Puslapis 5 iš 14 PirmasPirmas ... 34567 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 65 iki 80 iš 223

Kokie jūs žmonės?

spacier than an astronaut
    kita avataras
    Įstojimo data
    2005 10 13
    Vietovė
    the foyer
    Įrašai
    90
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Aišku. Pirmas klausimas nebereikalingas.
    Antras svarbesnis.

Augi, smulkmenų per daug ir nereikia. Tiesiog pasistenk trumpai apibūdinti ryškiausius prisiminimus.

shinto
    Guest
    As nesuprantu taves kita, tau ne 16m. tai neimanoma. Kas tu? Iki siol nebuvau sutikes tokio zmogaus, klausinejancio ir tuo paciu zinancio atsakyma...ir kas keista klausimai idomus...bet atsakymai. bla bla...kas tu?

vis del to dziaugiuosi jog cia uzhsiregistravau...matau daugybe protaujanciu butybiu heh manau bus idomu su jumis
    Paskutinį kartą taisė zio : 2006-11-25, 19:34

Vietinis šnipinėtojas
    Ekgp97sl avataras
    Įstojimo data
    2006 01 16
    Vietovė
    Vilnius, Kaunas, Garliava
    Įrašai
    80
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Citata Autorius shinto
    As nesuprantu taves kita, tau ne 16m. tai neimanoma. Kas tu? Iki siol nebuvau sutikes tokio zmogaus, klausinejancio ir tuo paciu zinancio atsakyma...ir kas keista klausimai idomus...bet atsakymai. bla bla...kas tu?
    O as nesuprantu taves?... kodel neimanoma?
    Matyt, per ilgai su labai paprastais zmonemis bendravai... Ir pats pradejai netinkamai kitus zmones vertint...
    Paskutinį kartą taisė Ekgp97sl : 2006-07-08, 23:38

kita avataras
    Įstojimo data
    2005 10 13
    Vietovė
    the foyer
    Įrašai
    90
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Komplimentas man, man leiskit ir pasilikt teisę į jį atsakyti.
    kita yra kita. Arba marija, jeigu nori. Bet didelio skirtumo nėra.

Nepamirškit antrojo klausimo.
    Taip, atsakymai pakolkas ne visiškai tokie kokių tikėjaus.

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Citata Autorius kita
    O kad domėtųsi vieni kitais, šitaip žmonės, kaip domisi savim. Vietoj to, kad ieškotų to kas vienija, ieško to kas skiria .. Kodėl?

Klausimas : (pamiršus tai, kad visiškai unikaliam tarp visų būti neįmanoma) Ką tau (kreipiamasi į bet kurį) suteikia tai, jog esi išskirtinis/unikalus ir ar tai padaro tave laimingą?
    Antras klausimas : Kada buvai laimingas?
    Ieškoti to kas vienija? Matau jog kiti gana nesunkiai randa vienokių ar kitokių bendrumu, kokių nors vienodu pomėgių, panašiu požiuriu. Manau jog visų pirma mažiau reikėtu žiurėti į skirtumus.

Mano išskirtinumas man trukumas. Ir gana didelis. Neretai tiesiog pokalbio viduryje man belieka nutilti ir pasišalinti nes tema nors ir suprantama man, tačiau visai neidomi. Ir aš neapsimetinėsiu kad man idomu. Kiti neretai to nesupranta ir mano pasišalinima dar laiko kad aš negerbiu to asmens, nors tai netiesa. Aš tiesiog nors ir būdamas žmonių minioje esu vienas. Nes tai ką jie galvoja, tai ką jie daro, tai ką jie sako, man nors ir suprantama, tačiau tai vertinama kitaip. Aš domiuosi mokslu. Rodos turėčiau turėti kažką bendro su kitais žmonėmis, tačiau mano išvados šioje sritije beveik visuomet būna kitokios nei kitų. Grupė žmonių mąsto gal šiektiek ir kitaip bet galų gale sutaria dėl bendro atsakimo, o maniškis būna visai kitoks ir pritarimo nesulaukia, tačiau aš jo neatsisakau. O štai kitoks, nepritampantis mano atsakymas atsiranda dėl kitų mano autoritetų ir informaciniu šaltinių. Per matematikos pamokas gaudavau prastus pažimius už teisingus atsakimus, vien todėl kad uždavinius spresdavau pagal save, o ne pagal taisikles. Ir niekam nė motais kad mano atsakimas teisingas. O aš dar lieku kvailio vietoje. Domiuosi senovės rasėmis, tačiau čia vėlgi mano hipotezės kaip diena nuo nakties skiriasi nuo kitų tirinėtojų. Man patinka katastrofos. Kiti mano jog tai kažkoks blogio požimis ar panašiai. Vat ir ne. Man patinka tiesiog kad kažkas vyksta nepaprasto ir didingo, ispudingo. Aš matau kaip tuomet žmonės lig ir artimesni pasidaro. Vienijasi prieš vieną priešą, ar nesekme. Ir dar todėl kad tai reta o tai kas reta man idomu. Ar gailą man mirštančiu žmonių, žustančiu per katastrofas? Nėkiek, nes vėlgi gyvenima suvokiu kitaip. Tai reiškia jog nevertinu givybės? Ot ir ne. Givybe vertinu labai. Ta didžiausia žmogaus dovana, kuria jis turi labai branginti, bet neretai to nedaro. Gaila. O kodėl man turėtu būti gaila mirusiu. Juk jū čia nebėra ir to nepakeisi. Tai juk žino visi. Tai kodėl dėl to sielotis? Oi, per daug plečiuosi. Žodžiu, labai daug ką vertinu kitaip. Žinau ir suprantu kitų žmoniu nuomones, tačiau visuomet turiu savo, kuri labai retai sutampa, arba dažniausiai ir niekados nesutampa su kitų nuomonėmis.

Kada buvau laimingas? Gal, reikėtu klausti kada nebuvau laimingas, nors ir čia ne ką tegaliu atsakyti. Aš visuomet laimingas. Laimingas kad dabar gyvenu šioje, man įdomioje planetoje. Laimingas tuomet kai matau laimingą kitą žomogų. Laimingas tuomet kai žmonės vienijasi dėl kokio nors bendro tikslo. Laimingas kai matau kad kažkas visdėlto rižtasi padėti kitam. Laimingas kad tiek daug dabar žinau ir vis daugiau sužinau. Liudna tik tuomet kai kitas prašo manęs pagalbos o aš niekuo negaliu padėti. Visa tai gal kam skamba ir kvailai, bet tokia mano tiesa. Mėgstu katastrofas ir man patinka laimingi žmonės.

kita avataras
    Įstojimo data
    2005 10 13
    Vietovė
    the foyer
    Įrašai
    90
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Taip! Štai ir atsakymas kurio laukiau.

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Apie save dar galėčiau pasakyti taip. Niekuo neisiskiriantis, standartinis ateivis

Anime Man Augiszz avataras
    Įstojimo data
    2006 02 04
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    45
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Hmmm... Kaip visada Eiso atsakymas labai issamus

Gerai jai jau taip. Neesu issiskiriantis jau vien todel kad eidamas gatve gali manes tiesiog nepastebeti, is isvaizdos esu paprastas vaikinukas... Jai ash bendrauju su zhmogum tai ishpradzhiu visuomet isanalizuoju koks tas zhmogus, ar juo galima pasitiketi, karta buvau ir suklydes bet tai jau kita istorija... Tai vat, jei ash jau zhmogu prie saves "prisileidziu" tai stengiuosi kad jam butu kuo geriau, bunu jam visishkai atviras ir nuoshirdus. Bet kaip tik del to ash neturiu daug draugu, tiesiog daug "pazystamu". Su pazystamais ash bendrauju nelabai noriai, dazniausiai tai buna paprastas pokalbis - "Kaip sekas? Kas geresnio? ir t.t."
    Bet su pora tikru draugu ash galiu kalbeti apie viska, nevarzhomas... Galiu jiems papasakoti slapciausias savo svajones, galiu jiems papasakoti viska apie save, tiesiog atsiveriu jiems 100%. Bet kaip sakiau tokiu draugu yra vienietai, todel ash ir neesu tox issiskiriantis ish visu, o todel kad beveik niekas daug apie mane nezhino.... Vat pavyzdzhiui ash che pasakoju apie save... Baikit juokus che net puses apie save nepapasakojau, ir nesiruoshiu pasakot...

Kada ash buvau laimingas? Gerai issamiau, laimingas esu kai su manim kartu mano mylimoji. Kai zvelgiu jai i akis, glamoneju jos plaukus arba tiesiog kalbuosi su ja... Laimingas bunu kai guledamas ant stogo ziuriu i menuli ir zhinau kad rytoj pamatysiu savo antraja puse. Laimingas esu tol kol laiminga ira ji... Visa kita man nesvarbu... Aisq artimuju pamirsht irgi nereikia, stengiuosi jais rupintis nemazhiau nej ja... Bet visdelto meile yra stipresne uzh betkokius giminystes ryshius. Del jos paaukochiau savo kuna ir siela... Tik kad jai butu geriau...

Suši valgytojas
    tamagochi avataras
    Įstojimo data
    2005 10 19
    Vietovė
    LT, Vilnius
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Citata Autorius Augiszz
    Hmmm... Kaip visada Eiso atsakymas labai issamus
    Jai ash bendrauju su zhmogum tai ishpradzhiu visuomet isanalizuoju koks tas zhmogus, ar juo galima pasitiketi, karta buvau ir suklydes bet tai jau kita istorija... Tai vat, jei ash jau zhmogu prie saves "prisileidziu" tai stengiuosi kad jam butu kuo geriau, bunu jam visishkai atviras ir nuoshirdus. Bet kaip tik del to ash neturiu daug draugu, tiesiog daug "pazystamu". Su pazystamais ash bendrauju nelabai noriai, dazniausiai tai buna paprastas pokalbis - "Kaip sekas? Kas geresnio? ir t.t."
    Bet su pora tikru draugu ash galiu kalbeti apie viska, nevarzhomas... Galiu jiems papasakoti slapciausias savo svajones, galiu jiems papasakoti viska apie save, tiesiog atsiveriu jiems 100%. Bet kaip sakiau tokiu draugu yra vienietai, todel ash ir neesu tox issiskiriantis ish visu, o todel kad beveik niekas daug apie mane nezhino.... Vat pavyzdzhiui ash che pasakoju apie save... Baikit juokus che net puses apie save nepapasakojau, ir nesiruoshiu pasakot...

Kada ash buvau laimingas? ... Del jos paaukochiau savo kuna ir siela... Tik kad jai butu geriau...
    heh romantikas Nykstanti rusis...
    Siaip tu teisus - dauguma zmoniu chia tikrai nepuls atsiverineti forumuose, nes bijo, kad bus nesuprasti. Pazinojau keleta zmoniu, kurie kiekvienam sutiktam zmogui galejo islieti savo sirdi (viena is ju be proto mylejau) - shtai jie man isimine kaip patys unikaliausi zmones mano gyvenime.
    Taigi unikalumas yra kazko vertas tik kai tu apie ji papasakoji kitiems zmonems.

<... ir tik dabar pastebejau kita klausima ... >

Be to, ka jau minejau, unikalumas man suteikia gyvenimo prasme ir motyvacija. As zinau kad per savo gyvenima turiu kazka atlikti ir niekas kitas to uz mane nepadarys (netgi mylimi zmones) - tad tai suteikia jegu eiti i prieki kai man pvz liudna ar esu vienas.
    Taciau is kitos puses - ko vertos butu visos tavo pastangos, visi nuotykiai ir pasiekimai jei tu niekada negaletum jais pasidalinti su draugais, mylimaisiais ar tiesiog atsitiktiniais zmonemis?

O kada bunu laimingas? Du atvejai mano gyvenime - vienas tai periodas kazkur tarp 5-7 klases kai galejau tiesiog pilnai buti tuo kuo esu, be jokiu isipareigojimu, suvarzymu, nusivylimu. Tuo laikotarpiu, pamenu, perskaiciau turbut visas pasaulio pasakas... Kitas atvejis kai isimyliu - paskutini karta buvo pries tris metus. Likusi laika irgi dazniausiai bunu laimingas, taciau mazesniais masteliais

Na ir pabaigai (Eiso pavyzdziu jau visai issipleciau ) mokslinis laimingumo paaiskinimas: zmogus jauciasi laimingas kai jo smegenu sritis atsakinga uz emocijas taip stipriai veikia generuodama teigiamas emocijas, kad ju srautas uzgozia racionalu prota. Butent del to atrodo, kad del mylimo zmogaus galetume paaukoti net gyvybe, nors protui tai nelogishka.
    Paskutinį kartą taisė tamagochi : 2006-07-09, 11:41

Super mega ultra rašytojas
    Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Kazkaip niekada nemegau beprasmes beletristikos. daug zodziu, o kur prasme? kodel norint kazka atsakyti reikia sneketi daug ir ilgai, net jei veliau sekantys zodziai yra trivialus ar neturintys ypatingos vertes? Cia siaip pamastymui, galit ir neatsakyti.

Perskaiciau Eiso atsakyma. na ir toks jau cia isskirtinumas.
    Siaip pokalbio viduryje mesti pasnekova yra negrazu, tad jei zinai, kad jis yra visiskas "genijus", geriau net neprasideti. Neretai su tokiais tik pasisveikinu ir laikas nuo laiko isikisu i tokiu diskusijas kai pradeda sneketi visiskas nesamones, bet tai buna labai retai (na nebent as negaliu pasisalinti, kur nors toliau kad negirdeti tu nesamone, pvz. tolimuju reisu autobuse). Nors siaip pradzioj duodu sansa zmogui irodyti, kad jis vertas mano demesio (panelem taikomos nuolaidos!!!), nors neretai veliau nutinka taip, kad as tampu nevertas ju demesio.
    Kodel? na mano zinios (=bendras issilavinimas), kurios tikrai nera tokiam lygyje kuriame galetu buti, visada buvo kliutis bendravime. pavartoji mandresni zodi iskarto siaustis pasnekovass pradeda, ipini zodi iskitos kalbos (anglu/rusu/japonu/lotynu) - irgi tokia pat reakcija. ka as kaltas, kad manes issilavinimas neaplenke, o pasnekova apibego dideliu lanku? karta teko skaityti mokyniu rasynius ir lyginti (pagal gimimo metus, 10toku rasyniai). na ka galiu pasakyti kuo toliau tuo daugiau beprasmybiu, low-life temu, beletristikos, vis maziau brandziu ir idomiu minciu. taip pat del sureiksminto unikalumo kulto dauguma vaiku (nors yra visiski visciukai (=80tuju terminas TSRS skirtas apibudinti vienodus zmones)) yra isitikine, kad jie yra unikalus ir visi delto turi gerbti ju teises, o apie pareigas net nesusimastoma...
    Ir vel tenka sutikti panasu poziuri. Eisai, sakai domiesi mokslu (as taip pat, tik dar neretai pasineriu i kvazi-moksla)? Gauni viena atsakyma (=teorija/hipotezte/isvada) ir juo sventai tiki. Tuo tarpu kiti gave irgi skirtingus atsakymus, sedi diskutuoja, aiskinasi, kur kuris suklydo ar padare bloga isvada. Po kurio laiko visi (imkim idealu atveji) prieina viena atsakyma. Kuris atsakymas teisingesnis? Dristu teigti, kad 99 proc atveju teisingesnis bus ne tavo atsakymas Eisai. Kodel?
    Grupė žmonių mąsto gal šiektiek ir kitaip bet galų gale sutaria dėl bendro atsakimo, o maniškis būna visai kitoks ir pritarimo nesulaukia, tačiau aš jo neatsisakau.
    Ar kada nors susimastei, kad tie zmones megina irodyti savo tiesa, taciau yra priversti ja keisti atsizvelgdami i savo klaidas. Jie ta ir daro (paskui visu nuomone arteja i viena nuomone). Kodel negali atsizvelgti i tu zmoniu saltinius ir pakoreguoti savo nuomone (ji tada irgi prades arteti i ta taska)? ne jau jie yra visada neteisus? vargu, nors man toli iki to "unikalumo" ar "idealumo", taciau klystu gana retai (bet visgi klystu) ir visada esu pasirenges atsizvelgti i betkokius rimtus argumentus, bei taip pakoreguoti savo nuomone.
    Del matematikos galiu pasakyti tik tiek neretas mokytojas vertina ne tiek atsakyma kiek sprendima. Sakai sprendi nestandartiskai. ok, nieko blogo tame nera, mane uz tokius pabandymus neretai girdavo (na cia velesnese klasese), o kartais ir bausdavo (zemesnese klasese). kodel bausdavo? nes remdavausis tom savybem, kuriu mokytojas neisdeste, o as neirodziau. tokia jau ta matieka arba remiesi jau irodytom formulem (savybem) arba jas irodyneji. Na kartais mokytoja nesuprasdavo mano irodymu, bet viska gelbedavo pokalbis po pamokos, normaliai paaiskindavau savo sprendimo kelia ir mokytoja pakeldavo pazymi.
    Del senoves rasiu. Hmmm, ir kokios gi tos hipotezes? nori pasakyti per zmonijos istorija nebuvo nei vieno mokslininko ar rasytojo fantasto, kuris butu nagrinejes ta tema? vargu. as irgi neretai pasidomiu kaip kito zmoniu suvokimas apie pasauli ir neretai pasinagrineju idomesnius straipsniukus, taciau niekada be rimtu argumentu nekvestionuoju rimtu (=pripazintu) moksliniu teoriju. na taip ir gaunasi, kad dar nei vienos iki galo neiskvestionavau, bet pora savu (=pasiskolintu/sulietu is kitu zmoniu teoriju) turiu, taciau jas vadinti savomis nesivercia liezuvis, mat kuo toliau nagrinejuosi tuo dazniau sutinku panasiu i "savas" mintis.
    Kazkokia beda su tais zmonemis pastaruoju metu. visur tik nors buti isskirtiniu. visi nori buti kitokie, atsiranda isorines (=fizines arba demonstruojamos vidinio pasaulio kaukes) mandrybes. kam tai? ne jau taip baisu buti siek tiek panasiu, bet kartu ir savitu zmogumi. ka akivaizdziai nedemonstruojant to savitumo tai yra neimanoma? bukit saviti ir pasilaikykit savo fetisus sau, kiekvienas turi savo rinkini... nebutina skelbitis neva as cia esu unikalus savo unikalumu... beprasmybe ir zemas lygis...

Kada buvau laimingas? Kai buvau mazas ir durnas, bei nemaciau tai kas supa mane, o dabar reiketu klausti kada buvau ne laimingas (=patenkintas arba nelaimingas), va cia atsakyti lengva. O gi visada esu toks. kaip galima buti laimingu gyvenant politines prostitucijos, skurdzios ekonomikos ir kulturos, ryskios xenofobijos ir socialino kanibalizmo salyje? o gi niekaip ant kiekvieno kampo vagys, sukciai, seniai besmegeniai, alkasai, marozu filosofai ir siaip zemo issilavinimo (kulturinio ir mokslinio), bei skurdaus mastymo zmones.
    Nors buti laimingu yra imanoma, kai uzmirsti visa tai kas tave supa, visa tai kas su zema egzistencija ir niekingais poreikiais. Vienintelis atvejis yra buvimas su mylimu (patinkanciu) zmogumi. va pamenu, karta buvau laimingas sirgdamas bronchitu. kodel? ogi todel, kad ji pasigavau neleisdamas vienai patinkanciai panelei salti (atidaviau savo striuke ir sildziau apglebes (nebuvo nieko ka galima slepti po S zenklu, tad susilau maziau, nei budamas su striuke)), tuo tarpu pats spejau persalti...
    Nors siaip zinau kada busiu laimingas. Kai galesiu pasakyti, kad si gyvenima nugyvenau neveltui. Na kolkas tam tera padetas geras pagrindas...

Anime Man Augiszz avataras
    Įstojimo data
    2006 02 04
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    45
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Idomus ozi tavo atsakymas Skaiciau net 2 kartus (viska supratau ish pirmojo karto bet vistiek perskaiciau dar karta.) Jo sheip ash irgi laikyciausi tuos nuomones, bukite visi truputi panashus, truputi isskirtiniai ir viskas bus okey

kita avataras
    Įstojimo data
    2005 10 13
    Vietovė
    the foyer
    Įrašai
    90
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Ir gavom bendrą išvadą.
    Paimkim žmogų apie kurį kalbėjo Ozis ( tą kuris reaguoja neigiamai į bet ką ko nežino).
    Ko jam trūksta? Noro išmokti ir sužinoti. Ko jame per daug? Arogancijos/puikybės arba tiesiog suvokimo, kad yra dalykų kurių jis nežino, ir kad tiesa nėra viena. Kiekvienas žmogus gali išmokti ir padaryti tiek pat. Bet ką daro minėtas? Visą dėmesį sutelkia į savęs tobulinimą iš kitos pusės. Kokį skudurą nusipirkus, kaip nusidažius plaukus, [....]
    Per daug galvojama apie save, ir per mažai apie kitus. Va ir problema.
    Arba, atvirkščiai per daug galvojama ką daro 'kiti', 'visi', ir pamirštama jog gyveni sau, ir turi pasirinkimo laisvę.

Suši valgytojas
    tamagochi avataras
    Įstojimo data
    2005 10 19
    Vietovė
    LT, Vilnius
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Oho chia ozis pavare Tikrai nuosirdus atsakymas - daugumoj vietu su juo sutikciau, isskyrus pesimizmo gaidele pabaigoje. Chia jau priklauso nuo poziurio - vieniems tie visuomenes nesklandumai yra kliutis i ju laime, o kitiems yra galimybe ja pasiekti.

Skaiciau nemazai filosofines, mokslines literaturos apie laime ir zmoniu bendravima, tai pagrindine laiko patikrinta mintis visur yra viena - buk tvirtas viduje ir lankstus bendraudamas su zmonemis.

Administratorius

zio avataras
    Įstojimo data
    2000 02 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    309
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Lengva teisti, zhek kazhko IQ mazhesnis, kazhkas fiziniai dalykai didesni prioriteta turi. Zhinoma,taip lengviau pasijusti teisesniu. Toks dazhnas neklydymas priveda tik prie vieno - negebejimo abejoti.
    Unikalumas veikia geriausiu atveju, kaip Marija jau minejo, brangiems zhmonems. Naturalu, kad jie atrodo ypatingi, bet chia jau veikia emocine puse, kuri neleidzhia atsiriboti. Apie laime irgi ner ka sapalioti: zhmogus jauchiasi laimingas ,kai jis gali "eiti" savo prioritetu linkme. Galima nebent butu skirstyti trumpalaike ir ilgalaike laime, bet chia manau grynai amzhiaus klausymas.
    O del unikalumo siekianchiu kulto nereikia sau kvarshinti galvos. Jis visada bus , nes visada bus paaugliu. Beto pilna ir kitu kultu ( kad ir Oziaus zhiniu ), tiesiog mazhiau reikalu su jais reik turet ir daug ramiau, su laiku ishaugs.

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    1. Eisas neturiu praktiškai jokių paslapičiau gali drasiai rašyti kone viską. Tiesa, dalis jo rašliavos gali būti suprasta neteisingai, bet tuomet jis žino kad ją pateikė negerai ir mokosi ją pateikti pateikti kitaip, aiškiau. Dalis jo rašaliavos gali būti panaudota prieš jį pati, tačiau čia jau interpretuotojų problema. Ir dar. Eisas ištiesų čia parašė tik labai menukute dali save. Tad iš to tikrai neitu susidaryti kokias tikslias išvadas.

Ozi kalba.
    2. Taip, žinau, pokalbio metu mesti negražu, bet kodėl aš turiu klausytis to kas man neidomu, ar ką jau žinau, jei tuo metu galiu veikti kanors kas man įdomu. Pagarba?
    Jei ir taip, aš ją galiu išreikšti ir kitais būdais, nei stovėdamas šalia ir meluodamas kad man įdomu.

3. Mokslas ir išvados.
    Aš nemanau jog kitų priimtos išvados klaidingos, tačiau žinau jog iki tikrosios tiesos dar toli, nes dar daug kas nežinoma ir dar daugiau negali suvokti protai. Mano kitokios išvados taipogi toli nuo tiesos. Na taip mes ir tobulėjame. Jei kuris būtu 100% teisus, tai ta tema būtu užbaigta amžiams. O klysta visi kurie mano jog žino kokioje nors sritije viską, arba visą tiesą.
    4. Matematika.
    Ir taisyklės ir uždavinio reikalavimai ir tu turi jų laikytis. Taip man buvo sakoma visda. Tokia pamokos tema, turiu mokytis taip kaip to reikalauja tema. Gerai kai mokytojas sutinka paukoti dali savo laiko ir išklausyti kitokio srendimo varianta. Dėja per savo gyvenima nors ir labai daug turėjęs mokytojų, tokio kaip ir nesutikau. Visi visi turi kažkokių savo rupesčiu, o mokytojavimas jiems labai retai reiškia duagiau nei darbą.
    5. Senovės rasės.
    Yra daug žmonių kurie iškart susidaro savo nuomone perskaite kelias knygas, dar pasidomėje kitų keliomis išvadomis, susidaro savas išvadas. Dėja to aš nelaikau daugiau nei medžiaga fantastiniam kuriniui. Savo išvadų taipat. Man svarbi bet kokia informacija, nesvarbu ar ji pagrista ar tai tik legenda ar padrika hipotezė. Per laika viskas atsisijoja. Štai taip kuriu savo versija, kuri galbūt ir sutampa su kokio kito asmens išvadomis, tačiau aš apie jį dar nesu girdėjęs.
    6. Pastebiu jog žmonės linke priimti tik tokia informacija kuri jiems labiau patinka, ar atrodo rialesnė. Tai ar galima sakyti jog jie daro teisingas išvadas?

7. Visi žmonės nori būti išskitniai.
    Ar tikrai? kodėl tuomet mes taip vaikomės to kas madinga? Kodėl mes kanors darome tadėl kad tai daro ir kiti? Čia tam kad nebūtu chaoso? O gal toks jau yra žmogus. Nori būti kažkuo viršesnis, bet tarp 7milijardų kitų tai netaip paprasta? Na o aš linkęs mokitis apsimesti kuo panašesnis į kitus. Per didelis išskirtinumas - didelis trukumas gyvenant tarp žmoniu.

8. Ozis laimingas.
    Tai man aiškinama buvo taip. "Užaugsi suprasi koks pasaulis baisus, koks gyvenimas išties sunkus" Ar kažkaip panašiai. Ir kodėl aš turiu norėti tai suprasti? Taip tuomet galvojau. Aš matau koks pasaulis. Galbut jis man nelabai patinka. Tačiau toks jis yra ir toks jis man įdomus. Riamentis to ko manę bandė mokyti čia, darau išvadas jog žemėje laikomasi tokios taisiklės: "Gyventi kad dirbti, dirbti kad gyventi." Ė, nu tai čia negyvenimas tuomet.

Super mega ultra rašytojas
    Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    O matau biski sukeliau bangu... X)
    Malonu, tik siektiek patikslinsiu. As snekejau apie du zmones.
    Vienas ju laiko save unikaliu (nuo cia jau nieko bendro su Eisu neturi) ir mano, kad del jo statuso (jis gi unikalus!!! OMG!!!) jis tampa kazku "nelieciamu". Jis gali daryti viska - dauzyti klasiokus, izeidineti mokytojus, dauzyti mokytojus, gadinti mokyklos inventoriul, trumpiau sakant rauti kieta, taciau niekas jo bausti negali. Kodel? Nes jis unikalus, ji visi turi gerbti ir myleti. Va beje kaip tik yra vienas "geras" prisiminimas is mokyklos laiku. Karta stoviu laukiu pamokos (buvau berods 10okas ar 11okas). Salia, berods laukdami chemijos, laukia 12okai. Is vienos klasiu isbega pyplys (5okas ar 6okas) su savo "chebra" ir pradeda uzgaulioti 12okes (tipo "k**va", "kaip tu cia apsirengus?" ir panasiai). Nu neapsikente uzgauliojamu paneliu klasiokai (berods vienas draugavo su viena nukentejusiu merginu) pagavo "kietaji" uz pakarpos ir nusivede pasisneketi (berods ismaude ji kriaukleje bernu WC, kad atvestu). Po keliu dienu atleke teveliai aiskintis su mokyklos administracija "kas skriaude ju nekalta vaika" ir "kas kiso ju vaika i klozeta". Na kaip daznai buna mokyklose 12okai atsipirko pasiaiskinimais. Klausimas: ar teisingai pasielge 12okai? nu sakyciau ne, as buciau sukises ji i klozeta (kaip, kad jis paskui melavo mokyklos administracijai ir tevams).
    Kitas nesivaiko jokiu ypatingu islygu ar statusu. Jis siekia savo tikslo savo rankomis, o ne kazkokiu statusu. Matyt, todel kad jam tai teikia sioki toki malonuma arba tiesiog is neturejimo ka veikt (su ziniom plytu nenesiosi). Zinoma reikia skirti laiko ir sau, bet visgi, lyginant su pirmuoju, jis yra nekenksmingas (na nebent pats sau).

Dabar biski pasnekesiu apie save. Turbut akivaizdu, kad save galiu priskirti prie antrojo varianto.
    "Zinios yra jega" - kazkada berods buvo laida ar serialus su tokiu sukiu. Taip yra is tiesu. Kieno deka zmonija progresuoja? Ziniu, isradimu, informacijos. Siuos protinius resursus gali suteikti tik specialistai su aukstu issilavinimu ar (ir) aukstu IQ. Zinoma neneigiu juodadarbiu nuo pelnu kasant kanavas ir statant namus. Cia tokia kaip ir simbioze: protingieji kuria, stiprieji (isimtinai fizine prasme) stato. Kas as toks, kad griauciau sia tvarka. Mane erzina, kad neretai tenka sutikti juodadarbiu, kurie mano, kad zino viska (arba kazka, kas yra uz ju pazinimo ribos), vat tokiu pasauleziuros dauzymas man teikia malonuma (lygiai taip pat kaip juodadarbiams kiltu malonumas "grazinant" moksliuka uz kisimasi i ju "sfera").
    Ale jau nukrypau biski, tad pameginsiu grizti i vezias. Nesu grynas antrasis variantas, toli grazu nevisa savo gyvenima skiriu darbui, dalis tenka draugams, poilsiui, alui, ezerui, pomegiams ir t.t.. Zinau, kad viska ka as galiu tureti turiu pasiekti darbu, sunkiu darbu, juk is dangaus pinigai, grazios ir protingos merginos, automobiliai, namai, vaikai nekrenta (jei kur krenta tai pasakykit eisiu gaudyt). As noriu gyvenime pasiekti kazko, del to turiu daug dirbt (nesu koks genijus su IQ 150+), gaila, bet nevisi tai supranta, ir, kai eilini karta sakau "ne" i kvietima eiti gerti, man kabinama etikete "pasikeles".
    Biski ne i tema, bet pasipyldsiu savo paveiksla pasakydamas, kad megstu dirbti su suinteresuotais zmonemis. Megstu kazka pasakoti (neretai pagausit mane meistraujant, koki RPG) ar aiskinti. Pvz. skaityti paskaita ar pranesima (jaudulys zinima ima, bet jei iveikiu save, tai viskas buna ok).
    "Bez truda nevytashesh rybku is pruda" (rus. be pastangu neistrauksi zuvies is prudo) - matyt tai galetu buti mano gyvenimo moto, bet gaila pats neretai pritingiu, nors darbas, kuri dirbu man teikia malonuma (siek tiek uzsidirbu is programavimo, visuomeniniais pagrindais prisidedu prie mokslo populiarinimo). Taciau zuvis traukiu stabiliai ir nezinau kada busiu pasisotines jomis.
    Pabaigai neigiu savo priklausomybe jokiam kultui, tiesiog saziningai (=nesivaikydamas privilegiju ir jomis nesinaudodamas) einu ta linkme, kuri man labiausiai atsipirks.

dabar pora komentaru specialiai Eisui:
    1. Nesuprastojo kompleksas? Jei nesnekesi tai tave tikrai nedaug kas supras...
    3. Taip absoliucios tiesos ner, taciau tai nereiskia, kad negalima arteti jos link. butent per diskusijas per savo nuomones ginimus ir panasiai artejama prie tos tiesos. ar ne per lengva tiesiog pasakyti "va as manau taip ir taip, ir as taip manau, ir daryk ka nori, bet as taip manysiu"?
    4. Na jei pasakyta rasti trikampio plota naudojant dvilypius integralus ir tu isspresi naudodamas geometrines formules, tai as irgi ivertinciau 0.
    5. Na ir tai yra unikali hipoteze? na ne, nes ji isesmes nesiulo nieko naujo, o tik perzvelgia senas teorijas.
    Panasiai vaikysteje buvau sumastes su zirgu apeiti kvadratine lenta (N x N), taciau tai jau buvo dares Eileris (kai N=8). ir kas is to? nepriklausomai kazka atradau? o gal tik interpretavau sachmatu lenta ir figuros ejimus, kaip tai galetu buti interpretuota (ta prasme perskaiciau kazkieno senai sugalvota minti)?
    6. kas yra realu ir kas yra teisinga? kiek pamenu realu yra tai kas yra teisinga (arba kitaip sakant galioja) musu materialiam pasauliui. ar klystu? tai is cia plaukia realu=teisinga...
    7. Ne visi, o nemaza dalis (gali buti kad vadinau dauguma), jei butu visi tada neegzistuotu tas antrasis zmogus. taip pat nemaza dalis vaikosi to kas madinga, nes bijo likti nesuprasti, bijo buti savitais, viena tu madu yra buti populiariu, buti populiariu galima kuo nors issiskiriant is minios (bunant "unikaliu"). Na dar yra neformalai, kurie neigia mada ir mano, kad tai juos daro kazkuom daugiau nei minia, kad tai juos daro unikaliais. Priminsiu, kad baisiai atrodo tiek vienspalve minia, tiek ziauriai daugiaspalve, reikia aukso vidurio. Truputi panasus, truputi savitas. Apsimetineti panasiu kaip rasei yra beprasmiska, taciau kazkodel taip darai.
    bet kodėl aš turiu klausytis to kas man neidomu
    ("bet kodel as turiu elgtis taip kaip man nepriimtina")
    Na o aš linkęs mokitis apsimesti kuo panašesnis į kitus. Per didelis išskirtinumas - didelis trukumas gyvenant tarp žmoniu.
    8. Taip gyvenimas is ties yra sunkus, jei sieki kazko daugiau nei trupinys. Vegetuoti zemam egzistencijos lygmenyje gali bet kas. O kautis del rimtu pasiekimu (ar tai butu bokso cempiono titulas ar nobelio premija) yra sunku. kodel Eisui reiktu tai suprast? nezinau, del manes gali gyventi savo iliuzijom, taciau ar zmogus gyvenantis jomis gali buti kompetetingas sneketi apie gyvenima/realuma/tiesa? jei jis gyvena tik idealiom prielaidom ir baltu melu. Nzn, kaip jum, bet man tie sunkumai idomus, malonu juos iveikti siekiant savo tikslo, malonu gauti atlygi uz sunku darba. Ir as neketinu nei sau nei kitiem meluoti, kad neva gyvenimas (<>vegetavimas) yra lengvas.
    "Gyventi kad dirbti, dirbti kad gyventi."
    As pasakyciau biski kitaip "Dirbti, kad gyventi, gyventi, kad gyventi(<>vegetuoti)"
    Kas tada yra gyvenimas, jei ne pazinimas (kartu ir darbas siekiant pazinimo)? prasom isdestyti savo nuomone.

Puslapis 5 iš 14 PirmasPirmas ... 34567 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •