AMV Battle: Tym2x vs 1998ltr [ATŠAUKTA]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Abalys
    Nope!

    • 2010 07 20
    • 1137

    AMV Battle: Tym2x vs 1998ltr [ATŠAUKTA]



    Eh... Nepatikėsite kas man šiandien nutiko miesto centre.
    Restorane žiaumojau cepelinus su... taip... su spirgiais. Pro langą atsiverė gražus senamieščio gatvės vaizdas. Mmmmm.
    Bet...
    Staiga pro langą įkrito du vaikinukai. Daužos, spardos, šaudos po visą restoraną - man tai ant tiek užvirina kraują, kad net nepajuntu kaip būnu pašaunamas ir veidu teškiuosi į savo mylimų cepelinų pilną lekštę! "KAIP GAILA CEPELINŲ!" -pradėda šaukti aplinkiniai žmonės. Net visko kaltininkai, du vaikinukai, baigia savo peštines ir susimąsto ką pridarė. Aš greitai būnu numetamas nuo cepelinų lekštės ant grindų! Tada pribėgusi graži mergina pradėda teikti pirmąją pagalbą... CEPELINAM! Per tą laiką atlekia greitoji bei išveža... CEPELINUS... į ligoninę. O aš taip ir būvau paliktas gulėti ant grindų su šautine žaizda šone. Begulėdamas ten nugirdau, kad vaikinukai supratę savo kaltę nusprendė kaip nors kitaip išsiaiškinti savo santykius. Kiek ramiau, kad nepasikartotu tokia baisi nelaimė... SU CEPELINAIS. Aš žinoma sutraumuotas tokio žiauraus įvykio (man gi irgi buvo gaila tų CEPELINŲ), galvojau jiems pasiūlyti AMV kovą. Bet prieš man atsistojant nuo grindų (keista kaip dar nenukraujavau...) šie vaikinukai man į veidą teškė lentutę su visą AMV kovos informacija. Sutikau viską paskelbti laiku, bet jiems to neužteko. Jie manę "supakavo" ir išvežė į mišką... Dabar klupiu prie duobės krašto ir skelbiu šią kovą tikėdamasis, kad dar šiandien saugiai atsigulsiu į savo mylimą lovą <3 P.S help me... Cepelinai būvo skanus... Ir šį kartą jau nusišnekėjau nežmoniškai... pavasaris?


    Kovos informacija
    AMV žanras:
    Neribotas
    AMV trukmė:
    Mažiausiai 1 minutė
    AMV daina:
    Nine Lashes - Adrenaline
    Deadline:
    2013.04.26



    KOVA ATŠAUKTA


    1998ltr atšaukė kovą.

    Priežastis:
    Spoileris:

    Kaip matome... jam atsibodo daina, hah? Tai tikrai nerimta priežastis atšaukti kovą. 1 nusižengimas.


    Tym2x su tuo sutiko.
    Paskutinis pakeitimas nuo Abalys; 2013-04-23, 18:15.
  • tym2x
    Naujokas
    • 2012 01 30
    • 5

    #2
    fantazija level is over 9000

    Comment

    • Draconica

      #3
      Aha, ypač kovą labiausiai ddabar apibūdina žodis "cepelinai".

      Comment

      • Abalys
        Nope!

        • 2010 07 20
        • 1137

        #4

        KOVA ATŠAUKTA


        1998ltr atšaukė kovą.

        Priežastis:
        Spoileris:

        Kaip matome... jam atsibodo daina, hah? Tai tikrai nerimta priežastis atšaukti kovą. 1 nusižengimas.


        Tym2x su tuo sutiko.

        Comment

        • Draconica

          #5
          OMG fo sho. . .

          Comment

          • daimonass
            Forumo vilkas


            • 2008 12 08
            • 354

            #6
            LoL
            Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

            One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

            Comment

            • Squalleh
              .MØNSOON.



              • 2009 01 12
              • 1892

              #7
              Kids these days.

              Comment

              Working...