Anime žiūrėjimas ir vertinimas

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • mattusha
    Rimtas forumo narys

    • 2012 01 18
    • 187

    Anime žiūrėjimas ir vertinimas

    Sveiki, sukūriau šią giją norėdamas sužinoti apie jūsų anime kasdienybę. Būtų smagu ,jeigu atsakytumėte į kelis klausimus.
    • Kiek epu apytiksliai peržiūrite per savaitę ir dieną ?
    • Kokiu laiku dažniausiai žiurite anime ?
    • Kiek daugiausiai laiko ir kokį anime žiūrėjote nesustodami ?
    • Ką manote apie ongoing anime žiūrėjimą ?
    • Kokia jūsų nuomonė apie didelės apimties anime žiūrėjimą ? (virš 50 epu)
    • Kiek daugiausiai laiko esat nežiūrėję anime ?
    • Kuo turi užkabinti anime ?
    • Kokiais kriterijais daugiausiai vertinate anime (istorija , piešimas, charakteriai, ir tt.)
    • Kas labiausiai užknisa anime ?

    Aišku galite pridėti savų klausimų.


    Per savaite kažkur peržiuriu apie 50 epu. O per diena kažkur 10-5 priklauso kokia diena savaitgaliais daugiau. Anime dažniausiai žiūriu vakarais. Daugiausiai be perstojo esu žiūrėjęs Steins;gate per diena peržiūrėjau 18 epu. Ongong anime žiūrėjimas yra varginantis turi laukti visa savaite iki kito epo ,o kai sulauki ,net nesusivoki ,kad peržiūrėjai. Bet vistiek geras jausmais ,kai parsisiunti nauja epa ir puoli jį žiūrėti. Didelės apimties anime žiūrėjimas tikrai geras dalykas ,nes ten atskleidžiami visiškai veikėjai ,tada gali rasti savo mėgstamiausia ir juo žavėtis ,bet daugelis didelės apimties anime neturi nuostabios story line ir dar tie fileriai... Gal kokias dvi dienas esu padaręs pertrauką ,prisipažinsiu esu anime maniakas . Mane anime turi pritraukti savo istorija , turiu būtinai išsirinkti mėgstamiausią veikėją. Labiausia į anime vertinu pagal istorija ir piešimą. Labiausiai užknisa durni pagrindiniai veikėjai ir Ecchi ,ne tiek užknisa haremai.
  • smetonius
    Naujokas
    • 2012 04 14
    • 12

    #2
    O kaip tiksliai klausimai užklausti Per savaitę peržiūriu maždaug 40-50 epų, per dieną kaip kada, kartais 1-3, o kartais ir 10-15, priklauso nuo nuotaikos ir laiko. Anime dažniausiai žiūriu vakarais, kadangi mokykla ir t.t. Daugiausiai turbūt žiūrėjau Naruto Shippuden, bene 30 serijų peržiūrėjau užkart, bet tas ir buvo tada, kai užsikabinau už animes, pati pradžia. Pritariu mattusha, jog ongoing anime žiūrėjimas vargina, turi laukt savaitę naujo epo, sulauki ir net nejauti kaip peržiūri, nors geras jausmas pagaliau sulaukus naujo epo Didelės apimties anime tikrai geri dalykai, daugiau sužinai apie veikėjus, tik, kaip mattusha irgi sakė, jie neturi nuostabaus story line. Didžiausias tarpas manau buvo apie 10 dienų, kai nebuvo kaip prie kompo prisėst. Kad mane užkabintų, mane turi pritraukt savo istorija. Aš anime vertinu pagal istoriją, veikėjus ir šiek tiek piešimą. Užknisa durni ir bailūs veikėjai arba kai vilkina anime tęsimą su dalimis iš praeities, pvz. kaip dabar Naruto Shippuden.

    Comment

    • Perla
      Rašytojas

      • 2010 04 06
      • 225

      #3
      Na, būna, kad visą dieną nei vienos serijos nepažiūriu. Pvz. iš pavasario sezono dėl laiko stokos išsirinkau tik 4 anime. Taip jau gavosi, kad net trys iš jų supuola savaitgaliui (penktadienio vakaras ir šeštadienis) ir tik vienas pirmadieniui. Žiemą geriau būdavo. Trečiadienį tik į trečią pamoką, tai antradienio naktį skirdavau anime žiūrėjimui. Dabar jei per savaitgalį ko nespėju pažiūrėt, pažiūriu antradienį atsigulus. Šiaip nemėgstu per kartą žiūrėti po daug vieno anime serijų. Rekordas kol kas Fruits Basket. Buvo bloga nuotaika, tai nesustodama 5 serijas pažiūrėjau ir dar tris Full Moon wo Sagashite.
      Dėl ongoing anime, tai juos žiūriu jau du metai ir tikrai nesigailiu. Nors kartais atrodo, kad kito ep'o niekaip nesulauksi, bet žiūrėk savaitė jau praėjo ir skubi kuo greičiau pažiūrėt (čia su Steins;Gate taip būdavo, o dabar su Fate/Zero).
      Viš 50 serijų turinčių anime esu mačiusi nedaug. Vienintelis atvejis, kai toks serijų skaičius tiko buvo Full Moon wo Sagashite. Gal ir būtų užtekė 24, bet tie 52 (ar kiek ten jų buvo) neatrodė ištęsta ar nereikalinga.
      Didžiausias laiko tarpas, kai nežiūrėjau anime? Turbūt kelios dienos tarp mano žiūrimų anime.
      Man žiūrint anime yra labai svarbu istorija ir veikėjai. Piešimas ir muzika beveik visada dabar yra puikios kokybės, tad į juos mažai kreipiu dėmesį. Sankarea veikėjais ir užkabino. Galvojau nežiūrėti to anime, bet pagrindinis veikėjas iškart mane papirko. Vertinant anime visad a pagalvoju ar jis man patiko, ar suteikė nors kokio malonumo. Būna, kad ir istorija ne kažin kokia ir veikėjai nieko naujo, bet va smagu žiūrėti ir tiek. Na, o užknisa tai pagrindiniai veikėjai. Pernelyg jau dažnai jie yra kvaili berniūkščiai, neturintys nė lašelio proto. Dar užknisa fanservisas. Visi tie pantyshot'ai kai jų visai nereikia.

      Comment

      • Squalleh
        .MØNSOON.



        • 2009 01 12
        • 1892

        #4
        Q: Kiek epu apytiksliai peržiūrite per savaitę ir dieną ?
        A: Labai priklauso nuo to, ką žiuriu ir nuo nuotaikos. Anime žiurėjimo "priepoliai" dažniausiai man atitinka žiema, pavasario pabaigoje ir rudens vidury, tai tuo metu dažniausiai žiuriu po 5-12 epizodų per diena.

        Q: Kokiu laiku dažniausiai žiurite anime ?
        A: Vakare. Dažniausiai prieš tai pagaminęs ar nupirkęs visokiu skanių dalykų :3

        Q: Kiek daugiausiai laiko ir kokį anime žiūrėjote nesustodami ?
        A: Na ilgiausias anime kuri žiurėjau tai buvo Fullmetal Alchemist: Brotherhood (64 ep.) ir pabaigiau jį apytiksliai per 3 dienas. Dabar gi žiuriu Monster (74 ep.) ir stengiuosi ištempti malonumą - ne daugiau 3 epizodų per diena.

        Q: Ką manote apie ongoing anime žiūrėjimą ?
        A: Yra savas šarmas aišku, tarkim, Durarara!! ir Persona 4: The Animation žiurėjau su malonumu, o, tarkim Highscool of the Dead ne. Pati baisiausia patirtis su ongoing'ais buvo prieš pora metų, kai po turputi leisdavo K-ON!!, su kuriuo kuriau klipą tai su kiekvienu nauju epizodu buvo panika, jog reikės vėl daug ką keisti.

