[Smailas] Naruto (po truputi vyksta)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • orangexas
    Naujokas
    • 2011 02 21
    • 6

    [Smailas] Naruto (po truputi vyksta)

    Sveiki,

    iškarto žinau, kad būsiu užpultas dėl prasto įgarsinimo bei įgarsinimo kokybės (ką jau padarysi, visgi įgarsinimas tikrai toli toli gražu ne tobulas), bet niekas kitas šiuo filmuku neužsiima. Tiklas yra dvi serijos į savaitę. Pradedant nuo 52 serijos jau yra įgarsintos 56 serijos.

    (Bandau garsinti su „Adobe premiere“, bet ten yra šiokio tokio „užsiknisimo“, gal kas žinote kokią patogesnę programą garsinimui?)

    Laukiu patarimų ar pasiūlymų kaip galėčiau pagerinti įgarsinimo kokybę. (žinau, kad būtų galima nusipirkti geresnę įrangą (maniškė net nepanaši į kažką normalaus), bet dėja šiuo metu tai būtų per didelė investicija į po kol kas nežinia ką. Jeigu bus didesnis žmonių susidomėjimas, tai nebent tada).


    Spoileris:

    Šis sąrašas bus pildomas po seriją kiekvieną trečiadienį ir šeštadienį.
    http://smailas.net/naruto/
    Jeigu bus poreikis galiu dėti atskirai nuorodas į šį forumą.
    Paskutinis pakeitimas nuo orangexas; 2011-04-15, 12:06.
  • Skirmish
    L.A.V Fairygodmother

    • 2010 02 22
    • 140

    #2
    Na, bent mes (LAV'iečiai) dirbam su Sony Vegas Pro.
    O šiaip sėkmės tau tobulėjant, ir dar didesnės sėkmės užsigriebus didelį projektą.
    Daugiau nieko ir pasakyti negaliu...
    There is no losing… You either win or you learn – Helio Gracie

    Comment

    • orangexas
      Naujokas
      • 2011 02 21
      • 6

      #3
      Apie vegas'ą visai net nepagalvojau , ačiū už pasiūlimą, pabandysiu pasižiūrėti

      Comment

      • fasian
        Tas kur daug kalba.


        • 2009 01 28
        • 586

        #4
        Drąsiau šnekėt reiktų, ta prasme su intonacija bent šiokia tokia btw balsas tiktų kokiam cyberpank anime mano nuomone
        Ech tie seni laikai ..

        Comment

        • YoSaShi
          L.A.V

          • 2009 11 08
          • 91

          #5
          Ye kaip Skirmish minejo mes naudojam Vegas'a ( patogus tuo kad gali tuo paciu ir video ir audio zet) bet jei jau noresi zaist su paciu garsu siulau kokybes gerinimui pacia parasciausia Audacity ( noise nuimimui) karpimui irgi ja naudot gali bet siulyciau Sony Sound Fordge ( ten irgi siek tiek gali pagerinti kokybe su filtrais bet reik moket) Tai tiek klausk jei kils kokiu klausymu su malonumu padesiu. Sekmes darbe
          Bleach lietuviškai (sample)
          07-ghost AMV
          Lietuviškai įgarsinti anime --->L.A.V<---

          Comment

          • Augis24
            AZ rėmėjas




            • 2009 03 29
            • 769

            #6
            Oho, įgarsinimas tikras mielesnis ausiai, nei kitų fan dub'erių ir su mielu noru žiūrėčiau tavo įgarsintus anime. Galėtum apsiimti šiek tiek rimtesnius anime, nei Narutas ir aišku reiktu dėl kokybės patobulinimo kažką sugalvot, o daugiau viskas puiku, bent jau mano nuomone... Nemesk įgarsinimo ir sėkmės, lauksim kitų tavo įgarsintų anime

            Comment

            • orangexas
              Naujokas
              • 2011 02 21
              • 6

              #7
              Ačiū už draugišką sutikimą. Bandysiu tobulėti ir įgarsinti daugiau anime.

              Comment

              • Džiro sesė
                X - Crime of visual shock


                • 2005 11 12
                • 604

                #8
                Eina sau, nežinau ar man vaidenasi ar ką, bet įgarsintojo balsas tokis
                panašus in tą balsą, kuris "Džekio Čano nuotykius" per teliką įgarsino~
                O tatai geras dalykas, nes balsas skamba baisiai fainai~
                Sėkmės tolimesniuose darbuose~

                Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                Comment

                • orangexas
                  Naujokas
                  • 2011 02 21
                  • 6

                  #9
                  Autorius YoSaShi
                  siulyciau Sony Sound Fordge ( ten irgi siek tiek gali pagerinti kokybe su filtrais bet reik moket)
                  Norėjau pasiteirauti, gal yra kur tutorialu kaip ta daryti ir ar su Fordge galima ir ta noise nuimti?

                  Comment

                  • nemesis
                    Super mega ultra rašytojas

                    • 2010 11 08
                    • 1186

                    #10
                    na gal igarsinimas ir neblogas, bet man vistiek kaskaip geriau ir mieliau ausei ziureti japonu kalba su angiskais subais.

                    Comment

                    • orangexas
                      Naujokas
                      • 2011 02 21
                      • 6

                      #11
                      Aš visiškai su tavimi sutinku. man taip pat mieliau žiūrėti japoniškai su eng subais (dar geriau su eng dub xD), bet garsinu, nes manau, kad yra nemažai žmonių, kurie dėl kažkokių tai priežasčių negali žiūrėti su eng subais

                      Comment

                      • MinaTo
                        Narys

                        • 2011 01 20
                        • 55

                        #12
                        Isijungiau paziureti koks gi ten tas igarsinimas pas tave xD ... Is pirmo pas mane zodziai pynesi su japoniskais , bet po to po truputi pripratau , taigi igarsinimas man patiko
                        Noretusi daugiau seriju su tokiu vertimu

                        Comment

                        • Futari
                          AZ rėmėjas



                          • 2007 01 07
                          • 1094

                          #13
                          Pirmą kartą girdžiu tokį dailų įgarsinimą, tik tikrai reikėtų daugiau emocijos
                          O šiaip, nešvaistyk savo nuostabaus balso ant Naruto!! Norėtųsi tavo balsą išgirsti kokiuose rimtuose darbuose, kaip tarkime "King of Thorn" ir pan.

                          Comment

                          • nemesis
                            Super mega ultra rašytojas

                            • 2010 11 08
                            • 1186

                            #14
                            Autorius orangexas
                            Aš visiškai su tavimi sutinku. man taip pat mieliau žiūrėti japoniškai su eng subais (dar geriau su eng dub xD), bet garsinu, nes manau, kad yra nemažai žmonių, kurie dėl kažkokių tai priežasčių negali žiūrėti su eng subais
                            svarbu geriau nei LNK igarsini

                            Comment

                            • YoSaShi
                              L.A.V

                              • 2009 11 08
                              • 91

                              #15
                              Autorius orangexas
                              Norėjau pasiteirauti, gal yra kur tutorialu kaip ta daryti ir ar su Fordge galima ir ta noise nuimti?
                              Jei moki rus tai LM ar net rutracker.org yra pamoku abiem programom. eng neiskojau so nzn. o seip patarciau Audacity uzimam ir visiem nesvarumam nuimt patogu greita ir kokybiska
                              Bleach lietuviškai (sample)
                              07-ghost AMV
                              Lietuviškai įgarsinti anime --->L.A.V<---

                              Comment

                              Working...