Puslapis 3 iš 14 PirmasPirmas 1234513 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 33 iki 48 iš 223

Kokie jūs žmonės?

Super mega ultra rašytojas
    Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Na jo cia Eisas, pasirode biski ne is gerosios puses ^^
    Niekas negali spresti apie savo unikaluma pats. Tave vertinti gali tik kiti zmones, taciau ju vertinimas velgi bus netikslus.

Kas del no-named padaru, tai paprasti zmones nera no-named, jie tiesiog yra zmoniu (biologine prasme) banda. Vat tie isskirtiniai yra no-named padareliai (mat isskirtinumas lyg ir sako, kad nieko tokio kito nera ar nebuvo (ar buvo mazai), tad apibrezima tam buvimui butu rasti sunku), na nebent juos dar galima pavadinti zmonemis (psichologine ar asmenybes prasme).

Anime Man Augiszz avataras
    Įstojimo data
    2006 02 04
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    45
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Eisas Kuperis
    O kas jis toks per padaras? Kuom jis panašus ir apskritai tia neimana. Esu unikalus šioje planetoje labiau nei bet kas kitas.

Gal turejai uomeny nepakartojamas? Nu tipo kad tokio kaip tu sioje planetoje nera...
    Bet jai turejai uomeny kad esi geriausias ish visu o visi kiti tiesiog trash, tai dude, issibegek ir uzsimusk pats save i siena

Citata Autorius Ozis
    Kas del no-named padaru, tai paprasti zmones nera no-named, jie tiesiog yra zmoniu (biologine prasme) banda. Vat tie isskirtiniai yra no-named padareliai (mat isskirtinumas lyg ir sako, kad nieko tokio kito nera ar nebuvo (ar buvo mazai), tad apibrezima tam buvimui butu rasti sunku), na nebent juos dar galima pavadinti zmonemis (psichologine ar asmenybes prasme).
    Pritariu Oziui
    LAX... jai tau visi zhmones ira no-named padarai tai geriau ishgerk fosforo rugshties ir trinktelek savo galvele per siena
    Paskutinį kartą taisė zio : 2006-11-25, 19:35

Tsubasa fuju
    Guest
    o man atrodo, kad jus istraukiat is zodzio ta prasme kuri jums labiau tinkamesne, kad galetumet pasiriet... Baikit, ok?

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Ne, ne, ne. Ka aš turėjau galvoje ten..? A velnias žino, bet štai ką aš žinau. Visi žmonės unikalūs,tačiau paprastai jie turi begales dendrų bruožų. Bendru pomėgių, bedra požiuri. Ir tam dar dydele itakada daro aplinka. Na takim kad ir mokykla kuri verčia visus mokytis vienodai nors besimokantieji esti skritingi. Ir t.t., ir panašiai. VIsi jie idividuolūs ir visi jie esti vienokių ar kitokių grupiu sudėtije.
    O ką galiu pasakyti apie savę. Toks pavizdukas. Mėgstu keliones dviračiau. Aha. Šia tem su kitais mėgstančiais galiu kalbėti labai ilgai. Bet va negaliu dalyvauti nė viename dendrame žigije nes, mano važiavimo tempas visai kitoks, aš dažnai važiuoju nakti arba bent jau puse paros, susitojimus renkuosi kitokiu dažnumu, kitose vietose, niekur nenakvoju ir t.t. Nu žmonės sako, galima darintis tarpusavije, bandyti kurti plana kuris tiktu visiems, taiktiis vieniems prie kitų. Bet tuomet man kelionė jau tampa ne tokia smagi, tai kam ją man gadintis. Tava, anoks čia kelimasis, kad prie kitų nelabai deri.

Ozis sakė kad vertina kiti. Ir savo atžvligiu galiu pasakyti jog tie kiti vertina taip "Aš jo visiškai nesuprantu". Galų gale matau kad žmonės retai kada sako tai ką ištikrųjų galvoja.
    Arba jie meluoja norėdami naudos sau, arba jie tyli nenorėdami pakenkti sau. Kiti dar teigia jog tia daro dėl kitų, tačiau visitek jiems būna iš to kažkokia nauda.

