Nauji anime 2017: Žiema

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • Miesto_Druidas
  the journeyman  • 2010 08 17
  • 1691

  Nauji anime 2017: Žiema


  Atrodo netiek ir daug laiko praėjo, o jau vėl - didžiosios metų šventės. Tuoj sveikinsim atvykstančius naujus metus. Linkiu, kad 2017-ieji jums nebūtų "gaidiški", o kaip tik pasižymėtų ugnele, veržlumu ir gera nuotaka. Tam kad ta nuotaika būtų išlaikyta, kažkiek tikriausiai prisidės ir nauji anime. Tad kviečiu pasižiūrėti, ką žiūrėsime Ugninio Gaidžio metų pirmąjį anime sezoną.


  Naujienos  ACCA: 13-ku Kansatsu-ka

  Studija: Madhouse
  Adaptacija: Drama, kriminalinis
  Žanrai: Gyvenimiškas
  Formatas: TV
  Premjera: 2017-01-10
  Papildoma info:  Dowa karalystė švenčia savo monarcho 99 gimtadienį. Šalis yra padalinta į 13 valstijų, kurios turi daug agentūrų, kontroliuojamų vienos didelės organizacijos ACCA. Jean priklauso specialios inspekcijos padaliniui ACCA viduje. Jo agentūra prižiūri visas ACCA operacijas visoje karalystėje ir rūpinasi, kad duomenys apie kiekvieno padalinio veiklą pasiektų centrinę būstinę. Jean tenka dažnai keliauti po organizacijos padalinius tikrinant personalą ir situaciją juose.
  Tai jau trečia Natsume Ono manga susilaukianti anime adaptacijos (pirmos dvi buvo Ristorante Paradiso bei Sarai-ya Goyou / House of Five Leaves). Kūrinį režisuos Space Dandy ir One Punch Man režisierius.
  Akiba's Trip The Animation

  Studija: Gonzo
  Žanrai: Nuotykiai, veiksmas, ecchi
  Adaptacija: Žaidimų serija
  Formatas: TV
  Premjera: 2017-01-04
  Papildoma info:  Akihabara (rajoną Tokijuje) užpuola padarai, žinomi, kaip "Synthisters", kurių aukomis tampa rajono lankytojai. Užpuolikai minta žmonių "socialine energija" ir noru gyventi. Šių padarų silpnybė - saulės šviesa, todėl norint juos nugalėti teks pirma nuplėšti nuo jų drabužius.
  Demi-chan wa Kataritai
  Interviews with Monster Girls


  Studija: A-1 Pictures
  Žanrai: Komedija, fantazija
  Adaptacija: Manga (ongoing)
  Formatas: TV
  Premjera: 2017-01-08
  Papildoma info:  Neaišku ar čia populiarėjanti mada, bet štai dar vienas anime, apie tai kaip monstrai integruojasi gyvenimui žmonių visuomenėje. Tetsuo yra biologijos mokytojas ir būtent jis imasi prižiūrėti tris skirtingas monstriukes, ne vien iš savo profesinės paskatos suprasti naujuosius žmonių "kaimynus", bet ir iš nuoširdaus noro suvokti jų problemas ir jiems padėti. Laimei, jis bent nėra hormonų pritvinkęs paauglys ir dar vieno iškrypusio haremo (tikriausiai) čia neišvysit, į gerą tai ar į blogą čia jau jums spręsti.


