I Give My First Love To You / Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau 2009 [LT subs by AD]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • diaxminde
    AD technician


    • 2008 09 21
    • 303

    I Give My First Love To You / Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau 2009 [LT subs by AD]



    Pavadinimas originalo kalba: 僕の初恋をキミに捧ぐ/ Boku no Hatsukoi wo Kimi ni Sasagu.
    Žanras: Drama, romantinis, tragedija.
    Režisierius: Takehiko Shinjo.
    Adaptuotas pagal: Kenji Bando ir Kotomi Aoki mangą Boku no Hatsukoi wo Kimi ni Sasagu.
    Išleidimo data: 2009m. spalio 24d.
    Trukmė: 122m.
    Kalbas: japonų.
    Šalis: Japonija



    Istorija: 8 – erių metų Takumai Kakinouchi‘iui diagnozuota sunki širdies liga, dėl kurios jis privalo judėti kuo mažiau, atsisakyti saldumynų bei daugelio kitų patiekalų. Tačiau – ne tai svarbiausia. Jei Takuma nesulauks širdies transplantavimo operacijos, jis mirs nesulaukęs 20 – ies.
    Jo ligos nepaisė Mayu Taneda, mergaitė, kuri nuo pat mažens yra įsimylėjusi Takumą.
    Istorija prasideda nuo tų laikų, kai jie abu dar buvo vaikai. Mayu (kurios tėvas yra daktaras) ligoninėje susipažįsta su Takuma. Bėgant laikui, jie pavirsta labai artimais draugais, įsimyli vienas kitą ir pasižada vienas kitam susituokti tuoj pat, kai jie taps pilnamečiais. Tačiau Takumą slegia juodas mirties šešėlis, tad jis ima gailėtis, kad sutiko Mayu, kurios tolimesnį gyvenimą jis pavertė pragaru.


    Aktoriai – Veikėjai

    Inoue Mao – Taneda Mayu


    Okada Masaki – Kakinouchi Takuma


    Sugimoto Tetta – Kakinouchi Minoru


    Moriguchi Yoko – Kakinouchi Ryoko


    Nakamura Toru – Daktaras Taneda Takahito


    Hosoda Yoshihiko – Suzuya Kou


    Harada Natsuki – Uehara Teru


    bei kiti.

    Nuomonė: tikrai neblogas filmas, tuo labiau, kad pagrindinį vaidmenį atlieka Okada Masaki (mano vienas iš fav‘ų). Jam labai tiko Takumos rolė, nes pats Masaki‘s yra drovus berniukas. D
    But anywayz it‘s kawaii!! Taip pat, išrinko puikią aktorę Mayu rolei, Inoue Mao. Jos charakteris atsispindėjo tiek šiame filme, tiek mano matytame „Hana Yori Dango“. Gerai, kad paėmė ją, nes kitos aktorės Mayu rolėje negaliu įsivaizduoti. Na tiesiog būtent tai ko ir reikėjo! Ir šiaip, kiti aktoriai gerai parinkti, pvz: Takuma (vaikas) (aktorius nežinomas x , x), buvo ŽIAURIAI mielas! Kokios gražios jo akytės, taip pat ir Mayu vaikystėje. ^ ^ Kalbant apie Takumos tėvus, tai jie per 8 metus VISIŠKAI nepasikeitė Galėjo labiau pasistengt ir truputį ką pakeist, kad pagyvenę atrodytų Kou – d****as su gera širdimi. xD Kalbant dėl jo vaidybos, mimikos, tai pasakysiu – matosi, kad valandų valandas jis stovi prieš veidrodį ir „šlifuoja judėsiukus“. XD Na vienu žodžiu, aktorius parinko gerus.

    More info: http://asianmediawiki.com/I_Give_My_First_Love_to_You ,
    http://www.imdb.com/title/tt1401656/


    http://asiandramas.omgforum.net/


    Atsisiųsti:

    Spoileris:
    Linkomanija.net

    Linkomanija.net 5-oji zona ,

    KuroBT


    Torrent.lt, AZ, BTT kartu su bluray 720p v2 veliau


    ONLINE:

    Spoileris:
    Paskutinis pakeitimas nuo diaxminde; 2011-04-26, 15:11.

    ^^^=<==<==My animeList'as==>==>=^^^
  • diaxminde
    AD technician


    • 2008 09 21
    • 303

    #2
    Kaip anksciau minejau filmas bus isleistas blu-ray 720p kokybe su v2.

    Taip pat ir musu grupes AD official prisitatymas su verciamais asian filmais/dramomis.

    ^^^=<==<==My animeList'as==>==>=^^^

    Comment

    • lialia
      GD <3

      • 2010 07 18
      • 383

      #3
      hmmmm... Pagalvojau pasiteirausi vis gi čia. Kadangi žiūrėjau šitą filmą ir beveik žliumbiau xDDD jį žiūrėdama tai norėjau paklaust: gal kas žino ką nors panašaus į šitą filmą? Nes man tai labai patiko. Kieta drama.
      http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
      Max parašo aukštis 130

      Comment

      • diaxminde
        AD technician


        • 2008 09 21
        • 303

        #4
        ONLINE:

        Spoileris:


        Vėliau bus sukelti ir kiti.

        ^^^=<==<==My animeList'as==>==>=^^^

        Comment

        • Hiroko~
          Naujokas
          • 2011 06 12
          • 4

          #5
          myliu sita filma, tikrai...... labai man patiko, drauge ziurejo, tai sake kad nesamone, bet.... Takuma....... jetau^^ Best Movie < 3

          Comment

          • noheroinhersky

            #6
            labai labai geras ir vertas dėmesio filmas:>

            Comment

            • Apostasy

              #7
              Labai geras filmas..panašaus pobūdžio yra dar drama '' 1 Litre of Tears ''..jei kas nematę, patarčiau pažiūrėt, tikrai verta :3

              Comment

              Working...