I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau [LT subs by AD](2009)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • diaxminde
    AD technician


    • 2008 09 21
    • 303

    I Give My First Love To You - Aš duosiu savo Pirmąją Meilę Tau [LT subs by AD](2009)



    Pavadinimas originalo kalba : 僕の初恋をキミに捧ぐ/ Boku no Hatsukoi wo Kimi ni Sasagu.
    Žanras: Drama, romantinis, tragedija.
    Režisierius: Takehiko Shinjo.
    Adaptuotas pagal: Kenji Bando ir Kotomi Aoki mangą Boku no Hatsukoi wo Kimi ni Sasagu.
    Išleidimo data: 2009m. spalio 24d.
    Trūkmė: 122m.
    Kalbas: japonų.
    Šalis: Japonija.



    Istorija: 8 – erių metų Takumai Kakinouchi‘iui diagnozuota sunki širdies liga, dėl kurios jis privalo judėti kuo mažiau, atsisakyti saldumynų bei daugelio kitų patiekalų. Tačiau – ne tai svarbiausia. Jei Takuma nesulauks širdies transplantavimo operacijos, jis mirs nesulaukęs 20 – ies.
    Jo ligos nepaisė Mayu Taneda, mergaitė, kuri nuo pat mažens yra įsimylėjusi Takumą.
    Istorija prasideda nuo tų laikų, kai jie abu dar buvo vaikai. Mayu (kurios tėvas yra daktaras) ligoninėje susipažįsta su Takuma. Bėgant laikui, jie pavirsta labai artimais draugais, įsimyli vienas kitą ir pasižada vienas kitam susituokti tuoj pat, kai jie taps pilnamečiais. Tačiau Takumą slegia juodas mirties šešėlis, tad jis ima gailėtis, kad sutiko Mayu, kurios tolimesnį gyvenimą jis pavertė pragaru.



    Aktoriai – Veikėjai

    Inoue Mao – Taneda Mayu


    Okada Masaki – Kakinouchi Takuma


    Sugimoto Tetta – Kakinouchi Minoru


    Moriguchi Yoko – Kakinouchi Ryoko


    Nakamura Toru – Daktaras Taneda Takahito


    Hosoda Yoshihiko – Suzuya Kou


    Harada Natsuki – Uehara Teru


    bei kiti.

    Nuomonė: tikrai neblogas filmas, tuo labiau, kad pagrindinį vaidmenį atlieka Okada Masaki (mano vienas iš fav‘ų). Jam labai tiko Takumos rolė, nes pats Masaki‘s yra drovus berniukas. D
    But anywayz it‘s kawaii!! Taip pat, išrinko puikią aktorę Mayu rolei, Inoue Mao. Jos charakteris atsispindėjo tiek šiame filme, tiek mano matytame „Hana Yori Dango“. Gerai, kad paėmė ją, nes kitos aktorės Mayu rolėje negaliu įsivaizduoti. Na tiesiog būtent tai ko ir reikėjo! Ir šiaip, kiti aktoriai gerai parinkti, pvz: Takuma (vaikas) (aktorius nežinomas x , x), buvo ŽIAURIAI mielas! Kokios gražios jo akytės, taip pat ir Mayu vaikystėje. ^ ^ Kalbant apie Takumos tėvus, tai jie per 8 metus VISIŠKAI nepasikeitė Galėjo labiau pasistengt ir truputį ką pakeist, kad pagyvenę atrodytų Kou – d****as su gera širdimi. xD Kalbant dėl jo vaidybos, mimikos, tai pasakysiu – matosi, kad valandų valandas jis stovi prieš veidrodį ir „šlifuoja judėsiukus“. XD Na vienu žodžiu, aktorius parinko gerus.

    More info: http://asianmediawiki.com/I_Give_My_First_Love_to_You , http://www.imdb.com/title/tt1401656/


    Vertė į Ltsub: http://asiandramas.omgforum.net/ Komanda


    Atsisiųsti:

    18
    Masterpiece
    0%
    14
    Patiko
    0%
    4
    Pusėtinas
    0%
    0
    Nepatiko
    0%
    0

    ^^^=<==<==My animeList'as==>==>=^^^
  • zhmogeliukas
    Super mega ultra rašytojas

    • 2007 03 21
    • 722

    #2
    Ačiū už vertimą ir filmą parsisiuntimui, seniai ruošiausi pažiūrėti,ir dabar pagaliau pavyko ^^'


    Ai nu ir, kad jus kur velnias ....Negalima man tokių filmų žiūrėt, nu negalima.
    Kiekvieną kartą vis prisižadu, kad kažko panašaus nežiūrėsiu ir vėl (dažniausiai netyčia) užtaikau...Ir žiūrėk filmą "nes pagrindiniai aktoriai pažįstami"...

    Filmas patiko, tai tiesa, bet ech....

    Comment

    • diaxminde
      AD technician


      • 2008 09 21
      • 303

      #3
      Vėliau pasirodys v2 su blu-ray 720p kokybe.

      ^^^=<==<==My animeList'as==>==>=^^^

      Comment

      • Ayami
        Menas buti savimi.

        • 2009 05 10
        • 123

        #4
        Labai labai patiko..Ir labai labai dabar apsiverkus sedziu

        Aaaaaaa!

        Comment

        • Skirmish
          L.A.V Fairygodmother

          • 2010 02 22
          • 140

          #5
          Aš irgi, kai žiūrėjau - žliumbiau ;D
          bet labai geras filmas, labai patiko :}}}
          There is no losing… You either win or you learn – Helio Gracie

          Comment

          • Esquisse

            #6
            LM {Ne penktoji zona}

            Comment

            • Red_Elf
              pandų karai :D


              • 2009 05 07
              • 1115

              #7
              labai, labai patiko filmas, puiki vaidyba, kas ne taip dažnai pasitaiko japonų filmuose, viską nugludino iki švytėjimo kartu su siužetu. Pradėjus maniau eisiu miegot įpusėjus, ryt anksti keltis, bet vėliau jau nebegalėjau sustot pradėjus Didžiausią įspūdį paliko Inoue Mao, ji puikiai atliko savo vaidmenį,kuris manau buvo tikrai ne iš lengvųjų, tik scena bažnyčioje per daug pompastiška buvo

              Comment

              • ShutterBox
                Naujokas
                • 2010 03 08
                • 6

                #8
                Jau seniai taip verkiau. Net pasikūkčiodama. Labai patiko. Buvau sužavėta tiek vaidyba, tiek siužetu.

                Comment

                • lialia
                  GD <3

                  • 2010 07 18
                  • 383

                  #9
                  Žiūriu čia visi žliumbė kas netingėjo... Tai dar ir mane pridėkit prie žliumbiančių grupelės... huh.. Geras filmas labai patiko kiek kartų žėjau tiek verkiau. Istorija labai įdomi buvo. Žiauriai. taigi: MASTERPIECE. Tyliu dabar..
                  http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                  Max parašo aukštis 130

                  Comment

                  Working...