Puslapis 9 iš 14 PirmasPirmas ... 7891011 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 129 iki 144 iš 223

Kokie jūs žmonės?

Kira
    Guest
    Realiame gyvenime esu minkštas ir pukuotas nei musės nenuskriausiantis individas.

na gerai gerai, baigiam juokus

esu kietas ir digliuotas sadistas... patenkinti

p.s. storų irgi nemėgstu - per juos mažiau vietos šiame pasaulyje

p.p.s. o jei rimtai, tai tiesiog mėgstantis sudaryt skirtingą įvaizdį skirtingose vietose, skirtingiems žmonėms žmogus aš, todėl jei vieni mano draugai susitinka su kitais dažnai visi būna kažkiek šokiruoti
    Paskutinį kartą taisė Kira : 2006-12-19, 13:55

^sancta^
    Guest
    Citata Autorius Kira
    <...>p.p.s. o jei rimtai, tai tiesiog mėgstantis sudaryt skirtingą įvaizdį skirtingose vietose, skirtingiems žmonėms žmogus aš<...>
    As asmeniskai nemegstu tokiu zmoniu ... Veidmainiavimas ... Seip apti fraze "sudaryti skirtinga ivaizdi" yra kaip nebuvimas savimi ? Ir seip kj tjp daug darai , ar sugebetum atsakyt i klausima , kas tu istikruju esi , ir koks tu is tikruju ... Nezinau as abejoju , ar isvis egzistuoja tokii zmoniu , "as pats" ... As asmeniskai niekam nesudarineju jokioivaizdzio , elgiuosi taip kaip noriu , kaip man patinka , prie nieko nesiderinu ir pan ... Visada bunu savimi ... Beje kam be reikalo sokiruot draugus ? Ir seip cia tik mano nuomone ...

YOSH!!!
    Likimo_Kalvis avataras
    Įstojimo data
    2006 08 26
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    442
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Citata Autorius ^sancta^ Žiūrėti skelbimus
    As asmeniskai nemegstu tokiu zmoniu ... Veidmainiavimas ... Seip apti fraze "sudaryti skirtinga ivaizdi" yra kaip nebuvimas savimi ? Ir seip kj tjp daug darai , ar sugebetum atsakyt i klausima , kas tu istikruju esi , ir koks tu is tikruju ... Nezinau as abejoju , ar isvis egzistuoja tokii zmoniu , "as pats" ... As asmeniskai niekam nesudarineju jokioivaizdzio , elgiuosi taip kaip noriu , kaip man patinka , prie nieko nesiderinu ir pan ... Visada bunu savimi ... Beje kam be reikalo sokiruot draugus ? Ir seip cia tik mano nuomone ...
    atsakau: is neturejima ka veikt
    Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2006 08 23
    Vietovė
    prie vilniaus
    Įrašai
    641
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius ^sancta^ Žiūrėti skelbimus
    O aš irgi dažnai sudarinėju "skirtinga ivaizdi". Nemanau, kad vaidmainiavimas blogai. manau taip besielgiantis žmogus kaip tik yra protingas, nes iš to kartais galima gauti naudos. Kartais taip elgtis labai naudinga. pvz: jei ieškai darbo, prieš savo būsima viršininka vaidinsi baisiai protinga ir atsidavusį darbui, nors tox gal ir nesi .Butu kvailoka elgtis kitaip. Ir šiaip aš taip, darau nes kartais tai labai naudinga,o kadangi esu niekshas, tai manes sažinė del to negriaužia .Nors čia irgi tik mano nuomonė.

Super mega ultra rašytojas
    Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Pasakysiu trumpai nemazai zmoniu nemegsta tokiu apsimeteliu. Kodel? Nes jie nemegsta buti maustomi, o gal jie tiesiog pasijaucia izeisti, nes parodo kas jie yra is tikruju. Neretas atvejis yra kad tie apsimeteliai laiko save itin protingais ir pradeda rimtai tiketi, kad jie yra protiskai/fiziskai virsesni uz likusia zmonija (viena toki individa pazystu asmeniskai). Tai yra nesveika.
    Nors is kitos puses pazvelgus nedidelis melas kartais gali padeti (pvz. zmogui, kuris parinasi del savo nesekmes, juk neskaitysi paskaitos koks jis luzeris ir t.t., greiciau pameginsi ji paguosti). Taciau del to nedidelio melo zmogaus ivaizdis tikrai nepasikeis.

P.S. Apsimetinetojai kartais labai primena zmones su psichiniu sutrikimu - skilusia asmenybe. Taigi kratykites sio iprocio kuo greiciau, kol jis netapo jusu asmenybes dalimi, bo baigsit viska Vasaros g. 5.

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Citata Autorius niekshas Žiūrėti skelbimus
    O aš irgi dažnai sudarinėju "skirtinga ivaizdi". Nemanau, kad vaidmainiavimas blogai. manau taip besielgiantis žmogus kaip tik yra protingas, nes iš to kartais galima gauti naudos. Kartais taip elgtis labai naudinga. pvz: jei ieškai darbo, prieš savo būsima viršininka vaidinsi baisiai protinga ir atsidavusį darbui, nors tox gal ir nesi .Butu kvailoka elgtis kitaip. Ir šiaip aš taip, darau nes kartais tai labai naudinga,o kadangi esu niekshas, tai manes sažinė del to negriaužia .Nors čia irgi tik mano nuomonė.

Na dėl to skirtingo ivaiždžio susidarimo. Niekad to nesistengiu daryti ir nenoriu, tegu mato koks esu, bus iškarto aišku ar tinku. O rialiai gaunasi taip kad žmonės apie mane kartais, o gal ir dažniau susidaro kitokia nuomone nei tiesa. Nežinau, gal dėl to kad kažko nepasakau, kažko neparodau, per tilus iš pradžiu, ar kanors pasaukau, o tai būna suprantama dar kitaip...
    Apie kitus žmones kurie parodo save tik tokį kokio reikia. Man tai apsunkinimas. Susipažystu su žmogumi ir pradeda kilti ivairus smulkūs neaiškumai, nesutapimai ir tik vėliau viskas susitvarko o aš priverčiamas savo nuomone apie tą žmogų keisti 180 laipsnių kampu. Kaip darbdavys pasakysiu taip. Buna ateina žmogus, ir atrodo kad jau kone idialų darbuotoja susiradai. Nažinoma, čia kaip jau kas pakalbės. Na žinoma, bandomasis laikotarpis, taram param, žmogus nori rimtai dirbti, praeina kiek ten laiko, jį priimi. Na žinoma, jam reikia laiko isibėgėti, isidirbti, priprasti, daugiau, mažiau išmokti naujo. Tai pradžioje į neitin kokybišką jo darba nernelyg nežiuri, kur reikia parodai, pamokai. Bet kol jis priprantinėja ir rezultatai dar nėra pakankami, kažkas turi už jį padirbėti, neretai pats. Ir štai prabėga kažkiek laiko, gan nemažai, ir tu matai kad dirba visai kitas žmogus nei tu priiminėjai. Galbūt jis kažko nesugeba, daro vis netaip, žodžiu netinka, kitas žmogus nei pirma diena. Ir lieka taip kad ir darbo ir laiko sugaišai o darbuotojo vistiek neturi. Na taip, atėjęs pas darbdavį žmogus nepasakys kad štai, jis 100 procentu tinka ir darba atliks, reikia pasibandyti jam vistiek, bet butu lengviau jei atėjęs iš pradžiu klaidingo ivaiždžio nebruktu. Kad nepaiškėtu jog nė bum bum apie savo sriti ir t.t. Bet pats darbuotojas irgi nesigirsi ko nemoki iar nesugebi, bet su darbdaviu pasistenk but atviresnis ir sakykti tiek kiek reikia, nes vėliau ar ankščiau yla iš maišo išlenda, juolab kad dirbti ruošiesi ne viena diena, ir nevienerius metus.
    Man patinka sutikti žmones tokius kokie jie yra, ir nenustatynėti jų savybiu pagal tam skirtas spec knygas. Oi, geros knygos. Žinau, galimas daigtas, žmogus savęs tikro neatskelidžia iš mandagumo, pagarbos, na nežinau, tokių dalyku neikertu.

^sancta^
    Guest
    Citata Autorius Eisas Kuperis
    <...>Na dėl to skirtingo ivaiždžio susidarimo. Niekad to nesistengiu daryti ir nenoriu, tegu mato koks esu, bus iškarto aišku ar tinku. O rialiai gaunasi taip kad žmonės apie mane kartais, o gal ir dažniau susidaro kitokia nuomone nei tiesa. Nežinau, gal dėl to kad kažko nepasakau, kažko neparodau, per tilus iš pradžiu, ar kanors pasaukau, o tai būna suprantama dar kitaip...<...>
    Na kam reikia per tiltus nesuprantu ... Mane gyvenimas ismoke skayt tiesiai sviesiai , ka mastau ir ka jauciu ... O del to itikimo tj joa ... Kam vaidmainiaut kad kazkam itiktum ? Jai netinki tox koks esi , tj kam tokiu reik ? Zmones su kuriais bendrauji , kazka vaidindamas , iekad nebus tikri draugai ar pan ...

Citata Autorius Eisas Kuperis
    <...> Žinau, galimas daigtas, žmogus savęs tikro neatskelidžia iš mandagumo, pagarbos, na nežinau, tokių dalyku neikertu.<...>
    Na nezinau as irgi neikertu ir gyvenime neikirsiu ... Kur melavime mandagumas ? AS tokio cia nematau ...

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Na apie tiltus nieko neko nematau, tik savo žodį "tilus". Bet į tai dabar nesigilinsiu.
    Na gerai, sakyti tiesiai šviesiai ir bus gerai, koks esi toks ir buk. Maniau taip ankščiau, manau dabar ir dėl to rūpeščiu neturiu, na didesniu tokiu neturiu, bet. Bet pabandau pagalvoti kas būtu jei visi, na didelė dauguma žmonių taip elgtusi. Na taip, galbut dėl to tiesiai šviesiai man pačiam butu papaščiau, bet šiaip manau bendras vaizdelis taptu niurokas. Na šnekėtu žmonės gal ir daugiau, dėl to ką sako nesirupintu, bet tai ką pasako nevisada skambėtu maloniai, kartais ižeidžiančiai, jei prie to nebutu priprasta. Bendrauti laisvai, bet visgi gal kartais reikia sekti ką sakai, kartais gal ir patilėti geriau... Ne dėl savęs, dėl kito žmogaus. Kad jam geriau butu. Na taip manau turėtu būti nors tai man ir neigivendinama užduotis. Sakau ką galvoju, tai visa laimė nieko blogo negalvoju, bent jau taip manau, o ištiesu būna kartais ir kitaip.
    Na o jei visi žmonės elgtusi pagal save. Na va toks esu ir štai prašom tokį ir turėkitės, daugiau nieko negausit. Manau gautusi truputi chaosas, nors to tokio idividuolumo manau netruktu jau niekam.
    Melavimas - mandagumas? Na nevisai gal taip norėjau pasakyti tenais. Tiesiog tokia mintis kad gal kartais kažką tiesiog nutili vardan kito, kaip sakiau, ko nereikia tiesiog ir neatskleidžia. Melas dažniausiai išlenda, jei ieškai naudos sau, ypač ilgalaikis melas. Sukis kaip nori, čia jau nieko nepaarysi, to šito tai jau nepalaikau jokiais būdais, su jokiomis išimtimis.
    Trumpai tiesiog galėjau pasakyti taip. Jei visi, ar didelė dalis žmonių butu tokie atviri, sakytu ką galvoja, butu visda tokie kokie esti ištikruju, tai man kyla mintis jog iš to nieko gero per daug nebūtu, ir net atvikščiai gal, tik pablogintu padėti.

^sancta^
    Guest
    Na nezinia kjp butu jaj visi but atviri ir sakytu ka galvoja ir pan ... Galbut butu blogiau gal geriau ... Kol nesuvesi kruvos zmoniu tokiu , ir nepastebesi kjp jie reaguoja viens i kita , tol nesuzinosiar nea? Na bet suprantu ka norejai pasakyti ... :P

Rimtas forumo narys
    Kurotani avataras
    Įstojimo data
    2007 01 01
    Vietovė
    Kaunas/Panevėžys
    Įrašai
    130
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na tiek savo tiek aplinkinių nuomone esu įdomi persona, nuolat turinti milijoną užsiėmimų
    Sunkiu gyvenimą kaip citriną nesvarbu ko imuosi stengiuosi daryti tai "da best", o jei neišeina... stengiuosi labiau Mėgstu gerus pašnekovus su kuriais galima kalbėti iki užkimimo Su manimi susipažinti lengva(esu draugiška ir tiesiog mėgstu naujas pažintis, drąsiai pm) , bet tikrai pažinti : "misija neįmanoma"

Maya
    Guest
    aplinkiniu nuomone esu sveikai pakvaisus,net kiek valdinga,bendraujanti,uzdara ir t.t.
    zodziu,esu monstras

animejus Claud avataras
    Įstojimo data
    2006 12 30
    Vietovė
    Konteineri
    Įrašai
    49
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Esu flegmatikas,apzels nes bjau kirpeju.Megstu svajoti ir sapnuoti,myliu gyvenima ir tykiu dievu ir antgamtiskais reskineis,Megstu gyvunus,nekenciu zmoniu yra isimtis.megstu konstruot ir kurti,esu prie meno .na esu visas toks as,tiek wa
    http://www.ipix.lt/out.php/i9338_mononoke.gif (Privalo būti ne didesnis nei 500x130)

Naujokas
    Įstojimo data
    2007 02 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    5
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    keistas as zmogus...
    tylus o kartais labai garsus.
    viska issakantis o kartais nutylantis.
    trenktas.
    mielas
    etc.

[Baka] Ruki avataras
    Įstojimo data
    2004 10 30
    Vietovė
    Venta
    Įrašai
    23
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    kokis zmogus as...
    seip zmoniu "bandoje" galiu buti tyli, ir bijot net zody pratart... bet wa... geru draugu kompanijoje, zmoniu kuriais pasitikiu ir bla bla bla... esu baisi plepe, sneku nonsense [daug]
    seip, megstu daug sypsotis ir juoktis xD
    tj va... kartajs tkraj nusisneku per daug, bet as esu as ir visi mane myli tokia koke as esu xD
    tj va... nemoku ir nemegstu pykti ar pyktis
    nemegstu ir atskomybes, bet jei jau reikia ja prisimt... niekur nepabegsiu
    o seip esu linxmai trenkta xDDDDDD
    nesipykstu su tevajs. Megstu kazkiek tais laiko praleist prie pc.... kartajs palosiu L2 kartajs paziuriu anime... na krce... nieko ypatingo

"Umi no Suna" Dark
    radament666 avataras
    Įstojimo data
    2007 02 18
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    182
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Hmm, koks as. Na as istikruju manau, kad esu iskirtinis, nors mes visi esam kuo nors ipatingi ir issikiriantys.
    Kitiem zmonem mane buna sunku suprasti esu filosofas romantikas ir b***s zino kas.
    Megstu anime, tusintis su draugais, bandyti naujus dalykus(nelabai paprastus)
    Nelabai dar zinau ka galima pasakyt. Jei kam kaskas bus idomu patys parasysit.
    Priklauso Klaipėdos Japonų Animacijos Klubui

LiniMi
    Guest
    Em...
    Nu kaip čia apsibudinus save;DD
    Žodžiu aš degradavęs žmogus;D
    Mėgstu ir domiuosi labai daug dalykų, bet apie nė viena normaliai visko nežinau;DD
    Mokslai man negyvenimas...
    Dažniausiai jei reikia kitą dieną į šūlę, tai belenkaip praslampinėju namie. pc, tv, papaišau, pakuriu, pasėdžiu, pakalbu, padarau nd ir nulužtu;DD
    O jei savaitgaliai, tai namuose retai būna. O jei dar oras gražus, tai...;D
    Labai nemėgstu kasdieninės rutinos, nemėgstu kai ilga laiką niekas nesikeičia.
    Pati labai dažnai išvaizda keičių, nes man labai greitai atsibosta viskas.
    Nu vienu ždž.;D
    Paskutinį kartą taisė LiniMi : 2007-03-08, 19:47

Puslapis 9 iš 14 PirmasPirmas ... 7891011 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •