Paskutinis Rebuild of Evangelion filmas išeis po metų

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • slicKrox
  Catching some Zzzzs...
  • 2012 08 01
  • 2161

  Paskutinis Rebuild of Evangelion filmas išeis po metų

  Rebuild of Evangelion
  Evangelion: 1.0 Tu [Ne] Vienišas

  Manau vienas iš laukiamiausių rudens projektų - „Rebuild of Evangelion”. Neperseninusiai buvo pademonstruotas reklaminis klipas, kuriame galime išvysti kadrus iš seno, kultiniu tapusiu televizijos serialo, bei bekuriamo naujo filmo. Naujas piešimas, naujos technologijos, bei nauji specialus efektai paliko tikrai visai nebloga įspūdį.

  Gerai pagalvojus, o kam išvis reikėjo perdarinėti senesnę versiją? Vien dėl tobulo vizualaus piešimo? Kai kurie serialo fragmentai kai kam buvo per sunkiai suvokiami? Ar kūrėjai bandys pratęsti istoriją su nauju siužetu? Koks dar anime gali pasigirti tuo, kad jis, kaip feniksas, atgimė beveik po dešimt metų?

  Trumpai apie anime: Idomiausias dalykas iš tiesų yra animo ideologija, kuri yra paremta Froido psichoanalitika. Ir iš esmės NGE yra tirštas militarinių, biologinių, religinių ir tų pačių psichologinių idėjų mišinys, turintis nemažai simbolizmo, kas šiaip jau yra būdinga daugeliui Gainax'o kūrinių. Bet tai jokiu būdu nereiškia, kad jis tik 'protingiem' ar panašiai: geras action'as, labai įdomi dramatiška sci-fi istorija, gerai išvystyti personažai. Plačiau...  Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2012-12-29, 19:37.
Working...