AMV Battle : Breaker vs Gidero [PASIBAIGUS]

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • arturs
  AZ stalkeris  • 2009 04 22
  • 368

  AMV Battle : Breaker vs Gidero [PASIBAIGUS]

  <br>
  <br><br>
  AMV kovų frontas vėl susilaukia naujos mėsos. Gidero panoro išbandyti savo jėgas ir jam į varžovus pasipiršo jau kerpėmis apauges Breaker. Ar senolio nesutrauks mėšlungis ir nesurakins nugaros, o gal naujokėlis pabrukes uodegą paspruks jo nė neišvydus, o vis dėl to negalime atmesti šanso, kad įvyks kažkas nematyto ir liksime dulkių kamuolyje bandydami susirasti iš nuostabos nukritusius žandikaulius.


  Kovos informacija:
  <table class="battle"><tr><td>AMV Žanras:</td><td>Veiksmas</td></tr><tr><td>AMV Daina:</td><td>Sex Whales & Fraxo - Dead To Me (feat. Lox Chatterbox)</td></tr><tr><td>AMV Anime:</td><td>Pasirinktinas</td></tr><tr><td>AMV Trukmė:</td><td>Minimum 1 minutė</td></tr><tr><td>Darbų pristatymas:</td><td>2018.03.17 (be pratesimo)</td></tr></table>

  Kova prasideda!
  Laukėm ir sulaukėm jau seniai apmirusio kovų fronto atgimimo. šiandien dantimis, ragais, nagais bei kitomis ataugomis bando vienas kitą perplėšti du pupuliukai. Žiurim ir palaikom aršiausią.

  Breaker - nightmare
  <iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/5SX4cEO-A1U" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

  Gidero - Dead To Me
  <iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/30YKl6ytZ8M" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

  Balsavimas vyks iki 2018.03.24


  KOVA BAIGTA!

  Kovai pasibaigus rezultatu 6:2. Breaker iškovoja pergalės tašką. Gidero tikimės, kad nenuleis nosies ir ateityje atsiims su kaupu.

  Atnaujinta Statistikos Lentelė

  <script type="text/javascript">(function(){ var s=document.createElement('style');s.innerHTML="tab le.battle{margin-left: auto; margin-right:auto;} .battle tr td:first-child{color:#495bff; text-align: right; padding-right: 5px; font-weight: bold;} .battle tr:nth-child(1) td:first-child, .battle tr:nth-child(2) td:first-child {color:#ff4949;} .battle tr td{padding: 0px;}";var head=document.getElementsByTagName('head')[0];head.appendChild(s);}());</script>
  8
  Breaker - nightmare
  0%
  6
  Gidero - Dead To Me
  0%
  2

  The poll is expired.

 • Breaker
  Narys

  • 2016 05 16
  • 37

  #2
  Oh you damn whippersnappers with your Academias and Ghouls, back in my day we had to make do with what we had. I was born in 360p Dragon Ball with Portuguese subs, molded by it. I didn't see raw 720p anime until I was already a man.
  ~For I beheld Satan as he fell from heaven like lightning ~

  Comment

  • Gidero
   Naujokas
   • 2018 02 20
   • 4

   #3
   HaHaHaHa

   Comment

   • arturs
    AZ stalkeris    • 2009 04 22
    • 368

    #4

    Kova prasideda!
    Laukėm ir sulaukėm jau seniai apmirusio kovų fronto atgimimo. šiandien dantimis, ragais, nagais bei kitomis ataugomis bando vienas kitą perplėšti du pupuliukai. Žiurim ir palaikom aršiausią.

    Breaker - nightmare


    Gidero - Dead To Me


    Balsavimas vyks iki 2018.03.24

    Comment

    • VikiChan
     Laido Riterė

     • 2013 01 15
     • 291

     #5
     Nightmare

     -Dauguma tų mask transitionų atrodo labai tragiškai (0:01, 0:03, 0:17)
     -Vietomis tekstas tikrai buvo nebūtinas. Atrodo lyg įgrūstas per prievartą (0:20)
     -Vietomis tekstas per ryškus. Rėžia akį (0:22, 0:23)
     -Dėl choppy transitionų sunkiai bendrai darbas susižiūri

     +Neblogas overlay naudojimas
     +Neblogai sukarpyta daina

     Dead To Me

     -Tas dainos nukirpimas pabaigoj.... Nu kas taip daro? Ir daina ir AMV normaliai neužsibaigia.
     -Overlay naudojimo dar reiktų pasimokyt, vietomis tikrai atrodo labai out of place (0:27, 0:38)
     -Ten kur mask transitionai resample neišjungtas, tai ghostingas matosi (0:15, 0:30, 0:47)

     +Bendrai susižiūri lengviau, nei priešininko darbas, nu bent jau man. But hey, that's subjective.

     Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

     Comment

     • arturs
      AZ stalkeris      • 2009 04 22
      • 368

      #6
      Breaker - Nightmare
      Darbas turi bendrą idėja kurią seką ir vysto, kuri lengvai suprastama, dėja jos įgyvendinimas turi daug spragų. Darbo flow nuolat trūkinėja, pastovus veiksmas ir judesys nėra būtinas, bet tai turi turėti savo pastovų ritmą, kurio čia taip ir trūko. Darbas su teksu: įkomponavimas į telefoną, kol to užtenka perteikti idėjai visgi pageidautina, kad tai būtu atlikta imituojančia teksto žinutės langą. Visur bandyta vienaip ar kitaip įkomponuotį tekstą į scenas. Paranku, kad tekstas kaskart nesiskirtu savo šifru, bei įkomponavimu, įpatingai svarbu kai scenos yra viena greta kitos. Teksto naudojimas, kaip overlay labai dažnai atrodys neprimtinai įpač, kai fonas yra margas, detalus, nepastovųs šviesumo lygiai. Pats geriausias pavizdys 0:45 kur permatomumas atodo visiškai neprimtinai. Darbas su spalvomis nepastovus. Didžioji dalis turi overblown highlight ir labai į akis krenta vietos kur tai neatliekama. palyginimui 0:24 ir 0:35. Kas liečia pačias spalvas, kol kaikur matosi dėtos pastangos sušvelninat spalvų pokyčius, apstu vietų kur šokinėjama tarp drastiškai skirtingų spalvų palečių. Linijinis kameros judesys turi savo panaudojimų, bet perėjimai tikrai nėra tarp jų. Mask blur in, išmislas greitoms vietoms, tai daug pastagų nereikalauntis atlikimas kuris veikia tik greituose segmentuose. Dainos kirpimas kol nėra baisus, visgi baigiasi nepatrauklioje vietoje iš kart po intensyvaus segmento, taip ir neleidžiant naturaliai užsibaigti darbui. Split screen efektas labai pritiko darbui ir buvo pritaikytas vietose kur tai tiesiog naturaliai tiko. Papildomi smulkūs prisilietimai, kaip 0:49, 0:54 gyvino darbą.

      Gidero - Dead To Me
      Darbas pasižymi savo flow ir atmosfera. Išskyrus keleta lyrinių sinchronizacijos vietų, nepanašu, kad bandomą vystyti kažkokios tai minties. Didžioji dalis vaizda užtojančių elementų perėjimų metų yra tematiškai nesusije su šaltiniu, kol jie atlieka savo techine paskirtį jie darbui yra beverčiai ir net šiek tiek blaškantys. 0:51-0:55 neturi švarių perėjimų. extreme close up iš kart peršoka į extrme long shot, tai ant tiek agresyvus perėjimas, kad net greičių nesutapimai tarp scenų tampa nepastebimi. Nekokybiškai atlikti glich effektai, kartu su camera shakes(jei tai nebuvo atlika pirmuoju būdu), kadro kampai skolinasi pikselius iš priešingos pusės, stiprus spalvų skirtumas sudaro aštrius kampus kurie peržiūros metu blaško. Dainos kirpimas, visiškai be pabaigos.

      Nors Gidero ir užtikrina malonesnę peržiūrą, Breaker darbas turi savito žavesio.
      Paskutinis pakeitimas nuo arturs; 2018-03-24, 23:17.

      Comment

      • arturs
       AZ stalkeris       • 2009 04 22
       • 368

       #7

       KOVA BAIGTA!

       Kovai pasibaigus rezultatu 6:2. Breaker iškovoja pergalės tašką. Gidero tikimės, kad nenuleis nosies ir ateityje atsiims su kaupu.

       Atnaujinta Statistikos Lentelė

       Comment

       Working...