AnimeZona Podcast'as 014: Romantikos žanras +Lootcrate išpakavimas (su YouTube Live Stream)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Dai-Katana
    Podcast or Death




    • 2004 10 04
    • 687

    AnimeZona Podcast'as 014: Romantikos žanras +Lootcrate išpakavimas (su YouTube Live Stream)



    22:00 ŠIANDIEN (15.11.2016)
    Darysime vėl gyvai. Diskutuosime apei romantiką ir adekvačius seilėtus reikalus. Pabaigoje ar eigoje išpakuosiu lootcrate, kurį jau laikau nuo praeito mėnesio. Būtų smagu užsiprenumeruoti Anime Lootcrate, bet kažkaip per daug jau būtų

    Live Chatas YouTubėje aktyvus nuo dabar - klausimus ir kitus reikalus galite rašyti tiek ten, tiek ir čia.

    Iki susibroadcastinimo
    Paskutinis pakeitimas nuo Dai-Katana; 2016-11-15, 16:25.

    SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN
  • Miesto_Druidas
    the journeyman



    • 2010 08 17
    • 1691

    #2
    Tai podcast'o pradžios tikėtis šiandien 22 val. Lietuvos laiku?

    Comment

    • ciombiukas
      Forumo maniakas




      • 2009 09 18
      • 470

      #3
      Taip

      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

      Comment

      • Dai-Katana
        Podcast or Death




        • 2004 10 04
        • 687

        #4
        Autorius Miesto_Druidas
        Tai podcast'o pradžios tikėtis šiandien 22 val. Lietuvos laiku?
        Ajai o laiko poste tai neparašiau

        SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

        Comment

        • titanai
          Lietuviškoji anime svaja

          • 2012 11 14
          • 121

          #5
          Prisipažinsiu, kad siaubo tematikos podkastas man buvo nuobodus ir aš jo neužbaigiau; bet šį romantikos tematikos podkastą sužiūrėjau ir suklausiau visą, ir man jis patiko. Nuo savęs pridėčiau anime Touch. Laukiam tolesnių epizodų. Banzai.

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2949

            #6
            Autorius titanai
            Prisipažinsiu, kad siaubo tematikos podkastas man buvo nuobodus ir aš jo neužbaigiau; bet šį romantikos tematikos podkastą sužiūrėjau ir suklausiau visą, ir man jis patiko. Nuo savęs pridėčiau anime Touch. Laukiam tolesnių epizodų. Banzai.
            Dar norėjau to pačio autoriaus Cross Game paminėt, bet kažkaip nepavyko įterpti....

            Comment

            • Idechi
              Wakaranai

              • 2008 10 21
              • 194

              #7
              mano top 5 romance ko gero būtu: Clannad: After Story, NHK ni Youkoso!, Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora, Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Tsuioku-hen, Phantom: Requiem for the Phantom.
              Iš VN pamynėčiau: Narcissu 1st & 2nd(nemokamas steame beje) ir Saya no Uta

              Comment

              Working...