Susipažinkime ^^v

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • KazE
    Forumo vilkas
    • 2003 09 22
    • 139

    Susipažinkime ^^v

    Tema kur kiekvienas gali (pageidautina) prisistatyti. Galima (butu malonu), pamineti amziu, varda, gyvenamaja vieta, kaip susidomejot anime, kaip atradot animezona, ka seip veikiat, ka megstat valgyt, anime manga games top #1 visu kategoriju ir dar visoki velnia aka quirks.

    P.S. galetu ir senesni forumo nariai pasisakyti ka nors apie save ^^v
    P.P.S.
    Viena taisyklė:

    gijoje tik prisistatoma ir visiškai nediskutuojama, visos diskusijos trinamos be įspėjimo!
    Paskutinis pakeitimas nuo Daan; 2007-12-18, 18:56.
    http://img361.imageshack.us/img361/5696/sig9vf.png
    "While we�re living | The dreams we have as children | Fade away
  • KazE
    Forumo vilkas
    • 2003 09 22
    • 139

    #2
    Tai busiu pirmasis -_-'
    Vardas Domas, imigrantas, lokalizuojuos st. louise, vieta gali keistis (manau metu begyje tureciau persikelti i UK). Anime/manga/games taip rimtai domiuosi pora metu. Didziausias pasididziavimas, pastaruju kolekcija (na games beveik nera --'). Kaip atradau animezona nebepamenu, gal kas pakviete, gal irc uzmaciau. Meile panom didelem akim ir mazom burnom turiu jau nuo seno, is kur kilo nepamenu. Topuose: FLCL, GUNNM ir Guilty Gear. Megstamiausias maistas anyziniai sausaineliai.
    o____Ov
    http://img361.imageshack.us/img361/5696/sig9vf.png
    "While we�re living | The dreams we have as children | Fade away

    Comment

    • Sable
      The Hitchhiker





      • 2005 03 11
      • 1530

      #3
      Esu Andrej is Vilniaus. Po kokio menesio su trupuciu busiu 20 metu. Anime man yra gana naujas dalykas, nes realiai skoni pajutau pries pusmeti. Tiesiog staigiai uzejo pasiziuret koki kita dalyka nei standartiniai holivudiniai filmai. Pradejau nuo NGE. Topai: Berserk, FLCL, Texhnolyze, Bleach. Is esmes megstu Martial Arts zanra.

      Kuom uzsiimu? Na anksciau labiau joga uzsiiminejau, dabar alpinizmu (na joks ten alpinizmas - laipau dirbtinem sienelem ir virvem po sporto sale karstausi). Kas ten dar? Na dar pabegiot ilgom distancijom megstu. Knygas irgi skaitau (fantastikos, mistikos ir siaubo).
      Pasidomejau "per ta pati googla" ar yra koks lietuviskas forumas ir atsiradau cia, del ko labai dziaugiuos.

      Valgau daug ka, bet mesos ne (cia nesupraskit neteisingai - jokie cia isitikinimai ar kas panasaus - tiesiog gyvenimo budas. Dar pamirsau uzsimint, kad i zygius varyt megstu ir apskritai gamta megstu.

      Tai vat...nuo rytojaus vasara , su kuom visus ir sveikinu !!!

      Comment

      • FreaK`aZ
        Rimtas architektorius




        • 2005 02 22
        • 532

        #4
        Apudeit'u:

        Amžius: 22
        Lytis: Vyras
        Vardas: Algis
        Profesija: Architektas
        Būdo bruožai: Storas, niūrus sociofobas.
        Muzika: Shoegaze
        Alus: Stout'as
        Paskutinis pakeitimas nuo FreaK`aZ; 2008-11-17, 09:53.
        "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
        with a sick idea of world domination"