"O kas jis toks per padaras?" (Mažasis Princas) Reiškiasi man ankščiau apie jį neteko girdėti, o dabar pasidarė idomu.
    "Kuom jis panašus ir apskritai tai neimana." Kažkaip negaliu patikėti jog kažkur kažkoks "Mažasis Princas" gali būti panašus į mane.
    "Esu unikalus šioje planetoje labiau nei bet kas kitas." Nu kaip ir visi kiti žmonės, tik aš niekaip nematau labai jau dag bendrų bruožu apie ką kalbėjau viršuje.

Tsubasa fuju
    Guest
    eisai, atrodei tox ishsilavines, o mazojo princo nezinai Tay Antuano Sent Egziuperi Veikejas- is kitos planetos, kurio mastymas ne toks kaip kitu paprastu zmoniu... Jis valo ugnikalnius, prisijaukina kates, priziuri ir myli geles... Niu keistas, bet kazkodel visiem patinka...

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Citata Autorius Tsubasa fuju
    eisai, atrodei tox ishsilavines, o mazojo princo nezinai Tay Antuano Sent Egziuperi Veikejas- is kitos planetos, kurio mastymas ne toks kaip kitu paprastu zmoniu... Jis valo ugnikalnius, prisijaukina kates, priziuri ir myli geles... Niu keistas, bet kazkodel visiem patinka...
    Oba. Nu uginikalniu dar nemoku valyti. Einu išmesiu savo tinginį katiną pro duris laukan ir palaistisiu citrina.

spyxter
    Guest
    Eisai Kuperi, unikalumas vardan unikalumo yra nesamone...

Suši valgytojas
    tamagochi avataras
    Įstojimo data
    2005 10 19
    Vietovė
    LT, Vilnius
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Na mano trumpa prisistatyma jau galima kazkur rasti sio forumo archyvuose, tai nevarginsiu kartojimais. Juolab nenoriu, kad si gija virstu pagyru puodu. O jei kas nori suzinoti daugiau - gyvenime visada atsiras vietos dar vienam draugui

O unikalūs ir pakankamai weird mes esame visi. Nebutina netgi atskristi is kitos planetos ar uzsiimineti extreme sportu. Tiesa siems bruozams savyje atrasti reikia laiko ir aplinkiniu pagalbos. Manau, kad visus sio forumo dalyvius jungia vienas bendras pomegis - dometis kitomis kulturomis ir plesti savo akirati. O vien tai jau yra puiku ir man malonu bendrauti su siais zmonemis

Tsubasa fuju
    Guest
    ups... paklaida: Mazasis princas prisijaukino ne kate o lape

spacier than an astronaut
    kita avataras
    Įstojimo data
    2005 10 13
    Vietovė
    the foyer
    Įrašai
    90
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Mažasis Princas valė tik du veikiančius savo planetos ugnikalnius, ir prisijaukino vienintelę lapę. Mylėjo vienintelę gėlę, kurią pats laistė, ir dengė nuo vėjo. Kuri jam buvo unikali nes buvo jo gėlė. (tai užuomina)
    'Visai kaip' nėra 'lygu'.
    O žiūriu, kad jei būtų įmanoma savo gražume paskęsti, tai čia daug aukų būtų.
    Akinantis grožis ir pats apanka. Siūlau slėpti visus veidrodžius, nes gresia akių problemos.

E.Kuperi, pasakyk, tu tikrai nežinai Mažojo Princo? Manau tau nėra priežasties sakyti netiesos, bet nelabai tikiu. Patvirtink arba paneik ..?

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Citata Autorius kita
    E.Kuperi, pasakyk, tu tikrai nežinai Mažojo Princo? Manau tau nėra priežasties sakyti netiesos, bet nelabai tikiu. Patvirtink arba paneik ..?
    Esu girdėjęs tik šiuos du žodžius, kurie vieni man neką tepasako. Na bent kiek daugiau nesu apie jį girdėjęs, nors tikriausiai turėjau galimybe, tačiau ją praleidau besidomėdamas kitkuo, veikdamas kažką kitką, kaip dažniausiai man ir būna. Sakai tai mažai tikėtina. Kodėl? Todėl kad visi kiti žmonės girdėję apie jį? Todėl kad taip įprasta? ar todėl kad visi tiesiog turi apie jį žinoti?

