Final Fantasy fanų meet'as 2011

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • yuujin
    Final Fantasy games RULEZ

    • 2009 03 01
    • 83

    Final Fantasy fanų meet'as 2011



    KADA? Balandžio 30 d. 16 val., šeštadienį
    KUR? Kavinėje/ tavernoje „Šopenas“ (Naugarduko g. 12/Aguonų g. 1, Vilnius)
    Dėmesio: įėjimas iš šono, o ne iš gatvių kampo!!!
    Nevilniečius ir bijančius pasiklysti galime pasitikti traukinių stotyje (Rašykite man PM arba finfanfan@yahoo.com)

    Kviečiame, jau trečius metus iš eilės susirinkti japoniško vaidmenų žaidimų serijos Final Fantasy gerbėjus iš visų Lietuvos kampelių! Tie kam anksčiau jau teko apsilankyti, žinote kokios linksmybės jūsų laukia, tie, kas iki šiol nedrįso apsilankyti – būtinai ateikite, nesigailėsite


    Programoje:

    Kasmetinis gardusis FF tortas;
    FF karaoke pagal pageidavimą (dainų sąrašo galite teirautis manęs PM arba finfanfan@yahoo.com)
    FF cosplay (kostiumai nėra privalomi, bet tikrai pakeltų šventinę nuotaiką, gražiausio kostiumo gali laukti ir priziukas...)
    FF fanart‘ų parodėlė / fanart gallery (Turintys savo darbelių kolekcijoje bent kažką, susijusio su FF ir norintys sudalyvauti, rašykite man PM arba finfanfan@yahoo.com)
    FF muzikos viktorina / music quiz
    FF alias – didžiausias FF ekspertų išbandymas!

    Ir dar daug visko...


    Renginys nemokamas ir jokia registracija nebūtina, tačiau jeigu pranešite iš anksto (PM arba finfanfan@yahoo.com), kad dalyvausite, tai būtų šaunu

    Labai jūsų lauksime! Iki susitikimo!
    MANO MANGA:


    perziuretu anime list'as http://www.anime-planet.com/users/yuujin/anime/watched
  • Insanity
    Alter Ego

    • 2010 01 31
    • 122

    #2
    Butu kaune, 100% dalyvauciau, nors ir atstumas ne problema, bet neesu garantuotas ar galesiu dalyvauti :/

    Comment

    Working...