AMV Battle : RociiPo vs Kuchka [PASIBAIGUS]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Pagran2kas
    Forumo vilkas

    • 2013 11 23
    • 328

    AMV Battle : RociiPo vs Kuchka [PASIBAIGUS]




    Viena po kitos pergales skinanti
    RociiPo šį kartą meta iššūkį katik pirmają pergalę iškovojusiam Kuchkai. Kaip jau įprasta su šiais autoriais jie nusprendė pasirinkti bendrą dainą. Mūsų laukia įdomi kova tarp dviejų naujos kartos amv kūrėjų. Ar sugebės Kuchka sustabdyti ant bangos esančia RociiPo? Viską sužinosime su laiku.


    Kovos informacija:
    AMV Žanras: Pasirinktinas
    AMV Daina: Test & Recognise
    AMV Anime: Pasirinktinas
    AMV Trukmė: Ne trumpiau kaip 1, ne ilgiau kaip 3 minutės
    Deadline: 2016.08.11


    Kova prasideda!

    Galiu vėl pagirti autorius už jų darbštumą sugebant pristatyti darbus anksčiau laiko. Visad malonus vaizdas. O dabar tegul prasideda kova !

    RociiPo - I'll save you
    <iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/55DW8Y_k604" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>

    Kuchka - i doubt my love
    <iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/hrRHIb425cM" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>

    Balsavimas vyksta iki 2016.08.17
    16
    RociiPo - I'll save you
    0%
    3
    Kuchka - i doubt my love
    0%
    13

    The poll is expired.

    The end justifies the means.

    http://myanimelist.net/animelist/Pagran2kas
  • Pagran2kas
    Forumo vilkas

    • 2013 11 23
    • 328

    #2

    Kova prasideda!

    Galiu vėl pagirti autorius už jų darbštumą sugebant pristatyti darbus anksčiau laiko. Visad malonus vaizdas. O dabar tegul prasideda kova !

    RociiPo - I'll save you


    Kuchka - i doubt my love


    Balsavimas vyksta iki 2016.08.17
    The end justifies the means.

    http://myanimelist.net/animelist/Pagran2kas

    Comment

    • Abalys
      Nope!

      • 2010 07 20
      • 1137

      #3
      Kuchka all the way!

      Comment

      • Pagran2kas
        Forumo vilkas

        • 2013 11 23
        • 328

        #4

        KOVA BAIGTA!


        Triuškinančiu rezultatu 13:3 kova laimi Kuchka. Atsiprašau už vėlavima su kovos baigtim. Komentarą pasistengsiu parašyti per ateinančias pora dienu.
        Atnaujinta Statistikos Lentelė.
        The end justifies the means.

        http://myanimelist.net/animelist/Pagran2kas

        Comment

        • Pagran2kas
          Forumo vilkas

          • 2013 11 23
          • 328

          #5
          Labai atsiprašau kad veluoju su komentaru, bet geriau vėliau negu niekad.

          RociiPo - Pats pirmas dalykas kur man užkliuvo buvo dainos kirpimas pradžioje. Taip pat man sunku yra susigaudyti kas vyksta ir kokia istorija yra vystoma . T.y scene selection tikrai geras, bet jos geros kaip atskiros scenos ( pagrinde scenos su Nine ir dar Shibazaki veidas ant galo atrodo toks random ). Bendrai nuo pradžių paėmus flow amv tikrai geras buvo, bet ties pabaiga man jis visas dingo ( gal kažkaip kitaip tas scenas sudeliot reikėjo ar pridėt ka nors, idk just my opinion ). Iš techninės pusės negaliu net labai prikibti nes viskas gan sklandžiai atrodė. Jeigu imti kaip standalone darba tai jis tikrai geras. Bet žiūrint į šią kovą jis nusileidžia kuchkos darbui.

          Kuchka - Uhhhhhh. Va čia tai pavarei. Nelabai kažka galiu ir pasakyti. Gaaaal, kad tiesiog vietomis man scene selection galėjo but geresnis ( nematęs anime negaliu labai ir pasakyt su kokiom ten teko dirbt tau ) . Ehhh net nežinau ką dar galėčiau pridurti prie šito komentaro.

          Labai samgu yra matyti iš abieju autoriu toki šuolį į prieki. Sekmės jūsų tolimesnėse amv kovose.
          Savo balsa atidaviau Kuchkai. Jo darbas buvo pilnas emociju, kas gali paversti daugelį paprastų amv tikrai įspūdingais.
          The end justifies the means.

          http://myanimelist.net/animelist/Pagran2kas

          Comment

          • RociiPo
            Narys

            • 2016 06 26
            • 34

            #6
            Na aš irgi veluoju , bet kaip ir sakė jau geriau dabar Na outcome buvo kaip ir aiškus ir tiesiog noriu pasveikint kucka netik su laimejimu , bet ir savęs persilaužimu , nes tokį gera AMV sukurt yra ganetinai sunku ir jis yra Azar'o lygio kaas man nepasiekiama dar kol kas. Ir dar kart sveikinu ^^

            O visiems kas komentavo ir išreiškė nuomonę labai dekoju. Ir tikrai džiaugiuos , nes parodžiau ką galėjau šiuo metu ir tikrai matos lygio skirtumas na , o spyris į minkštąją tai tikrai pravertė. ^^

            Comment

            Working...