Miniatiūrinis namas Tokijo centre

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    Miniatiūrinis namas Tokijo centre


    Miniatiūrinis namas Tokijo centre



    » Japonų architektūrinis minimalizmas jau nieko nestebina. Bet japonų architekto Jasuchiro Jamašita (Yasuhiro Yamashita) namas yra išskirtinis. Štai tokį namuką galima rasti Tokijo verslo centre.

    » Nežiūrint į tai, kad jo dydis labai mažas, viduje vietos ne tiek jau ir mažai, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.









    Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-05-25, 12:53.
  • IbuDreamer
    ラブラブアッタク o(>__<)o

    • 2009 02 16
    • 69

    #2
    Man patinka ^^ aš irgi tokio norėčiau, žinoma, Japonijoje :3 Vistik namai tai vieta, kurioje išsimiegi, nusiprausi, kartais pavalgai, o visas veiksmas už namų ribų xDDDD

    Comment

    • DreamT
      Narys
      • 2009 02 27
      • 57

      #3
      Jo, Japonijoj daug tų talentingų architektų tai yra į ką pažiūrėt, gaila Lietuvoj nėra kažko ypatingo, nors pagalvojus geriau keli dangoraižiukai nei nieko.

      Comment

      • Aivaras
        ką tu?

        • 2008 09 10
        • 358

        #4
        Oba, įdomiai atrodo ;P Kaži kiek tokio būsto įrengimas kainuoja.
        P.S.Bet ta balta spalva man vistiek...

        Comment

        • arna
          emptiness

          • 2006 06 20
          • 1069

          #5
          Pas japonus tokie nameliai/kubeliai - dėžutės labiau būdingi pramogų/verslo rajonuose. gyvenamuosiuose rajonuose tokių architektūrinių perliukų retai sutiksi (pačiame Tokijuje). paprastai jei šiuolaikinis gyv.namas, tai jis būna modernizuota klasikinio japoniško gyv.namo variacija.Pavyzdžiui štai toks, naujos arch.gyvenamas japoniškas pastatas:. O štai čia gyvenamajame kvartale pastatytas sakykim, santūriai modernus, pastatas: - deja, tai komercinės paskirties pastatas.

          japonai labai racionalūs ir turint omenyje kiek mažai jie turi mieste žemės (sklypų dydžius), - jie stengiasi maksimaliai kiekvieną kvadratinį centimetrą išnaudoti.

          Patys pasižiūrėkite, kokio dydžio "standartinis" viduriniosios" klasės sklypo dydis mieste: . Kad įsivaizduoti kokio tai mastelio sklypas, padės tas traktoriukas.

          Autorius dojitoku
          Hmm.. Aplinka primena gilų užkampį kur pavojinga vaikščioti naktį ;D Arba kur gyvena daug neaiškių žmonių ;>
          Tokijuje nėra užkampių, kokių yra Lietuvos didmiesčiuose, arba jų reikia labai gerai paieškoti ir žinoti kur jie tokie randasi. "Užkampiu" vadinu tą vietą, rajoną, kvartalą, kur pavojingu metu gali tave ir apiplėšti, ir nudobti, ir dar kitaip bjauriai sužaloti.

          Autorius dojitoku
          Apskritai tai jėga. Aš pati mėgstu mažas, bet jaukias erdves ;D
          tai namas 1-2 asmenims su tam tikru gyvenimo būdu ar filosofija.
          Paskutinis pakeitimas nuo arna; 2009-05-25, 14:50.

