STARS: Antras Etapas

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Knives
    AZ rėmėjas

    • 2010 04 04
    • 240

    STARS: Antras Etapas


    STARS
    - ANTRAS ETAPAS -


    PAGRINDINĖ TEMA


    L E N T E L Ė





    A M V


    GRUPĖ E

    Miyata (YOUTUBE; SIŲSTI)
    Moon (YOUTUBE; SIŲSTI)


    GRUPĖ F

    JaKeGirl (YOUTUBE; SIŲSTI)
    Abalys (YOUTUBE; SIŲSTI)





    B A L S A V I M A S

    Spoileris:
    Be teisėjų balsų, kiekvienas dalyvis turite po balsą visoms, išskyrus savo grupei. Taigi, iš kiekvienos grupės galite išrinkti darbą, kuris patiko labiau, ir taip suteikti jam vieną papildomą tašką. Balsavimas nėra privalomas, bet labai raginamas. Tikiuosi visi iš jūsų pagerbs šalia esantį kūrėją ir balsuodami nepagailės bent poros sakinių kiekvienam darbui. Pastebėkite, kad parašiau kiekvienam darbui. Tai tikiuosi, kad pateiksite nuomonę ir apie savo varžovo AMV.


    Taip pat būtų labai smagu, kad ir iškritę dalyviai (nepamirškit, kad vis dar galit balsuoti), bei varžytuves sekantys žmonės atsilieptų apie darbus bent pora sakinių (ar netgi vienu sakiniu). Jeigu pažiūrime AMV - išmokime atsidėkoti už jų darbą bent komentaru. Juk nesunku. Ačiū.



    Teisėjų balsai pasiskirstė vienodai. Vienareikšmiškai savo etapo kovas laimi Moon ir Abalys. Ačiū dalyviams.

    Abalys: 12
    Moon: 9
    Miyata: 2
    JakeGirl: 0
    Paskutinis pakeitimas nuo Knives; 2012-09-05, 20:39. Priežastis: Atsiprašau, buvo supainioti Miyata ir Moon linkai. Pataisyta.
  • Dwesk
    Rimtas forumo narys

    • 2008 12 27
    • 162

    #2
    Visi darbai labai gražūs, bent Miyata ir Moon mano nuomone patobulėjo gan stipriai šį kart, na JakeGirl bei Abalio taipogi darbai geri, bet jie mano akimis nepatobulėjo taip stipriai, kaip praeitą kartą, nors Abalio darbas praeitą kart buvo labai kokybiškas, o JakeGirl, kadangi, pažįstu, tai žinau jos lygį, ir kiek ji laiko dar tik užsiiminėja AMV kurimu, tai nesitikėjau stebuklų su tokia daina, na bet visi pasirodė puikiai vistiek. Jei man tektų rinktis turbūt rinkčiausi Moon ir Abalys.

    Comment

    • Abalys
      Nope!

      • 2010 07 20
      • 1137

      #3
      Nu ką... peržiūrėjau ir jau turiu savo nuomonę. Gal ją atskleisiu, gal ne, bet tai tik rytoj
      Labai smagu, kad nei vienas dalyvis nepasišiukšlino. Visi savo darbus pristatė, nors ir jau buvo momentų, kai atrodė, kad viskas prarasta ir nespės

      Comment

      • Squalleh
        .MØNSOON.



        • 2009 01 12
        • 1892

        #4
        Reikės kaip nors gražiai tas gijas sujungti, kad nebūtų betvarkės. Na bet čia paskui..

        Comment

        • Knives
          AZ rėmėjas

          • 2010 04 04
          • 240

          #5
          Autorius Dwesk
          Spoileris:
          Visi darbai labai gražūs, bent Miyata ir Moon mano nuomone patobulėjo gan stipriai šį kart, na JakeGirl bei Abalio taipogi darbai geri, bet jie mano akimis nepatobulėjo taip stipriai, kaip praeitą kartą, nors Abalio darbas praeitą kart buvo labai kokybiškas, o JakeGirl, kadangi, pažįstu, tai žinau jos lygį, ir kiek ji laiko dar tik užsiiminėja AMV kurimu, tai nesitikėjau stebuklų su tokia daina, na bet visi pasirodė puikiai vistiek. Jei man tektų rinktis turbūt rinkčiausi Moon ir Abalys.
          Thanks for the comment. Appreciate it.

          Autorius Abalys
          Nu ką... peržiūrėjau ir jau turiu savo nuomonę. Gal ją atskleisiu, gal ne, bet tai tik rytoj
          Labai smagu, kad nei vienas dalyvis nepasišiukšlino. Visi savo darbus pristatė, nors ir jau buvo momentų, kai atrodė, kad viskas prarasta ir nespės
          Yeah, same as me. Ryt pakomentuosiu. Antrinu dėl to, kad smagu jog visi spėjo laiku. Madingai punktualūs kitaip sakant.
          Dar teks dėl dainų šiek tiek pagalvoti. Galbūt palauksiu rezultatų rytoj, ir kartu nuspręsiu su laimėjusiais dalyviais - ko jie norėtų, kad būtų smagiau. Žiūrėsim, kaip pasisuks teisėjų nuomonė.

