Netikėtos pramogos bei kultūrų pažinimas - „Mind Zone Grand” renginyje

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • Miglaja
  Cute potato ~


  • 2007 12 16
  • 560

  Netikėtos pramogos bei kultūrų pažinimas - „Mind Zone Grand” renginyje

  Vilniuje startuoja naujas kultūrinis renginys „Mind Zone Grand”, kuris po savo stogu sutelks kompiuterinių žaidimų, animacijos, komiksų ir net naujųjų technologijų gerbėjus. Renginys šurmuliuos jau gegužės 20 dieną šviesiose ir moderniose Socialinių Mokslų kolegijos erdvėse.

  Interaktyvios pramogos bei netikėtos paskaitos

  Azartas ir įtemptos kovos - visa tai vyks kompiuterinių žaidimų metu, kuriuose bus galima išbandyti laiko patikrintus žaidimus, kaip „Guitar Hero”, „Mortal Kombat X”, „Soul Calibur V” ir dar daugiau. Tradicinių žaidimų gerbėjams nuobodžiauti neleis Rikio stalo žaidimų ir hobby centras bei „Stalžaidimai” komanda.

  Dar daugiau pramogų ir įdomybių žada Lietuvos lego klubas „LitLUG” ir technologijų dirbtuvės su Robotikos mokykla. Negana to, stebėsim skraidančius dronus, fechtavimosi kovas ringe bei pasinersime į virtualios realybės pasaulius…

  Kas yra „wargaming” ir „LARP” ? Jei tai skamba lyg keisti burtažodžiai apie kuriuos norisi sužinoti dar - atsakymų sulauksite turbūt niekuomet negirdėtų paskaitų metu. Taip pat išgirsite lietuviško komikso „Leičiai” iliustruotojo Tomo Mitkaus pasakojimus apie istorinius iššūkius, iškilusius kūrybos etape.

  Komiksai ir animacija - ne tik vaikams

  Nors Lietuvoje komiksų kultūra yra skurdi ir ne itin paklausi, tačiau „Mind Zone Grand” yra viena iš tokių vietų, kuriose vakarietiškų ir azijietiškų komiksų kultūra yra puoselėjama ir saugoma. Renginio metu ne tik skaitysime komiksus apie superherojus, juos piešime, bet ir grožėsimės herojų figūrėlėmis.

  Animacijos gerbėjai bus nudžiuginti netradiciniais filmais, kurių Lietuvos kino teatrai tikrai niekada nerodė. Išvysime vieną naujausių japonų animacijos šedevrų „Your Name” bei animacinį muzikinį filmą „Interstella 5555”, kuris pradžiugins elektroninės muzikos klausytojus. Norintiems tamsaus veiksmo pasiūlysime vakarietišką animaciją su jau gerai pažįstamais herojais iš „Batman: Year One” ir „Catwoman”.


  Bilietus į gegužės 20 dieną vyksiantį kultūrinį renginį „Mind Zone Grand” galima įsigyti renginio dieną prie įėjimo.
  Paskutinis pakeitimas nuo Miglaja; 2017-05-08, 16:34.
  Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai
Working...