AMV Battle : Pagran2kas vs JaKeGirl [PASIBAIGUS]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • JaKeGirl
    c'ming 4 yar booty.

    • 2012 08 24
    • 343

    AMV Battle : Pagran2kas vs JaKeGirl [PASIBAIGUS]


    Sveikas, Pagran2kai . Let's have some fun, heh ?

    AMV daina : Imagine Dragons - On Top Of The World
    AMV trukmė :
    netrumpiau minutės
    AMV žanras :
    neribotas
    AMV deadline :
    2014.06.12

    Rinkis nugalėtoją!

    Ilgai nelaukus skelbiu dalyvaujančių darbus - būtų malonu sulaukti komentarų bei žiūrovų balsų!

    Pagran2kas - On Top Of The World
    <iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/I9OP4PEWpcQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
    JaKeGirl - Carpe Diem!
    <iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/_QkdHxjS1LU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


    Balsavimas vyksta iki 2014.06.17

    Kova baigta!

    Kova pasibaigė rezultatu 15:6 Pagran2ko naudai. Didžiausi sveikinimai Pagran2kui ir linkiu tokios pačios sėkmės tolimesnėse kovose. Pergalės tu tikrai vertas. Didelis ačiū visiems balsavusiems ir ypač komentavusiems. Linkiu būti dar aktyvesniems ir stebėti kovų frontą. Iki greito!
    Atnaujinta Statistikos Lentelė

    21
    On Top Of The World
    0%
    15
    Carpe Diem!
    0%
    6

    The poll is expired.




    "Dear Karma, I have a list of people you've missed."
  • Moon
    Forumo ligonis


    • 2007 04 25
    • 583

    #2
    Mmm... Sexy
    Daina tai ne...

    Comment

    • JaKeGirl
      c'ming 4 yar booty.

      • 2012 08 24
      • 343

      #3
      Eik tu žinai kur.



      "Dear Karma, I have a list of people you've missed."

      Comment

      • cobabara
        Super mega ultra rašytojas



        • 2009 03 17
        • 998

        #4
        Tiesą sakant, man irgi daina kažkokia keista. Bet užtat bus labai įdomu darbus pamatyt.
        Urameshi, Iemon-dono!

        Comment

        • JaKeGirl
          c'ming 4 yar booty.

          • 2012 08 24
          • 343

          #5

          Rinkis nugalėtoją!

          Ilgai nelaukus skelbiu dalyvaujančių darbus - būtų malonu sulaukti komentarų bei žiūrovų balsų!

          Pagran2kas - On Top Of The World

          JaKeGirl - Carpe Diem!



          Balsavimas vyksta iki 2014.06.17



          "Dear Karma, I have a list of people you've missed."

          Comment

          • Abalys
            Nope!

            • 2010 07 20
            • 1137

            #6
            Technika prieš įdėją. Įdomu...
            Paprastai laimėdavo technika, bet gal šį kartelį bus kitaip

            Comment

            • Vykutia
              Narys

              • 2008 10 30
              • 98

              #7
              Pagran2kas - labai patiko darbelis tavo. lengvai ir maloniai susiziurejo. toks mielas sirdziai ir siltas. vienintels dalykas kuris man nepatiko buvo to kito bico (ne broliu) kadrai , man jie kazkaip ne itema atrode. bet overal tai liuks.

              JaKeGirl - techniskai svarus, grazus kadrai , geras sync, bet nekabino. Net nzn kodel.

              balsa atiduodu Pagran2kas

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • VikiChan
                Laido Riterė

                • 2013 01 15
                • 291

                #8
                JaKeGirl - kažkaip nepatiko man, jog tavo darbo dalis iki priedainio buvo pakankamai greita, paskui priedainio metu lėčiau viskas atrodė ._. O neturėtų būt atvirkščiai? Eh, daug zoomų, daug flash'ų, daug anime... Mano akyse toks YouTube'inis tas tavo amv. Gal visai skaniai susikramto, taučiau jis yra toks... na.. vienkartinis
                Spoileris:
                OMG, SO MANY ZOOMS O.O


                Pagran2kas - pirmoji dalis pasirodė labai monotoniška, na bet antroje darbo pusėje įsivažiavai. Kliuvo už akių murmantys veikėjai ir.... ir kaip ir daugiau nieko. Nežinau, nerandu prie ko prikibt išskyrus tą sunkiai sužiūrimą darbo pradžią. Trūko man joje kažko.

                Beje, kažkaip man jūsų abiejų dainos karpymas skambėjo labai nenatūraliai. Oh well, galbūt taip atrodo, nes labai mėgstu šitą dainą.

                Kažkaip sunku man apsispręst. Gal kolkas nuo balsavimo susilaikysiu
                Paskutinis pakeitimas nuo VikiChan; 2014-06-13, 17:47.

                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                Comment

                • matasogi
                  blnts n stnts

                  • 2013 01 20
                  • 34

                  #9
                  Ištikro abu amv labai lengvai susižiūrėjo, pas Jakegirl bent man kažkodel prie gana linksmos melodijos nelabai žiūrėjosi liūdnos scenos, bet labai patiko montažas. Pas Pagran2ka paprastas, šiltas, gerai perteikta nuotaika. Net sunku apsispręsti todėl balsą atiduosiu vėliau

                  Comment

                  • Rugstis
                    Narys

                    • 2013 01 28
                    • 67

                    #10
                    Nepatinka man tokio tipo amv, but editing wise Jakegirl buvo geresnis, nors holy shit ir perdaug visko prikisai.
                    Balsas Jake.

                    Comment

                    • cobabara
                      Super mega ultra rašytojas



                      • 2009 03 17
                      • 998

                      #11
                      Pagranduko darbas susižiūrėjo tvarkingai, nei kažkas labai gero, nei kažkas labai blogo. Iš pradžių pasirodė, kad tas "on top of the world" priimtas labai tiesiogiai dėl kosmoso ir jau galvojau, kad noriu įdomesnės interpretacijos, bet po to pasimatė, kad ten ir svajonė buvo, tad pasidarė aišku.
                      JakeGirl - uff. Vaizdiškai labai didelė apkrova akims nuo tų visų efektų. Tikėjausi, kad gal čia tik pradžioj bus, nes kaip ir visai mėgstama įžangas taip įvedinėti, bet kad daugmaž per visą klipą liko. Pirmą kartą žiūrėdama galvojau, kad išvis wtf prie ko čia ta drama. Antrą kartą žiūrėdama įsiklausiau į dainos žodžius, ir taip, patys žodžiai, imant atskirai, leidžia interpretuoti ir dramatiškai. Bet muzika yra linksma, gyvenimu besidžiaugianti ir kone netgi optimistiška, todėl idėjiškai vis tiek smarkiai nesiderina. Cheesy užrašas gale irgi biškį prikalė. Žodžiu, mano balsas vienareikšmiškai keliauja Pagrandukui.
                      Urameshi, Iemon-dono!

                      Comment

                      • Moon
                        Forumo ligonis


                        • 2007 04 25
                        • 583

                        #12
                        Kaip visi minejo Pagranduko toks siltas mielas darbas bet zinoma dar truksta daug ko, nesijaucia vientisumo, sunku paaiskint Ir priedainis silpnas, turetu buti kazkaip panasiai kaip nuo 1.07 pas tave. Taigi balsuoju uz tave.

                        Jakegirl pradejai labai gerai, dainos ritmas labai aiskus ir toks linksmas negali naudot liudnu kadru, kad ir ka jis ten dainuoja. Kaip kazkam bad day tai tiktu bet ne kai kazkas mirsta :F cobabara buvo teisi. Taigis del ritmo, sakyciau turejai vengt cross fades butent del to. Ir dar kaip ir pas pagranduka pas tave priedainis per silpnas, pradzia taip normaliai bet kuo toliau tuo silpniau. Anyway nenusimink :}

                        Comment

                        • Abalys
                          Nope!

                          • 2010 07 20
                          • 1137

                          #13
                          Eh... nu netiketa pabaiga čia nusimato. Tikrai kažkas apsiverčia aukštyn kojomis, kai visiškai naujas veidas sugeba nuversti seną veteranę. Ką padarysi... Šaunuolis, Pagran2kai. Kas kita tavo auka? ;D

                          Comment

                          • Toxiz
                            Naujokas

                            • 2009 10 25
                            • 13

                            #14
                            Dweskalas su Pagran2ku mielai susikautų :>

                            Comment

                            • Abalys
                              Nope!

                              • 2010 07 20
                              • 1137

                              #15
                              Autorius Toxiz
                              Dweskalas su Pagran2ku mielai susikautų :>
                              Gal kada...

                              Comment

                              Working...