskaityti.
  Balai: 10/10, be išimčių.
  Rekomendacija: tiems, kuriems patinka filmai susiję su muzika; AKFG muzikos fanams; Miyazaki, Kora bei kitų aktorių gerbėjams.


  Daugiau: http://asiandramas.omgforum.net/

  ~~~~~

  Paskutinis pakeitimas nuo diaxminde; 2012-03-18, 20:52.

  ^^^=<==<==My animeList'as==>==>=^^^
 • Miesto_Druidas
  the journeyman  • 2010 08 17
  • 1691

  #2
  Skaičiau manga, labai patiko. Bet abejonės ar verta mėginti filmą, kaži ar sugėbėta perteikti tinkamai manga, jos atmosferą, kūrėjo stilių....

  Comment

  Working...