Anime kurių nebaigėm žiūrėt. Kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Anime kurių nebaigėm žiūrėt. Kodėl?

    Paskutiniu metu man (o gal ir kitiems) aktuali tema. Žiūri ir supranti, kad visai "neveža". Ištrini, nes tiesiog gaila laiko, o "pasiguost" nėra kur.....

    Paskutinis buvo Kimagure Orange Road. Jeigu būtų trumpesnis gal būčiau ir pasikankinęs, bet kai ep 48 ir dar filmai.... Padoriausias personažas katinas. Berniukas visiškai neadekvatus. Pradžioje visai patiko Aykawa. Rūko, geria ir gerai mušasi. Deja, neilgam..... Vienžo vaikiška Maison Ikkoku versija. Neįdomus personažai, nejuokingas humoras (katinas nesiskaito) ir neįtikinamas meilės trikampis (keturkampis). Delete. Tiesa dar ne, pažiūrėsiu pabaiga, kad įsitikinčiau savo teisumu.
    Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2008-09-20, 14:34.
  • Youka
    bishoujo

    • 2006 01 30
    • 335

    #2
    Na, man taip yra nutike vos porą kartų, vienas iš jų buvo su ta mergiote iš pragaro. jis man taip ir neprilipo, atsibodo, kad kiekviena serija pagal vieną šablona sukalta.
    Kitas pravalas buvo Avenger. Aš net nežinau, kaip save pateisinti, manau, jis to nevertas.
    Bijau, kad taip nenutiktu ir planetem, kurios yra velniškai geros, įpusėtos dar vasaros vidury, bet iki šiol nepabaigtos.

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2949

      #3
      Autorius Youka
      Kitas pravalas buvo Avenger. Aš net nežinau, kaip save pateisinti, manau, jis to nevertas.
      Dėl Avanger pritariu. Mintis gal ir nebloga, bet išpildymas tragiškas. Iškenčiau gal tik pora ep.

      Comment

      • migliute
        start wearing purple

        • 2008 08 23
        • 51

        #4
        Great Teacher Onizuka. Negalejau ziuret del technines puses. Iskenciau 4 ep... dar dabar prisimenu mokytojo burna - nupurto iskart nors siuzetas pasirode neblogas..
        Whoop-de-fuckin'-do

        Comment

        • FreaK`aZ
          Rimtas architektorius




          • 2005 02 22
          • 532

          #5
          Jigoku shoujo, ta pati priežastis, kaip ir pas Youka, tik aš bent vieną sezoną ištempiau, dropinau, po antro seasono pirmų 2 epų.
          Pumpkin scissors. Debilai veikėjai manęs visiškai nežavi, o ir pats anime'as per daug FMA priminė. Kas ten dar...
          Bastard, neužkabino nors tu ka, o ir piešimas toks man nelabai.
          Ultimate Girl, nedažiūrėjau, nes kai buvo ongoing'as kažkaip užsirišo su sub'ais ten reikalai, tai ir likau nedažiūrėjęs poros ep'ų.
          Noir...jis tiesiog toks nuobodus, kad nesigauna neužmigt antros serijos vidury, ir nesvarbu kada žiūri, dieną ar vakare.
          "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
          with a sick idea of world domination"

          Comment

          • mariux9998
            Labas.

            • 2008 06 20
            • 434

            #6
            Vienintelis anime, kuri pradejes ziureti drop'inau yra Lucky Star, teiskenciau 4 ep'us, nes tiesiog siuzeto nera, ir netraukia toliau ziuret

            Comment

            • kypshius
              Rašytojas



              • 2007 04 17
              • 254

              #7
              girls bravo.... nes merginos vis lindo, ir lindo, ir lindo iš tos vonios.....
              ir tas su catgirls, dog girls, masked dude and big white tiger... nu pakovoja jis ir taika, pakovoja ir taika.... tik stambesniu planu....

              Užkalė visus langus ir augina pingviną.

