Tea Fight (Arbatos karas) - [AD]

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • diaxminde
  AD technician


  • 2008 09 21
  • 303

  Tea Fight (Arbatos karas) - [AD]

  Tea Fight - Arbatos karas  Pavadinimas originalo kalba: 闘茶 (Japoniškai), 斗茶 (Kiniškai)

  Žanras: drama
  Režisierius: Wang Yemin
  Pasirodymo data: 2008.07.12
  Trukmė: 102 min.
  Kalba: japonų, kinų
  Šalis: Japonija, Taivanas

  Eiga: Legenda pasakoja apie moterišką ir vyrišką juodąją arbatą. Dar samurajų laikais vyras ir moteris susikovė arbatos dvikovoje, kieno juoda arbata geresnė. Teisėjai paskelbė lygiąsias, tačiau vyras su tuo nesutiko ir su savo žmonėmis užpuolė visą miestelį. Viso to sumaištyje pasimetęs vaikas sumaišė abi arbatas ir tai išgėręs pavirto prakeiksmą nešiojančiu drakonu.

  Yagi Mikiko gyvena Japonijoje. Jos tėtis yra arbatos gamintojas. Merginos mama mirė, kai Mikiko buvo dar visai maža. Kai mergaitė paklausdavo tėčio, kodėl taip atsitiko, jis atsakydavo, jog tai juodosios arbatos prakeiksmas. Dėl šios priežasties Mikiko tėtis jai draudžia tapti arbatos gamintoja, nors tai yra didžiausia merginos svajonė.
  Internetu ji bendrauja su arbatos gamintojais gyvenančiais Taivane. Mergina prasitarė, jog savo sode augina moteriškąjį juodosios arbatos medį. Ji net neįtarė, kas šie žmonės jau seniai ieško to arbatmedžio, nes jie patys yra vyriškos juodosios arbatos gamintojai.
  Mikiko atvyksta į Taivaną. Paskui ją, net pačiai merginai nežinant, atseka jos tėtis. Ir susitikus vyriškajai ir moteriškajai arbatoms, prasideda arbatos karas.  Aktoriai-Veikėjai

  Toda Erika - Yagi Mikiko


  Kagawa Teruyuki - Yagi Kei


  Vic Zhou - Yang


  Chun Ning Chang - Ruahua


  Hosoda Yoshihiko - Murano Tsukihiko


  ***
  Autorės nuomonė: Labai įdomus filmas. Iš tikrųjų maniau, kad bus šiaip sau, nes jis nėra itin populiarus. Tačiau ryžausi pažiūrėti dėl to, nes jame vaidina Toda. Nenusivyliau. Filmo siužetas įdomus. Nors tai drama, tačiau įpinta labai daug komedijos elementų. Toda suvaidino gana sudėtingą rolę, bet jai šauniai pasisekė. Be to, po šio filmo pamėgau Hosoda Yoshihiko. Pirmą kartą mačiau jį teigiamoje rolėje. Taip pat atradau dar vieną šaunų aktorių - Vic Zhou. Įdomiausia buvo jo mėlyni plaukai xD

  ***
  Atsisiųsti:

  Spoileris:  http://asiandramas.omgforum.net/

  ***

  Asian Media wiki
  Paskutinis pakeitimas nuo diaxminde; 2011-12-11, 19:01.

  ^^^=<==<==My animeList'as==>==>=^^^
 • diaxminde
  AD technician


  • 2008 09 21
  • 303

  #2
  Online:


  ^^^=<==<==My animeList'as==>==>=^^^

  Comment

  Working...