'Visai kaip' nėra 'lygu'.
    Nu žinoma. Bet jei jau yra kažkokie panašumai man jau pasidarė idomu. Tad netgi ketinu pasiieškoti apie ši veikėja daugiau.

Ir kodėl gi žmonės tą unikalumą supranta kaip kažkokį savęs išaukštinimą. Gal tuomet reikėtu man sakyti kitoks ar kaip Augiszz sakė nepakartojamas ar dar kažkaip panašiai. Iš pažiūros rodos net nelabai ir skiriuosi iš minios. Rytais gaminuosi valgyti, einu į barbą... Na ir dar kažką veikiu. Tačiau kai reikia paaiškinti kodėl aš nesutinku dirbti ilgiau kaip 4-6 valandas per parą arba daugiau kaip 4 dienas per savaite. Va tuomet ir prasideda. Tai vertinama kaip kažkoks bereikalingas mano noras būti kažkokiu, išskirtiniu ypatingu, besikeliančiu kažkokiu ir.... Žodžiu, tai vertina nepalankiai ir nesupranta tikrų mano priežasčių. O tai ką? Man laikytis politikos
    Paskutinį kartą taisė Eisas Kuperis : 2006-07-02, 10:24

Anime Man Augiszz avataras
    Įstojimo data
    2006 02 04
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    45
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Eisai geriausia laikytis tokios taktikos: Dejau ant visu, ash geriausias!! Che aisq joke
    Db supratau ka turejai uomeny unikalus, tiesiog vienaip ar kitaip tu nesi paprastas zmogutis kuris nuo kasdienines rutinos gali nuspeti savo tolimesnius veixmus... Tau patinka isskirtiniai dalykai kurie nepriimtini paprastam zhmogui, ar ne taip?

Labai pikta. Neerzinti
    Audria avataras
    Įstojimo data
    2005 09 25
    Vietovė
    Norwich
    Įrašai
    123
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Kad ir apie ta pati Mazaji Princa - lape jam pasake : dabar as tau atrodau kaip paprasta lape,nieko nesiskirianti is kitu simtu paprastu lapiu.Bet jeigu tu mane prisijaukinsi as tau tapsiu vienintele tokia.Tas pats ir su zmogum - jie visi atrodo vienodi,bet tik pabendrave suprantam kiekvieno jo unikaluma.Ir siaip apie save zmogus negali taip gerai kalbet,gal tau eisai tu ir atrodai nepaprastas,o visai kitam zmogui atrodysi visiskas nuobodybe,nevertas demesio (ce tik neisizeisk,tebuvo tik pavizdys) .Be to,kiekviename zmoguje tuno mazasis princas,tik mes jo nematom (ce tas pats kaip su Fruits Basket jei kas metet,vienam epizode Tohru pasake Kyo kad zmogus kaip kazkox ryziu kamuoliukas ir savo grozio nemato,nes jis nugaroj,nu kazkaip taip ^^v)
    Aj ce tik spangali,bet savo nuomone issakiau ;]

spacier than an astronaut
    kita avataras
    Įstojimo data
    2005 10 13
    Vietovė
    the foyer
    Įrašai
    90
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Ne todėl kad visi turėtų apie jį žinoti. Tsubasa Fuju išsireiškė "visi jį mėgsta". Nepažystu 'visų', atrodo kai kurių žmonių gyvenimuose tie 'visi' labai svarbų vaidmenį vaidina. Formuluoju kitaip : tikėjausi, kad tu žinosi.
    Unikalumas? Man unikali yra mano Mama. Nes su ja vienintele aš naktimis kalbuosi ir geriu arbatą. Jai vienintlei 5ryto atnešu pusryčius. Unikalūs mano Draugai. Gal tau gatvėje jie atrodys, 'visi', o man jie vieninteliai.
    Taip, tavo požiūris skiriasi, nuo kai kurių (drįsiu sakyt - daugumos?), tu gyveni, ir sau o ne 'visiems'. Jeigu unikalus reiškia vienintelis, tada požiūris yra išsiskiriantis. (nes nėra vienintelis)
    Taigi taigis, aš supratau ką norėjai pasakyti sakydamas 'unikalus'.

