j-pop

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • DJ
    >_<'
    • 2002 02 20
    • 87

    j-pop

    kas nors gal aktyviai domisi šiuo reiškiniu?? mane domintu viena grupė, SweetS, kurios dainų nebegaunu numirus jpmp3.com
  • Angel of Death

    #2
    Negirdejau tokios... Bet negaliu gyvent be Ayumi Hamaasaki jega...

    Comment

    • Eglaya
      Procrastinator


      • 2005 07 22
      • 561

      #3
      lol, Ayumi Hamasaki turiu vienintelę dainą iš Inuyasha movie soundtrack.

      išbandyk šitą tinklapį http://jpop.bww2.com/home.php

      Nors dėl pačio jpop nežinau, man gal kiek per saldu tai. Nors jei yra gitaros, bosinė ir būgnai tinka. Vat neseniai pasiklausiau TVXQ (a.k.a. DBSK) ir vos neišvirtau. Suprantu, kad jie korėjiečiai, bet iš esmės ir jpop priklauso. Taigi keista buvo tai, jog prieš kokį pusmetį būčiau mirus dėl tokių dainų. O dabar gražios, ir tiek. Gal netgi per švelnios. Che, matyt persiklausiau X Japan ir L'Arc~en~Ciel
      Paskutinis pakeitimas nuo Eglaya; 2006-07-10, 10:44.

      Comment

      • spacefox
        B-J Inc.

        • 2006 05 14
        • 77

        #4
        Popsas, man nei lietuviškas nei amerikietiškas nei japoniškas nei korietiškas nepatinka. Na nebent morning mosume kartais galima paklausyt. Nors neįdomu klausyt kai nieko nesuprantiV.V
        IN DUCT TAPE I TRUST

        Comment

        • Izzo
          one vs all, DIE AZ!



          • 2007 02 25
          • 1530

          #5
          nu tj kaip zmones klauso rusisku irgi beveik nieko nesuprasdami cia apie jaunima
          SCREW YOU, PEOPLE!

          Comment

          • Di
            • 2006 09 19
            • 169

            #6
            Na, aš pakankamai jauna esu, bet puikiai suprantu rusiškai :P ir net kalbu puikiai.
            [I]kiekyb

            Comment

            • Eglaya
              Procrastinator


              • 2005 07 22
              • 561

              #7
              Pop muzika būna visokia. Ne viena Mango ir Yvos lygio. Prisipažinsiu, man nuo kai kurio J-pop truputį negera darosi, bet ir visai neblogų grupių...

              Comment

              • Izzo
                one vs all, DIE AZ!



                • 2007 02 25
                • 1530

                #8
                as dar jaunesnis ir nevelnio nesuprantu na nebent ki kuriuos keiksmazodzius
                SCREW YOU, PEOPLE!

                Comment

                • Eglaya
                  Procrastinator


                  • 2005 07 22
                  • 561

                  #9
                  FYI, jaunimas yra 18-26 metai.

                  jaunesni yra paaugliai ir vaikai. Mano kursiokai priklauso jauniausiam jaunimo sluoksniui nu bet rusiškai dar supranta.

                  (sorry už off topic)

                  Comment

                  • draugej

                    #10
                    pala, o tai J-pop ir J-rock tas pat?
                    kazkaip db susimasciau nes mano klasiokes tai del myavi, dir en grey (beje londone bus ju koncertas rugpj. men.), Gackt ir .t.t. pamisusios. tai jei sitie atlikejai priklauso J-pop tai tada man nelabai prie sirdies nors kelios danos yra grazios..
                    Bet jau ju koncertai kokie uztat svelniai tariant issiskiriantys

                    Comment

                    • Lax..
                      reLaxed




                      • 2005 12 24
                      • 516

                      #11
                      Skiriasi pavadinimas
                      Visas pop yra tiesiog populiari muzika, tai kas "ant bangos", tai gali būt techno, dnb, soul, rock ir dar krūva kitų stilių.
                      Gackt, Dir en grey ir kt. nėra tobuli j-rock'o atstovai. Jie labiau atstovauja visual key subkultūrai. Tikrieji turėtų būt Asian Kung-Fu Generation, Suneohair, Spitz.
                      Paskutinis pakeitimas nuo Lax..; 2007-03-28, 16:26.

                      Comment

                      • Taira
                        Bassist-Flautist

                        • 2007 03 18
                        • 42

                        #12
                        Tikslinu LAX: Yra Pop,tai yra populiarioji muzika,ne tik šiuo laiku. Toks stilius, geresni pavyzdžiai: Sting, Madona(kai tik pradėjo dainuoti*mano nuomonė*),yra posucha: tai yra tai viskas "ant bangos". Labai daug Lietuviškų grupių yra sumaišiusios šiuos du "terminus" ir sudarę blogą stereotipą apie Populiarųjį muzikos stilių,kuris ne visas yra blogas.
                        O Gackt, DEG , X-Japan YRA J-rock pavyzdžiai,nes j-rock apima labai platų stilių apraiškų diapazoną pvz.: The Pillows ankstyvojoje susikurimo stadijoje grojo Džazą,net Regi,bet tai visvien J-rock buvo. O Asian Kung-Fu Generation,Spitz yra tos labiau Rock'ovos J-rock dalies atstovai. O tęsiant apie Gagct , DEG ir kt. Tai jie priklauso ir Popsuchai,nes maži emo jų klauso ir tai yra labai populiru ir modna. Feh. Aš nors ir klausau J-rock ar retkarčiais J-pop,dažniausiai randu kur išsiversti tekstus.

                        Pagarbiai, Taira.
                        Baikit dangstyti savo sielos skurdumą "Ibetterthanothers" užrašais ir kiek laiko praleidot žiūrėdami menkaverčius Anime. Ač.

                        Comment

                        • draugej

                          #13
                          ačiū už apšvietimą siaip tai jei klausausi japoniskos muzikos tai dažniausiai tai būna is anime openingu ar endingu arba jei drauges atsiuncia kokia grazia japoniska daina

                          Comment

                          • adrijana

                            #14
                            aš irgi panašiai bet dabar pradėjau klausytis ir L'arc~en~Ciel gražios dainos ir tiek

                            Comment

                            • Bardakas
                              Žmogus Ne





                              • 2005 09 22
                              • 1462

                              #15
                              Humm... ankščiau klausiau klausiau nemažai j-rock ir j-pop (Luna Sea, Asian Kung Fu Generation, Thee Michelle Gun Elephant, tas pats Miyavi, The Pillows, Dir En Grey, X-Japan, Judy and Mary, The Brilliant Green, Maya Sakamoto ir t.t.). Dabar vėl persigrupavau ant "normalios" muzikos, nors kartais dar kokį Nujabes paklausau (jis valdo).
                              Maybe on Earth, Maybe in the Future
                              sigpic
                              Kurokawa idėjinis lyderis
                              Lėtai keičiu slaptažodžius

                              Comment

                              Working...