          Autorius Squall
          Reikės kaip nors gražiai tas gijas sujungti, kad nebūtų betvarkės. Na bet čia paskui..
          Čia kaip puzzle'as tau bus klausyk. Do you liek 'em?

          Comment

          • denix2
            Visa valdžia vaizduotei!

            • 2008 04 19
            • 350

            #6
            Tikrai labai nustebino E grupe matyt tai dainos nuopelnas, nes daina priverte juos kurti kaska Sizovo na bent as taip manau
            labai sunku rinktis abudu darbai patinka tiek myatos tiek moon bet balsuosiu uz myata nes man patyko toks art prisilietimas prie darbo
            Na o kita vertus grupe F nuliudino
            na bet cia balsuoju uz abaly
            “I reject your reality and substitute it for my own.”
            www.facebook.com/DenisO.art.

            Comment

            • Moon
              Forumo ligonis


              • 2007 04 25
              • 583

              #7
              Visu pirma kai gavau ta daina, plaukus roviaus, visiskai ne mano stilius. Ir Dwesk as nei kiek nepatobulejau, tiesiog daina sunkesne kliuvo su didesniu challenge, tai daugiau ir pasistengti reikejo.

              Miyata
              Visu pirma anime source nelabai tinkantis dainai. Prisimenu minejai kad neisivaizduoji koki anime naudoti, bet tai nebutinai turi buti perziurejes kazka kad surastum. Pvz as nei vieno is savo amv anime nemaciau, taip, nemuskit manes, Gits as nemaciau. Tiesiog reikejo pasinaudoti google. Na galbut tu neturejai laiko tam, bet ir man isgirdus daina iskart i galva lindo Gits. Na mintis amv buvo aiski, taciau daina saukte saukesi sci-fi ir galejai bent panaudoti jo elementus, jei ne source. Bet nenusivaziavus i lankas, aisku zinoma sunku man vertinti tavo darba kai matau kitoki sync ir jis man labai svetimas, truksta veiksmo, ypac nuo 0.22 kur aiskus beatai, tu juos ignoravai. Na ir auksine taisykle, jei nemoki lipsyncinti, geriau nereikia. O siaip smagus darbas, lengvai susiziurejo. Nors realiai nelabai galiu vertinti nes as maciau Madoka ir man visiskai netinka prie dainos.

              JakeGirl
              Na visu pirma kokybe tragiska. Gaila kad teturejai mazai laiko amv sukurti, nors i mano vertinimus tai neieitu. Tikrai zinau kad daina sunki buvo, bet prie tokiu beatu negalima palikt vos ne still kadrus. Pirmosios 5 sekundes gan labai patiko. Jeigu tik butu buve geresnes kokybes ir daugiau dinamiskumo...

              Abalys
              Nuuu tikejaus daugiau is taves. Kad ir monotoniska daina bet tai beatai vis tiek eina... Ziauriai per letas amv kaip tokiai dainai. Patiko suvio garsas, tikrai pliusas uz tai. Amv su pradzia ir pabaiga, nu bet sunkiai pagaunu pagal ka syncinai.

              Bala skiriu Abaliui uz tvarkinguma ir del isbaigtumo. Realiai man abu gana lygus, bent jau galetu buti jei ne JakeGirl laiko stoka ir prasta kokybe.

              Realiai nei vienas amv nepatiko, bet nesijaudinkit, man maniskis - irgi ne. Tai nemuskit manes uz tokia neigiama kritika.

              Comment

              • Absurdëh
                AZ Fairy


                • 2011 03 21
                • 524

                #8
                Abiem grupėm paSidariau prediction dėl vieno galimo konkretaus anime žanro parinkimo, vieno konkretaus anime sorso parinkimo, taip pat įsivardinau konkrečias scenas ir elementus kaip labai tinkančius dainos išpildymui. Vienas iš 4 dalyvių pasirinko ir pritaikė viską, kaip buvau pasirašes. o_O cool.
                Paskutinis pakeitimas nuo Absurdëh; 2012-09-04, 21:59.
                d9 || amvorg || amvazar'17

                Comment

                • Knives
                  AZ rėmėjas

                  • 2010 04 04
                  • 240

                  #9
                  Autorius absurdas
                  Abiem grupėm paSidariau prediction dėl vieno galimo konkretaus anime žanro parinkimo, vieno konkretaus anime sorso parinkimo, taip pat įsivardinau konkrečias scenas ir elementus kaip labai tinkančius dainos išpildymui. Vienas iš 4 dalyvių pasirinko ir pritaikė viską, kaip buvau pasirašes. o_O cool.
                  Smagu. Arba mąstot vienodai, arba natūraliai išpildė tai kas yra laukiama. Can't wait to know.

                  Comment

                  • Moon
                    Forumo ligonis


                    • 2007 04 25
                    • 583

                    #10
                    Autorius Miyata
                    Niekas tos auskines taisykles ir nepazeide. As nebandziau lipsyncint, taip kadras papuole, nebuvo laiko maskint. Na gal tau sci-fi ir sauke, o man ne. O del source galiu pasakyt kad, as isvis kita planavau, bet shurpik gali patvirtint kad vakar ir dar poto turejau problemu su tuom anime scenom, tai nakti teko imt kita kuri planavau naudot kitam amv, ir galiu pasakyt gavosi bei tinka jis zymiai geriau negu buvo pries tai kitas parinktas.

