Tonari no Totoro // Mano Kaimynas Totoro [A.M.F&OTAKA]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Dainius
    Forumo vilkas


    • 2007 10 25
    • 327

    Tonari no Totoro // Mano Kaimynas Totoro [A.M.F&OTAKA]

    Tonari no Totoro
    Mano Kaimynas Totoro

    Metai: 1988
    Žanrai: Adventure, Comedy, Supernatural
    Studijos: Studio Ghibli, Studio Fantasia
    Movie: 1





    Istorija: Jau klasika tapusiame japonų animacijos korifėjo Hayao Miyazaki filme pasakojama dviejų mažamečių seserų istorija. Iš didmiesčio į kaimą kartu su tėvu gyventi persikėlusios mergaitės susipažįsta su paslaptingu padaru – miškų dvasia Totoro. Filme paprasta kaimo buitis, gamta persipina su fantastiškais gyvūnais ir nuotykiais, kuriuos gali pagimdyti tik laki ir nevaržoma vaikų fantazija. Miyazaki suteikia progą į paprastus ir kasdienius dalykus bei reiškinius pažvelgti vaikų akimis, iš naujo išgyventi nepakartojamą atradimo džiaugsmą bei jį lydinčią tyrą nuostabą.


    Nuorodos:

  • Aramis

    #2
    O.T. Pamąstymas

    Spoileris:
    Gana įdomus sprendimas imtis vertimo anime, kuris turi tiek įgarsinimą, tiek profesionalius subtitrus (buvo išleistas dvd).
    Man tai truputį kertasi su Fansuberių motyvacija teikti anime tik tuos, kurių šiaip negalime nusipirkti. (Šio kaina 5 ar 9 litai buvo (priklauso nuo to dėžutėje ar vokely), kai pirkau Maximoje(Čia)). Puiki proga paremti kažkiek autorius. Nors čia jau kiekvieno asmeninis reikalas, o dar po švenčių ištuštėję piniginės...

    Na ir aišku tai tinka ir tiems, kurie HD kokybės nori, DVD jau nebetenkina >.<.

    Bet anyway, dėkoju jog išklausėte nuomonės ir už pastangas jį leidžiant bei verčiant.

    Beje, kas motyvuos tuo, jog Disney prikišo nagus prie OST, tam yra originalus Japoniškas įgarsinimas ir lietuviški titrai.

    Neketinu toliau diskutuoti šiuo klausimu, tai tik pamąstymas, taigi kaip katinas Leopoldas sakė "Gyvenkime draugiškai"
    Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2009-12-28, 16:03.

    Comment

    • sek0ne
      AnimeMinusFamHator




      • 2007 04 28
      • 1260

      #3
      OTAKA isverte, mes sutvarkem ir uzdejom ant video. tai kame reples? kas nores DVD uz 10lt nusipirks, kas nenores parsisius sita relyza, o kas norejo tai i Kina nuejo

      Comment

      Working...