Mah-Jong?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • DancingWind
    AZ rėmėjas

    • 2008 04 27
    • 18

    Mah-Jong?

    Sveiki
    Gal kas kartasi kurnors lietuvoje mate Mah-jong'o žaidimą .. ne flashini .
    Galbūt butų visai fun ir in anime style žaidimas bet ... 500lt už parsisiuntima iš užsienio nežadu moketi.
  • biganimefan
    Vienišė manijakė


    • 2008 03 20
    • 228

    #2
    Tikrai neturiu ne menkiausios idejos. Man rodos kazkada maciau kazkurioje parduotuveje, bet taip ir viskas baigesi, nes pinigine tuscia... ><
    As tai nebijociau ir suploti gal kokius 300 lt uz toki, nes man jis visai lyg it nieko atrodo prisiziurejus i anime :P

    Comment

    • Fujin-kun
      .
      • 2007 06 12
      • 11

      #3
      dancingwind, sorry bet nusishneki, 500lt riiiight, ish amazones su visu parsiuntimu i lietuva uzh ~100$ galima paimti labai nebloga mahjongo seta, o jeigu dar neskubu ir gali laukti, tai jami pigesni shipmenta, palauki keleta savaichiu ir uzh mazhdaug 200lt turi mahjonga... geez, negi taip sunku elementariai pagooglinti priesh rashant tokias nesamones.
      Jeigu gali nerasyti - nerasyk!

      Comment

      • DancingWind
        AZ rėmėjas

        • 2008 04 27
        • 18

        #4
        Amazone i lietuva neshipina zaidimu (arba nemoku priversti) o kur radau viena padorus rinkinys kainuoja (80e + shipping )+ VAT = 144e ~500lt
        nesakau kad kur nors negalima rasti pigiau bet paieshka google bent jua pirmose psuliapiuose ka ieshkojau gavosi tik toks varijantas.

        Comment

        • Intrigante

          #5
          dėl amazonės nežinau, nesinaudojau, bet paieškok ebay, ten tikrai pigiau rasi ;]

          Comment

          • DancingWind
            AZ rėmėjas

            • 2008 04 27
            • 18

            #6
            nu jo nebent ebay ... bet ne karto ja neteko naudotis

            Comment

            • axborn
              I can see muzic~

              • 2007 01 02
              • 121

              #7
              Nieko ismoksi, pravers, cia bus kaip vaiksciot, skaityt, rasyt naudinga
              Is amazones esu knygu pirkes, tai nebuvo labai brangu. Knygu buvo atrodo 5, o shippingas apie 60lt
              http://axborn.myanimelist.net

              Comment

              • salomeska
                I NEED WHITE CHOCOLATE!!!
                • 2008 10 06
                • 6

                #8
                jo... ir man reiktu tokio... Mylimiausias zaidimas mano... o apie kuri jus pirkimo varijanta cia kalbat- Dancing wind- tu nori tikru kaladeliu mahjonning'o ar tokio "kelioninio"?

                Comment

                • DancingWind
                  AZ rėmėjas

                  • 2008 04 27
                  • 18

                  #9
                  Autorius salomeska
                  jo... ir man reiktu tokio... Mylimiausias zaidimas mano... o apie kuri jus pirkimo varijanta cia kalbat- Dancing wind- tu nori tikru kaladeliu mahjonning'o ar tokio "kelioninio"?
                  Pradziai aishku tikru itariu kad ji ir taip lengva ishbarstyti tai jei dar mazyciu kelioniniu kaladeliu ....
                  kitavertus ash nekeliauju

                  Comment

                  • Ozis

                    #10
                    As visai neseniai nusipirkau is parduotuves d6 ( http://www.d6.lt ), kuri yra Vilniuje. Mokejau apie 80 Lt. Jei butu noras galima butu pas juos uzsakyt ir jie prie progos atveztu.
                    Setas adaptuotas, su sezonais ir gelemis, bei 4 atsarginem tusciom kaladelem (gal jokeriais?). Viso 148 kortos. Gaila dezute biski paklerus, bet neesme. Isbarstyti ir pamesti palyginus lengva, pacios kaladeles gan sunkiai maisosi (daznai atsivercia).
                    Zaist gyvai daug smagiau nei blicint su kompu Vienintelis trukumas, kad retas mano pazystamas ryztasi bandyti Japoniska modernu zaist (Riichi), tai losiu pagrinde kinietiska klasikini.

                    Comment

                    • rebel_xxx
                      Naujokas
                      • 2009 11 18
                      • 1

                      #11
                      Ieškokite hobyshop'e (Panoramos prekybos centre (Vilnius jei ką) buvo ~350-320 Lt ir ~250-270 Lt berods ... pilnas normalaus dydžio mahjong setas (vienas su bambuko pagrindu kitoje pusėje, kitas pilnai plastmasė)

                      Comment

                      • djmindziulis
                        Memento mori
                        • 2009 05 17
                        • 76

                        #12
                        Siaip gerai paieskojus didziuosiuose zaislu centruose tikrai turetu but. O pats tai tik per pc ir tlf esu ji zaides.

                        Comment

                        • Kalavijas
                          Naujokas
                          • 2009 11 19
                          • 27

                          #13
                          Majongas tikrai geras zaidimas bet yra vienas minusas lb uzknisa sudelioti juos kol pradesi zaisti ;d D:

                          Comment

                          • Verdict
                            Draugiškas dėdė

                            • 2007 11 05
                            • 95

                            #14
                            Trijų metų necro, bet kam kurti naują temą, jei yra sena?
                            Taigi, ar kas nors turi kokių naujienų šiuo reikalu? Labai domintų stalinė versija.
                            Šiuo metu tenkinuosi internetiniu Riichi Mahjong'u per Tenhou bei Janryumon klientus. Abu nemokami, ir žaisti smagu... Bet, visgi, laiko limitas mažas(Tenhou dar spėji truputį pagalvoti, JRM - tik 5 sekundės kiekvienam ėjimui), tad nei padoriai įsiskaitysi į discard'ų krūvas, nei kažką įžvelgsi priešininko fizionomijoje. Norėtųsi bent kartą pamėginti pažaisti su tikru kaladėlių rinkiniu.
                            Na o jei ką nors dar domina internetinis mahjong'as, duokit žinią - galėsim sužaisti vieną-kitą partiją
                            (Bent) Pradedantiesiems siūlau Tenhou (http://tenhou.net) - labai paprasta registracija(tik kur nors į notepad nusikopijuokit suteiktą ID), daugiau laiko pamąstymui, bei paprastas ir neapkrautas interfeisas.
                            Janryumon (http://www.ncsoft.jp/#!/janryumon/) - mėgstantiems gražius, spalvingus efektus. Šiek tiek didesnė žaidėjų populiacija, žaidimas įgarsintas, yra mini avatarai ir t.t. Mano mėgstamiausia funkcija yra ta, kad kažkam laimėjus partiją balsas išvardina visus laiminčioje rankoje esančius yaku(Tenhou viskas duodama tik teksto pavidalu). Bėda tame, kad registracijos procesas gana sudėtingas, žaidimo launcher'į kaskart reikia paleisti per Internet Explorerį, žaidžiant duodama labai mažai laiko pamąstymui, ir dėl funkcijų krūvos iš pradžių labai lengva pasiklysti interfeise.

                            Comment

                            Working...