AMV Battle : Black_Leja vs Dwesk [PASIBAIGUS]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • JaKeGirl
    c'ming 4 yar booty.

    • 2012 08 24
    • 343

    AMV Battle : Black_Leja vs Dwesk [PASIBAIGUS]



    Sveiki, AZ forumo lankytojai !
    Šį kartą susitinkame naujoje kovoje, kurioje dalyvaus jau mūsų pažįstama Black_Leja ir niekam dar nematytas veidas - Dwesk. Kalbant apie patį Dwesk tai yra tikrai didelė nuostaba daugeliui editorių, nes šis žmogus savo sony vegaso rezultatų nerodęs jau ganėtinai ilgą laiką. Kova jau ne pirmą sykį,nebus tradicinė - nes jų darbus sieja bendras anime. Palinkėkime jiems sėkmės.


    AMV žanras : neribojamas;
    AMV trukmė : nemažiau kaip 1 minutė;
    AMV daina : pasirinktinai ;
    Anime : The Garden of Words ;
    Deadline : 2013.12.07 .


    BALSUOKITE UŽ LABIAU PATIKUSĮ DARBĄ!

    Black_Leja - Rain
    <iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/4eyUlMAANp8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

    Dwesk - Never let go.
    <iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/FZCrc0Kyvvk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


    Balsavimas tęsis iki 2013.12.13


    BALSAVIMAS BAIGTAS!


    Iškilmingai sveikinu Dwesk su pergale! Rezultatas - 10:18. Esu tikrai sužavėta tavo pirmuoju debiutu, vis dėlto - pasirodei čia pirmą sykį, o jau ir pergalę nusiskynei ! Šaunuolis. Žinoma, nepamirškime ir Black_Lejos , kuri mano nuomone - padariusi tikrai nemažą progresą ir išvengė čia didelės bereikalingų efektų gausos. Sveikinimai abiems dalyviams! Didelis ačiū žiūrovams, komentavusiems ir balsavusiems!

    Atnaujinta Statistikos Lentelė
    28
    Black_Leja - Rain
    0%
    10
    Dwesk - Never let go
    0%
    18

    The poll is expired.




    "Dear Karma, I have a list of people you've missed."
  • VikiChan
    Laido Riterė

    • 2013 01 15
    • 291

    #2
    Aš labai tikiuosi, kad Lėja susitvarkė su visom savo turėtom problemom, su kuriom editinimo metu buvo susidūrusi per pastarasias kovas ir lauksiu įdomios kovos. Sekmės abiems dalyviams!

    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

    Comment

    • Abalys
      Nope!

      • 2010 07 20
      • 1137

      #3
      Aš irgi tikiuos, kad susitvarkė... Nemaloni situacija jau trečią kartą iš eilės būtu kažkas siaubingo...

      Comment

      • Toxiz
        Naujokas

        • 2009 10 25
        • 13

        #4
        Dwėskiukaz sutaršys į skutelius :>>>

        Comment

        • JaKeGirl
          c'ming 4 yar booty.

          • 2012 08 24
          • 343

          #5
          BALSUOKITE UŽ LABIAU PATIKUSĮ DARBĄ!

          Black_Leja - Rain


          Dwesk - Never let go.





          "Dear Karma, I have a list of people you've missed."

          Comment

          • slicKrox
            Catching some Zzzzs...




            • 2012 08 01
            • 2161

            #6
            Už abu *darbus balsuot galima? Black_leja darbe įkomponuota įdomesnė daina, o Dwesk darbe kur kas geriau atliktas montažas.
            Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2013-12-07, 20:58.

            Comment

            • aKi
              Ruduo.

              • 2007 10 24
              • 289

              #7
              Tai net nežinau už kurį ir balsuoti. ;/
              Black_leja montažas silpnesnis, bet daina puikiai priderinta. Dwesk daina labiau nuvalkiota, bet technika gera.

              Comment

              • Abalys
                Nope!

                • 2010 07 20
                • 1137

                #8
                Ooooh, so cute! D:

                Comment

                • wingweaver123
                  Narys

                  • 2012 08 24
                  • 39

                  #9
                  Autorius aKi
                  Dwesk daina labiau nuvalkiota
                  parodyk nors viena amv su ta daina

                  P.S. aisku suprantu genre turejai omeny xD bet vis tiek nepasakyciau, kad sis muzikos genre butu labai nuvalkiotas, o ypac su tokio zanro amv. Nu jauciu visa daina reiktu jum isgirst. kewl song.

                  Comment

                  • Moon
                    Forumo ligonis


                    • 2007 04 25
                    • 583

                    #10
                    Eghem... Taip lejos amv. Tikrai lyrics dainos tiko prie sio anime bet pati daina tikrai ne placiam ratui ziurovu. Sakyciau is technines puses gerai viskas tik man daina labai prastai parinkta >.>

                    Dwesk per daug emocionalus amv gavos Bet greita kadru kaita ir dinamiskumas man labiau patiko nors nesakyciau kad labai jau tiko prie tokio anime, bet... Skiriu balsa tau.

                    Comment

                    • .RECAni
                      Rimtas forumo narys

                      • 2010 04 03
                      • 152

                      #11
                      Nebalsuosiu si karta. Kodel? Nes jus abu vienas kita papildet su savo darbais. Ko truko vienam, kitas pridejo. Neturiu iskirtinio favorito siuo atveju. Ir siaip, ateiciai, mano galva, jei norite kovoti, turite daryti ta pacia daina ir tuo paciu zanru: action / drama / comdey ir pan. Rezultata nulems kurejo "technika" ir gebejimas "pasakoti" fiksuotoje "atmosferoje" (t.y. kovos ringe).

                      -MASPO@RecANI

                      Comment

                      • Dwesk
                        Rimtas forumo narys

                        • 2008 12 27
                        • 162

                        #12
                        Tai dažniausiai tokios kovos čia ir vyksta, tik taip gavos, kad Black_Leja turbūt labai norėjo su kažkuo kovot, aš labai norėjau su ta daina edituką kažkokį sukurt, tai bendros aplinkybės lėmė, kad kursim su skirtingom dainom, bet tuo pačiu anime.

                        Comment

                        • JaKeGirl
                          c'ming 4 yar booty.

                          • 2012 08 24
                          • 343

                          #13
                          BALSAVIMAS BAIGTAS!


                          Iškilmingai sveikinu Dwesk su pergale! Rezultatas - 10:18. Esu tikrai sužavėta tavo pirmuoju debiutu, vis dėlto - pasirodei čia pirmą sykį, o jau ir pergalę nusiskynei ! Šaunuolis. Žinoma, nepamirškime ir Black_Lejos , kuri mano nuomone - padariusi tikrai nemažą progresą ir išvengė čia didelės bereikalingų efektų gausos. Sveikinimai abiems dalyviams! Didelis ačiū žiūrovams, komentavusiems ir balsavusiems!

                          Atnaujinta Statistikos Lentelė
                          Spoileris:
                          atsiprašau už pavėluotą komentarą, jį išvysite kitam poste



                          "Dear Karma, I have a list of people you've missed."

                          Comment

                          • JaKeGirl
                            c'ming 4 yar booty.

                            • 2012 08 24
                            • 343

                            #14
                            Na.. Leiskit man truputį papezėti apie jūsų darbelius.



                            Dwesk - Never Let Go



                            Tataigi.. Nebenoriu rašyti nerišlios wall of text, tai tiesiog pavardinsiu kas patiko ir kas nepatiko.
                            +Patiko :
                            + Kad per pirmąsias penkias sekundes, negana to, gražiai susync'inai fade'ais ,bet dar ir kaip pristatei pagrindinius AMV veikėjus;
                            + (00:07 - 00:09) labai gražus fade transtition'as ;
                            + (00:00 - 00:25) puikiai rodai užsimezgusį bendravimą tarp pagrindinių veikėjų ;
                            + (00:24 - 00:27) įdomus ir efektingas perėjimas iš įtemptos AMV pusės į kulminaciją ;
                            + Graži daina ;
                            + (00:49 - 00:53) gražiai perteikti prisiminimai, čia tiko ;
                            + Apskritai patiko tavo sync'as fade'ais ;
                            + Paskutinė scena labai tinka pabaigai .

                            -Nepatiko:
                            Manau nenustebsi, jei pradėsiu kalbėti nuo 30 sekundės.
                            - Man asmeniškai trūko shake'ų toje visoje dramos makalynėje ;
                            - Jei jau renkiesi dainą, kuri yra "galinga" ir "stipri" klausytojo požiūriu, tai žiūrėk , kad ir source tau pasiteisintų , dabar matau tik neišpildytą klipo klimaksą ir viskas ;
                            - Kadangi esu editinusi su šituo source, pukiai suprantu koks gali būti scenų trūkumas, nu bet tavo daugiau, nei puse video yra tas jų bliovimas ;
                            - (00:40) le random feet.




                            Black_Leja - Rain



                            +Patiko :
                            + Paprastumas ! ;
                            + Smooth transition'ai, gražūs fade visai, bet žinoma dar nėra ko lyginti su Dwesk'o ;
                            + Iki (00:24) gražus pancrop ;
                            + (00:45 - 00:47) labai įdomus "eina laikas" perteikimas ;
                            + Gražiai perteikti veikėjų santykiai .

                            -Nepatiko:

                            - Darbe netrūko glitch'ų ;
                            - Visiškai nepatiko daina, laikykit mane popsine jei norite ar dar kokia šalies išdavike, bet sunkiai virškinau šitą dainą, jei jau naudoji kažką lietuviško savo darbe, tai bent pasistenk arčiau mūsų eros ;
                            - (~00:27 - 00:30) staigūs, negražūs zoom'ai su telefono scenomis ;
                            - (00:58 - 00:59) labai jau negražus blur ten ;
                            - Vienas iš didžiausių darbo minusų,kad darbas kaip ir turi kažkokią pradžią, tikrai gerą istorijos vidurį ir istorijos/bendravimo dėstymą, bet trūko pabaigos. Neaišku, nei kur ji išeina, nei kaip , nei kas. O tuo labiau mačiusi šitą animę filmą, žinau ,kad ji tiesiog ėjo namo ;
                            - ( 01:01 - 01:03) čia jų nuostabos veidais , lyg ir bandai parodyti kažką, kažkaip užkabini,kad kažkas dramatiško įvyks ateityje, nors daina visai tam neužkabina ir tada pamačius sekančią sceną pasimečiau , nes ten - depresova ta moteris . Kodėl ? ;
                            - Ir tada užsidaro durys ir ji išeina. Kaip ? Kas ? Kur ? Kame ? .



                            Išvada



                            Darbai neblogi, abu turi savų minusų, savų pliusų. Tikrai sveikinu abu jus, jokiais būdais manęs nenuvylėt. Šaunuoliai! Pasirinkau Dwesk'ą ,nes vis dėlto mane labiau sužavėjo jo darbo pateikimas ir , kad ir kokia bebūtų nuvalkiota ta istorija su ašaromis pabaigoje, ji vistiek man pasirodė geresnė, nei miglotas Black_Lejos klampojimas lietuviškame patriotizme. Bet nebijok toliau naudoti lietuvišką muziką, tik gal... šiek tiek kitokią. Bet spaudžiu leteną abiems, kad pasirinkote dainas, kurių sunkiai tikėjausi. Na bet tai paliko ir savus minusus ir savus pliusus. Dwesk'o darbelyje trūko klipo geriausios vietos , to viso BOOM ir emocijų overflow , o Black_Lejos darbelis buvo šiek tiek nuobodokas žiūrėti. Na, čia tik mano asmeninė nuomonė ir jūs tikrai galite ignoruoti šią kritiką, čia jūsų reikalas. Sėkmės jums tolesnėje kūryboje! Dwesk, dažniau vaidenkis čia. Neblogas debiutas.




                            "Dear Karma, I have a list of people you've missed."

                            Comment

                            Working...