Kokias emocijas jums sukelia anime

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • one-off_fan
    Anime Otaku

    • 2006 06 07
    • 51

    Kokias emocijas jums sukelia anime

    Mielos personos... Prasau man ir visiems susidomejusiems pasakyti... Koks jusu rizonas ziureti anime... Ka jus mielos personos jauciate, ka mastote... ir ar is vis ka nors mastote ziuredami anime ... Ar siaip jus vadovaujates taisykle "Atejau, pamaciau, pamirsau"...
    Mielai papasakosiu savo feelings, bet butu malonu paskaityti ir jusu...
    sigpic
    Celebrate for ANIME
  • Džiro sesė
    X - Crime of visual shock


    • 2005 11 12
    • 604

    #2
    Anime mane domina kaip meno rūšis. Visada renkuosi anime pagal piešimo stilių ir manierą, jei patiko - gerai, imu ir žiūriu, ne tai ne. Tiesiog anime man yra naujų idėjų ir pagalbos šaltinis - randu, kur jos elementus panaudoti realiame gyvenime, bet tai jau atskira šneka.
    Taip ir susidomėjau anime, grynai dėl išskirtino piešimo. Na, žinoma dabar jau dėmesį ir į siužeta imu kreipti....

    Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

    Comment

    • Laimonas
      Rimtas forumo narys

      • 2006 08 20
      • 109

      #3
      ziuriu kad tiesiog idomu ir kokie cia dar rizonai nu dar kartais ziuriu kad suzinociau daugiau apie japonija ir visx

      Comment

      • Likimo_Kalvis
        YOSH!!!

        • 2006 08 26
        • 378

        #4
        ziuriu is idomuma, ir tuo paciu mokinuos piest
        Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

        Comment

        • Augiszz
          Anime Man
          • 2006 02 04
          • 37

          #5
          Emmm kartais man kyla klausimas cia kas forumas ar tardymas? Tokios temos: Kaip ziurite anime? Kada ziurite anime? Su kuom ziurite anime? Kodel ziurite anime?

          OMFG! Kaip patyres floodintojas galiu pasakyt kad tikrai neblogai foruma uzterset su tokiom beprasmiskom temom, nu nors ka idomaus sugalvotumet kurdami topica... Eh...

          Comment

          • Likimo_Kalvis
            YOSH!!!

            • 2006 08 26
            • 378

            #6
            luzis
            Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

            Comment

            • piccosan
              Daft Punk

              • 2005 11 28
              • 250

              #7
              rizonas... kas per zodziai...
              o del to klausimo tai idomu tiesiog.. btw pritariu augiui

              Comment

              • Likimo_Kalvis
                YOSH!!!

                • 2006 08 26
                • 378

                #8
                ce is sulietuvintas anglu kalbos "reason" - priezastis
                Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                Comment

                • voiceofdeath
                  Rimtas forumo narys

                  • 2006 10 23
                  • 119

                  #9
                  Na kaip paaiskinti net neisivaizduoju.Cia tas pats kas paklausciau kodel kai kuriems zmonems patinka grietininia ledai o man pieniski,kodel kaikurie zmones megsta rozine spalva o as jos pakesti negaliu.Tikriausia ir anime ziuriu del to kad megstu ir man tai patinka
                  Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
                  Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!

                  Comment

                  • one-off_fan
                    Anime Otaku

                    • 2006 06 07
                    • 51

                    #10
                    Visiems atsiliepusiems

                    Va dabar turiu ka pasakyti... Likimo_kalvis dekui, kad mano "rizonas" perpratai ir paaiskinai visiems, nes kadangi cia visi raso lauzyta kalba, tai pagalvojau reik pabandyti ir man, NEPAVYKO
                    Uzdaviau toki klausima tiems, kurie nori pasakyti tai kas ant sirdies, nes man idomu, kadangi Anime ziureti pradejome ne nuo vaikystes.
                    Man idomi pati pradzia... Na gerai, kad ir toliau ziuri Anime, tai kas tave vercia tai daryti... Priezastis slypi siapus tad noriu ja isgirsti...

                    Pavyzdziui as pradejau nuo Drakonu kovos (turbut kaip ir kiekvienas lietuvis), nors tuo metu Anime nesidomejau, bet labai megau ivairius animacinius filmus, kadangi pasirode Samurai X, po to pamaciau X clamp, Angel Sanctuary, Noir ir t.t., nes manau uzmigsit beskaitydami mano matytu anime sarasa... Kai atsirado galimybe bet kuriuo metu prieti prie interneto... Susirasti fansub'u ir t.t. pradejau Anime dometis kaip menu, kuryba, po to salimi (Japonija) ir tikiuosi paciais kurejais (greituoju metu, nes to dar nedarau)...
                    Jausmas ziurint anime neapsakytinas, nes kiekvienas yra unikalus ir kadangi jis turi daug zanru, ilgai neatsibosta, gali pasirinkti nematyta zanra ir bandyti ji ziureti... Taip, tai as anime ziuriu jau 6 metus (mazdaug), o domiuosi 3 metus.
                    Galeciau rasyti ir rasyti, bet galas turi ateiti, kadangi forumas didelis manes neatsikratysit...
                    Dekui uz nuomones, rasykit ir skaitykit tam ir sukurtas sis forumas... TIKRIAUSIAI
                    sigpic
                    Celebrate for ANIME

                    Comment

                    • narusegawa

                      #11
                      as siaip megstu i filmus isijausti.jei anime yra graziai nupiestas ir turi kazkokia minti[kazkokia ne banalia ir mane dominancia],tuomet as ji mielai ziuriu ir labai isijauciu. tie kas mane pazista,zino kaip dievinu mononoke ,kaip apskritai megstu visus miyazakio kurinius[nors is tiesu nevisus juos dar maciau],)

                      man labai patinka 'lain'. sis anime turi gilesne prasme ir yra ne tik 'grazus akims'.

                      Comment

                      • Audria
                        Labai pikta. Neerzinti

                        • 2005 09 25
                        • 98

                        #12
                        Siaip kazkokios ipatingos priezasties kodel ziuriu anime neturiu,tiesiog toks mano pomegis ir tiek.Dar patinka piesimas (nors ne visada,merginos dazniausiai buna pavaidzduotos arba a) labai naivios 'blondines' b)nesveikai sex bombos c)ir tokios,ir tokios. Nors zinoma nesakau kad visuose animuose taip yra (kad nepradetu kas nors bukai su manim kincytis del to) paprasciausiai as tokio stiliaus anime vengiu,kaip ir hentaju,ten tai spangalai kvadratu) mintis (nors aisku ne visuose tokia yra) ir soundtrack.
                        Nors nemanau kad anime ziurejimas padidins mano erudicija (nebent daugiau suzinosiu kokie nesveikai iskrype gali but japonai xD ) tai tiesiog hobis,ir manau kad gal daugelio ir yra toks reasonas-anime beveik kaip hobis.

                        Comment

                        • Sable
                          The Hitchhiker





                          • 2005 03 11
                          • 1530

                          #13
                          O kokio velnio zmones apskritai eina i kinoteatrus, jungia telika ir ziuri filmus/serialus? Kvailoka tema. Na bet velniop. Ziuriu, nes kaip ir tarp realiu filmu/serialu pasitaiko 'perliuku' su idomia istorija, originaliu piesimu, charizmatiskais personazais ir vezanciu muzonu.
                          Kaip kiti sako - ziuriu todel kad patinka, o ir jp kalbos, istorijos ir kulturos pramoksti eigoje kazkiek.

                          Comment

                          • one-off_fan
                            Anime Otaku

                            • 2006 06 07
                            • 51

                            #14
                            Autorius narusegawa
                            as siaip megstu i filmus isijausti.jei anime yra graziai nupiestas ir turi kazkokia minti[kazkokia ne banalia ir mane dominancia],tuomet as ji mielai ziuriu ir labai isijauciu. tie kas mane pazista,zino kaip dievinu mononoke ,kaip apskritai megstu visus miyazakio kurinius[nors is tiesu nevisus juos dar maciau],)

                            man labai patinka 'lain'. sis anime turi gilesne prasme ir yra ne tik 'grazus akims'.
                            Aga maciau princese monoke... Pritarsiu labai grazi istorija ir Lain man rekomendavo Dai_Katana, tik tuo metu sis anime manes nesuzavejo... manau, kad dabar yra kitaip...

                            Autorius Sable
                            O kokio velnio zmones apskritai eina i kinoteatrus, jungia telika ir ziuri filmus/serialus? Kvailoka tema. Na bet velniop. Ziuriu, nes kaip ir tarp realiu filmu/serialu pasitaiko 'perliuku' su idomia istorija, originaliu piesimu, charizmatiskais personazais ir vezanciu muzonu.
                            Kaip kiti sako - ziuriu todel kad patinka, o ir jp kalbos, istorijos ir kulturos pramoksti eigoje kazkiek.
                            Pasiulyk geresne...

                            Na, o jeigu paklausciau taip, galbut cia butu tikslesnis ir trumpesnis mano issireiskimas tuo paciu klausimu... "Kokias emocijas jums sukelia anime"... Aisku tai priklauso nuo zanro, bet ar nebuna taip jog ta anime paziurite 2 karta, prisimine koki liudna episoda nuliustate ar siaip garsiai nusijuokiate...
                            Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2006-11-05, 10:07.
                            sigpic
                            Celebrate for ANIME

                            Comment

                            • SETA
                              Narys

                              • 2006 07 09
                              • 33

                              #15
                              As tai absuiuciai nezinau kodel ziuriu anime gal man paranoja nes kartais sapnuoju naktimis anime veikejus galiu apsiverkti perziurejus koki nors anime kiekviena diena galvoju apie anime, per matematikair kitas pamokas negaliu del jos susikaupti nes uzsisvajoju. Man labai keista kad kai kitoms mano amzaus mergaitems arba bernai arba kazkoia Flora galvoj tai man tik anime ir tik anime. Tikriausiai as durna bet... nu turbut tks mano reasonas
                              Last thing I would like to listen , last thing I would like to see and last thing I would like to read .

                              Comment

                              Working...