Puslapis 2 iš 14 PirmasPirmas 123412 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 17 iki 32 iš 223

Kokie jūs žmonės?

shinto
    Guest

et .. heh

O ar yra skirtumas koks zmogus yra(sitoje relybeje)? Ar tai kam svarbu?

Vietinis šnipinėtojas
    Ekgp97sl avataras
    Įstojimo data
    2006 01 16
    Vietovė
    Vilnius, Kaunas, Garliava
    Įrašai
    80
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Citata Autorius shinto
    O ar yra skirtumas koks zmogus yra(sitoje relybeje)? Ar tai kam svarbu?
    o nepagalvoji, kad jeigu niekam tai nebutu svarbu ar idomu, niekas ir nebutu kures tokios gijos?
    o kokioje realybeje tai butu svarbu, tavo manymu?

Invisible
    Guest
    Esu geekas. Taip sako mano draugai, taip sako kiti geekai. Na tikslesnio žodžio negalėčiau pasakyt apie save

There's no one like me
    Mukazala avataras
    Įstojimo data
    2005 04 20
    Vietovė
    Vln
    Įrašai
    13
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Paniures, tylus, saltas. Visi taip teige pirma karta pabendrave su manim, o kai prisileidau i "savu zmoniu rata"- patikimas atlapasirdis, santurus padauzha. Siaip kiekvienas zmogus negali teigti koks jis butent yra, nes tai nusprendzia uz mus kiti. Va ju ir reiktu klausti. Nes mes save matome tokiais, kokiais norime buti.

SSDD
    SolidSnake avataras
    Įstojimo data
    2005 12 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    196
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    SolidSnake

Real Name: Unknown
    Sex: Male
    Nationality: Unknown
    Height: 182 cm
    I Just Wanted An Excuse To Kill As Many People As I Could !!!

Dummas
    Guest
    Like allways.. Snake is somwhere else... Nice to meet you guy, who's named as Unknown..

Koks aš? - Tylus, esu loxas, užsidaręs pamišes filosofas (tipo pamastau kartais..), su skaudančia galva ant pečių. Dažnai skaitau knygas apie computer-related stuff.. Todėl esu trup su zafodais. Mėgstu protingus žmones. Mėgstu psichologinius dalykus. Mėgstu dirbti... What's all I think.. Am.. Turiu ir vardą - Maksas.

Anime Man Augiszz avataras
    Įstojimo data
    2006 02 04
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    45
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Dummas
    Koks aš? - Tylus, esu loxas, užsidaręs pamišes filosofas (tipo pamastau kartais..), su skaudančia galva ant pečių. Dažnai skaitau knygas apie computer-related stuff.. Todėl esu trup su zafodais. Mėgstu protingus žmones. Mėgstu psichologinius dalykus. Mėgstu dirbti... What's all I think.. Am.. Turiu ir vardą - Maksas.

Emmm che tu ka norejai tuom pasakyt?

We're the Unbound

Neoner avataras
    Įstojimo data
    2005 12 28
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    128
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    hmmmm, esu filosofishkas, shiek tiek poetishkas zmogus. megstu kada parashineti kokius apsakymelius ar eilerashtukus. labiausiai mano vaizduote iaudrina tylus vienishi pasisedejimai kur nors mishke ar sode. Esu vienishas vilkas, turiu LABAI nedaug draugu (heh, atsiskyrelis rastamanas), na nebent su kompanija einu ishgerti kada, bet tai buna labai retai.

Dummas
    Guest
    Citata Autorius Augiszz
    Emmm che tu ka norejai tuom pasakyt?
    Tai ką ir pasakiau...

Angel of Death
    Guest
    As:
    Trenktas ir dar kaip nenuostabu kad panos su manim nedraugauja... ech.. negaleciau gyvent be anime

Tsubasa fuju
    Guest
    niu as... niu hm... na... VA! Sugalvojau! Zmogus! Niu sep esu zirgu fanatike, esu PRIES RUKYMA IR ALCHOHOLINIUS GERIMUS! Ir pries smurta! Turbut busiu feministe... Uf... ka jau padarysi... *nusisneki, fuju!* aj, megstu sneketi, nors ir nusisneku... Paskui gailiuosi, bet... Kad ir nieko nepasakiau... O gal ir viska... VA! Megstu is nesamoes daryt samone... Na bent manau kad esu teisinga... Del draugiskumo tay galima pasigincyt... Nesu chebrante- turiu ka turiu, o daznai neturiu nieko... *dar viena ,,gili mintis"...*

spacier than an astronaut
    kita avataras
    Įstojimo data
    2005 10 13
    Vietovė
    the foyer
    Įrašai
    90
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Eisas Kuperis
    Koks aš žmogus? Na aš nevisai žmogus. Į šia planeta papuoliau visai nesenai ir man ji labai patiko, tiesa prie jos dar iki galo nepripratau, bet po truputi bandau prisitaikiti. Žiauriausia man dabar trumpa 24 valandų para. Per ja nieko nespėju nuveikti. Labai daug tų pomėgių, tokių kaip fantasika, kelionės (geografija, kelionės autobusais, dviračiu, traukiniais ir t.t.), mokslas, magija, anomalijos, katastrofos, aviacija, kuryba, muzika, knygos, anime, filmai, augalai (gėlės, dekorativiniai medžiai), ateities projektai, kompiuteriai, maisto gaminimas, pirkimas. Ir dar begalės smulkesnių pomėgių. Man tiesiog patinka nuostabiai, smagiai, nuotaikingai, idomiai gyventi šioje planetoje. Esu svajotojas, vegetaras, gana patiklus, draugiškas, beveik visuomet linksmas, su šypsena veide, kiti dar teigia kad ir romantikas, nors neturiu žalio supratimo ką tai reiškia. Tai tiek trumpai.

Visai kaip Mažasis Princas.

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Citata Autorius kita
    Visai kaip Mažasis Princas.
    O kas jis toks per padaras? Kuom jis panašus ir apskritai tia neimana. Esu unikalus šioje planetoje labiau nei bet kas kitas.

SSDD
    SolidSnake avataras
    Įstojimo data
    2005 12 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    196
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Eisai su tokiu ego gali save nuzudyt Pff lol galvojau apie tave geriau :sick:
    I Just Wanted An Excuse To Kill As Many People As I Could !!!

Dummas
    Guest
    Čia, kaip koks Adolfas:"Visi žmonės antrarūšiai, o aš ne !!!". Pirmą kart sutinku su Solid'u ;] Čia galima tada teigti, jog žmonių, kaip tokių nėra, yra tik no-named padarai.

reLaxed

Lax.. avataras
    Įstojimo data
    2005 12 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    655
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    28
    Paprasti žmonės ir yra no-named padarai, nes jie paprasti.

Puslapis 2 iš 14 PirmasPirmas 123412 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •