Franz Kafka: Kaimo gydytojas [AZsubs]

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • Hellsing_lover
  Purinsesu no Darukuneso
  • 2007 02 15
  • 1319

  Franz Kafka: Kaimo gydytojas [AZsubs]


  Franz Kafka: Kaimo gydytojas


  Originalas: Franz Kafka „Kaimo gydytojas“ (anglų kalba)
  Metai: 2007
  Žanrai: psichologinis, eksperimentinė animacija
  Režisierius: Koji Yamamura
  Studija: Shochiku
  Formatas: Filmas
  Trukmė: 21 min.

  Senas kaimo gydytojas turi keliauti pas sergantį pacientą, tačiau nugaišus turėtam arkliui, nusunčia savo tarnaitę Rose pas vietos gyventojus prašyti pagalbos, deja, niekas nenori padėti. Praradęs viltį daktaras pasiryžta pasikinkyti kiaules, tačiau pravėręs tvarto duris ten randa keistą žmogelį, kuris jam duoda du tiesiog velniškus, vaiduokliškai atrodančius žirgus. Gydytojui įsėdus į vežimą, žmogelis pareiškia, jog pasiims sau tarnaitę. Daktarui nespėjus ištarti nė žodžio žirgai pašėlusiu greičiu pasileidžia į priekį. Plačiau
  Aprašymas: Kleopso


  Atsisiųsti: LinkoManija

  Post Scriptum. Nežinia, ar ištikimieji mūsų žiūrovai pastebėjau, tačiau tai jau antrasis darbas išverstas mūsų naujos komandos narės. Su šio darbo publikavimu norėtume kartu jau ir oficialiai pasveikinti prie mūsų kuklios šeimos prisijungus DevilsLittleSister. Hiphip-Valio! Na, o dar nespėjusius pamatyti, primename, kad pirmasis jos vertimas, paskelbtas AZsubs vardu, buvo taip ne ką mažiau puikus anime Hotarubi no Mori e. Smagaus žiūrėjimo!
  Paskutinis pakeitimas nuo Hellsing_lover; 2012-10-22, 17:00.

  Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?
 • Bardakas
  Žmogus Ne

  • 2005 09 22
  • 1462

  #2
  Rekomenduoju, anime kuris net labai gerai atspindi novelę. Prieš žiūrėdamas galvojau, kad bus primesta labai daug autoriaus stiliaus ir neatskleista Kafkos kūrinio mintis. Tačiau nuo pradžios iki galo, net keista buvo, kad viksas vyko šiame anime taip kaip aš įsivaizdavau skaitydamas originalą, o anime stilius sustiprina tą absurdo jausmą kuris vyrauja Kafkos egzistencialistiniuose veikaluose.
  Maybe on Earth, Maybe in the Future
  sigpic
  Kurokawa idėjinis lyderis
  Lėtai keičiu slaptažodžius

  Comment

  Working...