AMV Battle: Black_leja vs Bananaprincess [PASIBAIGUS]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Abalys
    Nope!

    • 2010 07 20
    • 1137

    AMV Battle: Black_leja vs Bananaprincess [PASIBAIGUS]



    Jau kai atrodo, kad karo laukas aprims, kad visi paskelbs paliaubas... Žemę sudrebina dar vienas sprogimas. Black_leja nepasimetė po to kai Squall atšaukė jų kovą ir gan greitai susirado sau naują priešininką. O tiksliau priešininkę, kuri taip pat kaip ir Black_leja yra naujas veidas AMV kovų fronte - Bananaprincess. Abi jos mums dar nėra pažįstamos, todėl bandyt nuspėti kas laimės darosi gan sunku. Mes nežinom ką jos tiksliai gali, nežinom jų silpnybių, bei stiprybių. Tai bus įdomi kova, kuri nulems kam startas bus teigiamas, o kam teks lieti sūrias pralaimėjimo ašaras. Linkiu abiejom merginom sėkmės. Na o žiūrovai - ruoškites parodyti kokia arši toji AZ publika. Eat them... alive.

    Kovos informacija:
    AMV Žanras: neribotas
    AMV Trukmė: ne mažiau 1:30
    AMV Daina: Supercell / Ryo - LOVE & ROLL
    AMV Deadline: 2013.07.03

    KURIS AMV VERTAS PERGALĖS?


    Black_leja - Jaded world
    <iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/1Wm9g1qrKys" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


    Bananaprincess - You wanna;; Ask me out~?
    <iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/PWTmOjpwD04" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

    Balsavimas vyks iki 2013.07.08

    KOVA BAIGTA!


    Rezultatu 3:15 šią kovą laimi Bananaprincess. Sveikinimai jai ir linkiu sekmės tolesnėje kūryboje. Tikiuos kad dar norėsi išbandyti savo jėgas šiose AMV kovose, o taip pat tavę išvysime ir artėjančiuose konkursuose. Pirma kova - pirma pergalė, yra labai geras startas.
    Black_leja, na o tu nenusimink... Gal kitą kartą tau pasiseks. Sekmės ir tau.
    18
    Black_leja - Jaded world
    0%
    3
    Bananaprincess - You wanna;; Ask me out~?
    0%
    15

    The poll is expired.

  • Abalys
    Nope!

    • 2010 07 20
    • 1137

    #2

    KURIS AMV VERTAS PERGALĖS?


    Black_leja - Jaded world



    Bananaprincess - You wanna;; Ask me out~?


    Balsavimas vyks iki 2013.07.08

    Comment

    • Draconica

      #3
      Pasakysiu iš karto, kad kažkokio labai didelio komentaro iš manęs nelaukit. Šioje kovoje komentuosiu tik todėl, kad taip jau įpratau.
      Pirmasis darbas - Tiesiog ne. Kokybė vietomis baisi, dainos teksto įdėjimas nepasiteisino, atrodė bjauriai. Esmės visiškai nesupratau ir iš vis nesuprantu, ką tu prieš Squall būtum darius.
      Antras darbas - Patiko vizualinė pusė, atrodė švariai ir tvarkingai, bet mano skoniui per saldu. Tačiau šis darbas gauna mano balsą.

      Ačiū už dėmesį.~

      Comment

      • Abalys
        Nope!

        • 2010 07 20
        • 1137

        #4
        Uhhh... Skaudžiai, Draconica >.> Plius/minus naujokėles kandi kaip veteranus kokius. Savo nuomonę surašysiu per ateinančias dienas, kai apsispręsiu už ką balsuot, nes abu darbai, kad ir kaip būtu keista, dalinasi tomis pačiomis klaidomis. Tikiuos, kad kritika padės jums toliau tobulėt bei stotis ant kojų, o ne demotyvuos.

        Comment

        • Draconica

          #5
          Na gerai, gerai, vėliau galėsiu parašyti išsamesnį komentarą kas krito į akis. Aišku, jei tik toms naujokėlėms tokios nuomonės reikia ir ar jos nori ją žinoti.

          P.S. Bananaprincess AMV visai į newbie darbą man nepanašus.

          Comment

          • black_leja
            AZ rėmėjas


            • 2009 11 16
            • 1079

            #6
            Lauksiu kritikos ir kuo didesne tuo geriau ^^.
            Society is a market where we sell our souls

            Comment

            • Augis24
              AZ rėmėjas




              • 2009 03 29
              • 769

              #7
              I think harsh opinion should be left for Pro's, not for regular amv watchers. That's all I'm saying, no hattin'.

              Bet kiek leidzia jegos man, pats pakomentuosiu, pasirode tokie greti ir lengvi, nieko neisimenantys amv. Kadangi pats amv kurt nemoku (nebent su movie makeriu pakurciau naruto (-___-)" ) tai siek tiek kaip ziurovas pakomentuosiu:
              Black_Leja - Nepatiko tie zodziai, nes nei sriftas grazus, nei pats "atsiradimas" tu zodziu netiko man, kad bent jau kazka grazesnio butum surezgus su kokiu girly fonu, tada visai nieko butu, na, bent jau i tema butu buve, o dabar atrodo, kad Tu cia siaip sau darei? Nes ir pati technine puse (nekomentuosiu, nes ne mano isprusimui tai daryt), bet daug scenu buvo sumestos siaip sau. Man atrodo, kad moki daugiau, nei parodei sitam amv.
              Bananaprincess - btw, nice nick visai grazus amv, aisku super ultra girly, bet vis tiek ne toks prastas, jeigu tikrai esi naujoke, tai smarkiai pasistengei darydama. Is technines puses negaleciau pakomentuoti, nebent tik tiek, kad keletas scenu kazkaip nesiziurejo su tais zodziais, nors ir suprantu, kad bandei imituoti, jog cia veikejos dainuoja.

              Anyway, manes nuojauta neapleidzia, kad potenciala turit abi ir tikrai galetumet padaryti 100 kartu geresnius darbus, jeigu smarkiau pasistengtumet...
              Noreciau abiems duoti po balsa, bet negaliu sitaip, tad tenka vertinti saziningai, duodu balsa bananaprincess - geresnis amv is visu pusiu..

              Comment

              • Abalys
                Nope!

                • 2010 07 20
                • 1137

                #8
                Autorius Augis24
                Bananaprincess - btw, nice nick
                I agree!

                Comment

                • VikiChan
                  Laido Riterė

                  • 2013 01 15
                  • 291

                  #9
                  Na kagi, manyčiau ir man reiktų pasireikšt.

                  Jaded World - Pirmas dalykas - tekstas... Tekstas yra tikras siaubas. Visai neprilipo prie bendro vaizdo. Atrodė taip, lyg tie žodžiai į video buvo grūdami per jėgą. Ir tas jų toks "judėjimas" man irgi nepatiko. Antras dalykas - transitionai. Tie transitionai kaip ant 0:18, 0:22, 0:25 ir panašiai irgi ne per puikiausiai atrodė. Tas zoom ant 0:22-0:24 - nesupratau, kam jisai ten. Na ir dar pridėsiu, kad sugebėjai ant greitų dainos vietų pridėt lėtų klipų, o ant lėtų dainos vietų - atvirkščiai. Oh yeah, vos nepamiršau - lip sync. Jei jau dėdi klipus kur veikėjai kalba, tai stenkis atitaikyt su dainos žodžiais, o jei nepavyksta, tokių klipų reiktų vengt. Bendrai paėmus atrodo kaip tikros naujokės darbas. Tikiuosi, kad sugebėsi teisingai įvertint mano bei kitų čia komentavusių žmonių kritiką ir tobulėti.

                  iš vis nesuprantu, ką tu prieš Squall būtum darius
                  Vat man tas irgi įdomu...

                  You wanna;; Ask me out~? - Darbas gražus. Kaip Augis jau sakė jis toks... Girly, but I like it. Man priminė candy style. Vienintelis dalykas, kuris man kliuvo už akių yra ghosting.

                  Taigi, kova man pasirodė nelabai įdomi. Bananaprincess laimi prieš black_lėją beveik visais aspektais, todėl balsą atiduodu Bananų Princesei. Gal ji mane už tai bananais pavaišins....