        Q: Kokia jūsų nuomonė apie didelės apimties anime žiūrėjimą ? (virš 50 epu)
        A: Na.. aš nieko prieš, jeigu siužetas, bei veiksmo mastelis geras ir žiurėti tikrai idomu. Bet absoliučiai nekenčiu, kai pabaiga sugadina absoliučiai viska ant tiek, kad norisi atsiimti atgal visa (beveik) laiką, kuri skyrei serijalui. Šiuo atveju turiu omeny Soul Eater.

        Q: Kiek daugiausiai laiko esat nežiūrėję anime ?
        A: 2,5 metų.

        Q: Kuo turi užkabinti anime ?
        A: Konceptu, piešimu, veikėjais, siužetu. Kiekvienas žanras turi savo stiprias pusės.

        Q: Kokiais kriterijais daugiausiai vertinate anime (istorija , piešimas, charakteriai, ir tt.)
        A: Jeigu bendrai paemus, aukščiausiai vertinu siužetą ir veikėjus. Aišku dar kai kurie momentai priklauso nuo žanro.

        Q: Kas labiausiai užknisa anime ?
        A: Pastaruoju metu - nesveiki kiekiai absoliučiai nereikalingo fanserviso, neužbaigtumas, kvailumas ir nelogiškumas.

        Comment

        • Spectator
          AMV Fanas
          • 2011 10 04
          • 29

          #5
          Kiek epu apytiksliai peržiūrite per savaitę ir dieną ?
          Nuo 20 iki 60, o i diena nuo 1 iki 20 priklauso nuo anime idomumo.
          Kokiu laiku dažniausiai žiurite anime ?
          Man kazkodel idomiausia anime ziureti vakarais, naktimis.
          Kiek daugiausiai laiko ir kokį anime žiūrėjote nesustodami ?
          Kai pradejau ziuret bleacha ziurejau nuo ryto iki vakaro.
          Ką manote apie ongoing anime žiūrėjimą ?
          Tai vargina nes turi kas savaite laukt po serija.
          Kokia jūsų nuomonė apie didelės apimties anime žiūrėjimą ? (virš 50 epu)
          Man patinka ilgos apimties anime jai istorija yra idomi, bet labai nervuoja filleriai.
          Kiek daugiausiai laiko esat nežiūrėję anime ?
          2 savaites, o ziuriu anime kazkur 2 metus.
          Kuo turi užkabinti anime ?
          Savo istorija, piesimu bei aisku veikeju charakteriu.
          Kokiais kriterijais daugiausiai vertinate anime (istorija , piešimas, charakteriai, ir tt.)
          Man visi yra tiek pat svarbus nors piesimas gali but ir ne per tobuliausias ebt trukiantis aki.
          Kas labiausiai užknisa anime ?
          Nedabaikti anime arba per daug nearealistiski.

          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

          Comment

          • valtiel
            Narys


            • 2012 04 12
            • 82

            #6
            Q:Kiek epu apytiksliai peržiūrite per savaitę ir dieną ?
            A:Per savaitę apytiksliai 40. Per dieną... nuo 1 iki 15, jei jau labai kabina anime (Rurouni Kenshin pvz).

            Q:Kokiu laiku dažniausiai žiurite anime ?
            A: Šiaip, laikas man nėra labai svarbus, aš žiūriu tada, kai turiu laiko ir noro. Pvz. mėgstu žiūrėt tuomet, kai turiu "langą" tarp pamokų. Bet, turbūt, geriausias laikas yra vakaras.

            Q:Kiek daugiausiai laiko ir kokį anime žiūrėjote nesustodami ?
            A:Jau sakiau. Rurouni Kenshin kol kas mano daugiausia žiūrėtas anime. Beje, verta paminėti tai, kad aš, palyginus su kitais, esu matęs labai mažai anime.

            Q:Ką manote apie ongoing anime žiūrėjimą ?
            A:Kol kas neteko.

            Q:Kokia jūsų nuomonė apie didelės apimties anime žiūrėjimą ? (virš 50 epu)
            A:Nieko prieš, savo "plat to watch" list'e esu numatęs nemažai tokių anime žiūrėt. Šiaip manau, kad jei anime kabina, tuomet epizodų skaičius nėra labai svarbu.

