TRIGUN anime filmas - jau šiemet!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Izzo
    one vs all, DIE AZ!



    • 2007 02 25
    • 1530

    TRIGUN anime filmas - jau šiemet!

    Laukiniai vakarai sugrįžta!!

    » Šiandien pradėjęs žiūrėti Triguną ir norėdamas jį įsikeltį į savo anime listą MAL svetainėje pamačiau įrašą Trigun: The Movie. Nebūtų nustebinęs manęs toks įrašas, jei ne tai, kad anidb neradau jokios informacijos apie šį filmą. Kodėl? Ogi pasirodo, kad filmas dar tik pasirodys kino teatruose šiais metais. Tokią informaciją teigia reklaminė skrajutė 14-tame Trigun Maximum mangos tome.

    » Prieš porą metų Madhouse jau buvo užsiminę apie norą kurti filmą. Pasak reklaminės skrajutės filmas turės visiškai originalią istoriją, o jame bus pasakojama apie du pagrindinius animo veikėjus Vashą the Stampedą ir Wolfwoodą. Filmą režisuos Hajime no Ippo ir Trigun TV serijų režisierius Satoshi Nishimura, o scenarijų rašo Yasuko Kobayashi - Claymore, Shakugan no Shana, Witchblade scenarijų kordinatorius.

    » Galiu pasakyti, kad realiai informacija tikrai yra patikima, nes skelbta ne bet kur, o ant mangos viršelio, kas sunkiai verčia abejoti jos patikimumu, tad heads up ir laukiam Vasho sugrįžimo naująjame amžiuje. Kadangi filmas pasirodys šiemet, galima tikėtis visai kitokio stiliaus piešimo ir tobulesnės animacijos, bet ar visa tai nepakenks Trigun atmosferai? Belieka laukti.




    Paskutinis pakeitimas nuo Izzo; 2009-01-28, 08:35. Priežastis: Laimingi?
    SCREW YOU, PEOPLE!
  • Flintas
    Narys
    • 2009 01 19
    • 47

    #2
    trihun vienas geriausiu anime kokius as esu mates labai laukiu filmo

    Comment

    • zeke
      trust me i'm engineer

      • 2009 01 02
      • 392

      #3
      pritariu filmas turetu buti labai idomus.
      S_T

      Comment

      • krapija
        Cadavariffic

        • 2008 03 08
        • 260

        #4
        Dėl scenarijaus tai baisu, atrodo, kad labai lengvai sugadins. Kaip Triguno fanas, aišku, lauksiu pratęsimo, nesvarbu, ar nuvils.
        Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.



        http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

        http://www.last.fm/user/bombska

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          O, kvailys-supermenas-pacifistas sugrįžta. Truputi įdomu kas gausis.

          Comment

          • Firo
            Obvious troll is obvious

            • 2008 06 24
            • 313

            #6
            Ha, jo taip pat jau senokai laukiu. Apie jį sužinojau taip pat per atsitiktinumą ^^

            Tie pavyzdžiai scenarijaus autoriaus mane kiek gąsdina XDD (iiii~, sulietuvinti vardai/pavardės ==)

            Comment

            • Hellsing_lover
              Purinsesu no Darukuneso




              • 2007 02 15
              • 1319

              #7
              mm... Geri prisiminimai... Labai tikiuosi, kad išsilaikys kiek įmanoma daugiau senosios animacijos, o ne prilipdys visai kitą stilių, kadangi, bent mane, kas labai ir traukė, tai tas old-school stilius

              Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

              Comment

              • Lax..
                reLaxed




                • 2005 12 24
                • 516

                #8
                Na. Anokia čia naujiena..jau senokai ganėtinai buvo jis anonsuotas. Dar ir animezonoj buvo paskelbta. Tik ne naujienos pavidalu. Mat kažkaip trūko stimulo naujienai, kai daugiau nei žinių, nei gandų nėra žinoma.

                Comment

                • Izzo
                  one vs all, DIE AZ!



                  • 2007 02 25
                  • 1530

                  #9
                  Autorius Firo
                  Ha, jo taip pat jau senokai laukiu. Apie jį sužinojau taip pat per atsitiktinumą ^^

                  Tie pavyzdžiai scenarijaus autoriaus mane kiek gąsdina XDD (iiii~, sulietuvinti vardai/pavardės ==)
                  Kuom tau užkliuvo sulietuvinimas?
                  SCREW YOU, PEOPLE!

                  Comment

                  • Lax..
                    reLaxed




                    • 2005 12 24
                    • 516

                    #10
                    Autorius Izzo
                    Kuom tau užkliuvo sulietuvinimas?
                    Atsakysiu aš. Čia ne sulietuvinimas, o "kaip-girdžiu-taip-rašau" transformacija. Ir tokiais atvejais prarandama dalis svarbios informacijos pvz. jei taip būtum vertęs anime ir taip visus užvadinęs, tai Vash'as nebeturėtų pravardės, nes Stampede nėra pavardė. Knygų autorių vardai ir pavardęs taip neverčiamos ir nelietuvinamos pvz. Haruki Murakami, Kazuo Ishiguro, išskyrus jau prigijusius atvejus kaip kad - Dostojevskis. Nežinau, kaip ten yra iš tikrųjų, bet visada esu už išlaikomą ryšį su originalu.

                    Comment

                    • Firo
                      Obvious troll is obvious

                      • 2008 06 24
                      • 313

                      #11
                      Na, nesakau, jog tai yra itin blogai, bet aš pats apsiriboju lot. raidėmis tokiais atvejais (arba naudoju ' ). Ne, nemėginu mokyt, tik mano trollish akys užkliuvo ir tiek, nesusilaikiau paminėjęs, sowwy

                      + Lax.. speaks teh truth ^^

                      Comment

                      • DStalker
                        Kuroi kenshi


                        • 2007 04 16
                        • 190

                        #12
                        Na, Trigun mano akimis žiūrint yra klasika, tai tikiuosi, kad naujasis filmas irgi galės prisijungti prie tos klasikos kaip lygiavertis papildymas. Kaip jau minėta taip pat tikiuosi, kad išlaikys tą patį stilių, tik pagerins kokybę, nes šiaip kokybės departamente Trigun nespindėjo, išskyrus atrodo 2-ą seriją, kuri kažkodėl išsiskyrė geresne animacijos kokybe.

                        Comment

                        • Firo
                          Obvious troll is obvious

                          • 2008 06 24
                          • 313

                          #13
                          Autorius Evil_of_Darknesz
                          Dar visgi idomu kaip Wash'as atrodys realiai
                          Jei neklystu, tai čia ne live-action O_o

                          Comment

                          • slicKrox
                            Catching some Zzzzs...




                            • 2012 08 01
                            • 2161

                            #14
                            Autorius Evil_of_Darknesz
                            Laukiam, laukiam... manau si filma turetu buti lengviau padaryti, nei Cowboy Bebop, nes esu mates ne viena post-apokaliptini filma, beveik visi jie puikiai perteikia atmosfera. Dar visgi idomu kaip Wash'as atrodys realiai
                            Kad, pagal naujienos turinį aš supratau, kad tai bus anime filmas, o ne live-action. Prirašiau prie pavadinimo dėl viso pikto.

                            Kas liečia TV anime, tai jis man nepaliko tokio didelio įspudžio, kaip tikėjausi iš atsiliepimų ir nors anime tematika ir atmosfera buvo šauni, bet labai jis jau ištemptas vietom, neaišku ką čia bandė pasiekt kūrėjai, o trumpos vienos serijos istorijos kartais nesukeldavo net jokių įspudžių, nors labai šaunių vietų tikrai buvo. Veikėjų santikiai kaip ir patis jie buvo tokie hmz... lyg ir nedakramtyti ir kažkokių įdomesnių santykių tiktrai stigo. Nors gal ir man truko dėmesio, bet tuo abejoju.

                            Kaip DStalker ir minėjo, sutiksiu, kad nors ir oldskulinis piešimas buvo vietomis malonus, bet jis šiame anime buvo atlikas nelabai kokybiškai.

                            Bendrai paėmus anime buvo pusėtinas ir belieka tikėtis, kad anime filmas reabilituosis tuo, ko man jame ir truko.
                            Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-01-26, 17:07.

                            Comment

                            • Izzo
                              one vs all, DIE AZ!



                              • 2007 02 25
                              • 1530

                              #15
                              Man asmeniškai lietuvinimas nekliūva. Po velnių, būkim lietuviais, o ne paukščiakalbiais.
                              Paskutinis pakeitimas nuo Izzo; 2009-01-26, 18:02.
                              SCREW YOU, PEOPLE!

                              Comment

                              Working...