Smalsumui nosį kutenant "Japonų liaudies animaciniai veikėjai"

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • mandarinas
    ⅓Vaisiaus⅔Deus-ex-machina

    • 2007 05 27
    • 101

    Smalsumui nosį kutenant "Japonų liaudies animaciniai veikėjai"

    Tikiuosi MxM nesupyks kad nusirašiau ir perdariau jos namų darbus bet man smalsumas nosį baigia nugriaužti kokie jūsų atsakymai bus į šituos klausimus

    1. Mėgstamiausias veikėjas. Kodėl?
    2. Nemėgstamiausias veikėjas. Kodėl?
    3. Jūsų manymu, populiariausia "pasaka" *.
    4. Labiausiai įsiminę veikėjų būdo bruožai?
    5. Geriečiai ir blogiečiai – kurią pusę palaikote?
    6. Gražiausias veikėjo vardas.
    7. Didžiausias seksas/seksė. Kodėl?
    8. Jeigu reiktu rimtis kokiu anime veikėju būti, katra pasirinktumėt. Kodėl ?

    * - "pasaka" - čia sarkazmas, neigiama prasme (pvz.: "toks ir toks anime" - nes jame labai "įdomiai" perteiktas siužetas)

    Galite pateikti paveikslėlius, aprašymus, išsiplėsti kiek tik norite kūrybiškumui bei originalumui ribu beveik nėra iki kol sutelpat į viena postą. Kitu žmoniu postus nekomentuojam išsakom tik savo nuomone.
    P.S. Pasakymas "Japonų liaudės" - tegul jūsų nesuklaidina visi veikėjai skaitosi tiek animes tiek mangos.

    Šios gijos tikslas ne tiek kad atsakyt į klausimus, bet atsakymų pateikimas, jų pilnumas bei kūrybiškumas Kūrybiškiausio posto savininkui metu pabaigoje duosiu saldaini

    P.S.S. Dėl saldainio nejuokauju.

    P.S.S.S. Savo postą taisykit, redaguokit, perdarykit kiek tik širdis geidžia tik kad jis butu kuo šaunesnis bei vaizdingesnis. Nu kitais žodžiais tariant vertas saldainio ^^.
    Paskutinis pakeitimas nuo mandarinas; 2008-09-15, 20:47.

  • Futari
    AZ rėmėjas



    • 2007 01 07
    • 1094

    #2
    Nuu vyruti, cia siaip jau as padejau Derogatory' daryti namu darbus, ir cia buvo rimta anketa, bet pazaisk, jei jau nori...
    The men are horrible anyway

    Comment

    • Derogatory`
      Loki'd


      • 2007 10 06
      • 350

      #3
      Ūh, kokios asociacijos.
      Šiaip originaliai tai buvo anketa su kitokiais klausimais apie lietuvių liaudies pasakas.
      Na, o štai ką turim.
      Kadum užpildysiu šį veikalą. xDDD

      Comment

      • Jogarasu
        Narys

        • 2008 08 14
        • 90

        #4
        Kagi, pažaiskim... kalbesiu atvirai, todėl taip keistai, kaip sugebu
        Spoileris:
        • Mėgstamiausias veikėjas.

        Kaip ir daugelis, mėgiamų veikėjų turiu daug ir negaliu skirti, kuris labiausias. Kiekvienas yra mėgiamas už skirtingas savybes... Kažkas kažkada gerai pastebėjo, jog esu maksimaliste ...

        Bet vis dėl to išskirsiu du labiausių labiausius:
        Vienoje gijoje jau esu pasireiškus: K-17 (Dragon Ball Z) . Šis herojus kenčia, gyvena ir galiausiai, miršta... jis man patinka už tai, kad ieškojo, bet neradęs nepasidavė.


        Kimimaro Kaguya (Naruto) . o šie du išties panašūs. Jo neminėjau.... Kimimaro man reiškia labai daug. Matyt todėl, kad išties branginu tokias žmonių savybes, kuriomis pasižymi jis. Toks sunkus gyvenimo iššūkis, toks žiaurus likimas ir tokia didi stiprybė ir galiausiai, mirtis... net
        Gaara vos te išsisuko
        . Drįstu prisipažinti – jis – vienas mano idealų.

        • Nemėgiamiausias veikejas.
        Inkognito (Hellsing/TV serijos) išvis ne personažas, o, atleiskit, nesąmonė. Jau tikrai į jokius rėmus neįsirėmina... jaučiu jam didžiausia antipatija: nei garbės, nei valios, nei ištvermės, nei išvaizdos, nei nieko.. mano manymu nevykes persas... o gal kiek perdedu?

        • Populiariausia pasaka.

        Visi sutiks – HELLSING . Dar yra tokių, kurie ne mate Hellsing‘o??? Na jau.... Jei tokiu yra, tai bėkit žiūrėt/skaityt, nes praleidžiat tokį malonumą....

        • Labiausiai įsiminę veikėjo bruožai.

        čia gal teisingiau atsakiau į klausima "kurias savybes vertinu herojuose?". Na bet bala ne matė :Ištikimybė ir pasiaukojimas savo įsitikinimams, atvirumas, garbė, paslaptingumas, vidinė stiprybė, drąsa, išmintis... (būtent šių bruožų pasiilgstu žmonėse). O jomis pasižymi mažiausiai šie anime/manga herojai:
        Alucard (Hellsing) - paslaptingas, ištikimas, garbingas. beje, jo transformacijos ir yra tas įsimintiniausias bruožas.

        Kakashi Hatake (Naruto) - labiausiai vertina draugystę, drąsus, išmintingas. jei bučiau ninzia irgi norėčiau šaringano))) pavydėtinas bruožas...

        • Geriečiai ar Blogiečiai.

        Ką pasirinkt, ką pasirinkt? Kaip be būtų nuobodu, lieku neutralioje pozicijoje......
        Kiekviename gerietyje yra blogio, o Blogietyje - gėrio ( net Liucifer (Angels Sancruary/manga) gali mylėti, yra atviras...). tai neatsiejama, nes pasaulis, mano nuomone, nors ir yra dvipusis, bet ne juodai-baltas... bet, jei jau tektų rinktis, tai rezultatas priklausytu nuo situacijos. Nes, jei jau pasitaikytų toks atvejis, turėtu būti labai rimta priežastis pasirinkti vieną iš kraštutinumu. Šiuo atveju man labiausiai patinka Hellsing‘as: pati tamsa kovojanti už taiką... kas galėtu būti geriau? Būtent ši ideali pozicija mane taip traukia.


        • Gražiausias veikėjo vardas.

        Sir Integra Hellsing (Hellsing) - gudriai sumanyta. Visiškai atitinka charakteri.

        L (Death Note) – viena raidė, o taip intriguoja... tikrai vykęs vardas.



        • Seksualiausi.

        - Dante (Devil May Cry) koks karštai-velniškas vaikis. Ar gi čia reikia plačiau aiškinti? Kraujo spalvos paltas, mielas pomėgis braškiniam desertui. O jo pasisakymai ir charakteris...

        -Nana(Elfen Lied) – miela, na o Liucy / Niu (Elfen Lied) – seksualiausia.


        • Norėčiau būti...
        kuo norėčiau būti?... o gi niekuo... man ir savim būti gerai, kol kas. Bet kai buvo populiarus Dragon Ball ir klasėje žaidėme rolinius žaidimus (varge, kaip seniai visa tai buvo...) visada teko būti Bulma. Manau ši heroje ganėtinai į mane panaši. nors dabar mane, matyt, labiausiai atspindi Mello (Death Note) . Na, o kuom busiu kitais metais per Cosplay‘ų, tai dar ir man pačiai paslaptis, greičiausiai koks vyriškas personažas (išeis kažkoks shonen-ai.... ne, netinka...) veeeeeelniškai geras klausimas.. čia dar reikia pagalvot...

        kas skaitėt ačiū už dėmesį
        :
        Paskutinis pakeitimas nuo Jogarasu; 2008-10-19, 17:51.

        Comment

        Working...