            Q:Kiek daugiausiai laiko esat nežiūrėję anime ?
            A:Oi, aš neskaičiuoju tokių dalykų. Bet, turbūt, tiek, kiek nebuvo nuotaikos/laiko žiūrėt.

            Q:Kuo turi užkabinti anime ?
            A:Atmosfera, veikėjais, istorija, piešimu, ost'u.

            Q:Kokiais kriterijais daugiausiai vertinate anime (istorija , piešimas, charakteriai, ir tt.)
            A:Skaityti atsakymą į ankstesnį klausimą.

            Q:Kas labiausiai užknisa anime ?
            A:Jei ten yra kalbančių gyvūnų, arba berniukų, kurie yra silpnesni už paneles.

            Comment

            • aKi
              Ruduo.

              • 2007 10 24
              • 289

              #7
              Q: Kiek epu apytiksliai peržiūrite per savaitę ir dieną ?
              A: Pastoviai žiūriu kokius 5 ongoingus, tad per dieną kartais ir nei vienos serijos nepažiūriu. Kitavertus, jei žiūriu kokį kabinantį jau pasibaigusį anime, tai per dieną galiu ir kokius 6 epizodus pažiūrėti. Viską suvedus gaunasi nuo 5 iki 30 epizodų per savaitę.

              Q: Kokiu laiku dažniausiai žiurite anime ?
              A: Vėlai vakare ar naktį. Tiesiog man geriausias laikas atsipalaidavimui.

              Q: Kiek daugiausiai laiko ir kokį anime žiūrėjote nesustodami ?
              A: Kažkada senų senovėje pradėjau žiūrėti Bleach. Tada ~60 jo epizodų buvo išėję, o kadangi kabino, gan greitai vieną po kito sužiūrėjau, o vėliau tiesiog kas savaitę po naują seriją sužiūrėdavau.

              Q: Ką manote apie ongoing anime žiūrėjimą ?
              A: Niekada neiškenčiu iki pilno pack`o, todėl žiūriu ir ongoingus.

              Q: Kokia jūsų nuomonė apie didelės apimties anime žiūrėjimą ? (virš 50 epu)
              A: Jei įdomu, tai palaipsniui ir susižiūri.

              Q: Kiek daugiausiai laiko esat nežiūrėję anime ?
              A: Porą savaičių.

              Q: Kuo turi užkabinti anime ?
              Q: Kokiais kriterijais daugiausiai vertinate anime (istorija , piešimas, charakteriai, ir tt.)
              A: Svarbiausi dalykai - siužetas, personažų atskleidimas. Piešimas, prisiminus visus žiūrėtus anime, dar nei vienam nebuvo labai užkliuvęs. OST, turbūt priešingai nei daugelis, laikau labai svarbiu atmosferos išlaikymui, todėl į jį visada atkreipiu dėmesį. Na, galbūt dar kažkiek įtakos turi žanras, tačiau tik tų anime, kuriuos žadu žiūrėti atsirinkimui.

              Q: Kas labiausiai užknisa anime ?
              A:Klišės, klišės, klišės. Kai kurios galbūt nebūtų klišės, jei anime išvis matyčiau pirmą sykį gyvenime, tačiau kai tą pačią situaciją ar siužeto šabloną pamatai n skirtingų anime, atsibosta.

              Comment

              • alucard
                Narys
                • 2011 05 10
                • 70

                #8
                geriausias laikas žiūrėjimui vakare arba lietinga ar speiguota diena,bet aišku dažniausiai priklauso nuo nuotaikos ir nusiteikimo žiūrėti.Anime kad neužknistu turi būti su įdomiais veikėjais,na aš žiūriu fantastinius,fentezy arba "boevykus".Mėgstu žiūrėti tamsias istorijas kaip "Black lagoon" stiliaus arba epinius kaip Akira ar Hellsing OVA.Dažniausiai renkuosi serialus o ne pilnametražius nes pilno metražo geru rasti sunku....bent jau man
                First it control your mind
                Then it destroy your body

                Comment

                • mattusha
                  Rimtas forumo narys

                  • 2012 01 18
                  • 187

                  #9
                  Atradau savo senoka temą tai nusprendžiau iš naujo užpildyt ir pridėt klausimų ,gal kažkiek suaugau anime prasme :/

                  Q: Kaip pradėjote žiūrėt anime ?
                  A: Anime pradėjau žiurėt gal beveik prieš metus ,kažkaip po tf2 buvo nekokia nuotaika ir iš kažkur prisiminiau per TV rodyta Naruto ,tai nusprendžiau pažiurėt tada atradau awt tinklapį ir tada prasidėjo.

                  Q:Koks buvo pirmas anime matytas pc ir ką apie jį manote dabar ,ir ką seniau galvojote apie jį ?

                  A: Naruto seniau maniau ,kad labai geras anime ir už jį geresnio nerasiu ,bet dabar manau ,kad jis per daug vaikiškas fileriu sugadintas anime ir tiek ,vis dėl to tik dropinau Naruto ship ant 266 ep dėl to tempimo ,dabar skaitau mangą.

                  Q: Dėl ko žiūrite anime ?
                  A: Pabėgti nuo nuobodžios realybės ir tiesiog rimtai praleist laiką.

                  Q: Kiek ilgiausiai žiūrėjote anime nesustodami?
                  A: Code geass žiūrėjau gal 30 ep per naktį turbūt daugiau gyvenime nebebliksiu tokio žygdarbio daugiau.

                  Q: Kaip jums monstriniai anime virs (100 ep)
                  A: Prasukant filerius susi žiuri gan neblogai ,tikrai atsirinkti :/

                  Q : Kiek laiko esat drop'ne anime žiūrėjimą ?
                  A : Gal savaitę kažkur.

                  Q; Kokie žanrai patinka ,o kokie ne prie širdies? Kodėl ?
                  A: Patinka mystery(savo atmosfera ir nežinia ta) action(patinka kovos ir tas veiksmas kartais labai įtraukia) fantasy(patinka fantastikos pasaulis nes kažkas naujo nematyto.) Nepatinka tai Hentai (Nėra normalios įtraukiančios istorijos) Comedy( sunkai man suprantamas tas japoniškas humoras)

                  Q: Kuo turi patraukti anime ?
                  A: Anime turi patarukti savo istorija po to eina charakteriai ir piešimas.

                  Q: Ką monote apie ongoing žiūrėjimą ?
                  A: Kartais užknisa kai užsikabini ir nesulauki kito tada kartais net manga pasiimt gali skaityt :/ .Dabar kai prasidėjo mokslo metai tai gan gerai pažiūri ep per diena ir lauki kito. Vis dėl to laukiu kol pasibaigs anime tada ir žiuriu.
                  Q: Kas užknisą anime ?
                  A; Užknisa horror anime cenzūra. Kartais užknisa ne vietoj įkištas fan service. Dar užknisa nebaigti anime visiškai kai hotd vis dar laukiu s2 :/

                  Q:Ko ieškote anime ?
                  A: Ieškau kažko originalaus ir smagiai susižiūrinčio.

                  Comment

                  • galimybes
                    Narys
                    • 2012 06 18
                    • 42

                    #10
                    Q: Kaip pradėjote žiūrėt anime ?
                    Atradau tokią svetainę mobai.lt, ten buvo nauto anime ideta 16 epu, ir buvo parasyta, kad daugiau seriju yra animeworld.lt ir dar verčiama. Taip ir užsikabinau
                    Q:Koks buvo pirmas anime matytas pc ir ką apie jį manote dabar ,ir ką seniau galvojote apie jį ?
                    Mano pats pirmas anime žiurėtas per pc Naruto, na tada galvojau kaškas nuostabaus ta prasme "oho" na dabar esu šiektiek nusivylęs šiuo anime.
                    Q: Dėl ko žiūrite anime ?
                    Na tai pavadinčiau "hobiu" arba savotišku "narkotiku"
                    Q: Kiek ilgiausiai žiūrėjote anime nesustodami?
                    Per diena buvau peržiurėjes 21 ep'ą anime, bet poto skaudėjo galvą .
                    Q: Kaip jums monstriniai anime virs (100 ep)
                    Daugiausia "monstriniai" anime tampa "monstriniais" nes būna istorija tempama labai, tikrai buna nuobodžų vietų, bet visgi prieš tokius anime as nieko prieš.
                    Q : Kiek laiko esat drop'ne anime žiūrėjimą ?
                    Kolkas dar nesu "drop'ines" anime žiurėjimo
                    Q; Kokie žanrai patinka ,o kokie ne prie širdies? Kodėl ?
                    Labiausiai patinka romantika, o ir šiaip prieš kitus zanrus nieko prieš aš.
                    Q: Kuo turi patraukti anime ?
                    Pagrinde manau savo istorija, anime mintimi
                    Q: Ką monote apie ongoing žiūrėjimą ?
                    Nemėgstu "ongoing'u" dėl laukimo naujos serijos, ir stengiuosi išvengti "ongoing'u" bet visgi kartais tenka susidurti su jais
                    Q: Kas užknisą anime ?
                    Užknisą anime kurie yra be normalios pabaigos !
                    Q:Ko ieškote anime ?
                    Nežinau, kai sužinosiu pasakysiu

                    Comment

                    • Aeval
                      Rašytojas


                      • 2009 01 12
                      • 259

                      #11
                      Q: Kaip pradėjote žiūrėt anime ?
                      Seniai seniai, kai internetas dar nevisuos namuos buvo, anime rodė tik per tv vaikams skirtu metu. Taip pasižiūrėjau savo pirmuosius anime ir piešimas man labai patiko. Kai paaugau ir internetas atėjo į mūsų namus prisiminiau savo seną meilę ir nuo tada gyvenam ilgai ir laimingai.
                      Q:Koks buvo pirmas anime matytas pc ir ką apie jį manote dabar ,ir ką seniau galvojote apie jį ?
                      Pirmas matytas buvo Samurai X kitaip žinomas Rurouni Kenshin. Kaip sako, pirma meilė nurūdyja.
                      Q: Dėl ko žiūrite anime ?
                      Dėl to paties, kaip ir filmus - gerai laiką praleisti.
                      Q: Kiek ilgiausiai žiūrėjote anime nesustodami?
                      Senąjį FMA - 24 val. Šito nenoriu pakartot. Prisimint irgi ( galvos skausmas nežmoniškas buvo ).
                      Q: Kaip jums monstriniai anime virs (100 ep)?
                      Gerai visai. Bet jie turi bendrą ligą - tempimą. Tad labiausiai mėgstu juos jau baigtus.
                      Q : Kiek laiko esat drop'ne anime žiūrėjimą ?
                      Gal 2 savaites. Karts nuo karto.
                      Q; Kokie žanrai patinka ,o kokie ne prie širdies? Kodėl ?
                      Patinka beveik visi, gal labiausiai išskirčiau action ( geros kovos ir veiksmas ), romance( nedaug, kaip prieskonis, o ne pagrindinis patiekalas), comedy, martial arts (žr. action ), istorinis ( jei apie samurajus ). Labiausiai nemėgstu haremų, shojo ( nes ten dažnai būna haremo priemaišų ) - nebent laaabai trumpas ir cukraus kiekis kraujyje stipriai kritęs, yaoi - nepykit, žanro mėgėjai/os, nematau ten jokios chemistry taip sakant ( vienas iš jų bando apsimest mergaite, kitas elgiasi lyg taip ir būtų ). Yuri - na, tas pats kaip yaoi.
                      Q: Kuo turi patraukti anime ?
                      Istorija, veikėjais ir atmosfera.
                      Q: Ką monote apie ongoing žiūrėjimą ?
                      Patinka laukt kas bus toliau, jei tik anime to vertas XD
                      Q: Kas užknisą anime ?
                      Neišbaigtumas. Pagringinio veikėjo "sudievinimas", kitiems personažams paliekant statistų vaidmenis. Fanservisas. Klišės. Nusakomas siužetas.
                      Q:Ko ieškote anime ?
                      Geros istorijos. Tokios, kurią sužiūrėjus negaila praleisto laiko.

