Mičiko ir Hana / Michiko to Hatchin - 2009 [AZsubs]

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • kypshius
  Rašytojas  • 2007 04 17
  • 254

  Mičiko ir Hana / Michiko to Hatchin - 2009 [AZsubs]

  Mičiko ir Hana
  Michiko to Hatchin

  Režisierius: Sayo Yamamoto
  Studijos: Manglobe
  Žanrai: nuotykiai, veiksmas, gyvenimiškas, komedija
  Premjera: 2008 10 16
  AniDB reitingas: 8,59/10
  Trukmė: 23min x 22
  Michiko to Hatchin - Trailer
  Aprašymas: Sakoma, kad šeima nėra vien kraujas, šeima - tie, kurie tave augino ir rūpinosi. Bet ką daryti tiems, kurie neturi nieko? Hana - mergaitė auganti svetimoje šeimoje, neturinti nei tėvo nei motinos. Įtėviai ją engia, liepia dirbti visus namų ruošos darbus, vaikai iš jos šaiposi, skriaudžia ar kitaip apsunkina ir taip nelengvą Hanos gyvenimą.

  Mergaitė visą laiką laukė, kad kažkas atvažiuotų jos pasiimti ir štai, per eilinius šeimos pusryčius pro langą įskrieja motoroleris vairuojamas Mičiko. Mičiko - ekstravagantiška ir karšta pupytė prieš kelias dienas pabėgusi iš kalėjimo ir jau neleidžianti laiko veltui. Kas sieja ją ir Haną? Čia jau pamatysite patys.

  Anime kurtas Manglobe studijos, kurios darbai kalba patys už save ir tai netgi labai jaučiasi naujajame jų kūrinyje. Intro tiesiog dvelkia Samurai Champloo dvasia, o skriejančios kulkos primena svaiginančius Spaiko Spygelio nuotykius. Tad kuom pasižymi šis darbas? Realistiška ir skaudžią realybę parodančia istorija? Piešimu? Garso takeliu? Veikėjais? Visą tai pamatysime ateityje, nes Mičiko ir Hanos nuotykiai dar tik prasideda.


  Į lietuvių kalbą vertė: Kypšius ir Izzo Redagavo ir koregavo: slicKrox, MxM, Lax..., baltas tigras


  -= Jei aptiksit subtitruose klaidų arba turėsite pasiūlymų, kas gali būti atlikta geriau, rašykit šioje temoje arba P.M. =-


  Spoileris:
  Paskutinis pakeitimas nuo kypshius; 2010-03-21, 13:45.

  Užkalė visus langus ir augina pingviną.
Working...