Gyvenimas - kaip anime.

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Insanity
    Alter Ego

    • 2010 01 31
    • 122

    Gyvenimas - kaip anime.

    Taip išėjo, kad sugalvojau sukurti naują giją, kurioje norėčiau išgirsti, tikras išgyventas situacijas iš pirmųjų asmenų, kurios kažkiek panašios į anime.
    Ar tai istorija kaip įsimylėjote, nustebote, suradote naują draugą ar atradote kažką neregėta jūsų akimis...
    Pasidalinkite su visais šiais stulbinančiais momentais...


    Man tokia situacija įvyko su pirmąją mergina...

    Šeštadienio popietė, linksmai važiuojam toli Klaipėdos kryptimi nuo Kauno švęsti draugo gimtadienį, su labai daug žmonių, keliomis mašinomis, pusės jų net nepažystu... sustoje kažkokioje poilsiavietėje šiek tiek susipažindinam, pakalbam, vairuotojai ilsisi (gan ilgas kelias), ir vėl su gera nuotaika susėde į automobilius važiuojame toliau...
    Galiausiai pasiekia tikslą išsilaipiname prie dviejų dviaukščių namų kažkokioje nuošalioje sodyboje su keliais gretimais namais...
    Na išpradžių viskas labai fainai, išgeriam, pasveikinam su gimtadieniu, vėl išgeriam... persirengia einam į pirtį, iš prities į prūdą, na ir taip toliau... Jau šiek tiek nusilakste, aprime bendrauja visi, kas kalijana traukia... O aš su dviem panelėm sėdžiu prie stalo... Viena labai sužavėjo mane, diskutavom kažkaip su ją įvairiom temom, pasipasakojom daug apie save, visgi aš kaip nepatyres toje dar srityje buvau, labai drovėjausi kažko "arčiau tikslo" paklausti... taip prakalbėjom kelias valandas, vidurį mūsų diskusijų antra panelė pasišalino (nors ir nelabai mandagu iš mano pusės, bet ką dabar, dar visai durnas buvau..) Alkoholio netrūko tai palaikiau stadija tokia "kreivo bachuro" visą vakarą... Maždaug 4 nakties patraukiau į greta esantį namą miegoti, užlipau į antrą aukštą, o ten visas aukštas vienas didžiulis miegamasis kambarys, susiradau patogiausia vietą, (dar ne visos buvo užimtos) ir šiltai atsigules bandžiau užmigti...
    Po kiek laiko išgirdau kažkieno žingsnius, kažkas lipo į antrą aukštą... trumpam uždegė šviesa ir vėl užgesino. Nespėjau sureaguoti kaip kažkas pakėlė mano kaldrą, pamaniau draugai jau kažką kvailo sumąstė padaryti... staigiai atsisukau, o šalia buvo ta panelė su kuria bendravau visą naktį...
    Viskas ką ji pasakė buvo "O tu ir drovus..." ...

    Manau nuspėjat kas nutiko po to, tiesa sakant nieko labai intymaus nebuvo, bet tai turbūt buvo romantiškiausia man naktis, o ta frazė įsirėžė mano širdyje ir atmintyje turbūt visam likusiam gyvenimui...
    Nors tai ir tokia beveik meilės istorija, man ji labai primena epizodą iš Onegai Teacher...
    Spoileris:
    ...kai pagrindinis herojus su savo žmona buvo išvažiave į hotelį

    nežinau kodėl, galbūt panašumų ir nedaug yra, bet kad ir kaip begalovčiau, man jos labai panašios...

    P.S Tai neturėtų būti būtinai meilės istorija, tai gali būti betkas kas gali būti sugretinta su anime. Tiesa sakant, šią giją įkvėpė sukurti, keista nemiga, alkoholis, prisiminimai, bei Zx-Shade istorija: http://www.animezona.net/forum/showt...l=1#post175447
    P.P.S Jei tokia gija jau yra, arba netinkamoje sekcijoje, atsiprašau...
  • Gvauz
    Naras
    • 2006 11 18
    • 271

    #2
    kas čia romantiško kai per tūsą abu girti buvot?