Tsubasa fuju
    Guest
    aj, cia tema be galo, gal grizkim prie tikrojo temos klausimo?

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Citata Autorius Augiszz
    Eisai geriausia laikytis tokios taktikos: Dejau ant visu, ash geriausias!! Che aisq joke
    Db supratau ka turejai uomeny unikalus, tiesiog vienaip ar kitaip tu nesi paprastas zmogutis kuris nuo kasdienines rutinos gali nuspeti savo tolimesnius veixmus... Tau patinka isskirtiniai dalykai kurie nepriimtini paprastam zhmogui, ar ne taip?
    Ta taktika. Ji gera, bet palauk to momento kai pačiam prisireiks kieno nors pagalbos. Irgi bus ant tavęs padėję. Aš pats labai linkęs sutarti su visais, nesvarbu kad tie kiti dar kartais būna priešai tarpusavyje. Tuomet dažnai iš jų sulaukiu klausimo "Tai kuria tu puse palaikai?" Atsakymas "Savo".
    Na galutinė išvada tai taip. Ji tokia. Sunkiai suprantamas kol tyliu ir visiškas keistuolis ar ateivis kaip prabylu. Ja maždaug taip skamba nuomonės kai kurių žmonių kurie su man yra sudūrę kiek daugiau.
    Citata Autorius Sakura
    ...
    rašė, o aš sutrumpinsiu.
    Nu visi kažkuo skiriasi tai esu pastebėjęs jau senai. Dargi čia keletą žinučių žemiau kažką bandžiau apie tai rašyti. Bet tai kad žmonės nevienodai būna išsiskiriantys. Neretai jau po kelių minučių nuo susipažinimo pasirodau besąs gerokai kitoks. O netrukus ir visai neįprastas. Pasirodo netgi gatvėj esu gana pastebimas būdamas arba su kostiumu ar tik su baltais drabužiais. Parduotuvėje, nors joje lankiausi joje senai ir vos kelis kartus, mane ima ir atsimena, nors nesu nei raguotas nei dar kažkokios išskirtinės išvaizdos.

Citata Autorius kita
    Ne todėl kad visi turėtų apie jį žinoti. Tsubasa Fuju išsireiškė "visi jį mėgsta". Nepažystu 'visų', atrodo kai kurių žmonių gyvenimuose tie 'visi' labai svarbų vaidmenį vaidina. Formuluoju kitaip : tikėjausi, kad tu žinosi.
    Taip, tavo požiūris skiriasi, nuo kai kurių (drįsiu sakyt - daugumos?), tu gyveni, ir sau o ne 'visiems'. Jeigu unikalus reiškia vienintelis, tada požiūris yra išsiskiriantis. (nes nėra vienintelis)
    Taigi taigis, aš supratau ką norėjai pasakyti sakydamas 'unikalus'.
    Va, aš kartais pastebiu jog apie viena ar kita žmogų pabandoma spręsti remiantis kažkokias kitais šaltiniais. Liginama su kitais, kažką sako patirtis ir t.t.
    Taigi, pirmiausiai turėčiau sakyti jog mano požiūris daugiausia išskirtinis. Retas tačiau pasitaikantis. Na o kas lieka nuo to daugiausia, tai unikalus požiūris tik mano akimis, nes viso pasaulio žmonių nepažįstu ir to tvirtinti negaliu, tačiau nematydamas niekur pasikartojimo ar panakankamai dilelio panašumo į vieną ar kitą sovo požiuri, darau būtent tokia išvada. Uch, ta lietuvių kalba man nepatogi.

Norint bent kiek pamatyti koks neįprastas esu tam reikia atskiros gijos ir labai daug kavos.

Citata Autorius Tsubasa fuju
    aj, cia tema be galo, gal grizkim prie tikrojo temos klausimo?
    Tsubasa fuju, ar tai gaunasi jog kai visi čia po karteli pasisako ar pasigiria, tema tampa jau nebereikalinga?

Puslapis 3 iš 14 PirmasPirmas 1234513 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •