Anime ar Manga?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Maimi
    =^.^=

    • 2010 07 19
    • 109

    Anime ar Manga?

    Na diskusija jums. Kas už anime, o kam labiau prie širdies manga? Ir žinoma, jei nesunku parašykite kodėl?
    42
    Anime
    0%
    19
    Manga
    0%
    10
    Abu tolygiai
    0%
    13
    Click Below:
    DEVIANTART ACCOUNT
  • Lota :D
    Love and Peace~!

    • 2010 02 17
    • 239

    #2
    Geras klausimas, net nežinau kaip atsakyti Ir tas ir tas turi savo privalumų. Galbūt man labiau prie širdies anime, nors, tiesą sakant, daugiau esu perskaičiusi mangų. Nuo savęs dar pridėčiau klausimą. Kas geriau: ar pirma pažiūrėti anime ir po to perskaityti mangą, ar pirma perskaityti mangą ir tada pažiūrėti pagal ją pastatytą anime?

    Comment

    • Kastetas
      regular everyday guy

      • 2009 12 04
      • 341

      #3
      Anime 'cuz I'm too damm lazy to read mangas XD

      Comment

      • Red_Elf
        pandų karai :D


        • 2009 05 07
        • 1115

        #4
        Anime, bet ir į mangą nespjaunu, pastaruoju metu vis daugiau jos skaitau bet anime suteikia tai, ko manga neturi: muziką, spalvą bei vientisą judesį, manau tai daugelį ir vilioja, dar plius nereikia slankioti skaitomo lapo iš viršaus į apačią jei labai išmėtytas ir pan

        Comment

        • Ozis

          #5
          Realiai nedaug kartu turejau progos palyginti tos pacios idejos (ar brand'o, jei jums taip labiau patinka) realizacijos kokybe anime ir mangoje. Keturis sykius (Berserk, Claymore, Fairy Tail, Onegai Teacher) daugiau ar maziau pranasesne liko manga, du sykius nepajutau didesnio skirtumo (Love Hina ir Saki). Na bet visais atvejais manga yra pirminis saltinis, tad realiai sioje vietoje drasiai sakyti neva manga pranasesne uz anime negaliu.

          Anime gal ir suteikia spalvu, muzikos, bet tai tera viena tu galimybiu, kurias gali isivaizduoti skaitydamas manga. Kitaip tariant manga gali itikti didesniam zmoniu skaiciui, mat kiekvienas ja gali "uzpildyti" savaip. Anime tuo tarpu dazniausiai styro be jokio lankstumo.

          Comment

          • Gecas
            Rock And Roll Child

            • 2010 03 09
            • 137

            #6
            Autorius Lota :D
            Geras klausimas, net nežinau kaip atsakyti Ir tas ir tas turi savo privalumų. Galbūt man labiau prie širdies anime, nors, tiesą sakant, daugiau esu perskaičiusi mangų. Nuo savęs dar pridėčiau klausimą. Kas geriau: ar pirma pažiūrėti anime ir po to perskaityti mangą, ar pirma perskaityti mangą ir tada pažiūrėti pagal ją pastatytą anime?
            Man labiau patinka pirma pažiūrėt anime o tada perskaityt mangą. Anime , nes kaip Red_elf sakė anime turi muziką, spalvą plius nemėgstų skaityt per kompą o in lt mangų beveik nėra.
            Objektyvi realybė - tai paistalai, kurių atsiradimą sukelia alkoholio trūkumas kraujyje.

            Comment

            • zhmogeliukas
              Super mega ultra rašytojas

              • 2007 03 21
              • 722

              #7
              Autorius Kastetas
              Anime 'cuz I'm too damm lazy to read mangas XD
              Norėjau pasakyti lygiai tą patįXD


              Na neužtenka man kantrybės skaitymui per pc. O visko gi nepirksiXD

              Comment

              • PaperAngel
                (V)(;,,,;)(V)

                • 2008 12 01
                • 249

                #8
                Iš esmės man manga labiau patinka, but my laziness.. taip aš irgi tingiu, todėl žiūriu anime.
                Spoileris:

                Comment

                • Aramis

                  #9
                  Na šiaip kartojimasis liks kartojimusi, tačiau vis dėl to manga pranašesnė tiek savo turiniu, tiek papildinių kiekiu, nes tiesiog mangoje tai siužeto dalis, kai tuo metu anime tai tiesiog laiko tempimas.

                  P.s., autore/-iau, nenoriu įžeisti, tačiau vis dėl to tokioms temoms reikia balsavimo - skaičiuoti postus už ir prieš kažkaip nerimta Ir kaip kad kažkas minėjo - I'm too lazy to do that

                  Comment

                  • Hikari_
                    Mental

                    • 2008 02 27
                    • 981

                    #10
                    Anksciau buciau tvirtai pasakius, kad Anime. Bet dabar galiu pasakyti, kad ir mangos buna labai idomios, idomesnes uz anime. Tad as uz viena ir uz kita

                    Comment

                    • Skirmish
                      L.A.V Fairygodmother

                      • 2010 02 22
                      • 140

                      #11
                      Abu! Juk ne visos mangos yra jau realizuotos, kaip anime, o jų tikrai yra įdomių. Ir jei skaityti per kompiuterį (nors tikrai labiau mėgstu laikyti rankose, tai ką skaitau) jos užima žymiai mažiau vietos nei anime, taigi, mano laptopui tai į naudą, nors jame dabar yra ir dabar grupės verčiamos serijos ir pan, bet jei dar ir visus anime bandyčiau susidėti - išprotėtų senukas... Tik pastaruoju metu nei animei nei mangai nėra daug laiko.
                      There is no losing… You either win or you learn – Helio Gracie

                      Comment

                      • stella
                        Shooting Star


                        • 2008 09 15
                        • 146

                        #12
                        Manga, nes būtent nuo to man viskas ir prasidėjo. O prasidėjo ne bet kaip kompiuterio ekrane, o viename Vokietijos knygyne, kaip dabar prisimenu tą dieną. Ech, sentimentai... Ir šiaip aš kokius gerus metus skaičiau vien Manga, Anime žiūrėti pradėjau pakankamai vėlai. Ir dabar mažai žiūriu, mieliau renkuosi Manga. Popierinę. Gal dėl detalesnio piešimo, gal dėl minėtų sentimentų. Tiksliai nežinau.
                        _____


                        In the future 15 people will be famous

                        Comment

                        • witkus
                          Take it easy


                          • 2009 11 21
                          • 261

                          #13
                          Anime, man neišeina skaityti manga per pc, man būtinai reikia laikyti ja rankose, tada galiu pilnai pajusti skaitymo malonumą. Bet, kadangi Lietuvoj reikalas su mangom manau užsiraukė, tai nėra galimybės isigyti mangų kurias norėčiau perskaityt...

                          Comment

                          • Yumenator
                            Motherbleeping Killjoy



                            • 2009 07 27
                            • 552

                            #14
                            Gan suktas klausymas, jei anime labai ilgas , ar neparodo tiek veiksmo , kiek mangoje, pasirinku mangą, jeigu anime yra šauniai pastatytas ir nėra labai ilgas *coughnarutocough* imuosi anime. Balsavau ,kad anime ir manga yra man abu lygūs, tačiau manau jei rinkčiausi ,sustočiau ties anime, nes ten aš ne tik matau veiksmą , bet ir girdžiu jį.
                            http://yumihoriku.deviantart.com/

                            BLACKOUT
                            http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                            be sure to visit our page~

                            Comment

                            • dfsafsaf
                              Beautiful Lies

                              • 2010 05 13
                              • 265

                              #15
                              Gan sunku apsispręsti šituo klausimu. Kažkaip dažniausiai pirmiau skubu žiūrėt anime, o tik paskui manga skaityt dėl tesinio arba, nes anime buvo daugmaž ne pagal manga, bet labai sudomino (tais atvejais kai yra ir manga ir anime pagal ją). Bet labai mėgtsu ir taip mangas, pagal kurias nėra padaryti anime, tačiau nors ir dažnai noriu, bet neprisiruošiu pradėt skaityt, nes paskui kai pradedu skaityt, tai dažniausiai net nebežiūriu į laiką Iš viso, kažkaip skaitant manga, daug daugiau tuo mėgaujuosi ir pati istorija beveik visada sudomina daug labiau, negu žiūrint anime , bet kadangi skaitydamas, prarandu laiko tėkmę ir dažniausiai užsiskaitau iki vėlyvos nakties, kartais net iki kitos dienos ryto, tai manau, kad abu man yra maždaug tolygus.

                              Comment

                              Working...