Kokia grožinę literatūrą skaitote? Pakomentuojam

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Airiz
    מיד





    • 2004 01 09
    • 1656

    Kokia grožinę literatūrą skaitote? Pakomentuojam

    Kadangi teradau mangas ir japoniškas knygas, kuriu pas mus LT nėra labai jau daug, knieti pasidomėt ką skaitome laisvalaikiu išskyrus visokias mangas. Kokius žanrūs mėgstame, kokius rašytojus.

    P.S. pats šiuo metu skaitau J. Clavell "Shogun" bei
    Genricho Boroviko " Odin God Nespokoinogo Solnca"
    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2008-11-09, 21:02.
  • Futari
    AZ rėmėjas



    • 2007 01 07
    • 1094

    #2
    Lietuviska kaip ir atmeciau, labiau patinka Haruki Murakami kuriniai, zodziu, pusiau fantastiniai ir su japonams budingu nemazu iskrypimo laipsniu... :rolleyes:

    Comment

    • Sloth
      [SrX]

      • 2007 09 14
      • 277

      #3
      J.R.R.Tolkieno "Ziedu Valdovas" ir Nik. Perumov "Tamsos Ziedas" labai patiko. Apskritai, dievinu LOTR :/
      Is klasikos labiausiai patiko "Grafas Montekristas"
      Dabar pasinesiau ant Dan.Brown neseniai perskaiciau "Meteoritas" , dabar skaitau "Da Vincio Kodas" .
      Koji Suzuki "tamsus vanduo" taipogi paliko nebloga ispudi

      Anksciau daug skaitydavau, dabar skaityma pakeite anime ziurejimas, nors ir geros knygos neatsisakau...Labiausiai megstu moksline fantastika/fentezi/mistika, arba kokinors sunku detektyva...

      Comment

      • Airiz
        מיד





        • 2004 01 09
        • 1656

        #4
        Neturiu kažkokiu tai special rašytojų, kuriuos vien skaitau, mėgstu įvairiu periodu autorius, imponuoja S.Kingas, nors nevisi jo kuriniai man vienodai patinka, kaikuriuos išvis neskaitęs nes pagal mintį nepatiko. Mėgstu senus rusų autorius, 2ro pasaulino karo tematika, iš šiuolaikišku daugiausiai skaitęs F.Neznanski

        Comment

        • Eglaya
          Procrastinator


          • 2005 07 22
          • 561

          #5
          Šiaip tai man visuomet juokingai skambėdavo pavadinimas 'knyga, pakeitusi tavo gyvenimą', bet galima sakyti, kad ir aš turiu tokią, nes ta knyga man padėjo susirast darbą Savo laiku tai buvo J.R.R. Tolkien "Silmarillion". Man ji patinka netgi labiau negu LOTR.

          Iš naujausiai skaitytų.. Skaičiau S. Meyer "Twilight", prisiskaičiau įvairiausių gerų atsliliepimų ir nutariau pažiūrėt, kas tai per daiktas. Mmm, nežinau, nepasakyčiau, kad labai patiko. Tokia visai nieko, bet pasirodė "siaura". Net nežinau, kaip kitaip paaiškinti. Nors į filmą pažiūrėt nueisiu

          Comment

          • Dream Eater
            Let's start a Riot!

            • 2008 01 22
            • 85

            #6
            Aš tai labiausiai mėgstu knygas su fantastikos elementais. Mėgstamiausia savo knyga laikyčiau "Žiedų Valdovą". Labai imponuoja Tolkieno stilius. O mėgstamiausias mano rašytojas Edgaras Alanas Poe. Jis yra parašęs puikių novelių. Jos mane traukia savo siaubo elementais, nors jos ir trumpos, bet užtat labai įsimenančios.

            Out of my mind... Back in five minutes
            http://dream-eater.mybrute.com

            Comment

            • Bardakas
              Žmogus Ne





              • 2005 09 22
              • 1462

              #7
              Ankščiau, kai jaunesnis buvau tai fantastines knygas dar visai mėgdavau ir Kingas lipdavo gerai. Dabar kažkaip absurdas labai įstrigo (Kafka, Kamiu...), neatsisakau ir Hesės, neseniai perskaičiau seno leidimo Sidhartą, tai tikrai paliko kažkokį įspūdį. Bandau dabar skaityt Kamiu "Sizifo Mitas", bet nusiteikt reikia skaitant šią knygą, nes čia daugiau filosofinis veikalas negu grožinė literatūra.
              Maybe on Earth, Maybe in the Future
              sigpic
              Kurokawa idėjinis lyderis
              Lėtai keičiu slaptažodžius

              Comment

              • Kleopso
                Followkata Toushifollow


                • 2008 04 01
                • 208

                #8
                Pradėjau Joseph Kanon'o "Gerasis vokietis" (vėliau bandysiu žiūrėt ir filmą) bei antrą kartą skaitau Markeso "Šimtas metų vienatvės". Tiesiog dievinu Markeso kuriamą realybę, kurios realia niekaip nepavadinsi.

                Comment

                • Hellsing_lover
                  Purinsesu no Darukuneso




                  • 2007 02 15
                  • 1319

                  #9
                  Skaitau Makso Frajaus "Atėjūno" visas dalis. Tikrai patiko, kaip nūdienos problemos perkeliamos į "fantastinį" pasaulį + dar tas rusiškas humoras

                  Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                  Comment

                  • Smart
                    Rimtas forumo narys

                    • 2007 12 05
                    • 118

                    #10
                    Skaitau is grozines tik Fantasy,sci-fi,eiles.Megstamiausias fantasy autorius Terry Pratchettas.

                    Comment

                    • Miglaja
                      Cute potato ~


                      • 2007 12 16
                      • 560

                      #11
                      Skaitau jaunimo grozine literatura, na zinot tuos autorius Jana Frey, Kevin Brooks, Melvin Burgess ir t.t... Bet kaip tik db perskaiciau Murakamio knyga Bet anksciau megau ir fantastines knygas...:rolleyes:
                      Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

                      Comment

                      • ast.
                        AZ rėmėjas


                        • 2007 11 16
                        • 159

                        #12
                        Šiuo metu skaitoma [jei galima taip pasakyti, kadangi jau ilgokai prie jos nebuvau prisėdusi] Kolina Makalou "Erškėčių paukščiai". Įtraukianti knyga, šiek tiek istoriniais motyvais paremta.
                        O šiaip kol kas giliausią įspūdį palikusi knyga yra Icchokas Meras "Lygiosios trunka akimirką" tikrai patariu paskaityt besidomintiems II-uoju pasauliniu karu, žydų gyvenimu lageriuose, Hitlerio veikla. Labai lengvai skaitoma, gal dėl to jog orientuota jaunam žmogui..
                        Paskutinis pakeitimas nuo ast.; 2008-08-05, 18:58.

                        Comment

                        • Eglaya
                          Procrastinator


                          • 2005 07 22
                          • 561

                          #13
                          Gavau dovanų Natsuo Kirino "OUT" (sprendžiant pagal katakaną ant viršelio, japoniškai, ko gero, "auto"?). Knyga apie tai, ko gali griebtis Japonijos namų šeimininkės, jeigu išvesi jas iš kantrybės. Šiaip man kriminalai nelabai patinka, bet po pirmų 100 psl. įtraukė. Kaip visuomet yra vienas personažas, kuriam snukį norisi išmalti (durna boba) ir kitas personažas, kuriuo žaviesi (krūta boba). Be to, ir vertimas neblogas.

                          Comment

                          • Light
                            Rimtas forumo narys

                            • 2007 03 31
                            • 161

                            #14
                            Skaitau fantasy ir moksline fantastika.Dar paskaitinedavau Agata Christi ir siaip detektyvu.Dabar radau nauja zanra romance fantasy...Smagu visai idomu "vilko bucinys" vadinas.Steveno Kingo Kere ir Begantis zmogus tuom absiriboja mano siaubo literaturos supratimas.
                            Paskutinis pakeitimas nuo Light; 2008-08-21, 14:16.

                            Comment

                            • dattebayo
                              random fangirl syndrome

                              • 2007 11 18
                              • 207

                              #15
                              Megstu Kevin Brooks, Koji Suzuki, Melvin Burgess ir kelis Stephen King kurinius. O apskritai skaitau ivairias knygas paaugliams, moksline fantastika, visokius siaubus baubus ir mistikas.

                              Comment

                              Working...