  Gabriel DropOut  Studija: Doga Kobo
  Žanrai: Komedija
  Adaptacija: Manga (ongoing)
  Formatas: TV
  Premjera: 2017-01-09
  Papildoma info:  Vyriausiasis Arkangelas Gabrielius šiame anime yra mokyklinukė mergaitė. Puikiai besimokiusi angelų mokykluje angeliukė nusprendžia mokslus tęsti žmonių pasaulyje. Deja ji nenutuokė, kad čia ją užpuls žemiškos pramogos ir pagundos, kurioms atsispirti bus praktiškai neįmanoma. Tad dabar, puolusiojo angelo kasdienybė - mokyklos praleidinėjimas ir begalinis internetinių žaidimų pliekimas.
  Granblue Fantasy The Animation  Studija: A-1 Pictures
  Žanrai: Fantazija
  Adaptacija: RPG mobiliesiems
  Formatas: TV
  Premjera: 2017-01
  Papildoma info:  Žaidimas paremtas RPG žaidimu, skirtu mobiliesiems. Apie istorija kol kas nelabai kas žinoma (ir iš pastarųjų tendensijų greičiausiai nė neverta kažko gero tikėtis).
  Hand Shakers  Studija: GoHands
  Žanrai: Veiksmas
  Formatas: TV
  Premjera: 2017-01-11
  Papildoma info:  Veiksmas vyksta Osakoje, ateityje. Istorija pasakoja apie poreles, gebančias iškviesti ginklus iš savo sielus gelmių, susikimbant rankomis (supraskit pavadinimą "Hand Shakers"). Kad taptų geriausiomis ir galėtų mesti iššūkį pačiam "Dievui", poros kovoja su kitomis poromis.


  Kobayashi-san Chi no Maid Dragon
  Miss Kobayashi's Dragon Maid


  Studija: Kyoto Animation
  Žanrai: Komedija, fantazija
  Adaptacija: Manga (ongoing)
  Formatas: TV
  -Premjera: 2017-01-12
  Papildoma info:  Kobayashi gyveno viena bute iki kol pas ją neįsikūrė Tooru. Tooru lieka skolinga naujajai draugei todėl daro viską, kad galėtų jai atsilyginti, tačiau įprastai į žmones ji žiūri labai skeptiškai. Kodėl? O todėl, kad ji yra tikrų tikriausias drakonas. Na dabar tai drakonas-tarnaitė mergaitės kūne, bet esmės tai nekeičia, ar ne?
  Mangos autoriaus darbai jau yra turėję porą mini anime adaptacijų, iš kurių kažkas unikalesnio buvo Danna ga Nani o Itte Iruka Wakaranai Ken. Ar autorius turi pakankamai parako ir smagiam pilnaverčiui serialui?
  Kuzu no Honkai
  Scum's Wish
  Studija: Lerche
  Žanrai: Drama, romantika, mokyklinis
  Adaptacija: Manga
  Formatas: TV
  Premjera: 2017-01-13
  Papildoma info:  Septyniolikmečiai Hanabi ir Mugi iš šalies visiems sudaro idealios poros įspūdį. Jie abu labai populiarūs moksleiviai ir atrodytų puikiai tinka vienas kitam. Tačiau porelė turi paslaptį, tiek mergina, tiek vaikinas yra įsimylėję savo mokytojus, todėl tarpusavyje draugauja tam, kad pabėgti nuo vienatvės ir užmiršti tokią meilę, kuri niekada neišsivystys į tikrus jausmus. Tad pasiruoškit meilės daugiakampiams ir nervus tampančiom mokyklinėms meilės dramoms.
  Žiemos sezono "Noitamina" rubrikos serialas
  Masamune-kun no Revenge  Studija: Silver Link
  Žanrai: Komedija, mokyklinis
  Adaptacija: Manga (ongoing)
  Formatas: TV
  Premjera: 2017-01-05
  Papildoma info:  Vaikystėje Masamune savigarbą įžeidė mergaitė Aki, pravardžiavusi berniuką "paršeliu", dėka jo atitinkamos išvaizdos. Nuo to laiko vaikinukas sunkiai dirbo, kad savo išvaizdą ištaisytų. Štai dabar jis visas "pasikačialinęs" ir pasitempęs, o merginos tiesiog lygosi jį pamačiusios. Tad vėl sutikęs Aki, vaikinas pasirengia saldžiam kerštui. Lėtai bet užtikrintai jis pradeda vystyti santykius su mergina vien tam, kad gale sudaužytų jai širdį ją palikdamas. Tačiau kuo toliau tuo labiau vaikinas pradeda abejoti savo keršto planu, ar tikrai to trokšta jo širdis?


  Minami Kamakura Koukou Joshi Jitensha-bu  Studija: J.C.Staff, A.C.G.T.
  Žanrai: Sportas, mokyklinis
  Adaptacija: manga (ongoing)
  Formatas: TV
  Premjera: 2016-01-07
  Papildoma info:  Naujas sezonas - naujas anime apie mokyklinukes ir dviračius.
  Hiromi sąžiningai į mokyklą kasdien važinėja dviračiu ir mokykloje susipažinusi su dviratininkių klubu nusprendžia prisijungti prie jo veiklos.
  Schoolgirl Strikers: Animation Channel

  Studija: J.C. Staff
  Žanrai: Veiksmas, mokyklinis
  Formatas: TV
  Premjera: 2017-01-07
  Papildoma info:  Netolimoje ateityje naujai įkurtoje privačioje akademijoje yra įkurtas specialus burys, kuris kovoja su priešais, vadinamais Oburi. Spėkite kas tą būrį sudaro? Neatspėjote - moksleivės. Tai intriguojanti istorija apie drasą, meilę ir draugystę, kuriai nėvienas neliks abejingas...
  Seiren  Studija: Studio Gokumi, AXsiZ
  Žanrai: mokyklinis, romantika
  Formatas: TV
  Premjera: 2017-01-06
  Papildoma info:  Shoichi nekantriai laukia kol pasieks pilnametystę ir jo mokytojas pasikviečia pakalbėti apie karjeros planus. Bet mokykloje gi nėra taip blogai, kai visai šalia būrys gražių merginų. Kad nereikėtų visų apimti iškart, serialas turės tris arkas, skirtas vis kitai merginai, tad greičiausiai galima tikėtis laiko reset'o kiekvienai arkai pasibaigus.[/I]


  Urara Meirochou  Studija: J.C.Staff
  Žanrai: Komedija
  Adaptacija: manga (ongoing)
  Formatas: TV
  Premjera: 2017-01-06
  Papildoma info:  Meiro-machi yra ateities spėjimų miestas. Ten yra aprduotuvėlė Urara, kur merginos, siekiančios tapti ateities būrėjomis atkeliauja iš visos šalies. Čia ir susitinka keturios draugės ir jų smagūs nuotykiai siekiant tapti tikrom atieties būrėjomis prasideda.
  Youjo Senki  Studija: NUT
  Žanrai: Karinis, fantazija
  Adaptacija: novelių serija (ongoing)
  Formatas: TV
  Premjera: 2017-01-06
  Papildoma info:  Tanya iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip maža mergaitė. Tačiau iš tikro tai viena iš elitinių Japonijos tarnautojų po vieno susitikimo su paslaptinga butybe, atgimusi kaip maža mergaitė. Ir ji tikrai nėra iš kelmo spirta. Ji vadovauja savo būriui priešakinės karo linijose ir fokusuojasi ties visišku savo veiksmų efektyvumu, paaukodama mažiau svarbius dalykus.
  ēlDLIVE  Studija: Studio Pierrot
  Žanrai: Veiksmas, sci-fi, shounen
  Adaptacija: manga (ongoing)
  Formatas: TV
  Premjera: 2017-01-08
  Papildoma info:  Chuuta yra našlaitis gyvenantis su teta. Apart keisto balso galvoje, jis daugiau mažiau buvo normalus paauglys. Na iki to laiko, kai kažkokie keisti padarai teleportuoja jį iš namų į keistą vietą, knibždančią įvairiausiom fantastinėm būtybėm. Tai pasirodo yra policijos stotis kosmose, ir vaikinukas buvo pasirinktas kaip potencialus kandidatas prisijungti prie policijos komandos. Kaip visada atsiranda konkurentų ir manančių kad Chuuta nėra sutvertas tokiam darbui, tad vaikinukui teks įrodyti kad jie klysta.
  Katekyou Hitman Reborn! autoriaus kito darbo adaptacija.


  Onihei  Studija: Studio M2
  Žanrai: istorinis
  Adaptacija: novelių serija
  Formatas: TV
  Premjera: 2017-01-10
  Papildoma info:  Nusikelsime į 1783 metus kuomet bebaimis vyriausiasis pareigūnas Heizou Hasegawa gynė miestą nuo nusikaltimų. Pravardžiuojamas "velniu", Heizou vadovavo stiprioms samurajų policijos pajėgoms ir kovojo su blogiausiais iš blogiausių.  Tęsiniai/remeikai/spin-off'ai

  Little Witch Academia (TV)  Studija: Trigger
  Žanrai: Nuotykiai, fantazija
  Formatas: TV
  Premjera: 2017-01-08
  Papildoma info:  Studija Trigger bandė gelbėti anime su Kill la Kill ir Kiznaiver. Pergalė paskelbta nebuvo, todėl dabar metas į pilną serialą iškelti studijos per kickstarter finansuotas nutrūktgalviškas OVAs apie raganaičių akademiją.
  Akko vaikystėje buvo pakerėta raganos "Shiny Chariot" magišku pasirodymu ir nuo to laiko ji tapo mergaitės idealu ir dievaite. Nors ir nesanti grynakraujė ragana Akko vistiek paaugusi ryžtasi stoti į raganų akademiją. Nuotykiai prasideda nuo išbandymo labirinte, kuriame tūno įkalintas drakonas, kuris netikėtai yra išlaisvinamas ir mergaitei su klasiokėm tenka jį sustabdyti.
  Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu: Sukeroku Futatabi-hen

  Studija: Studio Deen
  Žanrai: Gyvenimiškas, drama, josei
  Adaptacija: Manga
  Formatas: TV
  Premjera: 2017-01-07
  Papildoma info:  Vienas geriausių 2016 metų anime sulaukia antro sezono. Pirmame sezone jaunuoliui Kyoji, atliekant bausmę kalėjime, teko regėti vieno labai žinomo rakugo (senų tradicijų japoniškas pasakojimo menas) meistro Yakumo pasirodymą ir tai vyruką taip pakerėjo, kad tik išėjęs į laisvę, jis tiesiu taikymu nukeliavo prašyti meistro priimti jį jo mokiniu. Visų nuostabai Yakumo atsakymas buvo teigiamas ir įgavęs "Yotaro" pravardę, vyras pradėjo savo pasakotojo karjerą. Pirmas sezonas pasakojo apie mokytojo Yakumo praeitį, tuo tarpu antrasis perkels į modernesnius laikus ir fokusuosis ties pačiu "Yotaro".
  Ao no Exorcist: Kyoto Fujouou-hen

  Studija: A-1 Pictures
  Žanrai: Gyvenimiškas, mokyklinis, muzika
  Adaptacija: manga (ongoing)
  Formatas: TV
  Premjera: 2017-01-07
  Papildoma info:  Bveik 6 metams praėjus nuo pirmo sezono, kažkas sugalvojo prikelti "Žydrąjį Egzorcistą" antrajam. Ar vertėjo? Spręsti jau jums. Pirmame sezone regėjome kaip egzorcistai gina savo pasaulį nuo demonų. Paprastas berniukas Rin prisijungia prie egzorcistų kai sužino jog jis yra pačio Šėtono sūnus, visiškai netrokšdamas prisijungti prie savo tėvo "giminės".


  Fuuka  Studija: Diomedea
  Žanrai: Romantika, mokyklinis, muzika
  Adaptacija: manga (ongoing)
  Formatas: TV
  Premjera: 2016-01-07
  Papildoma info:  Yuu kątik persikėlė į naują miestą. Vaikinas šiektiek drovus, todėl gal ir nestebina jog negali atsiplėšti nuo Twitter'io. Kartą eidamas į parduotuvę jis netikėtai susiduria su paslaptinga mergaite Fuuka, kuri jo pamėgtą telefoną sudaužo, klaidingai pagalvojusi, jog vaikinas yra iškrypėlis ir nori nufotografuoti tai kas yra po merginos sijonu. Mergina pasirodo yra visiška vaikino priešingybė, ji neturi telefono ir tiesiog natūraliai žavi visus aplinkinius savo charakteriu. Kuomet vaikiną pasiekia žinios iš jo vaikystės draugės, dabar populiarios daininkės, Koyuki, šis nusiveda ir Fuuką į vieną koncertą. Ten šie trys jaunuoliai susitinka pirma kartą ir tarp šių skirtingų asmenybių užsimezga meilės trikampis.
  Tai nėra visiškai tiesioginis tęsinys, tačiau anime nukels į mangos autoriaus praeito darbo - Suzuka ateities įvykius.
  Chaos;Child  Studija: Silver Link
  Žanrai: Sci fi, nuotykiai
  Adaptacija: Vizualinė novelė
  Formatas: TV
  Premjera: 2017-01-11
  Papildoma info:  Praėjus šešiems metams po įvykių, regėtų Chaos;Head, mieste pradeda vykti nepaaiškinami reiškiniai su paslaptingomis mirtimis. Seksime grupelę paauglių, kurie išgyveno tuos įvykius. Greičiausiai didesnių sąsajų su minėtų pirmtaku gali ir nebūti.
  Ketvirtos vizualinės novėles adaptacija iš žaidimų serijos, kuri jau atnešė tokius žaidimus kaip: Chaos;Head, Steins;Gate ir Robotics;Notes, kurių visi trys jau turėjo anime adaptacijas.
  Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! 2

  Studija: Studio Deen
  Žanrai: Komedija, fantazija, nuotykiai
  Adaptacija: Novelių serija (ongoing)
  Formatas: TV
  Premjera: 2017-01-12
  Papildoma info:  Netikėtai viena smagiausių 2016 metų komedija grįžta antram sezonui. Vėl seksime Satou nuotykius, jam po netikėtos mirties atsidūrus (ir kartu nusitempus tikrą deivę) fantastiniame pasaulyje. Vaikinukas jau turi šiokį tokį būrelį herojų, tik nelabai tikusių, tad dabar tikslas likęs vienas - sunaikinti demonų valdovą... Bet iki to teks dar tikriausiai daug paplušėti.


  Tales of Zestiria the X 2

  Studija: Ufotable
  Žanrai: Fantazija, veiksmas, nuotykiai
  Adaptacija: RPG žaidimas
  Formatas: TV
  Premjera: 2017-01-08
  Papildoma info:


  Antroji pusė Tales of Zestiria žaidimo adaptacijai. Pirmoje dalyje sekėme Sorey, žmogaus, kurį užaugino nematomos žmogaus akiai, tačiau ko-egzistuojančios šalia būtybės - serafimai, nuotykius. Kuomet vaikinas sužino, kad žmonių pasaulis yra ant karo slenksčio, o iš žmonių kylanti neapykanta ir blogos emocijos neigiamai veikia serafimus ir šie virsta monstrais, neigiamai paveikiančiais žmonių pasaulį, jam tenka užsidėti herojaus naštą ir gelbėti šį pasaulį.
  Labiau tradicinis fantasy pasaulio pojūtis ir puiki animacija gelbėjo šį serialą nuo visiškos užmaršties.
  Rewrite: Moon and Terra

  Studija: 8bit
  Žanrai: Nuotykiai, fantazija
  Adaptacija: Vizualinė novelė
  Formatas: TV
  Premjera: 2017-01-14
  Papildoma info:  Antrasis sezonas Key vizualinės novelės adaptacijai. Pirmame sezone sekėme Kotarou ir jo nedidelio haremėlio nuotykius tiriant antgamtines miesto paslaptis. Veikėjas nors ir paprastas moksleivis turi gebėjimą "perrašyti" savo kūną - jis tampa stipresnis ir greitesnis, bet kada užsinorėjus.
  Yowamushi Pedal: New Generation