              Comment

              • noone.ninja
                •٠ZetsubouSensei٠•

                • 2008 06 21
                • 34

                #8
                naruto (kas ne naujiena)...idomu tik pirmas sezonas,toliau viskas nuspejama ir kartojasi..beto perilgas,atsibodo.man shis anime nebuvo megiamiausias,bet visi mano kad man jis patinka nes ash sasuke cosplaynau,o ji ash cosplaynau nes iki cosplay buvo tik 2sav likusios ir jo kostiumas pats lengviausias ir izimiausias,o kadangi buvo tik 1cos,nezinojau kokiu zmoniu ten tiketis galejau ir ar ishvis ju bus (animezonoj tada dar nebuvau ir beveik jokiu otaku nepzinojau)

                Comment

                • Izzo
                  one vs all, DIE AZ!



                  • 2007 02 25
                  • 1530

                  #9
                  Trinity Blood - nuobodus ir statiškas, mestas po 3 ep, kaip ir Gunslinger Girl lygiai dėl tos pačios priežasties.
                  Avenger - pakako 1 ep., nes neparodė to ko tikėjaus.
                  Persona -Trinity Soul- - 2ep. nebuvo nieko, dėl ko norėčiau žiūrėt toliau..
                  SCREW YOU, PEOPLE!

                  Comment

                  • civer
                    Inspire to conspire


                    • 2006 12 05
                    • 92

                    #10
                    SoulTaker. Kelios pirmos minutes atrode gan idomiai ir piesimas toks savotiskas buvo, bet kai tik atsirado siuzetas (jei tai apskritai galima vadint siuzetu)... o galutinai pribaige transformacija skambant themesongui.

                    Azumanga Daiou. Visiskai nejuokingas.
                    What if all the world's inside of your head?
                    Just creations of your own
                    Your devils and your gods all the living and the dead
                    And you're really all alone...

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2949

                      #11
                      Autorius civer
                      Azumanga Daiou. Visiskai nejuokingas.
                      +100
                      Jau geriau Lucky Star žiūrėt.

                      Comment

                      • Hellsing_lover
                        Purinsesu no Darukuneso




                        • 2007 02 15
                        • 1319

                        #12
                        Keista, bet nesugebėjau Higurashi no kiri ni kai (2 sezonas)... Geras anime, bet kurį laiką jo nežiūrėjau ir matytų serijų skaičių pamiršau ir, vienu žodžiu, varžtai atsisuko jį bežiūrint

                        Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                        Comment

                        • Sloth
                          [SrX]

                          • 2007 09 14
                          • 277

                          #13
                          Claymore, visiskai neuzkabino, kazkoks hack en' slash, kiekviena serija daugmaz vienoda, kovos nieko ipatingo....

                          Comment

                          • Mao
                            a.k.a. Lzq

                            • 2006 07 25
                            • 223

                            #14
                            nedažiūrėjau shippudden. Boring.

                            O Hikaru no Go droppinau todėl, kad parėjo kompas kaip tik tada, kai jį siuntinėjaus/persirašinėjau. So, kadangi pastaruoju metu aš užsiėmęs, pratęsiu siuntimą kadanors vėliau, like, po mėnesio kokio
                            I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

                            Comment

                            • Kleopso
                              Followkata Toushifollow


                              • 2008 04 01
                              • 208

                              #15
                              Shana. Visiškai nesudomino istorija, nuobodus, vienodai buvo ir kaip jis baigsis ir apskritai nervint ėmė. Niekalas paskutinis.

                              Šiaip įdomiai man su Saikano gavosi. Labai jau seniai pradėjau, bet nebežinau ar kada pabaigsiu. Ir žinau gi, kad anime tikrai neblogas, bet nuo pirmų minučių pajutau antipatiją pagr. veikėjams ir tiesiog neišėjo toliau žiūrėt, vis jungt lauk norėjosi.

                              Comment

                              Working...