                    Siaip siandien nekomentuosiu, nelabai man su laiku bei nuotaika ka nors ilgo rasyt, bet del tavo tai galiu pasakyt letai labai isivaziavo, ir kaip ir man sakiai, truko action'o. Rytoi pasistengsiu rimciau pakomentuot.
                    Heh nepaminejau kad tai tik mano nuomone, vis tiek ji nieko nereiskia vertinimui, taip kad arba priimi ja arba ne.

                    Na jo, zinau kad ilgas intro pas mane, reikejo matyt kitaip daina karpyti. Bet tiek tos, saukstai po pietu.

                    Comment

                    • Miyata
                      Find your own sins, kid.



                      • 2008 01 09
                      • 452

                      #11
                      Mineti nieko nereikejo, cia puikiai aisku. Jaigu as atsakiau del keliu dalyku su savo nuomone, (nedgi nesikivircinu cia, tiesiog kelys dalykus paminet norejau) tai nereiskia kad nepriimu kritikos.

                      Comment

                      • Shurpik
                        インフィニティ

                        • 2009 12 17
                        • 84

                        #12
                        Na kaip ir neblogi klipai. Miyata su moon su daina kaip ir susitvarke ir isejo gan idomei. Pas JaKeGirl kaskokia problema su garsu, nes youtube groja labai tilei... Abalyo klipas kasko primene mano praeitu metu nowJapanui kurta amv su AngelBeats!

                        Comment

                        • Alex Sugar
                          don't worry, be happy ;)

                          • 2009 02 23
                          • 466

                          #13
                          Na ka galiu pasakyti, nuvylet. In my opinion, su daina daugmaz susitvarke tik Moon
                          Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
                          Everything is awesome!

                          Comment

                          • Abalys
                            Nope!

                            • 2010 07 20
                            • 1137

                            #14
                            I should die...

                            Comment

                            • RespectTM
                              Narys

                              • 2011 01 03
                              • 51

                              #15
                              Autorius Alex Sugar
                              Na ka galiu pasakyti, nuvylet. In my opinion, su daina daugmaz susitvarke tik Moon
                              Oh really...
                              Spoileris:

                              Spoileris:
                              Jei ką, čia mano ir tik mano nuomonė, tad jei kas nepatinka, vietoje to, kad flame'inti, atsidarykite langą ir keiksnokite šaukdami į valias, gal išgirsiu


                              JakeGirl: Tie sudden zoom'ai man gan įdomiai žiūrisi. Nuo 7 sek. Kur double vaizdas kažkaip nesižiūri, gal tiesiog reikėjo su kamera ten kažką padaryt, ir būtų užtekę? Nors ties 13 sek. tas vaizdas fone atrodo neblogai. Čia gal kokią ruletę sukai? Patiko mirgsinčios akys, tačiau gal šiek tiek reikėjo keliais kadrais pastumt į priekį. Patiko ~23 sek tas zoom, tarsi pulsavimas toks. Iki 32 sek. Gan gerai žiūrisi, o toliau toks lėtas kadras pagal tokią muziką. "Sveiki, aš sync. Aš jūsu labai pasiilgau" Na ir taip iki galo su pagreitėjimais ir suletėjimais. Jei paimtume muzikinę dalį, tai gan neblogai klausosi fade out pabaigoje.

                              Abalys: WTF su muzika pradžioje ir pabaigoje, gal būtų geriau įdėti tiesiog koki mall'o triukšmą su fone grojančia muzika? Idėja šiaip neblogai žiūrisi su ausinėm. Ties ~28 sekundę tas šūvio garas galėjo keliais frame būti veliau, bei žymiai geriau klausytus AWP garsas, nes jis toks sodresnis. Taip įdomiai, šūvio garsas girdis, na o toliau galima buvo idėti ir kokį susišaudymo garsą. Ko pas JakeGirl trūko, pas tave per daug. Tas toks pulsavimas labai krenta į akis. Tas kadras pasikartojantis ties 44 sekundę. ten jų yra ir daugiau, nesigilinsiu. 52 sek. gryžtam vėl ant stogo? Toliau nelabai supratau, ką norėjai pavaizduot, gal į žodžius reikia klausytis? Aptingau tikriausiai.

                              Bendrai paėmus, Abalys darbas švaresnis, padirbėta su muzika labiau (nors man ir nelabai patiko), pas JakeGirl trūko pulsavimo, kurie pagyvintu vaizdą. Nepamirškit, kad tai tik mano nuomonė, jei ką praleidau, pataisysiu veliau. Abalys u got my vote.
                              Paskutinis pakeitimas nuo RespectTM; 2012-09-05, 18:10.
                              --
                              Dont rush yourself, you will end up dead anyway.
                              One day, i will get my revenge.
                              It will never be the same again.

                              Comment

                              Working...