AMV Battle: Black_leja vs Vykutia [PASIBAIGUS]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Abalys
    Nope!

    • 2010 07 20
    • 1137

    AMV Battle: Black_leja vs Vykutia [PASIBAIGUS]



    Karšta... Labai karšta... Karšta namie... Karšta lauke... Karšta ir AMV kovų fronte. Myliu žmones, kurie nebijo ekspermentuoti - būti kitokiais! Daryti tvarką savaip. Ši kova - pirmoji tokia kova, kurioje mes turim ne bendrą dainą, ne bendrą žanrą, bet bendrą animę! Toji drąsioji porą, kuri sumąstė šitaip išbandyti savo jėgas yra Black_leja ir Vykutia! Kuri iš jų labiau įvaldė išsirinktą kovos animę? Nuspręsite jūs... Jei dar žinoma esat gyvi po tokių karščių... Mylimi AZ lankytojai.


    Kovos informacija:
    AMV Žanras: Action arba Drama
    AMV Daina: Pasirinktina
    AMV Anime: Zetsuen No Tempest (Blast of Tempest)

    AMV Trukmė: Ne mažiau 1:30
    Deadline: 2013.08.19

    Rinkis kovos laimėtoją!!!

    Labai malonu, kad abi priešininkės be jokio deadline nukelimo ar kažko panašaus sugebėjo savo darbus pristatyti laiku. Ši kova visgi yra kažkas naujo mūsų kovų fronte - čia susikauna ne kūrėjų gebėjimai meistriškiau susidoroti su ta pačia daina, o vieno ir to pačio anime išnaudojimas! Kurį iš šių dviejų merginų pasinaudojo suteikta medžiaga geriau? Vykutia ar Black_leja? Nuspręsite tik jūs, brangus žiūrovai! Laukiame jūsų balsų bei komentarų, nes tik jūs esate mūsų pagrindinė motyvacija kūrti.


    Vykutia - Cursed urge


    <iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/PeFjxt-HHL8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

    Daina: Jakwob - Fade (feat_ Maiday)

    Black_leja - betrayal


    <iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/4AljDZB0zck" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

    Daina: Supercell - Tsumibito



    Balsavimas vyks iki 2013.08.24

    KOVA BAIGTA!


    Sveikinimai Vykutei laimėjus rezultatu 16:13. Puikus startas kovų fronte bei gera motyvacija tęsti kūrybą. Tikiuosi pamatyti daugiau tavo darbų ne tik AMV kovų fronte, bet ir ateinančiuose konkursuose.
    Na o Black_leja... Nenusimink. Nepasisekė kartą, nepasisekė antrą - trečiasis turėtu nemeluot (DamnKazu fruktą ignoruojam).
    Pačią kovą galime drąsiai vadinti nusisekusia. Ekspermentas su netradicine kovos formule pavyko. Kova buvo labai lygi bei įtempta. Nemažas balsavusiųjų ir komentavusiųjų kiekis. Ypač norėčiau padėkoti Cobabarai. Galėtum ir dažniau pakomentuoti :3
    Taigi... Sekmės tolesnėje kūryboje bei AČIŪ visiems balsavusiems bei pakomentavusiems. Be jūsų būtu liūdna.
    29
    Vykutia - Cursed urge
    0%
    16
    Black_leja - betrayal
    0%
    13

    The poll is expired.

  • VikiChan
    Laido Riterė

    • 2013 01 15
    • 291

    #2
    Ak, malonu bus pažiūrėt ką panelės sumąstys padaryt su vienu iš mano mylimiausių anime ^^ Ir idėja naudot tą patį anime man patinka. Sekmės abiems :3

    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

    Comment

    • Abalys
      Nope!

      • 2010 07 20
      • 1137

      #3
      Autorius VikiChan
      Ak, malonu bus pažiūrėt ką panelės sumąstys padaryt su vienu iš mano mylimiausių anime ^^ Ir idėja naudot tą patį anime man patinka. Sekmės abiems :3
      Tikrai įdomu... Ekspermentinė kova gaunas. Niekas dar to nebandė...

      Comment

      • Akise Aru
        Detective
        • 2013 08 13
        • 2

        #4
        Bus gera apžvalga.
        Palyginti darbus ir surasti juose trūkumu ir pliusus ir gal rasti prasme . Manau jos bus stiprios varžovės. (jei tikrai taip yra kaip sako ^ ^)
        Tegu laimi Stipriausioji ir Sumaniausioji ^ ^

        Comment

        • Abalys
          Nope!

          • 2010 07 20
          • 1137

          #5
          Deadline jau čia pat... Tikiuos kad baiginėjate paskutinius savo AMV potepius :3

          Comment

          • CemyCemy
            Rimtas forumo narys


            • 2009 06 25
            • 141

            #6
            Laukiu nesulaukiu, o gal galima sužinoti maždaug kelintą valandą bus įkelti darbai? Nes ne visada sėdžiu prie kompiuterio, o pražiopsot nenoriu

            Comment

            • Abalys
              Nope!

              • 2010 07 20
              • 1137

              #7
              Autorius CemyCemy
              Laukiu nesulaukiu, o gal galima sužinoti maždaug kelintą valandą bus įkelti darbai? Nes ne visada sėdžiu prie kompiuterio, o pražiopsot nenoriu
              Nesijaudink. Pražiopsot neįmanoma.
              O dėl valandos - gali būti labai įvairiai. Tiksliai nusakyti sunkoka.

              Comment

              • Kazu
                Lazy AMV Editor


                • 2011 03 26
                • 292

                #8
                Ooooo idomu :3 sekmes!

                Comment

                • black_leja
                  AZ rėmėjas


                  • 2009 11 16
                  • 1079

                  #9
                  nu va darbas priduotas, laukiu priesininkes.
                  Society is a market where we sell our souls

                  Comment

                  • Abalys
                    Nope!

                    • 2010 07 20
                    • 1137

                    #10

                    Rinkis kovos laimėtoją!!!

                    Labai malonu, kad abi priešininkės be jokio deadline nukelimo ar kažko panašaus sugebėjo savo darbus pristatyti laiku. Ši kova visgi yra kažkas naujo mūsų kovų fronte - čia susikauna ne kūrėjų gebėjimai meistriškiau susidoroti su ta pačia daina, o vieno ir to pačio anime išnaudojimas! Kurį iš šių dviejų merginų pasinaudojo suteikta medžiaga geriau? Vykutia ar Black_leja? Nuspręsite tik jūs, brangus žiūrovai! Laukiame jūsų balsų bei komentarų, nes tik jūs esate mūsų pagrindinė motyvacija kūrti.


                    Vykutia - Cursed urge




                    Daina: Jakwob - Fade (feat_ Maiday)

                    Black_leja - betrayal




                    Daina: Supercell - Tsumibito



                    Balsavimas vyks iki 2013.08.24

                    Comment

                    • cobabara
                      Super mega ultra rašytojas



                      • 2009 03 17
                      • 998

                      #11
                      Turbūt turėčiau pateikt disclaimerį, kad techniškai ar kitaip profesionaliai apie AMV nieko nenusimanau.

                      Vykutia. Graži daina. Tie žodžiai buvo visiškai nereikalingi. Būtum daugiau tokių pabrėžimų į video įdėjus, dar būtų suprantama, o dabar tik vienas kadras, ir tai kažkokiu labai jau literatūriniu, o ne vizualiniu, šriftu. Veikėjų žiopčiojimas man labai nepatinkantis dalykas [ypač prizoomintas], bet čia turbūt tiesiog skoniui nurašyt galima, nes su daina atitiko. O idėjiškai tai man viena vieta užkliuvo, ties maždaug 0:43. Žodžiai eina "but I want my sparkle back" ir rodomas piktas veidas. Pagal kontekstą, taip, tiems žodžiams galima atitaikyti ir pykčio emocijas, bet šitoj vietoj man labiau švelniai viskas atrodė. Kažkokių piktumų nebuvo nei video, nei atlikėjos balse, tuo labiau, kad pačioj dainoj net beatas neprasidėjęs. Ir dar tuo labiau, kad iškart po to eina besišypsantis mergaitės veidas. Kad ties 0:50 eina pyktis, tai viskas tvarkoj, bet prieš tai man kažkaip nelimpa.

                      black_leja. Visų pirma, tai man faina matyt, kad žmogus ne tik rašo, bet ir kitokioj kūrybinėj plotmėj save realizuot bando. Bet čia gal ne visai į temą. Labai patiko ta švieselė pradžioj, norėjosi, kad ji būtų panaudota kaip kažkoks pasikartojantis motyvas. Bet vėlgi, čia gal skonio reikalas. Tas bėgimas labai keistai atrodė, o kita sulėtinta dalis, einanti po jo pradžioje, išvis daugiau kaip techninis nesklandumas negu idėjinė išraiška. Keistokas sutapimas, kad abiejuose darbuose buvo scena, kaip jis valgo tas salotas ar ką ten. Ar ji buvo kažkuo svarbi pačiame anime ar tiesiog turėjo padėti kažkokią nuotaiką išreikšti? Tas tarsi uždėtas popieriaus lapas ant ekrano, kad fone esanti istorija būtų blankesnė kažkaip irgi keistokai žiūrėjosi. Kaip suprantu, ten turėjo būti prisiminimai, ir idėjiškai visai įdomiai toks variantas uždengimo, bet vizualiai man gal labiau būtų žiūrėjęsis koks nors labiau defaultinis miglotumas. Tai čia kaip ir ant ribos. Kaip ir minėjau, esu žiopčiojimo anti-fanė, bet kažkodėl ta vieta su "kamisama, tasukete kudasai" labai suėjo, kažkoks įtaigumo emocinis efektas pasijautė. Teksto efektas labai patiko (turiu omeny, bendram įspūdžiui kažko tinkamo pridėjo), bet po to to teksto jau pasidarė per daug. Ar tikrai tiek daug jo reikėjo? Be to, TYPOS!

                      Kažkaip šį kartą aiškesnio favorito neturiu, bet balsą atiduodu black_lejai, nes ten buvo vienas kitas dalykėlis, kuris maloniai įstrigo, o Vykutios kažkaip tiesiog pasižiūrėjau ir bene pamiršau.
                      Urameshi, Iemon-dono!

