AZ-fansub Kaupiamasis lėšų fondas ?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    AZ-fansub Kaupiamasis lėšų fondas ?

    Sveiki. Yra sumanymas kaip iš AZ-sub išplėšti ir daugiau naudos. Yra idėja sukurti kaupiamąjį lėšų fondą, kurį gal remtų asmenys žiūrintis anime lietuvių kalba ir norintis matyti tokių vertimų daugiau, taip pat beremiant vieną ar kitą verčiamą projektą. Neaišku ar tikrai to bus imtasi ir kaip čia viskas judėtų, bet už surinktus pinigus galima būtų surengti kokį normalesnį ir rimtesnį AZ konkursą, pvz. kokį piešinių (fanart), parašų, AMV ar kitokio pobūdžio konkursą, kurio nugalėtojas gautų prizą, nupirktą už šias sukauptas lėšas.

    Pirmas klausimas būtų, ką jūs apie tai manote? O antras, kokį patogiausia ir patikimiausią atsiskaitymo būdą galėtumėt pasiūlyt? Atsiskaitymas per banką ar Paypal man ir pačiam manau nesunku būtų įgyvendint, bet jei tikrai bus imtasi šio plano, tai geriausias ir patogiausias variantas manau būtų atsiskaitymas per SMS, apie ką pas mane nulis supratimo. Neaišku kokią dalį pasiima operatorius, tačiau tai bet kokiu atveju yra patogiausias ir visiems lengviausiai prieinamas būdas.
    85
    Pritariu visom keturioms
    40.00%
    34
    Nepritariu – tuščias laiko švaistymas
    32.94%
    28
    Be nuomonės – noriu matyti rezultatus
    27.06%
    23
  • Lucion666
    Forumo maniakas

    • 2007 04 08
    • 430

    #2
    Pritariu, jei bus AMV contest.. ir be to amv taip greit nesukursi tdl tai turetu but bent jau po 2-3 men.
    man patogiausias budas butu sms.. daugumai az'ieciu, man rodos taip pat

    Comment

    • DStalker
      Kuroi kenshi


      • 2007 04 16
      • 190

      #3
      Kažkaip keistai man tai skamba, kad tik kas nors neįžvelgtų pelnymosi iš nelegalių vertimų Net sunku apsispręst šiuo klausimu.
      O dėl mokėjimų, tai man paprasčiausia būtų PayPal, ir manau saugiau būtų. Jeigu ka, tai galima gi padaryti kelis apmokėjimo variantus.

      Comment

      • Mplius
        Pasimetęs

        • 2007 09 12
        • 133

        #4
        Per sms, operatorius ir paslaugos tiekėjas pasiglemš 50-60% aukotos sumos. Patogiausiai man, būtų pervedimas per banką (nereikia paypal, o sąskaitos neturintys žmonės gali tiesiog nupėdinti iki artimiausio banko).

        Asmeniškai aš, nepritariu šiai idėjai, nes fansub ir yra fansub – fanų produkcija. Nors auka ir savanoriška, tačiau... Na, ne man tai spręsti
        Beje, Anime Zona jau turi savo paramos sąskaitą, kur aukojami pinigai ir turėtų būti skirti tokiems dalykams, kaip konkursams ar svetainės išlaikymui. Kam tada reikalingos dvi? Gal tiesiog užtenka paskirties langelyje įrašyti, kad aukojama "dėl fansub" ar kažkas tokio. Na, net nežinau...

        P.S. AC truputį mirė lol.
        dArt (click) MAL (click)

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Aš nepritariu. Ta prasme pinigus rinkti tarkim galima, bet su fansubais tai geriau nesieti. Pinigai čia visiškai ne į temą. Ir nesvarbu, kad dovanoti.
          Mano logika paprasta. Moteris gavusi pinigus už seksą automatiškai tampa kekše. Ir nesvarbu, kad davė už dyką ar tuos pinigus atiduos badaujantiems vaikams.
          Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2008-10-07, 21:44.