                      Comment

                      • wysnius
                        Narys
                        • 2012 09 14
                        • 30

                        #12
                        Kiek epu apytiksliai peržiūrite per savaitę ir dieną ?
                        Per dieną stengiuosi bent 5 serijas peržiūrėti, savaitgaliais pakyla iki 10 , per savaitę gaunasi 40-70 serijų
                        Kokiu laiku dažniausiai žiurite anime ?
                        Valandikę po pamokų , ir galiausiai vakare po treniruočių.
                        Kiek daugiausiai laiko ir kokį anime žiūrėjote nesustodami ?
                        Dar ne esu toks užkietėjąs anime fanas , bet kolkas 7 OVA"as Hellsing Ultimate"o serijas.
                        Ką manote apie ongoing anime žiūrėjimą ?
                        Kas tai ?
                        Kokia jūsų nuomonė apie didelės apimties anime žiūrėjimą ? (virš 50 epu)
                        Na jei anime įdomus , tu pats esi nusiteikęs peržiūrėti nors ir +200 serijų , tu jas peržiūrėsi , priklauso nuo pačio žmogaus ,ir jo norų.
                        Kiek daugiausiai laiko esat nežiūrėję anime ?
                        Geras 2 dienas.
                        Kuo turi užkabinti anime ?
                        Klausimas - ko tu reikalauja iš anime, jei tau žanras nepatiks , tai jis tavęs neužkabins. Čia kiekvienam individualiai skirtingai yra.
                        Kokiais kriterijais daugiausiai vertinate anime (istorija , piešimas, charakteriai, ir tt.)
                        Išskirtinumą , kartais geriau 1 pagrindinis veikėjas , negu 10 pasiekejų ir jų galios yra užgožiamos. Pats siužetas turi būti neįprastas, "užkabinantis".
                        Kas labiausiai užknisa anime ?
                        Na ne esu senbuvis anime srityje , tad dar neteko susidurti su tokiais dalykais, žiūriu tai ką norėjau peržiūrėti vaikystėje , tad niekas dar manęs neužkniso.

                        Comment

                        • Hikari_
                          Mental

                          • 2008 02 27
                          • 981

                          #13
                          •Kiek epu apytiksliai peržiūrite per savaitę ir dieną ?
                          Visaip būna. Būna, kad ir nei vieno. Pavyzdžiui šią savaitę nebuvo laiko nei vieno pažiūrėti.
                          •Kokiu laiku dažniausiai žiurite anime ?
                          Kai būnu namie ar kai būna laisvo laiko.
                          •Kiek daugiausiai laiko ir kokį anime žiūrėjote nesustodami ?
                          Visiškai non-stop net be nuėjimo miegoti ir panašiai, tai taip dar niekada nebuvo
                          •Ką manote apie ongoing anime žiūrėjimą ?
                          Žiūriu, nors ir esu per daug nekantri, kad sulaukčiau vis naujų serijų xD
                          •Kokia jūsų nuomonė apie didelės apimties anime žiūrėjimą ? (virš 50 epu)
                          Jei anime įdomus, kodėl gi ne, nors ir 200ep.
                          •Kiek daugiausiai laiko esat nežiūrėję anime ?
                          Negaliu tiksliai pasakyti. Bet turbut kokią savaite, maximum dvi.
                          •Kuo turi užkabinti anime ?
                          Nežinau kaip į tai atsakyti. Tiesiog, kad būtų įdomus, gal ir kiek unikalus
                          •Kokiais kriterijais daugiausiai vertinate anime (istorija , piešimas, charakteriai, ir tt.)
                          Iš pradžių žiūriu į piešimą, nes jeigu jis labai baisus nesinorės imti žiūrėti, bet jeigu paskaičius ir istorija sudomina, tai ir piešimas nesvarbus pasidaro : D
                          •Kas labiausiai užknisa anime ?
                          Visoks nereikalingas echis.

                          Comment

                          Working...