Kam jūs skiriate savo laisvalaikį be anime siuntimosi ir žiūrėjimo?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Renata
    Meanie


    • 2008 05 25
    • 715

    Kam jūs skiriate savo laisvalaikį be anime siuntimosi ir žiūrėjimo?

    ei jaunimas nejau jus visa savo laisvalaiki skirete animams?
    o ar seis metais jau buvote iskiloj, maudetes ezere, pasodinot medi? ar dar kanors gero nuveiket?


    as tai jau maudziausi ezere ir nuravejau savo pirma lysve
    AnimeList // Last.fm // DeviantArt
  • SataNa
    Mind Zone



    • 2008 02 15
    • 600

    #2
    naujaisiais metais apsineshiau su draugais <- nu tokiu dalyku shimtai shiemet buvo, tai kad neskaichiuosim
    zhiurekim... mm... Isheinu i lauka su draugais zhaisti kashi ir pagerti alaus dazhniausiai Nors labiau susirenkam ant vetros stadiono kalniuko pagerti, pakalbeti ir t.t.
    Savaitgaliais ishvazhiuoju i soda padeti statyti nama :P Su Lucion666 ir karolisvis dirbom shi sheshtadieni Megstu eiti, ten kur pakviechia. Pvz: draugo dzido varzhybos, dar kito draugo muzikinis pasirodimas su bugnais kazhkur ir t.t.

    Greit varysiu i karo stovykla ir po jo dirbsiu kokius 2men, o jei paviks ir dar per mokslo metus

    o prie kompo -> Chatinu per skype, subtitruoju, aprashymai ir geimai
    Kartoškė

    Comment

    • Miglaja
      Cute potato ~


      • 2007 12 16
      • 560

      #3
      Vaikstau su draugais...(veikiam daug ka), skaitau knygas(nemeluoju), o kita savaite i Palanga trim dienom vaziuoju su nesavo klase... Beto dar liepos menesi i Juros skautu stovykla vaziuosiu(jau antri metai)....
      Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

      Comment

      • Evil_of_Darknesz
        Suicide is painless...

        • 2006 04 09
        • 998

        #4
        Nu be anime, tai zaidziu klasikinius old-school zaidimus (dazniausiai rpg), ant snes ir psx emuletoriu, kartais pamiegu, jeigu iseina. Siunciuosi filmus ir juos ziuriu O siaip kaip ir satana esu visiskas degradas tai geriu beperstojo, uzsirukau zoles ir einu aprasymu rasyt, zodziu esu grynas alkoholikas, mane kartais galit pamatyt rotuses aiksteje, dazniausiai ten ateinu nusislapint ir pamegot (Juokauju)

        Comment

        • headbang_

          #5
          hm.. laisvalaikis.. ziuriu tv, skaitau zinyna, miegu, galiu piest, dirbu ( bet tai ne laisvalaikis, ane? .. ), groju gitara ( kaip iseina ), tesiog sedziu ir klausausi muzikos.. ..galvoju.. draugu daug neturiu tai ir sedziu viasas dienas namie.
          prie kompo tik paskaitau cia naujas zinutes, tikrinu e-mail, ziuriu filmus, ieskau dainu akordu, gal 1 karta per menesi ir susirasineju.. kartais bandau kokia nors animacija padaryt
          o vasara.. dabar dvi savaites nusprendziau praleist pradines mokyklos stovykloje kaip vadoves padejeja. vaziuosiu i stovykla ir prie Uralo kalnu.. vsk.

          Comment

          • Huy-san
            657

            • 2008 01 31
            • 160

            #6
            daug miegu, megstu pavalgyt, paklausyt muzikos.skaitau laikrascius, reciau knygas. Dabar mokausi vairuoti. Kai turiu laiko, chill su draugais namuose ar seip kur lauke, buna islenkiu bokala alaus ar uztraukiu joint'a. Stengiuosi nepraleisti nei vieno geresnio D'n'B party Jokiu usual hobbies nerasta. Niekad nesidomejau nei automobiliais nei zvejyba ar sportu.
            Kai pasibaigs egzaminu/stojimo laikotrarpis eisiu ieskot darbo. that's about it

            pamirsau paminet kaunter strajka, skiriu jam ~30 min per diena =]
            Paskutinis pakeitimas nuo Huy-san; 2008-06-06, 19:53.

            Comment

            • Sloth
              [SrX]

              • 2007 09 14
              • 277

              #7
              Ziema: Rytas - einu i shule, popiete - pasijungiu i l2 ( liga...) , vakaras - Anime. Taip siokiadieniais, savaitgaliais arba laabai daug anime, arba laabai daug l2 arba laabai daug alaus ^^ .
              Vasara : Gryztu is shules, pazaidziu kokia 1h DMC ar POP (L2 - gone.) , tada einu lost kashi, vakare dazniausiai susirenkam su pazystamais ir pora valandu zaidziam stalo zaidimus/kortom. Savaitgaliais alus.

              Btw, siandien atidariau maudymosi sezona :P Pripuciama baidare, kuri lengvai apsivercia valdo...

              Comment

              • Light
                Rimtas forumo narys

                • 2007 03 31
                • 161

                #8
                Ziuriu filmus ,skaitau knygas jei turiu ka skaityt,bandau geresni zaidima rast ar ji losiu..Vienu zodziu baisu man kaip greit diena praeina laisvadieniais atrodo tik atsikeli ir jau vakaras.Tai taip iseina ,kad puse laisvalaikio pramiegu. Kai turiu su kuo isgeriu vermuto.Jei neturiu su kuo isgeriu alaus ar vyno. Esu baisus namiseda ,bet kartais i lauka islendu apsipirkt ir i mokykla. I mokykla kai einu isvis laikas pralekia..

                Comment

                • karolisvis
                  I..Hate..All..off..you.

                  • 2008 05 25
                  • 229

                  #9
                  Aj karamba

                  As darbo dienomis namiseda.... bet savaitgaliais namie mane sunkiai rasi dazniausia varau su draugais na pvz SaTaNa ,Lucion666 i miesta o tada prasideda linksmybes
                  Paskutinis pakeitimas nuo karolisvis; 2008-06-06, 21:00. Priežastis: kaka
                  Run, live to fly, fly to live, do or die.
                  Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

                  sigpic

                  Comment

                  • Dancia
                    Loading - Please wait...

                    • 2008 03 23
                    • 50

                    #10
                    Laisvalaikis... Mėgstu ilgai pamiegot, pvz iki antros dažniausiai miegu. Piešiu, skaitau, mokaus ką nors, programuoju, šiaip prie PC šūdą malu. Vaikštau su šuniu po laukus ;D. Muzoną užvarau kiek namas atlaiko nuo subwooferio. Šiaip su draugais beprasmiškai laiko leist nemėstu. Bandau iš laiko išspaust maximuma, kad vis tobulėčiau .

                    I would love to change the world, but they won't give me the source code.

                    Comment

                    • Huy-san
                      657

                      • 2008 01 31
                      • 160

                      #11
                      Megautis alum? Na lietuvisku nelabai pasimegausi. no offence

                      Comment

                      • kypshius
                        Rašytojas



                        • 2007 04 17
                        • 254

                        #12
                        giriasi alumi vaikai.... sheesh....
                        nors alaus ir neprivengiu, tačiau veikiu ir daugiau įdomių dalykų. einu su draugais pool'ą pažaist, mokykloj Gimnazistų taryboj renginius rengiam ir dalyvaujam, galų gale gimtadiunius draugų švenčiam, nao prie PC tai WoW, Ogame.lt kosminis aljansas ir stencilai į DeviArt.

                        Užkalė visus langus ir augina pingviną.

                        Comment

                        • niekšas
                          forumo idiotas

                          • 2006 08 23
                          • 544

                          #13
                          oi, prie kompo dabar tik koki geima pora valandu pazaidziu. beveik nesedziu prie jo. tik is darbo grizes prisedu, pasedziu kol pavalgau ir isgeriu kavos, o tada jau ishjungiu ir dingstu. mano kompui atostogos. jis dirba po 2-3h per para.

                          dabar pats pinigu darymo sezonas, taigi dirbu ir dar chalturinu. babkes eina kaip ant mieliu. kadangi esu dar ir atsidaves "sporcmienas" tai po darbo, pavakary (kuomet kenksminga saule taip nespigina), ishlendu daryti treneruociu. nu cia tokia mano rami, bet maloni kasdienybe. o vat savaitgaliais arba siaip laisvom dienom.... gal nereiktu cia tokio dalyko rashyt, bet.. gal kazkas mane pasmerks, bet... pilotuoju savo mazda. O nieksas didis pilotas... mano brolis, kuris teisiu dar neturi, yra labai megejas visokiu racing geimu, formules vienas ir pan. uzkrete jis, svolacius, ir mane. todel naujas mudvieju hobis, tiesa gan pavojingas, bet jop******** koks linksmas, yra pilotuoti savo mazda (pilotuoju zinoma ash, ba, kaip jau minejau, anas dar teisiu neturi), uzgerus alaus, 110 km/h greiciu mieste ir 140 uzmiestyje o kai su darbdavio mashina, tai dar ir padriftuojam, ir "mishku ralio trasom" pavarom (praeita savaitgali buvom nejuokais uzsineshe, bet, mano profesionalumo deka, griovio buvo ishvengta ) ir padraguojam. vopshim buvau taisykliu besilaikantis vairuotojas, kol brolis manes neishvede is kelio (dar kalti ir keli racing geimai bei initial D) taigi dabar esu pilotas aishku mentu bijau, bet mano kaimamiestyje jie perdaug nesisukioja, o ir susitarti su jeis (bent jau su vietiniais) labai lengva

                          Comment

                          • Killerbee
                            Iškrypęs dėdulė





                            • 2006 12 11
                            • 2949

                            #14
                            Autorius Huy-san
                            Megautis alum? Na lietuvisku nelabai pasimegausi. no offence
                            Pripažįstu tik lietuvišką. Išimtis - tamsus. Lietuviai jo daryt kažkaip nemoka. Tiesa, IKI pardavinėdavo nebloga. Tik brangus bjaurybė.

                            Į temą.....nu būna kartais į parduotuvę nueinu ar parūkyt į balkoną.

                            Comment

                            • Futari
                              AZ rėmėjas



                              • 2007 01 07
                              • 1094

                              #15
                              Kai nesisiunciu ir neziuriu - darau lietuviskus subtitrus xD
                              O jei rimtai, tai jau buvau zvejyboj karta. Siaip dar laisvalaikiu piesiu, japonu kalba mokaus po biskutuka. Vasarai suplanuoti keli meetai. Tame tarpe ruosiuos cosplay

                              Dar permetu rasta japoniska literatura (kone visas H.Murakamio jau suskaiciau) ir minu treniruokli vakairais. ziuredama koki nors anime. Taip greiciau kalorijos dega.
                              Paskutinis pakeitimas nuo Futari; 2008-06-14, 10:24.

                              Comment

                              Working...