        Comment

        • Ruki
          [Baka]
          • 2004 10 30
          • 21

          #5
          heh... Mano vardas Nijolė Neseniai sukakojo 17 metuku ^^ pati jaunystė kvailystė (*^_^*) Anime susidomejau taipogi ne per seniausiai, mazdaug pries metus. Saip anime domiuosi ne per seniausiai, o rimciau dometis pradejau ivedus interneta ir skirtingai neik daugelis, anime susidomejau per tv3 rodytais digimonais .... atrodo, juos dar ir dabar rodo veliau perejau DB trilogijos >.<
          Anime topai... Air tv, Flcl, Trigun... ir siaip, siunciu anime tik sukurtais nuo 2000+m. Aisq, buna isimciu. Dabar ziuriu Loveless ir IZUMO -Takeki Tsurugi no Senki- :P
          Pomegiai... visada, kai reikia juos isvardyt visus ir pamirstu nu nzn... megstu skaityti, ypac fantastika... piesti... mm... labai myliu zirgus megstu linksmus zmones, su kuriais galiu pasijuokti, megstu linksmai praleisti laika Megstamiausias valgis... mano silpnybe: obuoliai
          vsio siam kartui (*^_^*)~

          P.S. anime zona radau per google ^^ ieskodama anime forumu...
          EDIT: i topus pateko SaiKano!!
          Paskutinis pakeitimas nuo Ruki; 2005-09-17, 01:52.

          Comment

          • Mukazala
            There's no one like me
            • 2005 04 20
            • 7

            #6
            Mjuoo.. Jaunyste kvailyste... tuo metu (pries 8 metus) pradejau ziureti pirmuosius anime per RTL2- Captain Tsubasa ir SailorMoon, DBZ. Kartais videokastes tekdavo pazet.. Loddos War patiko. Veliau emigravau i Vilniu ir apstojau, nes nebuvo is kur gauti. Sekantis susizavejimas buvo pamaciu geresnio piesimo pilnametrazi anime Escaflowne, tada ir atgijau is naujo ir pradejau siustis viska is eiles. Nera kazkokiu dideliu apribojimu- patinka etchi (Love Hina), action (Berserk, Trigun), parody (FlCL), Romance.. (kvaili pavadinimai ir neatsimenu) ir siaip fighing (Air Master, Tenjou Tenge). Mates Neon Genesis Evangelion visas, Rurouni kenshin OVA ir movie (OVA valdo), Wolf's Rain (geras ir), Grenadier, Green Green, Saikano, Programmer Shirase, X(movie ir TV), Blue Submarine, Cowboy bepop, Sprigan, Ghost in the shell ir t.t. Na taip sakant stazas nemazas. Vistik 8 metai kaip spoksau akis isvertes, jau ir barzda atsirado. Hentai kelis mates bet.. :/ a ten kazka vezancio matot? Geriau mergina gyvai taip pavaryt negu seiles varvint i piesta.

            Antra liga... atsigimes geimeris, zaidziu tiek FPS, RPG, Race, Strategy, Adventure. Dauguma hitu prazaides. Nes mano posakis- nekritikuok, jei nesi pats to isbandes ir perejes iki galo. :P

            Megstamiausias maistas- peilis skrandziui: Pica, CocaCola, Submarinai. Jei galima prie to irasyciau ir rytine kava su cigarete (pelenine kaip is Anine, beku prikrauta, nes nespeju nes lauk)... geriausias dienos momentas kai ryte taip iseini i balkona.

            Ziuriu ir filmus....Na nera cia ka rasyt, domiuosi viskuo ka galima gauti per PC. Gyvenimu reikia dziaugtis.

            I Anime forumus uzklydau ieskodamas lietuviu bendraminciu, o tiklsliau- ziurinejau ar yra LT informacijos apie Anime. Didelis pagyrimas chebrai us Bravo Girsl LT subtitrus... Tik kada bus galima sulaukti antro sezono is jusu?

            P.S. Jei dar gerai atsimenu, tai Marium kartais i mane kreipiasi.
            Paskutinis pakeitimas nuo Mukazala; 2005-06-02, 12:49. Priežastis: O kuo vardu ir nepaminejau

            Comment

            • ForGetFul
              Waiting for the sun :)
              • 2005 06 01
              • 12

              #7
              nu jo, kaip naujokui tai net vos pastebejau kad cia gan naujas thread
              as irgi zinau kas yra turbo lagas...

              Comment

              • zio
                Administratorius


                • 2000 02 22
                • 264

                #8
                Rokas, 27m
                Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2009-11-23, 22:36.

                Comment

                • gediminas
                  bebop
                  • 2003 06 22
                  • 24

                  #9
                  Oki ash irgi parashysiu apie savi, jau priesh keleta dienu buciau parashes, bet susibiesinau kai mano didele rashliava dingo luzinejant inetui tai ne nekilo ranka tai kartoti.
                  Esu Gediminas ish Kawno, metu 26, mokaus KTU teletabiu fakultete, dirbu su mechatronika susijusi darba tad mechos nelabai traukia ))
                  Anime pradejau rinkti ir suzinojau kas tai yra gal priesh penketa metu, rimciau rinkti pradejau gal priesh pora ar tai trejeta metu. Uzsikreciau nuo klipa Wamdue project - King of my castle. Pamaciau ir pradejau ieskoti pagal ten pastatyta. Beieskodamas uzklydau i #anime kanala, ten suzinojau apie www.anime.lt kur buvo daug screenshotu ish skirtingu anime, radau jog ko ieskau yra GITS tad pradejau ieskoti kaip parsisiusti, ieskojau per ftp, vaiksciojau po mirc download kanalus visokius, aixsq gavau ish draugo ta anima, o rimciau pradejau siusti kai atsirado bitorrent
                  niu tiek apie mani..
                  tiesa del maisto tai nesu ishrankus megstu miltinius kepinius ir mesa :}
                  ai dar del animezona atradimo viskas cia per #anime kanala
                  P.s. niu ir priesh postinant padarom copy :]
                  Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2006-02-21, 09:49.
                  http://gediminas.kalnieciai.lt/anime/bu_girl_vs_trigun.gif
                  Your ticket to the future is allways blanc.

                  Comment

                  • Eglaya
                    Procrastinator


                    • 2005 07 22
                    • 561

                    #10
                    Hmm.. Gal ir man ką leptelėt

                    Ką gi. Sveiki visi. Aš esu Eglė, man 19 metų (<--- viena vertus, labai mažai, kita vertus *faint*). Studijuoju VU. Esu beviltiška antrakursė, kuriai nusispjaut į savo profesiją, kuri nieko nesimoko ir šiaip, nežino, ką Vilniuj veikia. Mano originalią "lokalizaciją" galit matyt prie avataro.

                    Anime visuomet patiko (na, kuriai mergaitei gali nepatikt žmonės gražiom akim ), netgi tuomet, kai dar nežinojau, kas tai yra. Nesakau, kad labai daug apie ją išmanau. Nesu mačius nei Naruto, nei Yu Yu Hakusho, nei InuYashos ir dar ten visų tų top anime, bet žinau tikrai daugiau nei vidutinis LR pilietis Vasarą mane darbe tik "pokemonu" arba "songoku" ir tevadino.

                    Šiaip laisvalaikiu užsiimu paišymu: http://eglaya.deviantart.com
                    ir rašymu *rodo į parašą* ir t.t.

                    Va
                    Paskutinis pakeitimas nuo Eglaya; 2007-11-23, 19:09.

                    Comment

                    • Ozis

                      #11
                      Sveiki, as Alius, man 18, studentas, fizikas truputi meginu rasyti, kartais papiesti, bet kolkas inete nieko neplatinau...
                      Anime dometis pradejau nuo DB ir Hellsingo (na siaip pirmasis mano anime buvo Speed Racer, bet dar tada buvau visai "mazas" ir neskyriau cartoon nuo anime). Pirmasis savarankiskai paziuretas anime Love Hina, gal todel dabar pagrinde ziuriu ecchius na dar megstu dark (kaip Berserk ir Bastard!), pure (kaip Ragnarok The Animation ir Lodoss War), humor (Slayers siuo metu jau ipusejau 1 sezona) fantasy. Kartais jei ne per daug nulenda i liudnuma (kaip Saikano) megstu paziureti ir Romance (megstamiausias be abejo Onegai Teacher).

                      Comment

                      • Lamb_of_God
                        War, war never changes...
                        • 2005 09 17
                        • 96

                        #12
                        hallo ir ash nusprendzhiau pasirahsyti... shaip esu Rokas, draugai vadina Arma,
                        anime nzn nuo kuriu laiku niekad ja laibai stipriai nesidomejau, ai beto man beveik 19m.
                        anime zhiuriu nuo KazE gyvevavimo laiku lietuvoje[kaze neysizheisk], shaip buvau nustojas zhireti kury laika anime zhiuredavau pastoviai ti kdvi animas LAIN ir FLCL, shaip esu studentas, fan artas neman pieshti nemoku, esu Kauno Anime fanų/megejų Klubo vienas pagrindiniu ykureju, grynas kawnietis, pomegiai gamedev, 3d art, ANIME....
                        turiu labai didelia ir grazhia svajone ishleisti pirmaja lietuvishka Manga[nors tai butu ne mano piehsta ir nemano rashyta]{nes ash studijuoju liedyba}, milimiusia yra tik viena anime LAIN.... ai dar shaip labai megstu mmuzika... xD
                        ai dar megstamiausias valgis... nzn gal dvigumas expreso su pieno puta ir dvigubas crapachino...
                        PS: KazE brolis.... xD
                        Paskutinis pakeitimas nuo Lamb_of_God; 2005-10-22, 19:25.
                        Laisvas ir nepriklausomas video menininkas

                        Comment

                        • epas
                          Narys


                          • 2005 08 12
                          • 83

                          #13
                          parasykit man ir susipazinsim!
                          Paskutinis pakeitimas nuo epas; 2007-11-23, 19:21.

                          Comment

                          • Audria
                            Labai pikta. Neerzinti

                            • 2005 09 25
                            • 98

                            #14
                            Na va

                            Hellow (._0)v As Audra,man 15metu,gimshe kovo25,kas pasveikinsit?xDD O siaip daug apie save papasakot negaliu,nes kokia as turi nuspresti zmones,kurie bendrauja su manim,o ne as pati Megstu per fizika piesti i sasiuvini anime,nes labai jau nuobodu buna xDD Uz tuos paisaliojimus mane ypac smerkia drauge,su kuria per fizika sedziu xDD Ipac kai gaunu ketvertus,penketus xDD Siaip dar siuo metu truputi mokinuos grot su gitara (kad galeciau pagrot Nirvanos kurinius) ir bandau piest manga (kolkas nelabai kaip sekasi,bet bandyti verta) Mmm megstamiausia grupe kaip ir Nirvana,o siaip dar visokio muzono paklausau,bet ypac megstu rock.Planuoju studijuot zurnalistika,kadangi megstu rasyti x) Anime pradejau dometis nuo kazkur 9-10m,labai patiko Digimonai xDD Dar atsimenu kaip su klasiokais (yeah,klasiokais,nes mergaites tokiu 'nesamoniu' neziuredavo xDD ) keiciaus visokiomis kortelemis,tazo ir pan xD Uhh,geri laikai buvo ^^" Po to ejo DZB manija :> Turejau piiiiilna tu lipduku xD Niu o visiskai uzkabliavo tai Hellsing,Kite and Mezzo Forte xD
                            O megstamiausi anime tai <cia ne eiles tvarka,tipo kad megstamiausi,o vardinu visus,kuriuos prisimenu>
                            1.Peace Maker
                            2.Elfen Lied
                            3.Kimi ga Nozomu Eien
                            4.Princess Mononoke
                            5.Spirited Away
                            6.Gravitation
                            7.Paradise Kiss
                            8.Fruits Basket
                            9.Ganz
                            10.Shakugan no Shana
                            11.Loveless
                            ir dar daaaaaug daug,nepamenu visu ^^
                            Paskutinis pakeitimas nuo Audria; 2006-11-25, 16:55. Priežastis: Biskiuka kai ka reikejo pakeist (:

                            Comment

                            • Balioniukas
                              Tyla gera byla
                              • 2005 03 28
                              • 18

                              #15
                              Na ka vaikai, nustebinsiu as jus truputuka
                              As Migle is Kauno, sukakojo man 19 jau senokai Kodel nickas Balioniukas? O gi del to, kad mane taip draugai vadina, uztat ir pasivadinau taip. Anime susidomejau pries kokius 3 metus, viskas prasidejo nuo kazkokio per lrt apie futbola, net nepamenu pavadinimo, taip pat isgyvenau ta dbz perioda vieni is megiamiausiu anime siaip Speed Grapher, Hellsing, Vampire Hunter D ir panasiai. Be anime dar velniskai megstu muzika (heavy, speed, thrash, black ir doom metal), kaip sakant kuo sunkiau tuo geriau, taip pat piesiu, perpiesiu ir pan. ai, dar nepaminejau kur mokaus, ogi vdu menotyra na ka, tai tiek

                              Comment

                              Working...