    Comment

    • Insanity
      Alter Ego

      • 2010 01 31
      • 122

      #3
      Autorius Gvauz
      kas čia romantiško kai per tūsą abu girti buvot?
      Na gal ne visi pavadintų tai romantika... Galbūt tai net ir nebuvo romantika, nežinau... Bet kažkaip viską sugretinus pagal Gijos "main topic", man taip atrodė. Nes tas epizodas kurį paminėjau man kažkuo išskirtinis ir sukelia nostalgiškus prisiminus, matyt dėl to taip ir išsireiškiau, "romantika". Galiausiai nebuvom visiškai girti, nors dėl to ginčytis negaliu, matyt alkoholis daro savo.

      Comment

      • Gvauz
        Naras
        • 2006 11 18
        • 271

        #4
        šiaip per visus anime per daug nerealu, nes niekad nebūna tokių gerų žmonių, poto niekad nebūna, kad taip ant vieno čiuvo suliptų kelios panos ir, kad jom vien sex su juo svarbu, poto niekad nebuvo tų tariamų didvyriu, niekad panos nebūna ant tiek mielos kaip per anime (nebent vaidina) ir šiaip visas anime yra tiesiog vaizduotė, net tie slice of life, school life and other stuff kur neturi jokių fantastikos dalykų. Spėju net pačioj Japonijoj taip žmonės nesielgia, todėl perteikia viską ko jiem trūksta į anime. Bet šiaip smagu įsivaizduot, kad darai kažką panašaus, kaip kad tu.

        Comment

        • Driezius
          Kas toks?

          • 2009 10 21
          • 143

          #5
          Perskaitęs Insanity istoriją susidariau įspūdį, kad tai ne romantika, o experience greičiau. Sunkus atvejis, kad anime vykstančios istorijos taptų realybe. Nesakau, kad neįmanoma, bet tai mažai tikėtina.

          Comment

          • Insanity
            Alter Ego

            • 2010 01 31
            • 122

            #6
            Autorius Gvauz
            šiaip per visus anime per daug nerealu, nes niekad nebūna tokių gerų žmonių, poto niekad nebūna, kad taip ant vieno čiuvo suliptų kelios panos ir, kad jom vien sex su juo svarbu, poto niekad nebuvo tų tariamų didvyriu, niekad panos nebūna ant tiek mielos kaip per anime (nebent vaidina) ir šiaip visas anime yra tiesiog vaizduotė, net tie slice of life, school life and other stuff kur neturi jokių fantastikos dalykų. Spėju net pačioj Japonijoj taip žmonės nesielgia, todėl perteikia viską ko jiem trūksta į anime. Bet šiaip smagu įsivaizduot, kad darai kažką panašaus, kaip kad tu.
            Tu žiūri į visą tai tik pro vieną aspektą... jei paskaitytum http://www.animezona.net/forum/showt...l=1#post175447 suprastum, juk nutinka gyvenime įvairiausių ir netikėčiausių situacijų.
            Manau tau trūksta šiek tiek optimistiškumo..

            Comment

            • Airiz
              מיד





              • 2004 01 09
              • 1656

              #7
              Pagal mane tu lygini skirtingus dalykus, anime istorijos jau nėra tokios nerealios ( neskaitant griežtus žanrus, pagal kuriuos gyvenime nelabai įmanomas atsitikimas).
              Toks reiškinys yra gana dažnas, galu gale juos be galo ir krašto aptarinėja visokie Cosmpolitan ir panašaus pobūdžio žurnalai, tad kažkaip aš nerandu čia paralelių būtent su anime. Tai vėrčiau gyvenimas, pačiose gi anime viskas labai perlenkta..juk pamačius po kaldrą lendančia paną ne noseBleedinai ir nealpai

              Comment

              • Insanity
                Alter Ego

                • 2010 01 31
                • 122

                #8
                Autorius Airiz
                Pagal mane tu lygini skirtingus dalykus, anime istorijos jau nėra tokios nerealios ( neskaitant griežtus žanrus, pagal kuriuos gyvenime nelabai įmanomas atsitikimas).
                Toks reiškinys yra gana dažnas, galu gale juos be galo ir krašto aptarinėja visokie Cosmpolitan ir panašaus pobūdžio žurnalai, tad kažkaip aš nerandu čia paralelių būtent su anime. Tai vėrčiau gyvenimas, pačiose gi anime viskas labai perlenkta..juk pamačius po kaldrą lendančia paną ne noseBleedinai ir nealpai
                Tas "nosebleed" tai tikrai pralinksmino
                Bet juk ne visi anime yra tokie patys ir visgi įdomu išgirsti įvairių situacijų kurios panašios ar sugretintos su anime.
                Šiaip asmeniškai man daug įdomiau išgirsti viską iš pirmųjų asmenų, jų nuomonę neperrašytą žurnalų, kurie žiūri tik savo reitingus, ir pakreipia taip, kad istroija būtų įdomesnė skaitytojams. Tose istorijose trūksta unikalumo ir natūralumo, būtent dėl to ir sukūriau tokią giją.

                Comment

                • Gvauz
                  Naras
                  • 2006 11 18
                  • 271

                  #9
                  Autorius Insanity
                  Tu žiūri į visą tai tik pro vieną aspektą... jei paskaitytum http://www.animezona.net/forum/showt...l=1#post175447 suprastum, juk nutinka gyvenime įvairiausių ir netikėčiausių situacijų.
                  Manau tau trūksta šiek tiek optimistiškumo..
                  taip, aš pesimistas ir bandau laikytis bent vidurio. Šiaip tie visi fail kur rašo žmonės, tai iš tikro tiek emocijų nesukelia, kiek jie smile prideda ir viso kito, o tai pagrindinis skirtumas tarp anime ir realaus gyvenimo, nes anime visos emocijos perdėtai išreikštos, bet be jų nebūtų įdomu žiūrėt.

                  Comment

                  • Driezius
                    Kas toks?

                    • 2009 10 21
                    • 143

                    #10
                    anime visos emocijos perdėtai išreikštos, bet be jų nebūtų įdomu žiūrėt.
                    So true. Aš dabar mėginu įsivaizduot anime kurio visi pagrindiniai personažai būtų Ayanami Rei atmainos ar kažką panašaus. Klausimas - ar būtų įdomu tai žiūrėt? Manau, kad ne.

                    Comment

                    • Bardakas
                      Žmogus Ne





                      • 2005 09 22
                      • 1462

                      #11
                      Kartą buvau pagautas išvaizdžios merginos, kuri prispaudus mane prie sienos atlikinėjo įvairiausio tipo seksualinius procesus. Man rodos buvau hentajuje.
                      Maybe on Earth, Maybe in the Future
                      sigpic
                      Kurokawa idėjinis lyderis
                      Lėtai keičiu slaptažodžius

                      Comment

                      • denix2
                        Visa valdžia vaizduotei!

                        • 2008 04 19
                        • 350

                        #12
                        Autorius Bardakas
                        Kartą buvau pagautas išvaizdžios merginos, kuri prispaudus mane prie sienos atlikinėjo įvairiausio tipo seksualinius procesus. Man rodos buvau hentajuje.
                        Čia tai būtu mano svajonė...na čia manau kiekvieno perverto svajonė
                        “I reject your reality and substitute it for my own.”
                        www.facebook.com/DenisO.art.

                        Comment

                        • Gvauz
                          Naras
                          • 2006 11 18
                          • 271

                          #13
                          mane vaikystej gaudė kelios panos... so what? neprimena nieko iš anime. beje spėju, kad ji girta buvo, o girtos visaip daro, o poto gailisi, kad su tuo permiegojo ar su anuo

                          Comment

                          • Insanity
                            Alter Ego

                            • 2010 01 31
                            • 122

                            #14
                            Autorius Gvauz
                            beje spėju, kad ji girta buvo, o girtos visaip daro, o poto gailisi, kad su tuo permiegojo ar su anuo
                            Jei tu kalbi apie mano pasakojimą, tai draugavom su ją beveik puse metų (galvok ką tik nori ), ir kaip sakiau nieko ten įpatingo nebuvo tą nakt tarp mūsų

                            Comment

                            • Shaka
                              Dancing Samurai

                              • 2010 03 05
                              • 295

                              #15
                              nezinau kiek tai bus i tema, bet siaip kaskart persirengus cosplay mane apima jausmas, lyg tikrai imtum gyvent to personazo kailyje. bet del realiu situaciju nebent galeciau paminet YGO! kortu turnyra pries kelis metus. aisku lauru ten neskyniau, bet bent jau azarta pajutau ^^ tikrai ten buvo zmoniu, kurie nuteikdavo filmuko situacijom ^^
                              ♪♫░▒▓♦►UNINSTALL◄♦▓▒░♫♪ ------> http://www.youtube.com/user/UNINSTALL404

                              Comment

                              Working...