                      Comment

                      • black_leja
                        AZ rėmėjas


                        • 2009 11 16
                        • 1079

                        #12
                        kaip jis valgo tas salotas ar ką ten. Ar ji buvo kažkuo svarbi pačiame anime ar tiesiog turėjo padėti kažkokią nuotaiką išreikšti?
                        viskas yra susije su jo merginos mirtimi ir kaip jis ja isgyvena, nors paciam anime tai tik sakyciau nezymi scena, o dejau del nuotaikos nes nuo to kaip prasideda pusryciai praktiskai jo expressions nesiskiria.
                        Society is a market where we sell our souls

                        Comment

                        • daimonass
                          Forumo vilkas


                          • 2008 12 08
                          • 354

                          #13
                          Balsavau uz Vykutia, nors man pabaigos kazkaip pritruko... O gal ir jos nesupratau. Black_lejos irgi visai nebloga amv, abi panasaus lygio, bet man geriau susiziurejo Vykutia. Suonuole, taip ir toliau
                          Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

                          One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

                          Comment

                          • Moon
                            Forumo ligonis


                            • 2007 04 25
                            • 583

                            #14
                            Nu jo... Truksta patirties dar

                            Vykutia. Sync slubuoja ir lipsync ne koks :F Apskritai nesiziurejo video labai gal del to kad dinamikos truko ar ivairoves o gal kad vaizdai netinka prie dainos. Siulyciau stengtis rodyti ne vien tik close up personazus o ir daugiau scenery (na tu pradejai rodyt veliau ir netgi sakyciau per daug vienu metu ), nesukuria jokios atmosferos. Zodziai taip pat nelabai i tema o ir font'as ne koks.
                            Apskritai toks jausmas kaip amv prasos istorijos, bet jei ji ir buvo tai kazkaip visiskai nekabino. Sorry >.>

                            Black leja. Visu pirma daina tragiska. Ir didziausia tavo problema efektai. Gaila kad nematai jog jie ziauriai atrodo. Reikejo geriau nenaudoti ju isvis. O ir kadru suletinimas per ziaurus, tiesiog trukcioja visas vaizdas ~.~ Pacio video kokybe nekokia :F Nenori paskaityt slickrox tutorial kaip pasiruost amv kurimui ir encodinti?

                            Sorry merginos kad ziauroka siandien bet toks jausmas kad nelabai stengetes >.> Balsuoju uz Vykutia, mazesne blogybe is dvieju.

                            Comment

                            • VikiChan
                              Laido Riterė

                              • 2013 01 15
                              • 291

                              #15
                              Oh god, pramiegojau darbų paskelbimą O-o Nu nieko tokio, juk dar nevėlu pakomentuot, ane?

                              Vykutia - Na visų pirmą noriu tave pagirt už idėją, man asmeniškai labai patiko. Kai žiūrėjau šitą anime pirmą kartą galvojau, kad taip ir bus - kad Hakaze bus tas žmogus, kuris nužudė Aiką. Na ir parinkta daina buvo labai graži ir maloni ausiai. BET... Nors ir idėja buvo nebloga, manau, kad ją galėjai perteikt geriau. Kaip ir Moon man nepatiko tavo idėtas tekstas. Nu nereik jo ten, tiesiog nereik. Na ir galėčiau pasakyt tą patį, ką ir Moon:
                              Siulyciau stengtis rodyti ne vien tik close up personazus o ir daugiau scenery (na tu pradejai rodyt veliau ir netgi sakyciau per daug vienu metu)
                              Beje, AMV kovų fronte tave matau pirmą kartą. Seniai editini ar esi naujokė?


                              black_leja - Oj Lėja.... >.> Nuo 0:04 iki 0:14 buvo tragiškiausi mano gyvenime matyti kadrai. Po tokių dalykų kai kurie žmonės tiesiog nežiūrėtų video toliau. NIEKADA nelėtink video footage per Sony Vegas. Naudok kokį Twixtor plug-in ar ką nors panašaus. Ir nežinau ką reikėjo tokio padaryt, kad tos scenos būtų tokios.... nekokios kokybės. 1:05 - tai dar viena vieta kur video norėjosi nebežiūrėt arba bent jau išjungt garsą. Dieve mano kaip ta merga kriokia. Iš kur tu tokią dainą parovei? Ir maždaug nuo tos vietos kur daina pereina į kriokimą prasideda tekstas. Na, aš nežinau, galbūt toj vietoj tekstas ir tiktų, bet tu nesugebėjai jo tinkamai pateikt ir apskritai man to teksto atrodė per daug. Beje, tavo AMV pavadinimas yra "Betrayal". Vat tai mano smegenis pritreškė labiausiai. Kame yra ta išdavystė? Ar Aika išdavė Yoshino tuom, kad mirė? Ar Yoshino išdavė Aiką tuom, kad yra vis dar gyvas? Nesupratau aš kodėl savo AMV pavadinai būtent taip.

                              Apibendrinimas: Vykutia, you have my vote.

                              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                              Comment

                              Working...