I kartas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Dai-Katana
    Podcast or Death




    • 2004 10 04
    • 687

    I kartas

    Kadangi jau yra daugiau nei vienas žmogus, kuris pareiškė norą vėliau ar anksčiau sužaisti, tuomet manau, kad jau galima organizuoti pirmąjį susitikimą/susėdimą/susirėmimą. ;]

    Iš esmės kai kuriems žaidimams pakanka ir dviejų žmonių, tačiau esant reikalui atsirastų ir dar bent vienas-du, kurie užpildytų tą spragą, būtiną tarkime Naujakurių žaidimui.

    Kaip ir minėjau - rytoj ir poryt (2008 m. gegužės 04 ir 05 dienos) yra visiškai laisvos ir gali būti panaudotos būtent šiai veiklai.

    Elementariai apsprendžiame, ar tai darome šiomis dienomis, nes priešingu atveju mano "laisvasis" laikas yra tik nuo 19:00 kasdien, išskyrus sekmadienį (sekmadienis visada laisvas).

    Turėkite omenyje, kad šiaip laisvalaikio praleidimui reikėtų paaukoti bent 2-3 ar daugiau (tuo geriau) valandų, kad būtų pasiektas kuo didesnis malonumas.

    Kas už, kas gali, kas kokio žaidimo nori ar gali savo pasiūlyti?

    Pradžioje siūlau elementariuosius Naujakurius. Vėliau bus galima ir su Risk 2210 A.D. ar net ir su Twilight Imperium.
    Paskutinis pakeitimas nuo Dai-Katana; 2008-05-05, 18:51. Priežastis: Elementari tematikos korekcija

    SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN
  • piccosan
    Daft Punk

    • 2005 11 28
    • 250

    #2
    Man butu paranku zinoti ar dar yra vilnieciu norinciu uzsiimti sia veikla?

    Comment

    • Smart
      Rimtas forumo narys

      • 2007 12 05
      • 118

      #3
      Autorius piccosan
      Man butu paranku zinoti ar dar yra vilnieciu norinciu uzsiimti sia veikla?
      As ,bet ne pas mane namie.
      Paskutinis pakeitimas nuo Smart; 2008-05-03, 16:11.

      Comment

      • Dai-Katana
        Podcast or Death




        • 2004 10 04
        • 687

        #4
        Spėju, kad buvo turėta omeny, ar kas nors važiuos iš Vilniaus į Kauną. Realiai panašiu principu galima organizuotis ir Vilniuje, tiesiog reikia turėti vietą, kur būtų galima rinktis ir su galimybe nakvoti.

        Daugiau kaip 6-8 žmonėms retai kada verta rinktis, nebent yra vietos keliems stalams ir lygiagrečiai kitą žaidimą žaisti.

        Vilniuje tuo labiau neturėtų būti problemų su stalo žaidimais ir žaidėjais - didelis miestas ir dar D6 ten pat. Nebent tik Lietuviškasis faktorius gali suveikti, aka tingumo, pasyvumo, abejingumo mikstūra ;] Nieko ten sudėtingo pajudinti subines ;]

        Kiek kainuoja traukiniu iki Kauno iš Vilniaus be nuolaidos ir su studentiška ar moksleivio nuolaida?

        SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

        Comment

        • piccosan
          Daft Punk

          • 2005 11 28
          • 250

          #5
          As omeny turejau kas dar is Vilniaus vaziuoja pas Katana.
          Del traukinio kiek supratau tai 12lt, tos nuolaidos tai cia

          Comment

          • Bardakas
            Žmogus Ne





            • 2005 09 22
            • 1462

            #6
            Būtų įdomu sudalyvaut jei tik mokėčiau bent vieną žaidimą lošt.
            Maybe on Earth, Maybe in the Future
            sigpic
            Kurokawa idėjinis lyderis
            Lėtai keičiu slaptažodžius

            Comment

            • Smart
              Rimtas forumo narys

              • 2007 12 05
              • 118

              #7
              Autorius Didelis-Bardakas
              Būtų įdomu sudalyvaut jei tik mokėčiau bent vieną žaidimą lošt.
              Nieko tokio,pries macha taisykles turetu perskaityti.

              Comment

              • uhura
                Naujokas
                • 2008 03 24
                • 19

                #8
                As vis norejau pabandyti ka, bet taip ir neprisiruosiau, butu puiki proga, jei susiorganizuotumem ir Vilniuje
                I Kauna truputi sudetingiau, nes sesija arteja ir labai daug darbu nusimato si menesi
                Kitaip tariant, as uz ir jei kas bus, mielai sudalyvauciau

                Comment

                • Dai-Katana
                  Podcast or Death




                  • 2004 10 04
                  • 687

                  #9
                  Žaidimų taisyklės paprastos, bent jau paprastesnių. Kol kas abejoju, ar iškarto šoksime prie kažko rimtesnio (mano arba nemano turimo).

                  Naujakuriai išmokstami lošti per vieną-dvi partijas, nesiaiškinant taisyklių, o tai tolygu vienai-dviem valandoms. Realiai siūlau rinktis pas mane bent pradžiai 2 žmonėms iš Kauno arba 4 žmonėms iš Kauno/Vilniaus. Tokiu atveju 4 žmonės užsiimtų Naujakuriais, o kiti du kortų žaidimu Cold War: CIA vs KGB arba galbūt kortų žadimu "Anima". Arba ir tą ir tą ir tą, jei dar daugiau.

                  Rinktis siūlau pirmadienį 12:00 valandą pas mane namie. Orientaciniai objektai - nuo manęs apie 5-8 min. kelio pėkščiomis yra prekybos centras savas, šiuo metu gyvenu Muravoje.

                  Kelios kortų žaidimo "Anima" kortų nuotraukos:
                  Spoileris:






                  Autorius Didelis-Bardakas
                  Būtų įdomu sudalyvaut jei tik mokėčiau bent vieną žaidimą lošt.

                  Taisykles išmoksi per labai trumpą laiką.

                  Negaliu rytoj organizuotis nieko, nes mane išsiveža į tokį dalyką kaip "Lokės pėda", tad net neįsivaizduoju, kada iš ten grįšiu... ;]

                  Beje, piccosan - bijau kol kas ir siūlyti važiuoti iš Vilniaus, nes skaitau, kad jei jau organizuoti kažką "intermiestietiško", tai derėtų ir kiek rimčiau tam pasiruošti (realiai kai aš kur važiuoju, man tokie elementai visiškai nesvarbūs, tačiau nerimauju dėl kitų, kuriems tai gali būti svarbu ;] ). Jei visgi nuspręsi ar nuspręsite vykti ir nakvoti pas mane - pasigriebkite ką nors minkštesnio ar šiltesnio miegoti - lovų ir sofų aš nenaudoju, nes nepatinka man tokie baldai, tad taisytis teks miegoti ant grindų (pats naudoju storą matracą o lovos korpusas rūsyje voliojasi). Elementari vietos ekonomija ;]
                  Paskutinis pakeitimas nuo Dai-Katana; 2008-05-04, 01:01. Priežastis: Info updeitas

                  SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                  Comment

                  • baltas_tigras
                    wild minds

                    • 2007 03 19
                    • 107

                    #10
                    as pasakysiu taip, tie kas mastot apie nakvyne galit pamirst, nes Mister D gyvena su ponaiciu Souls, kuris prilaiko zveri baltas_tigras. kaip zinia tigras sunkiai dirba, tad savaitgali atvaziaves pas Souls tikrai nenori matyt nepazistamu snukiu mieganciu susirietusiu ant grindu kur virtuvej ar smirinejant kur nepriklauso...kazkaip tikrai nesinori kazko menkai pazystamo isvyst ryte einant iki virtuves tik po chalatu

                    p.s as cia ne ziauriai, tiesiog rimtai ir aiskiai, kad ne pagerimai aka "laisvo ploto" meetai cia...
                    Paskutinis pakeitimas nuo baltas_tigras; 2008-05-04, 22:23.
                    Neziuriu anime su LT subais.

                    Comment

                    • Dai-Katana
                      Podcast or Death




                      • 2004 10 04
                      • 687

                      #11
                      Kaip ir minėjau - jokių pagėrimų ir net rūkymų bute ar balkone pas mane būti negali. Rūkymas tik nebent išėjus visai į lauką. Nepakenčiu tos smarvės ir netoleruoju pasyvaus rūkymo.

                      Pas mane kambaryje iš bėdos šiaip drąsiai išsitektų keli žmonės, tačiau esmė tame, kad BT nerimauja dėl perdėm neramios kompanijos, nes jaunimas realiai šiais laikais tik ir užsiima tokiomis nesąmonėmis, kaip lakimai ir t.t. Gyvenu ne vienas, šalia manes gyvena kaimynai, kurie lyg ir žmonės, nereikia man rizikos, dėl kurios kažkas turėtų aiškinti man gyvenimą, kaip negalima girdyti nepilnamečius ir netrikdyti kažkieno miego (naujame bute nežinau, kokie tie kaimynai).

                      Ateičiai jeigu bus daugiau žmonių - bus ir normalesnis ir saugesnis plotas nakvynei, tačiau vėlgi - jokių "tūsofkių".

                      SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                      Comment

                      • Dai-Katana
                        Podcast or Death




                        • 2004 10 04
                        • 687

                        #12
                        Da first round

                        Reziumuojam pirmąjį susitikimą.

                        Atvyko pas mus (Dai-Katan & Souls) kaip ir tikėtasi du žmonės - ZuZiZ ir jo draugas Karolis (tikrojo niko nežinau ;] ).

                        Lošėme visi, tiesiog Souls prisijungė vėliau (šiek tiek taisykles pasiaiškinome ir šiaip tuos kelis turimus žaidimus žiūrėjome).

                        Buvo lošti po vieną partiją kortų žaidimai Cold War: CIA vs KGB ir Anima.

                        Abiejų žaidimų trukmė bendrai sudėjus - apie 5 valandos (nuo ~ 13:00 iki ~18:00), turint omenyje, kad Karolis ir ZuZiZ juos lošė pirmą kartą.

                        Suveikė kiaulystės ir kitokių nelaimių faktorius - ZuZiZ "padarė" mus visus abiejuose žaidimuose ir tokiu būdu liko absoliutus pirmojo susibėgimo nugalėtojas ;]

                        Pokerio taisyklių taip ir nespėjome pasiaiškinti, nes jau kaip ir pakako ir to praleisto laiko.

                        Iš šiandien dienos žaidimų galiu sakyti drąsiai, kad maksimum 5 žmonių visiškai pakanka be problemų praleisti laiką, turint omenyje, kad niekas neliktų ant ledo ir nebūtų pergrūstas kambarys. Paprasto didelio stalo dviems žaidimams nelabai užtektų ir nelabai verta organizuoti "all day & night" sesijų, nes paprasčiausiai jie tikrai po tam tikro laiko vargina - ganėtinai daug mąstymo, "intrigų", blefo ir kitokių suktų reikalų.

                        Nuo šiol manau, kad nederėtų viršyti 5 žmonių skaičiaus ir pavyzdžiui 6 žmonėms organizuotis tik lošiant konkretų žaidimą.

                        Mano manymu - laikas buvo praleistas tikrai maloniai ir smagiai, ir bus dar smagiau, kai griebsimės kitų žaidimų ir taisyklės bus aiškesnės visiems, kurie prisijungs.





                        P.S. Labiausiai nesisekė man

                        SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                        Comment

                        • ZuZiZ
                          omfgstfu
                          • 2008 03 13
                          • 10

                          #13
                          Pries valanda grizom tai labai patiko, ipac Anima, tik pradzioj sunkoka buvo suprast abieju zaidimu taisykles. Kompanija draugiska, viska paaiskino, padejo. Gerai ir smagiai praleidom laika.

                          P.S. joks ten kiaulystes desnis

                          Comment

                          • Dai-Katana
                            Podcast or Death




                            • 2004 10 04
                            • 687

                            #14
                            Dar papildomai paaiškėjo, kad Cold War žaidėnme ne visai pagal tikslias taisykles. Praleidome kai kuriuos elementus, kuriuos dabar naudojant bus kurkas daugiau strategijos.

                            P.S.: Laukiame Anima papildymo ir laukiu, kada turėsiu nuosavą Anima ;p

                            Rakinu temą, nes elementariai jau buvo antras susitikimas, o pirmojo nėra prasmės aptarinėti, o temos pervadinti vistiek neina (gaila trinti) ;]
                            Paskutinis pakeitimas nuo Dai-Katana; 2008-05-11, 21:16.

                            SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                            Comment

                            Working...