Naujas konkursas?..

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Miyata
    Find your own sins, kid.



    • 2008 01 09
    • 452

    Naujas konkursas?..

    Paskutinis pakeitimas nuo Miyata; 2014-08-10, 15:27.

  • Moon
    Forumo ligonis


    • 2007 04 25
    • 583

    #2
    Autorius Miyata
    Man nedgi juokinga biski pasidare kaip cia visi teigia kad jiems reikia AMVAzar siais metais. Bet tiktai kai daylvaut, tai niekas nedalyvauja beveik.
    Is tikruju reikia lietuvisko internetinio konkurso, nebutinai tai turi buti su prizais, bet kad butu musu salies kureju nusistatymas butinai sudalyvaut. Deja to nera, kazkokie visi aptinge, as tame tarpe irgi Bet vis tiek reikia tokio konkurso butinai, kad visi galetu parodyti savo sugebejimus pilnu pajegumu ir padiskutuoti apie amv (nes realiai sita tema yra mirus ir niekas per daug nekomentuoja ir bent jau man atmusa bet koki nora deti cia savo darbus).

    Comment

    • Edvis
      Naujokas
      • 2012 08 20
      • 13

      #3
      Autorius Moon
      Is tikruju reikia lietuvisko internetinio konkurso, nebutinai tai turi buti su prizais, bet kad butu musu salies kureju nusistatymas butinai sudalyvaut. Deja to nera, kazkokie visi aptinge, as tame tarpe irgi Bet vis tiek reikia tokio konkurso butinai, kad visi galetu parodyti savo sugebejimus pilnu pajegumu ir padiskutuoti apie amv (nes realiai sita tema yra mirus ir niekas per daug nekomentuoja ir bent jau man atmusa bet koki nora deti cia savo darbus).
      Na dauguma pradedanciuju tarp ju ir mane is pradziu atbaide ilgas formato convertavimas + jei neiseina full kokybe konvertuoti nors visa diena sugaisai tai taip ir norisi viska mesti..bet gerai kad pazystamas patare kaip greiciau viska padaryti (uz tai didelis aciu jam) o del diskusiju tikrai manau kad verta padiskutuoti. Beto tarkim atsirastu amv konkursas be prizo tiesiog taip pasiziureti kas kaip moka kurti amv ir po visko tarkime pasakitume savo pastabas kas patiko kas nepatiko bei kodel o jei kas ir patarti ka daryti kad tobletu ir mano manimu amv kureju padaugetu (bent 35% esu tuo tikras)

      Comment

      • Abalys
        Nope!

        • 2010 07 20
        • 1137

        #4
        Atlipdyti azar nuo animezonos? No way!
        Animezona yra pagrindinė vieta kur aš sužinau apie įvairius lietuviškus konkursus... So... Jeigu azar turėtu savo puslapį, savo forumą - šansų, kad aš apie jį sužinosiu yra gan mažai jei išvis yra, o ką jau kalbėt apie kitus žmones, kurie net animezonos nelanko.

        P.S Taip pat apie atskirą amv forumą irgi nelabai gera mintis. Kiek jau jų buvo - visi išmirę, tai nemanau, kad ir naujas koks nors forumas ilgai išsilaikytu.

        Comment

        • Squalleh
          .MØNSOON.



          • 2009 01 12
          • 1892

          #5
          Jūs juokingi. Konkurso jums reikia? Kas jame dalyvaus? Kas ji organizuos? Kas prižiurės? Kas postins klipus? Nustebinkit mane.

          Jeigu jums reikia konkurso, dalyvaukit kartu didesniuose konkursuose. Dalyvaukit kaip komanda, aš nežinau. Tada galėsite čia viska aptarinėti ir diskutuoti, nuo to ir forumas nebus toks tuščias ir naujokai susidomės. O taip kalbant jus man visi primenat viena dideli Zx-Shade'ą.

          Comment

          • Moon
            Forumo ligonis


            • 2007 04 25
            • 583

            #6
            Autorius Squall
            Jūs juokingi. Konkurso jums reikia? Kas jame dalyvaus? Kas ji organizuos? Kas prižiurės? Kas postins klipus? Nustebinkit mane.

            Jeigu jums reikia konkurso, dalyvaukit kartu didesniuose konkursuose. Dalyvaukit kaip komanda, aš nežinau. Tada galėsite čia viska aptarinėti ir diskutuoti, nuo to ir forumas nebus toks tuščias ir naujokai susidomės. O taip kalbant jus man visi primenat viena dideli Zx-Shade'ą.
            Nu viena yra dalyvauti uzsienio konkursuose ir kita - tarp savu, visai kitas reikalas Nematau cia dideles problemos surinkti visus klipus, sumesti i youtube ir papostinti forume, o tu matai? Manau as laisvai galeciau suorganizuot koki konkurseli vietoj azaro, tik vat idomu kiek cia sudalyvautu... Esme tame kad tik per amv konkursus temos atgyja siek tiek.
            Didziausia problema tinginyste ir pasyvumas is kureju puses ir cia nemanau kad imanoma kazka padaryti su tuo. Apskritai anksciau zmones buvo tokie aktyvesni palyginus su dabar ~.~

            Comment

            • Squalleh
              .MØNSOON.



              • 2009 01 12
              • 1892

              #7
              Nu viena yra dalyvauti uzsienio konkursuose ir kita - tarp savu, visai kitas reikalas
              Viena yra dalyvauti jau normaliai organizuotame konkurse, o kita tame, kuris dar nėra netgi planuose.
              Dabar autorius tereikia tiesiog pastumti gerai, kad pradėtų nuo ko nors. Ir artimiausiu laiku koks nors AKROSS būtų puikiausia perspektyva. Bet pradės gi zyzt, kad ten juos visi suvalgys.

              Comment

              • Abalys
                Nope!

                • 2010 07 20
                • 1137

                #8
                Autorius Squall
                Bet pradės gi zyzt, kad ten juos visi suvalgys.
                Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2012-08-22, 14:52.

                Comment

                • Squalleh
                  .MØNSOON.



                  • 2009 01 12
                  • 1892

                  #9
                  Oi kaip cia ne tiesa, ir tu sita puikiai zinai.
                  Aš tik žinau kad niekas čia niekur nedalyvaus. Bet jeigu įvyks stebuklas ir atsiras pakankamai dalyvių, patikėk, forumas (ne visas aišku) atgis.

                  Comment

                  • Squalleh
                    .MØNSOON.



                    • 2009 01 12
                    • 1892

                    #10
                    Tu nori priversti maker'ius dalyvauti velniai žino kokiame konkurse ir dar imsi iš jų pinigus? Tu supranti bent ką rašai?

                    Comment

                    • Kazu
                      Lazy AMV Editor


                      • 2011 03 26
                      • 292

                      #11
                      Autorius Miyata
                      Na tai padarom kitaip. Padarom skelbima 2-3 men pries konkursa, ir tegul kas dalyvaus isiraso iskart, laiko pilnai ka nors pradet kurt ir pabaigt iki tuomet. O stai ir catch. Kad nebutu taip kaip visada, kad uzsiregistruoja visi, o 2 dienas pries konkursa 70% paraso kad nedalyvaus, padarom ivedine suma pvz 20lt. Jai atsius klipa, tuomet grazinsim pinigus, o jai nuspres neatsiust nors ir uzsiregistravo tuomet bye bye pinigams. Tuomet zmones nelabai nores is oro nedalyvaut. Ir atmazke "uzsieme" neveiks, nes 2-3men laiko bus darba sukurt, ir atsiust pries konkursa kada tik nori.

                      Na o jai niekas neuzsirasys, tai neuzsirasys, padarom pvz kad susirinktu minimum 16 dalyviu. Jai uzsiregistruos 16 dalyviu, tai tuomet surenki laikini mokesti, ir tegul sau kuria ir pries konkursa atsiuncia. Jai nesusirenka, tai tegul pamirsta visi ir nedgi nebando zodzio sakyt apie konkursa.
                      Visiskai nesutinku so tokia ideja. Buna tokiu atveju kai zmogus, nors ir turi laiko, bet del jo asmeniniu priezasciu tiesiog negali sudalyvauti. Ir ka tada daryti? Pinigai sumoketi ir jie nebus grazinti nes 'atsirado netiketos problemos, tad negaliu dirbti prie savo projekto anymore.'

                      Comment

                      • Abalys
                        Nope!

                        • 2010 07 20
                        • 1137

                        #12
                        Autorius Moon
                        kas dar noretu prisideti? :}
                        I'm in! Bandau krutėti, judėti, šokinėti :3

                        Comment

                        • Moon
                          Forumo ligonis


                          • 2007 04 25
                          • 583

                          #13
                          Autorius Miyata
                          AMV event'u? Neisivaizduoju net, sunku bus. Reikia ka nors originalesnio padaryt, nei 5 klipai ir balsavimas. O ir tuos 5 surinkt jauciu sunku bus, jai taip lengva butu tai amvazar'e daugiau dalyviu butu.
                          Tai butu amv battle 1 vs 1, dovaneles kaip amv vienas kitam, mep'ai, amv-parodijos apie vienas kita ir t.t.

                          Konkursai visai kita tema.

                          Yey jau 2, dar reikia 2 bent minimum

                          Comment

                          • Abalys
                            Nope!

                            • 2010 07 20
                            • 1137

                            #14
                            Autorius Moon
                            Tai butu amv battle 1 vs 1, dovaneles kaip amv vienas kitam, mep'ai, amv-parodijos apie vienas kita ir t.t.
                            Va čia jau kažkas į tą pusę. Kas turbut tikrai pritrauktu daugiau dėmesio, nei retkarčiais įvykstantis konkursai. Tiksliau... butu kaip apšilimas prieš konkursus.
                            Mielai išbandyčiau 1x1... kaip kokį turnyrą ar kažką panašaus (tik gal tokiu atvėju reikėtu žmonėm leist kurti trumpus amv, iki vienos minutes, kad palaikyt nuolatinį veiksmą?).

                            MEP'ų irgi beprotiškai truksta... Norėjau surengti neseniai kokį nors MEP'ą, bet nelabai daug lietuvos AMV kurėjų gerai pažįstu - tai apsigalvojau... >.<

                            Comment

                            • Kazu
                              Lazy AMV Editor


                              • 2011 03 26
                              • 292

                              #15
                              Autorius Miyata
                              Nemanau kad tu isvis dalyvausi, tau praeita karta zodi kazkas pasake ir tu kaip mazas vaikas i kampa verkt nuejai, taigi nemanau kad tave cia labai lies.
                              Tu manai, as darau ^^ Seip, tavo tiesa. Manes nlb kas cia ir liecia. Who cares kad as is Lietuvos ir mane domina AMV kurimas? Yra daug kitu konkursu kur galiu pasireiksti.

                              ir pataisysiu tave* deja, nenuejau i kampa verkti, kaip tu manai. Nors kam as cia aiskinuosi :|

                              Comment

                              Working...