          Comment

          • dojitoku
            Music is mine heroin.
            • 2009 02 06
            • 10

            #6
            Tokiojo verslo centre?
            Hmm.. Aplinka primena gilų užkampį kur pavojinga vaikščioti naktį ;D Arba kur gyvena daug neaiškių žmonių ;>
            Apskritai tai jėga. Aš pati mėgstu mažas, bet jaukias erdves ;D

            Comment

            • zeke
              trust me i'm engineer

              • 2009 01 02
              • 392

              #7
              Man tai fainiai atrodo toks namukas. Ir vietos dar kaip ir užtenka. Norėčiau gyvai tokiame apsilankyti
              S_T

              Comment

              • biganimefan
                Vienišė manijakė


                • 2008 03 20
                • 228

                #8
                Tikrai praktiškas ir gražus namelis. Galbūt tokių daugiau reiktų, nes nemanau, kad gyvenant milžiniškoje viloje, pergrūstoje nereikalingų daiktų, kurie tik renka dulkes, gali būti geriau. Paprasta, gražu, patogu, praktiška. Viskas ko žmogui reikia.
                Tiesa, sutinku su tuo teiginiu, kad visgi, visas veiksmas vyksta lauke - mieste, mokykloje, darbe. Namas reikalingas tik atsipūsti. Pavydžiu japonams šiuo požiūru. Vietos pakankamai gražiai gyventi, ir pradedi pagaliau suprasti, kad per daug daiktų laimės neatneš, gražus toks požiūris į pasaulį

                Comment

                • Souls
                  PLEASE DIE

                  • 2007 04 26
                  • 146

                  #9
                  Autorius DreamT
                  Jo, Japonijoj daug tų talentingų architektų tai yra į ką pažiūrėt, gaila Lietuvoj nėra kažko ypatingo, nors pagalvojus geriau keli dangoraižiukai nei nieko.
                  Nelygink blyn japonijos su lietuva. Skiriasi ekonomika, geografine padetis, demografine padetis ir issilavinimas bei mentalitetas. Tu pastatu net negalima vadinti dangoraiziais. Plius daugiau nei 80% tu "dangoraiziu" verslo paskirties, o ne gyvenimo. Nera poreikio lietuvai statyti dangoraiziu. Galejo tuos pinigus kur nors kitur sukist.
                  Paskutinis pakeitimas nuo Souls; 2009-05-25, 19:15.
                  [Insert your signature here]

                  Comment

                  • krapija
                    Cadavariffic

                    • 2008 03 08
                    • 260

                    #10
                    Iš vidaus tai tragiškai man atrodo. Nesuprantu kam tokių nesamonių prisigalvoja, nei šis, nei tas dabar, kad pasirodytum kūrybingas turi gyvent kažkokioj nesamonėj Tokie dalykai nebent kultūrinę vertę tik ir turi
                    Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.



                    http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

                    http://www.last.fm/user/bombska

                    Comment

                    • guess
                      Naujokas
                      • 2009 03 04
                      • 15

                      #11
                      super ideja ir man ypatingai priimtina , nebereikalo baiges mokslus likusi gyvenima zadu praleist japonijoj...o del dideliu erdviu kaip pas mur iprasta as pats nesuprantu..nulis mentaliteto ar isilavinimo , pas mus net kaip nusiperka pvz telika kvieciami draugai aptart sio pirkinio-totalus apsurdas.

                      Comment

                      • zeke
                        trust me i'm engineer

                        • 2009 01 02
                        • 392

                        #12
                        Jai pas mus toki pastatytu tai man atrodo jis butu isjuoktas ir nakty apipaisytas iskarto (baltos sienos traukia ) - juk visada kas skiriasi nuo kitu tas netinkamas niekur buna
                        S_T

                        Comment

                        • talismanas
                          Narys
                          • 2008 07 03
                          • 36

                          #13
                          Kad būtų kitą naktį tos baltos sienos apipaišytos tai faktas.... man iškilo klausimėlis.... kiek kvadratų gyvenamoji erdvė tokio namuko, išnuotraukų (dėl aukštų lubų turbūt) susidaro visai nemažos erdvės įspūdis.

                          Comment

                          • ruklas
                            Naujokas
                            • 2009 05 26
                            • 8

                            #14
                            Patraukliai atrodo

                            Comment

                            • DoubleR
                              Berastis
                              • 2009 06 06
                              • 59

                              #15
                              Noreciau tokio namuko xD

                              Comment

                              Working...