          Comment

          • slicKrox
            Catching some Zzzzs...




            • 2012 08 01
            • 2161

            #6
            Autorius Killerbee
            Aš nepritariu. Ta prasme pinigus rinkti tarkim galima, bet su fansubais tai geriau nesieti. Pinigai čia visiškai ne į temą. Ir nesvarbu, kad dovanoti.
            Mano logika paprasta. Moteris gavusi pinigus už seksą automatiškai tampa kekše. Ir nesvarbu, kad davė už dyką ar tuos pinigus atiduos badaujantiems vaikams.
            Reiškia visos fansub grupės yra kekšės? kurių darbus mes žiurim ir žiurėjom Nes visos jos turi Donations (aukojimo) skiltį.
            Autorius DStalker
            Kažkaip keistai man tai skamba, kad tik kas nors neįžvelgtų pelnymosi iš nelegalių vertimų Net sunku apsispręst šiuo klausimu.
            O dėl mokėjimų, tai man paprasčiausia būtų PayPal, ir manau saugiau būtų. Jeigu ka, tai galima gi padaryti kelis apmokėjimo variantus.
            Taip, dėl šito tu visiškai teisus, būtent dėl to jokių veiksmų dar ir nesiėmiau.
            Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-10-07, 22:06.

            Comment

            • Bardakas
              Žmogus Ne





              • 2005 09 22
              • 1462

              #7
              Šiaip nepritariu, kažkaip čia keistai susieta su tais fan subais, kas ir būtent sako - fan. Tai yra nelegalu ir tiesiog pačių žmonių auka dėl kitų, nepelno siekimas. Vis dėl to pritarčiau dėl fondo, kodėl gi ne. Ir patogiausias variantas būtų per banką, o ne sms. Mplius kaip minėjo gan didelę dalį lėšų susiglemžia operatorius.
              Šiaip ar taip svarstytinas dalykas, todėl sunku apsispręst ar už ar prieš. Kol kas nepritariu, tačiau manau jei viskas suplanuotai eitų tai gal ir pasikeistų nuomonė.
              Maybe on Earth, Maybe in the Future
              sigpic
              Kurokawa idėjinis lyderis
              Lėtai keičiu slaptažodžius

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2949

                #8
                Autorius slicKrox
                Reiškia visos fansub grupės yra kekšės? kurių darbus mes žiurim ir žiurėjom Nes visos jos turi Donations (aukojimo) skiltį.
                Taip, dėl šito tu visiškai teisus, būtent dėl to jokių veiksmų dar ir nesiėmiau.
                Ta prasme visos? Kažkaip nepastebėjau to fansubs.ru Gal dėl to, kad nesireklamina. Kai kurie tai daro jau iš anksto.

                Comment

                • technotrach
                  mors ultima ratio

                  • 2006 03 06
                  • 218

                  #9
                  na puslapio išlaikymas gi nieko nekainuoja, o dėl prizų tai geriau rėmėjai duoda
                  Paskutinis pakeitimas nuo technotrach; 2009-03-27, 09:25.
                  Skaitoma manga

                  Comment

                  • slicKrox
                    Catching some Zzzzs...




                    • 2012 08 01
                    • 2161

                    #10
                    Autorius technotrach
                    tie donation paprastai buna islaikymui puslapio, siuo atveju konkursam rengti na nzn ar reikia tu pinigu rinkimo, jau geriau tiesiai prizas perduodamas. Tiesa jei norima koki stambesni priza suorganizuoti, tai platesne parama gal ir gerai, bet cia gali ir patys zmogeliai susiorganizuoti ar prisijungti prie vykstancio konkurso
                    Kaip pvz Shinsen-Subs (juk tai fansubs ). Jiems svetainės išlaikyt metams reikia ~3000< eurų? Nemanyk, kad aš bandau kažkam ligintis, bet tiesiog paneigiu visų isivaizduojamą fansub terminą.

                    Išieitis, berengiant kokį renginį / konkursą ir ieškant remėjų tarp vartotojų, būtų daug sunkiau ir neaiškų ar išvis tokų atsirastų.

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2949

                      #11
                      Autorius slicKrox
                      Kaip pvz Shinsen-Subs (juk tai fansubs ). Jiems svetainės išlaikyt metams reikia ~3000< eurų?
                      O ką tu žinai...gal pas juos hostingas labai brangus?

                      Comment

                      • Airiz
                        מיד





                        • 2004 01 09
                        • 1656

                        #12
                        Mokėt/remt galima už gerą, kokybišką garsinimą LT kalba, gi už Subus....čia dar kaip pažiurėjus...

                        Comment

                        • Krad
                          It's time to spy


                          • 2007 03 24
                          • 585

                          #13
                          Autorius slicKrox
                          Kaip pvz Shinsen-Subs (juk tai fansubs ). Jiems svetainės išlaikyt metams reikia ~3000< eurų?
                          jei nežinojai shinsenas turi belekiek japonijoj išsipirkęs capinimo servų, kur išlaikymas irgi kainuoja. Jie ten visokius download botus ir kitą brieda savo kanale kur turi išlaikyti turi... aisq nežinau kiek jie ten išnaudoja realiai tų pinigų kur, bet kad tikrai ne vien hostingui... ;]
                          Donate tuo pragrindu ir skirtas - žmogus paaukoja arba už tai, kad jam kažkas patinka už darbą, arba kažkam (reikia pagalbos skubios ir t.t.). Bet čia biški per apstrakčiai atrodo...
                          Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

                          Comment

                          • DStalker
                            Kuroi kenshi


                            • 2007 04 16
                            • 190

                            #14
                            Dar dėl "Donations" pinigų naudojimo visokiems konkursams, gal geriau to nedaryti Papasokosiu viena realu atveji. Yra vienas tinklapis pateikiantis visokią informaciją apie Bleach, duodantis ir siųstis epizodus ir t.t. Iš pradžių jų aukų tikslas kurį reikia pasiekti buvo visai normalus - keliasdešimt, gal apie 100 dolerių, truputį vis pakeldavo jei pakildavo hostingo kaštai. Vieną kartą gerai nepamenu dėl kokių priežasčių buvo suaukota daug daugiau negu buvo tikėtasi ir jie nusprendė tuos atliekamus pinigus panaudoti geresniems servams, bei nupirkti prizą, kurį atidavė loterijos būdu, kurioje dalyvavo paaukoję žmonės. Tada jie pagalvojo kad visai fun (o gal kažką kita jau turėjo omenyje) ir kitą mėnesį vėl surengė konkursą ir kitą ir vis surinkdavo nemažai tų pinigų, atitinkamai pakėlė ir norimą surinkti aukų tikslą (neva konkurso prizams). Galų gale konkursai baigėsi bet jų aukų tikslas ir liko gal apie 1500 ar 2000 dolerių, įdomu tik kiek jų raliai reikia ir kam jie panaudojami, dabar jau net nerašo tikrų sumų, tik kiek procentų liko iki tikslo, kuris turbūt yra pasipelnyti. Plius dar atsirado popup reklamų.
                            Linkiu kad nekiltų ir jums tokia pagunda ir AZ netaptų komercinė jei vis dėlto bandysit tokius fondus įgyvendinti. Toks kelias mano nuomone gan pavojingas (įvairiais aspektais).
                            Paskutinis pakeitimas nuo DStalker; 2008-10-08, 13:53.

                            Comment

                            • Lax..
                              reLaxed




                              • 2005 12 24
                              • 516

                              #15
                              1) Nematau jokio tikslo aukoti fansuberiams, nes neįsivaizduoju ką jie darytų su gaunamais pinigais, galu gale tada jei jie imtų pinigus, tai tikrai nebebūtų "fan".
                              2) Rinkliava konkursams irgi nėra išeitis, nes tai panašu į "davai susimeskim babkes ir padarykim sau konkursą".

                              Comment

                              Working...