  Studija: TMS Entertainment
  Žanrai: Sportas
  Adaptacija: Manga (ongoing)
  Formatas: TV
  Premjera: 2017-01-10
  Papildoma info:  Jau trečias sezonas shounen sportui apie dviratininkų klubą. Iki tol sekėme kaip otakas Sakamichi atranda naują aistrą dviračių sporte.
  OVA/Special/Filmai (DVD/BD)  Landreaall  Studija: Will Palettte
  Žanrai: Nuotykiai, fantazija
  Adaptacija: Manga (ongoing)
  Formatas: OVA (1 ep.)
  Išleidimas: 2017-02-25
  Papildoma info:  DX Luccafort yra įpėdinis į gimtojo miesto lordo titulą, o potencialiai net ir į karališko sosto paveldėtojas. Tačiau jo gyvenimas pasikeičia kai vyrukas sutinka Marion ir ją iškart įsimyli. Merginos siela dvelkia medyje, saugančiame miestą, bet jei koks žmogus pamėgins ją išlaisvinti, tai išlaisvins ir galingą ugnies drakoną. DX išsirengia į kelionę įminti paslaptį kaip išlaisvinti Marion ir nugalėti drakoną.
  Ryuu no Haisha  Studija: Khara
  Žanrai: fantazija, veiksmas
  Formatas: Special (2 ep.)
  Išleidimas: 2017-02-18
  Papildoma info:  Drakono Šalyje Nononko yra kątik iškepta dantistė su misija apsaugoyti šalies sergėtoją drakoną nuo eduonies bakterijų. Kartą, mūšių su kaimynine šalimi įkarštyje, Nonoko ant drakono danties randa praradusį sąmonę berniuką karį iš priešiškos šalies. Berniukas, vardu Bell, pasirodo buvo prikeltas iš mirusių, danties viduje pačio drakono, kas yra ženklas prieš didelio masto nelaimę.
  Dviejų dalių anime paremtas pagal 8 minučių Japan Animator Expo short'ą Dragon Dentist.
  Gravity Daze The Animation: Ouverture

  Studija: Khara
  Žanrai: Veiksmas, sci-fi, fantazija
  Formatas: OVA (1 ep.)
  Išleidimas: 2016-12-26
  Papildoma info:  Gravity Rush 2 žaidimo PS4 konsolei išleidimo proga specialus epizodas, kuris pasakos kas įvyko tarp pirmos ir antros dalies įvykių. Pirmame žaidime žaidėjai galėjo valdyti praradusią atmintį merginą vardu Kat. Paslaptinga juoda katė jai suteikia galią manipuliuoti gravitacija. Naudodamasi šia galia Kat turi ginti žmones nuo gravitacijos audros ir monstrų, kurie pasirodė kartu su ja.


  Gantz: O  Studija: Digital Frontier
  Žanrai: Sci-fi, trileris, veiksmas
  Adaptacija: Manga
  Formatas: Filmas
  Išleidimas: 2017-02-22 (DVD/BD)
  Papildoma info:  Gantz istoriją manau žino daugelis. Mirusių žmonių būrelis atsiduria kambaryje su juoda sfera. Dabar šiems žmonėms tenka vykdyti sferos duodamas užduotis - medžioti ateivius. Kito kelio nėra - žudyti arba žūti mėginant.
  Filmas adaptuos vieną senojo anime serialo neadaptuotą Osakos arką.
  Planetarian: Hoshi no Hito  Studija: David Production
  Žanrai: Sci-fi
  Adaptacija: Vizualinė novelė
  Formatas: Filmas
  Išleidimas: 2017-02-18 (BD/DVD)
  Papildoma info:  Papildoma istorija prisidedanti prie originalios vizualinės novelės ar jos vasarą išleistos anime adaptacijos. Originali istorija pasakojo apie tai kaip ateityje 30 metų po nepavykusios kosmoso kolonizacijos, vienas žmogus negyvenamo miesto centre atranda planetariumą ir ten dar tebeveikiančią kompanionę robotę, bei ryžtasi sutaisyti planetariumo teleskopą.
  Fate/Grand Order  Studija: Lay-duce
  Žanrai: Fantazija, veiksmas
  Adaptacija: Žaidimas mobiliems
  Formatas: OVA (1 ep.)
  Išleidimas: 2016-12-31
  Papildoma info:  Dar vienas anime - reklama žaidimui. 2015 metais speciali Chaldea organizacija atranda, jog jų puoselėta ir nulemta ateitis nebeegzistuoja, o žmonija išnyks 2016 metais. Šito priežastis - anomalija, kuri pasirodė 2004 metais mūsų visų pažįstamame Fuyuki mieste. Tam, kad išvengti nelaimės organizacija nusprendžia pasinaudoti kelionės laiku eksperimentu ir siųsti savo agentus atgal laiku tam kad šie naikintų laiko anomalijas.


  Kiti anime:

  Marginal#4 KISS Kara Tsukuru Big Bang - dainuojančių vaikinukų grupė ...
  Chiruran: Nibun no Ichi - kol laukiam rimtos mangos adaptacijos apie samurajus samdinius, še jums humoristinis mini spin-off'as
  Idol Jihen - ateityje Japonija kenčia nuo užterštumo, korupcijos ir kitokio brudo. Ją išgelbėti gali tik dainuojančios mergaitės ...
  nyanko-days - mergaitė gyvena su trim katėm, kurios kažkodėl čia personifikuotos...
  Choboraunyopomi Gekijou Dai Ni Maku ai mai mi 3 - trečias sezonas komedijos apie mergaites manga klube...
  One Room - mini tv su istorijom apie trim sesutes užaugusias viename kambaryje ...
  Sentai Hero Sukiyaki Force - mini tv apie kovotojų komandą sudarytą iš Sukiyaki (patiekalas) ingredientų.
  BanG Dream! - dar vienas anime apie mergaičių grupę.
  Kemono Friends - nuostabiai animuotas CG anime, apie tai kaip gyvūnai safari parke pradeda virsti mergaitėmis...
  Piace: Watashi no Italian - mini TV apie mergaitę dorbančią italų restorane.
  Reikenzan: Eichi e no Shikaku - antras sezonas neįsimintinam shounen'ui pagal kiniečių noveles.
  Super Lovers 2 - užkietėjusiems shounen-ai/BL gerbėjams/-oms..
  Yami Shibai 4 - trumpų siaubo istorijų mini serialo naujas sezonas
  Gintama (2017)
  Kizumonogatari II - Nekketsu-hen (2016-12-21) - antras iš trijų Bakemonogatari priešistorės filmų.
  One Piece Film Gold (2016-12-28)


  20
  ACCA
  35.00%
  7
  Akiba's Trip The Animation
  15.00%
  3
  Demi-chan wa Kataritai
  15.00%
  3
  Gabriel DropOut
  5.00%
  1
  Granblue Fantasy The Animation
  0%
  0
  Hand Shakers
  10.00%
  2
  Kobayashi-san Chi no Maidragon
  0%
  0
  Kuzu no Honkai
  20.00%
  4
  Masamune-kun no Revenge
  15.00%
  3
  Minami Kamakura Koukou Joshi Jitensha-Bu
  0%
  0
  Schoolgirl Strikers
  0%
  0
  Seiren
  5.00%
  1
  Urara Meirochou
  20.00%
  4
  Youjo Senki
  15.00%
  3
  ēlDLIVE
  15.00%
  3
  Onihei
  20.00%
  4
  Little Witch Academia (TV)
  35.00%
  7
  Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu 2
  20.00%
  4
  Ao no Exorcist 2
  40.00%
  8
  Fuuka
  20.00%
  4
  Chaos;Child
  20.00%
  4
  KonoSuba! 2
  30.00%
  6
  Tales of Zestiria the X 2
  15.00%
  3
  Rewrite 2
  0%
  0
  Yowamushi Pedal 3
  15.00%
  3
  Landreaall
  0%
  0
  Ryuu no Haisha
  10.00%
  2
  Gravity Daze The Animation
  5.00%
  1
  Gantz: O
  25.00%
  5
  Planetarian: Hoshi no Hito
  0%
  0
  Fate/Grand Order
  10.00%
  2
  Marginal#4
  5.00%
  1
  Chiruran: Nibun no Ichi
  0%
  0
  Idol Jihen
  0%
  0
  nyanko-days
  0%
  0
  Ai Mai Mii 3
  0%
  0
  One Room
  0%
  0
  Sentai Hero Sukiyaki Force
  0%
  0
  BanG Dream!
  0%
  0
  Kemono Friends
  0%
  0
  Piace: Watashi no Italian
  0%
  0
  Reikenzan 2
  5.00%
  1
  Super Lovers 2
  15.00%
  3
  Yami Shibai 4
  5.00%
  1
  Gintama (2017)
  25.00%
  5
  Kizumonogatari II
  15.00%
  3
  One Piece Film Gold
  5.00%
  1
Working...