                  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                  Comment

                  • Augis24
                    AZ rėmėjas




                    • 2009 03 29
                    • 769

                    #10
                    Autorius Abalys
                    I agree!

                    Spoileris:

                    Comment

                    • denix2
                      Visa valdžia vaizduotei!

                      • 2008 04 19
                      • 350

                      #11
                      Hmm net nesinori balsuoti...
                      “I reject your reality and substitute it for my own.”
                      www.facebook.com/DenisO.art.

                      Comment

                      • Amberry
                        Rimtas forumo narys
                        • 2013 03 25
                        • 172

                        #12
                        Tik vieną dalyką pasakysiu: kaip gera čia pamatyt "cute stuff" ♥ ;DD
                        //The Earth without "Art" is just "eh"...

                        Comment

                        • Miesto_Druidas
                          the journeyman



                          • 2010 08 17
                          • 1691

                          #13
                          Abu neblogi, nes abu gelbėja pamėgtos supercell grupės daina. Prabalsavau už antrą, nors šiaip labiau priminė slaidų šou, nei amv, bet kai nekūrėjas tesu tai nieko neprikišu.

                          Comment

                          • Abalys
                            Nope!

                            • 2010 07 20
                            • 1137

                            #14
                            Na ką... Laikas ir man pasisakyti kur, kas, kaip ir kodėl, bei už ką balsuoju. Pasiruoškite gramatikos ir skirybos klaidų lietui, blevyzgom su dalele tiesos (GAL) - Abalio post incoming!!!
                            Prieš įsigilinant į kiekvienos kūrėjos darbus, norėčiau pasakyti, kad mano akimis jie abu yra vienodo lygio su beveik tokiomis pačiomis klaidomis pasitaikančiomis visiškai visuose aspektuose. Suprantu, kad jūs dar naujokės (daug maž, ar ne? Black_leja?) ir visko ko jums dabar te reikia - tai kad kažkas pastatytu jūs ant teisingų bėgių. Kas tas kažkas bus? AZ publika, o gal vienas editorius iš lietuvos amv elito? (Squall, Moon?) Tikiuos priims jūs po savo sparnu... O gal savarankiškai išmoksit? Pasirinkimas jūsų. O išmokt ką yra tikrai nemažai. Kyla net klausimas ar esat žiūrėjusios publikai patinkančius AMV? O gal išvis AMV nežiūrit, tik kūriat?
                            FUN FACT: Pats AMV nežiūrėjau beveik visiškai iki maždaug STARS konkurso, tuo metu manę ant kelio pastatė Moon, kad pradėčiau aktyviai žiūrėti kitų kūrėjų darbus. Ir dabar manau, kad tai tikrai eina tik į pliusą. Pasisemi įkvepimo, pradėdi suprasti kaip turi atrodyti tikrai geras AMV... na ir supranti ant kiek silpnas dar esi... >.< Bet tą supratęs pradėdi mokytis naujovių, siekti aukštumų - ankščiau ar vėliau būt geriausių... Jei ne pasaulinio lygio, tai bent tarp savų - Lietuvos AMV kūrėjų.
                            Dabar pasistenksiu jūs kiek įmanoma detaliau iškritikuoti ir tikiuos, kad iš to pasimokysit. Visgi... geriausias būdas tobulėti yra klausyti rimtos kritikos, kurios deja... negausi nei youtube, nei iš savo draugų (ypač iš draugų, jie visados mėgsta viską pasaldinti, pagrąžinti, kad ir koks siaubingas darbas būtu.)... jos gausi tik konkursuose... na arba retkarčiais besikaunant čia - Animezonoje. Taigi... Shall we start?

                            Black_leja - Jaded world
                            Na... Jį kūrdama neskubėjai visiškai. Atrodo, kad darbas turėjo būti tikrai gražiai atšlifuotas... Bet to nėra. Klausimas kodėl? Dėl to, kad naujokė? O gal dirbai tik paskutiniomis dienomis? Ar galiu sužinot realybę? ...Šiuo momentu berašant aš susimaščiau... Kaip man tavę kritikuoti? Ar kaip ir visus kitus? O gal nusileist? Labai sunku apsispręsti... Įkąsti galima labai skaudžiai - bijau demotyvuoti nuo kūrybos... O gal kaip tik tau reikia, kad kažkas normaliai pakandžiotu tavę? Jei nusileisiu... gali pasijausti kaip nuvertinama, nelygi kitiems... Sunku... Labai sunku apsispręst kaip tavę vertint... Neslėpsiu... Darbas siaubingas, bet taves dėl to kaltint neverta. Visgi tu neturi kas tavę užstotu, pamokytu... ir tuo labiau kas galėtu prisiimti visą kaltę dėl nesekmės. O gal turi? Neaišku... Pasiknaisiojus galima rasti, kad ir daug seniau (daug seniau nei 80% dabartinės Lietuvos AMV bendruomenės, įskaitant ir manę) kūrei AMV. Bet tie AMV irgi nežyba. Turbūt ir tais laikais neturėjai kas tave užstotu... Pertrauką padarei dėl mokslų, ar ne? Išsivaizduoju, kad jei nebūtum paemus pertraukos - dabar galėtum sedėti tarp geriausių Lietuvos editorių. Aišku jei tik būtum pasirinkus teisingus sprendimus kūriant tuos AMV. Na... bet dabar turi antrą šansą (ir tikiuos, kad jį išnaudosi). Rask kas tavę pamokytu arba bent tapk aktivi konkursuose, prašyk Animezonos publikos kritikos. Prafiltruok ją ir mokykis. Užsibrėžk tikslą tapti geriausia. Dabar turbūt ši kova nesusilauks jokio rimtesnio komentaro iš mūsų stipriausiųjų kritikų bei kūrėjų, bet stenkis... ir būsi pastebėta. Na o jei pradėsi "verkti", kad laiko nėra ar tiesiog esi per silpna tam - leisk man garsiai nusijuokti. Laiko visados yra, tik turėk valios jį panaudoti. Juk 24/7 tu nedirbi, nesimokai, ar ne? Jei bent į diena sugebėtum paskirti po valandą AMV kūrybai - per savaitę jau turėtum 7 valandas (kūrių pilnai užtektu minimalistiniam AMV).

                            Šis darbas buvo pagimdytas vos per 2 savaites... Teisingai... Vos dvi. Kiek mes laiko maksimaliausiai duodam vienai kovai? 2 savaites su galimybę deadlinę pratęst dar vienai savaitei. Taigi... Jei dirbtum prie AMV į dieną po valandą - maždaug per mėnesį (nu max 2), sugebėtum atkartoti alt-dist bei pateikti savo darbą į kokį nors AMV konkursą Bet nesakau tau kartoti Alt-Dist... Tai būtu plagijavimas... Toleruoti būtu galima nebent tik jei perkūrinėtum jį for fun (ne kokiam konkursui) siekiant kažko išmokti. Pats šitaip gan dažnai mokaus. Vienas iš geriausių to pavizdžių (perspėju: šis darbas labai senas. Maždaug 3 metų senumo ir ne AMV):

                            ORIGINALAS
                            ...Vėl sustojau... Pasiskaičiau ką parašiau... Ir visai pamiršau, kad reikėtu detaliau apžvelgti tavo darbą.
                            Pradžia... Ką tu bandei padaryti? Aš pirmą kartą įsijungęs darbą, pagalvojau, kad tu ant tokios gražios dainos (labai net... Daina apie mergina, kuri bet kokiais būdais siekia pagaliau... EHEM... su savo vaikinu) padarei horror amv. Bet klydau vos prasidėjus vokalui... ir likau wtf būsenoje. Tada pasirodė tekstas, kurio net nereikėjo, su Comic Sans šriftu, kuris užstoja beveik pusę viso vaizdo ir visados pasirodo tuo pačiu judesiu. Kuris dažnai net nelabai kokybiškai atliktas (žr. 0:10, 0:22, 0:26, 0:29 ir t.t Tikiuos supratai apie ką aš). Galima pagirti už lyric sync, nes rodomas vaizdas dažnai pataiko į dainos žodžių reikšmę... Ir deja... Kad tu tik ir taikeis į lyric, bet ne pačios dainos instumentinio tempą. Tavo didžiausia klaida, kuri ir nulėmė šios kovos laimėtoją - tai vieta ant 0:36. Daina pasidarė greita ir efektinga... tas pats pas tavė ir su vaizdu. Jis daug efektingesnis nei pas priešikinkę... Ir jau bučiau balsaves už tavę, bet... Kas čia (0:40)? Kodėl? Pasakyk man... Kodėl? Toki gerą tempą tu sudirbai... Kodėl? Ar tau pačiai ten gerai žiūrisi? Dabar žiūrovas ant intesyvios dainos vietos privertas žiūrėti į statišką kadrą... PILNAS 3 SEKUNDES! O po jo seka dar daugiau nuobodžių statiškų kadrų... Cmon... Daina gi greita ir intensivi. Vaizdas irgi turėtu toks būti... Ant 0:47 prasideda kita dainos vieta, kuri reikalauja visiškai kitokio vaizdo pateikimo būdo. Tu ją bandei atitaikyti, pagirtina... bet tau nesigavo. Pas priešininkę ši dainos vieta atrodo tikrai daug gardžiau, bet deja... irgi netobulai. Taip pat... kam nutraukei tą kadrą ir įkišai visai kitą kadrą, kuris ten visiškai netinka? Reikėjo tą kylančią įtampą laikyti iki pat galo... Iki pat 0:54. Nuo 0:54 mes matome visiškai nereikalingą efektą bei labai pigiai atrodanti "transition" (skonio reikalas... bet daugelį šis transition turbūt sutraumavo dėl kvailos išvaizdos bei dažno pasirodymo pigiai atrodančiose, bet beprotiškai brangiai kainuojančiuose vėstuviniuose filmuose... Dabar visi kas ruošiasi į savo vestuves kviesti bičą su kamerą: apsimeskit kad nieko neskaitėt... Čia mano paskutinio šanso profesija... Ir aš irgi noriu uždirbti >.>). Beje... Del dažnai pasitaikančios pixelecijos įtariu, kad darbo formatas yra .wmv, arba tiesiog blogi render nustatymai >.> Kita žiauri klaida - kalbantis veikėjai ant vokalo. Labai maišo žiūrovą. Na o jei visgi bandei daryt lip-sync... Nesigavo. Ir gal net sakyčiau tau kiek per anksti mokytis lip-sync, nes dar reik apsiprasti su pagrindais, music sync bei kur, kokie efektai reikalingi. O dėl efektų čia tikrai liūdna... 0:22 - nereikalingas zoom, kuris atskleidžia ant kiek prastos kokybės yra pats source. 1:20 - nereikalingas efektas. Taip pat kam tas suletinimas nuo 1:20? Juk animacija atrodo lyg kapota - tikrai negražu. Abejoju ar visą anime žiūrėtum jei kovos ar pilnos judesio scenos būtu tokios kapotos... Todėl pagalvok ir apie savo žiūrovus. Taip pat... Darbas lyg ir turi įdėja, ar ne? Jei taip - ta įžiūrėt neįmanoma. Bet pagirtina, kad bent bandei. Mergaitiška meilė ar berniukas pavirtęs į mergaitę bando pakabinti kitą merginą? Tiek daug klausimų...
                            Apibendrinant: darbas nežiūrimas. Nėra jokio malonumo jį žiūrėt... Kitaip sakant. Prisvilęs blynas. Bet nieko... Susimk ir mokykis. Pradžioje visi mes patyrėm nesekmių. Kaip sakiau, dabar te reik kad kažkas tavę paimtu po savo sparnu, na o jei toks editorius neatsiras - nepasimesk. Aktyviai dalyvauk konkursuose bei karts nuo karto pasižiūrėk ką tokio kūria kiti Skaityk kritiką ir mokykis kas yra blogai, o kas gerai. Jei dabar nepasisekė - tai nereiškia kad ir toliau nesiseks Juk visi mes progresuojam. Sekmės tolesnėje kūryboje... Ir jei dar norėsi susikaut - nesitaikyk į Squall. Bent jau kol kas.


                            Bananaprincess - You wanna;; Ask me out~?
                            Kad ir kaip man keista, bet tu šios kovos neabejotina laimėtoja. Tikėjaus daug lygesniu rezultatų, nes tavo darbas irgi mažai kuom skyriasi nuo Black_leja darbo. Tos pačios klaidos - nereikalingi, nuobodus, pigiai atrodantis bei neišdirbti iki galo efektai (ne visi), kalbantis veikėjai ant vokalo (ne lip-sync), nereikalingi kadrai visiškai ne vietoj ir nelaiku, per visą AMV trunkantis tekstas (juk čia AMV... Mes neatėjom skaityti subtitrų, kurie tuo labiau suprantami tik patiems japonams ar mažam procentui Lietuvos Otakų... Mes atėjom pažiūrėti gražaus vaizdo ir muzikos šokio... su jei galima... mažytę pasaką, kurios pas tavę deja nėra). Ir... Pas tavę net pats banaliausias pagrindas neatitaikytas - Ghosting. Jo pilna visame klipe. (pvz: 0:29)
                            Pasimokyk kaip jį panaikinti:
                            Spoileris:
                            Autorius Squall
                            TAIPOGI(nuo Moon):
                            Spoileris:
                            Pastebėjau dažniausia naujokų klaidą ir ne tik, kurie nepadaro vienos smulkmenos sukūrę video, tai norejau pasidalinti. Ant kadro spaudžiam dešinį pelės mygtuką, nueinam į properties ir padarom Disable Resample ant kiekvieno atkirpto kadro.




                            Tai butina tam, kad video netaptų ghosted like this:


                            Taip pat nuolatinis mažų ekraniukų rodymas saldžiame fone bent jau manę nervino. Suprantu mažai dalei AMV... BET GAL NE VISĄ? Nors ir dabar turbūt jis tavę gelbėja... Šiuo atveju gal tai ir būvo teisingas sprendimas. Dar kliūva kreivi/šleivi/neišdirbti mask (0:35, 1:50). Tavę tikrai gelbeja tik stilius ir... gal gražus anime, kuriuos čia panaudojai. Darbas - nežiūrimas, o gaila... Aš žinau, kad tu gali daug stipriau, bet ši kartą labai smarkiai patingėjai. Pats darbas gi būvo padarytas per kelias dienas po kovos temos paskelbimo - turėjai daugiau nei savaitę laiko šlifuoti - to nepasinaudojai. Ir žinau dėl ko (vertėtu ir tau paskaityti ką aš parašiau Black_lejai, nes abidvi jūs esate toje pačioje valtyje)... Galiu kaltint savę, kad tau nepaaiškinau kur kas blogai, bet tokia jau mano pareiga - nepadėti nei vienam kovoje. Tegul jie rodo visą savę, o ne tą ką aš jiems sakau. Tu irgi, kaip ir Black_leja, neturi nieko stipraus už savo nugaros, kas galėtu tau padėti... O gal turi, tik aš nežinau? Kad ir kaip būtu... Sveikinu su pirmąją pergalę. Darbas nors ir silpnas... net labai, bet vistiek tau iškovojo pergalę. Balsą atiduodu tau ir linkiu sekmės tolesnėje kūryboje.
                            P.S Nepamiršk atkeršyti Denix'ui ;D

                            Comment

                            • Moon
                              Forumo ligonis


                              • 2007 04 25
                              • 583

                              #15
                              Ha ha dauguma jau aprase viska, tai as nebesikartosiu, bet pasakysiu tik tiek. Kad black leja stenkis pamirsti efektus ir orientuokis labiau ant editinimo, nes man kad ir kaip sunku buvo pasirinkti tarp jusu abieju, vis delto nusprendziau tave pasirinkti :} Saunu kad idejai lyrics bet galejai kaip nors zymiai paprasciau juos imontuoti, kad atrodytu solidziau. Anyway man patiko tavo darbas labiau nes tu labiau atskleidei daina. Po sio darbo bananaprincess darbas keistokai ziurejos. Toks visiskai random atrode, net efektai man cia nepadejo. Ir merginos jums abiem truko judesiuko darbuose, t.y. dinamikos :} Taigis sekmes kuryboje ir tikiuos blackleja kad nemesi amv o stengsies matyti savo klaidas ir tobuleti.

                              Comment

                              Working...