AMV Battle : Black_leja vs Proofox [PASIBAIGUS]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Pagran2kas
    Forumo vilkas

    • 2013 11 23
    • 328

    AMV Battle : Black_leja vs Proofox [PASIBAIGUS]



    Prasidėjus naujai savaitei, prasideda ir nauja kova. Šį kartą susitinka neperseniausiai sugrįžusi į kovų frontą Black_leja prieš naujoką Proofox. Ko galime tikėtis iš šios kovos? Kas pasiųs ką į nokautą? Dabar galime tik spelioti bei laukti darbu.



    Kovos informacija:
    AMV Žanras: Action
    AMV Daina: Ashes Remain - End Of Me
    Amv anime:
    Pasirinktinas
    AMV Trukmė: Minimum 1 minutė
    Deadline: 2016.08.15


    Kova prasideda!

    Autoriai pristatė darbus ir yra pasiruoše juos atiduoti jūsų įvertinimui. Kas nugalės nuspresit jus

    Black_leja - cicle of revenge
    <iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/q5sD9FM0ISE" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>

    Proofox - End Of Me
    <iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/Twye0Rz2JFw" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>

    Balsavimas vyksta iki 2016.08.29
    16
    Black_leja - cicle of revenge
    0%
    14
    Proofox - End of me
    0%
    2

    The poll is expired.

    The end justifies the means.

    http://myanimelist.net/animelist/Pagran2kas
  • Augis24
    AZ rėmėjas




    • 2009 03 29
    • 769

    #2
    Ooooo daina nebloga! Tikrai tikesiuos kazko super motivational ir action overpacked

    Comment

    • Pagran2kas
      Forumo vilkas

      • 2013 11 23
      • 328

      #3

      Pranešimas

      Abiejų dalyvių pageidavimu kovos deadline pratęsiama vienai savaitei.
      The end justifies the means.

      http://myanimelist.net/animelist/Pagran2kas

      Comment

      • proofox
        ECCHI SENPAI

        • 2009 10 08
        • 48

        #4
        Na ką....
        Laukiam paskelbimo

        Want to have a battle of AMV with me? PM we can do that

        Comment

        • Pagran2kas
          Forumo vilkas

          • 2013 11 23
          • 328

          #5

          Kova prasideda!

          Autoriai pristatė darbus ir yra pasiruoše juos atiduoti jūsų įvertinimui. Kas nugalės nuspresit jus

          Black_leja - cicle of revenge


          Proofox - End Of Me


          Balsavimas vyksta iki 2016.08.29
          The end justifies the means.

          http://myanimelist.net/animelist/Pagran2kas

          Comment

          • Moon
            Forumo ligonis


            • 2007 04 25
            • 583

            #6
            Oh black leja nuostabiai padirbejai ir daina geresnes kokybes. Sakyciau vis tiek per sunki daina jums bet didziuojuos tavim black leja ^^

            Comment

            • Augis24
              AZ rėmėjas




              • 2009 03 29
              • 769

              #7
              Um... Nenoriu izeisti Taves, Proofox, bet Tavo AMV totali randomness misraine pagal mane. Ziurejau iki 10 sekundziu, visiskai nesupratau kame "diela" yra. Pagalvojau, kad reikia isijausti i muzika - iki 40 sekundziu sugebejau paziureti, nes man tai buvo per daug random. Daina nebuvo tokia super explosion Rambo stiliaus action packed, kad vien tik fighting sudeti reiktu. Kas man, asmeniskai, labai nepatinka - visokie logotipai, kurie uzmesti per amv, atrodo, lyg butu copyright materialas ir saugomas kazkokios tai Collective Right organizacijos ir tai pastebejau, bet galbut toks Tavo stilius yra, nezinau. Sekantis dalykas - vien del to, kad esu mates visus anime, sakau labai labai labai dideli ne. Kaip galima maisyti God Eater su Magi? Sorry, bet tikrai negaleciau vertinti teigiamai tokio darbo. Pliusa duociau vien tik uz pasirinkta anime kokybe, nes visgi ir 1080p buvo galima ziureti
              Linkiu sekmes tolimesniame kurime ir tikiuosi isvysti kokybiskesniu darbu!

              Prabalsavau uz black_leja, nes darbas tikrai grazus, labai taikliai pataikoma i visa ritma su daina, pasistengta tikrai smarkiai!
              Bet kadangi siek tiek pakomentavau negatyviau priesininko darba, apie Tavaji galeciau pasakyti tai, jog jeigu butum pasirinkus 1 protagonisto anime - mano manymu butu isejes dar geresnis amv. Aisku, cia galbut nebuvau kiek specifinis, labiau butu tike: 1 protagonistas ir 1 toks side character, kuri galima butu ibrukti kaip koki "isdavika".
              Dabartiniam amv man pasirode tokia labiau 2 pagrindiniu veikeju istorija, nors daina klausydamasis kiek labiau linkciau prie 1.

              Comment

              • black_leja
                AZ rėmėjas


                • 2009 11 16
                • 1079

                #8
                Autorius Augis24
                jog jeigu butum pasirinkus 1 protagonisto anime - mano manymu butu isejes dar geresnis amv. Aisku, cia galbut nebuvau kiek specifinis, labiau butu tike: 1 protagonistas ir 1 toks side character, kuri galima butu ibrukti kaip koki "isdavika".
                Dabartiniam amv man pasirode tokia labiau 2 pagrindiniu veikeju istorija, nors daina klausydamasis kiek labiau linkciau prie 1.
                Aciu moon uz komentara, tikrai praskaidrino nuotaika ^^. O del anime source actualy cia emiau 2 anime: towa no qouan ir tokyo ravens. In original story geltonplaukis MC o rudaplaukis side charachter. bet minti supratau, reikejo koncentruotis i vieno veikejo story line negu bandyti skaidyti. Labai aciu uz kritika tobulesim ^^.
                Society is a market where we sell our souls

                Comment

                • proofox
                  ECCHI SENPAI

                  • 2009 10 08
                  • 48

                  #9
                  Autorius Augis24
                  Um... Nenoriu izeisti Taves, Proofox, bet Tavo AMV totali randomness misraine pagal mane. Ziurejau iki 10 sekundziu, visiskai nesupratau kame "diela" yra. Pagalvojau, kad reikia isijausti i muzika - iki 40 sekundziu sugebejau paziureti, nes man tai buvo per daug random. Daina nebuvo tokia super explosion Rambo stiliaus action packed, kad vien tik fighting sudeti reiktu. Kas man, asmeniskai, labai nepatinka - visokie logotipai, kurie uzmesti per amv, atrodo, lyg butu copyright materialas ir saugomas kazkokios tai Collective Right organizacijos ir tai pastebejau, bet galbut toks Tavo stilius yra, nezinau. Sekantis dalykas - vien del to, kad esu mates visus anime, sakau labai labai labai dideli ne. Kaip galima maisyti God Eater su Magi? Sorry, bet tikrai negaleciau vertinti teigiamai tokio darbo. Pliusa duociau vien tik uz pasirinkta anime kokybe, nes visgi ir 1080p buvo galima ziureti
                  Linkiu sekmes tolimesniame kurime ir tikiuosi isvysti kokybiskesniu darbu!
                  Visų pirmą ačiū už kritiką, nes realiai pirmosios mano kovos idėja man ir buvo susirinkti kritiką ir pastebėjimus iš kitų.
                  Kad black_leja geresnis AMV tai tikrai taip, nes ji žymiai geriau kuria atmosferą ir ritulioja idėją.
                  Dėl tolimesnių savo daromų AMV tavo kritiką tikrai priėmiau kaip sveiką ir reiklingą.

                  Want to have a battle of AMV with me? PM we can do that

                  Comment

                  • Kuchka
                    Narys

                    • 2016 05 07
                    • 59

                    #10
                    Proofox jeigu jau stengiamasi naudoti anime be watermarks, tai ir palik taip, o ne uždėk savo, kuris turbūt didesnis už daugumos anime puslapių watermark'ų. Iš techninės pusės matau, kad moki tik pagrindus ir naudoji transitions, tad yra kur tobulėti, siūlau pasiieškoti internete pamokų.
                    Dėl scene selection net nežinau ką sakyti, nes tai tikrai buvo mišrainė kaip minėjo Augis24. Galiu patarti tik tai, kad naudotum vieną anime visame darbe.

                    Black_Lėja kaip matau tobulėji ir pats darbas buvo gražiai susinchronizuotas su muzika. Tik man labai keistai atrodė 0:40 - 0:43 panaudotas efektas, siūlau kažko panašaus vengti arba atlikti švelniau.

                    So yeah, šiokia tokia nuomonė iš manęs, tikiuosi kad padės bent truputi tobulėti.
                    And please stop this peer pressure on me to comment.. TT-TT

                    Comment

                    • proofox
                      ECCHI SENPAI

                      • 2009 10 08
                      • 48

                      #11
                      Autorius Kuchka
                      Proofox jeigu jau stengiamasi naudoti anime be watermarks, tai ir palik taip, o ne uždėk savo, kuris turbūt didesnis už daugumos anime puslapių watermark'ų. Iš techninės pusės matau, kad moki tik pagrindus ir naudoji transitions, tad yra kur tobulėti, siūlau pasiieškoti internete pamokų.
                      Dėl scene selection net nežinau ką sakyti, nes tai tikrai buvo mišrainė kaip minėjo Augis24. Galiu patarti tik tai, kad naudotum vieną anime visame darbe.
                      Kaip jau atskiau Augis24, tai ir tau padėkosiu už sveiką kritiką kurios man reikia ir tikrai kitame darbe tikiuosi, kad pamatysite patobulėjimai.
                      Tiek AMV batles ir stars nusprendžiau dalyvauti dėl vienos priežasties - tobulėti.
                      Nesitikiu kolkas nieko laimėti, bet su jūsų kritika tikiuosi sukurti geresnius AMV.

                      Todėl AČIŪ!

                      Want to have a battle of AMV with me? PM we can do that

                      Comment

                      • Abalys
                        Nope!

                        • 2010 07 20
                        • 1137

                        #12
                        Patinka man tavo pozityvumas

                        Comment

                        • proofox
                          ECCHI SENPAI

                          • 2009 10 08
                          • 48

                          #13
                          Autorius Abalys
                          Patinka man tavo pozityvumas
                          Be pozityvumo žmogus bus bulvė reikia į viską žiūrėti pozityviai ir stengtis panaikinti trukumus

                          Want to have a battle of AMV with me? PM we can do that

                          Comment

                          • RociiPo
                            Narys

                            • 2016 06 26
                            • 34

                            #14
                            Autorius proofox
                            Be pozityvumo žmogus bus bulvė reikia į viską žiūrėti pozityviai ir stengtis panaikinti trukumus
                            Vadinas aš bulvė

                            Comment

                            • proofox
                              ECCHI SENPAI

                              • 2009 10 08
                              • 48

                              #15
                              Autorius RociiPo
                              Vadinas aš bulvė
                              Na bulvę būti irgi lygtais gerai tik neidomu

                              Want to have a battle of AMV with me? PM we can do that

                              Comment

                              Working...